#41 2011-03-12 13:55:24

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Przyznam że nie mogę się doczekać nowego ANSI. smile_big
Niestety nie ma nic za darmo,  bez złotówek ansi sobie nie poradzi.
Chyba że mamy tutaj pro programistów, itp. itd. ;] Niestety jeszcze nikt z tym nie wyskoczył ;p

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2011-03-12 13:59:30)


ファンのファンのために

Offline

#42 2011-03-12 14:28:33

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Kilka osób wyskoczyło, ale po jakimś czasie chyba wszyscy się zmyli.
Ja np. też chciałbym pomóc, ale się boję :p
Wiem, co to pehap i sql, ale do tej pory ciachałem jedynie projekty zaliczeniowe i to tylko solo. Nie wiem, czy podołałbym pracy w teamie przy pisaniu jądra sporego systemu, ale już pomoc przy dorabianiu wspomnianych power-upów... oczkod

Offline

#43 2011-03-12 14:39:34

KermitEvilMan
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-26

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Sado napisał:

Ta, tyle że ktoś wpłaci dyszkę, a prowizja będzie 7 zł. Ja tam wolę wysłać kasę przez konto w ipko.

Nigdy nie zapłaciłem prowizji za przelew większej niż 2,50 smile.
Co do umieszczenia informacji na stronach online- Moim zdaniem pomysł jest świetny smile.

Sado napisał:

zaraz będzie krzyk, że ansi się całkiem komercjalizuje i szuka kasy, gdzie się da.

Niech krzyczą ;]. Ja bym powiedział, że ANSI szuka pieniędzy, które mu się należą smile_big. "Czynsz sam się nie zapłaci, lodówka nie napełni"- na tej zasadzie.
Idea jest od fanów dla fanów, nie pobieramy pieniędzy za tłumaczenie, a jedynymi korzyściami dla Nas(przynajmniej dla mnie)są:
-Doskonalenie języka.
-Dosyć ciekawe hobby smile.
-Wdzięczność ludzi smile_big.
Kreskówki i inne, zarabiają na tym. (Często na Naszych pracach).

Kier napisał:

bo prawda jest taka, że bez ANSI to oni by nie istnieli xD

Nic więcej dodawać nie trzeba ;].

Umieszczenie informacji na stronach, o tym, że Ansi potrzebuje pieniędzy nie ma nic wspólnego z komercjalizacją. Komercjalizacją byłoby dodanie reklam, wyskakujący wkurwiajek z adresami do sklepu z butami, czy innych badziewi.

Offline

#44 2011-03-12 14:43:00

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Nigdy nie zapłaciłem prowizji za przelew większej niż 2,50 smile.
Co do umieszczenia informacji na stronach online- Moim zdaniem pomysł jest świetny smile.

A ja zapłaciłem. 7 zł prowizji, 10 przelewu ;] Młody byłem, a nie chciałem, żeby się rodzice dowiedzieli, że kasę przelewam ;]

Ale racja, jak dla mnie świetnym posunięciem będzie umieszczenie newsów na stronach online. Zawsze można napisać do paru osób, adminów większych i mniejszych stron. Założę się, że to zawsze jakaś pomoc. No ale ostateczny werdykt należy do Kane.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#45 2011-03-12 14:48:51

Jovanka
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-08

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Dodaj swoje "trzy grosze" oczkod   Co do reklam - stanowcze nie! Wyskakujące znienacka okienka i inne oczojebne zakładki podnoszą niepotrzebnie ciśnienie.

Offline

#46 2011-03-12 14:50:36

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Jovanka napisał:

Dodaj swoje "trzy grosze" oczkod   Co do reklam - stanowcze nie! Wyskakujące znienacka okienka i inne oczojebne zakładki podnoszą niepotrzebnie ciśnienie.

Nawet w sowieckiej rosji słyszeli już o adblocku...


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#47 2011-03-12 14:53:01

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Sado napisał:

Ale racja, jak dla mnie świetnym posunięciem będzie umieszczenie newsów na stronach online. Zawsze można napisać do paru osób, adminów większych i mniejszych stron. Założę się, że to zawsze jakaś pomoc. No ale ostateczny werdykt należy do Kane.

Teraz tylko pytanie, czy po tym, co niektórzy tutaj zaserwowali stronom z anime online, tamtejsi admini zechcą pomóc. To, że jest to trochę w ich interesie, to już inna sprawa.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#48 2011-03-12 15:00:39

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Zjadacz napisał:
Sado napisał:

Ale racja, jak dla mnie świetnym posunięciem będzie umieszczenie newsów na stronach online. Zawsze można napisać do paru osób, adminów większych i mniejszych stron. Założę się, że to zawsze jakaś pomoc. No ale ostateczny werdykt należy do Kane.

Teraz tylko pytanie, czy po tym, co niektórzy tutaj zaserwowali stronom z anime online, tamtejsi admini zechcą pomóc. To, że jest to trochę w ich interesie, to już inna sprawa.

Może nie wszyscy zechcą pomóc, ale zawsze ktoś tam pewnie okaże wsparcie. Warto spróbować. Może niektórzy użytkownicy mają jakieś lepsze kontakty z adminami popularnych stron online i właśnie im będzie łatwiej dojść do porozumienia.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#49 2011-03-12 15:24:29

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Także są trzy wyjścia:

a) Unosimy się honorem i z pogardą nie przyjmujemy pomocy ze strony szeroko pojętego anime on-line, które potępiamy na każdym kroku, i nawet gdyby przyszli z pomocną dłonią, to chłodno im dziękujemy. W efekcie zachowujemy twarz, mamy teoretycznie mniej funduszy.

b) Udajemy miłych i prosimy ich o pomoc. Dodatkowo można postraszyć  widzów on-line, że jeśli nie dołożą swojej cegiełki, to ANSI upadnie i niech lepiej zabierają się do nauki angielskiego, jakieś porównanie na czasie np. ANSI do zniszczonej przez trzęsienie Japonii. Trochę pogramy na emocjach i będzie git. W efekcie teoretycznie mamy więcej kasy, ale tracimy honor.

c) Nie prosimy o pomoc, czekamy, aż sami przyjdą z propozycją, wtedy łaskawie pozwalamy im napisać newsy. Jeśli nikt się nie zgłosi, po zakończeniu zbiórki robimy na forum wielką dramę o tym, jacy to perfidni, źli itd. są ludzie z anime on-line (wiem, że co chwila taka jest, ale kolejna nie zaszkodzi). Zachowujemy twarz i teoretycznie zwiększamy fundusze, taki kompromis.

Ostatnio edytowany przez Oberleutnant (2011-03-12 15:25:36)

Offline

#50 2011-03-12 15:28:58

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Ja bym się nie pchał na chama do nich. Jeśli mają trochę honoru (wystarczy, że jeden zatroskany uploader da info adminowi), wieść rozniesie się sama. A jeżeli nie, kij im w oko jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#51 2011-03-12 15:30:15

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Zawsze można wyłączyć ANSI na jakiś czas, to sami przylecą ^.^


tumblr_static_bug.gif

Offline

#52 2011-03-12 15:31:54

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

KieR napisał:

Zawsze można wyłączyć ANSI na jakiś czas, to sami przylecą ^.^

Ja się obawiam, że nie tylko oni.


Ty dulowaty userze!

Offline

#53 2011-03-12 15:36:31

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Kane napisał:
Hei007 napisał:

Osobiście jestem przeciw takim akcją coś za coś, zresztą jak to Kane napisał "Od fanów dla fanów", więc takie coś nie powinno mieć miejsca.

OK, przekonaj więc firmy hostingowe aby dali nam mocny serwer w imię idei "od fanów dla fanów" smile Jak Ci się uda masz u mnie flaszkę i tytuł usera dekady smile_big No i przekonaj jakiegoś dobrego programistę, by zamiast siedzieć przy projektach, z których ma kasę napisał nam nowe lepsze ANSI za free smile

Kane szczerze mówiąc, czuje się urażony twoim komentarzem.
Nie odnosił się on do zbiórki, lecz do komentarza qwiga w którym podsunął pomysł, by dawać np jakieś odznaczenia za wysłanie SMSa.
Od samego początku chciałem wesprzeć, prosząc o paypala. A tu nagle bum i dostaję odpowiedź powyżej, która nawet się nie odnosiła do zbiórki.

Dobra nie ważne, źle mnie zrozumiałeś ^ ^.

Ostatnio edytowany przez Hei007 (2011-03-12 15:38:01)


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#54 2011-03-12 15:36:50

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Tylko czy niektórzy wtedy nie pomyślą sobie 'Zrobiłem im reklamę, teraz jestem niemal udziałowcem i mam prawo do używania wszystkich napisów'? No i przez następną dekadę ich argumentem będzie 'Daliśmy wam reklamę, tylko dzięki nam żyjecie!'.

Traktowałbym to jako ostateczność.

Offline

#55 2011-03-12 16:03:11

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Sir_Ace napisał:

Tylko czy niektórzy wtedy nie pomyślą sobie 'Zrobiłem im reklamę, teraz jestem niemal udziałowcem i mam prawo do używania wszystkich napisów'? No i przez następną dekadę ich argumentem będzie 'Daliśmy wam reklamę, tylko dzięki nam żyjecie!'.

Traktowałbym to jako ostateczność.

Czy to ma znaczenie? W końcu i tak używają, nieważne, czy mają zgode, czy nie oczkod


tumblr_static_bug.gif

Offline

#56 2011-03-12 16:08:40

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Ja uważam,  że na razie nie ma co wchodzić w konszachty z diabłem. jezor Zawsze jakoś potrzebna kwota została uzbierana.

Ostatnio edytowany przez Nighthanter (2011-03-12 16:12:04)

Offline

#57 2011-03-12 16:12:57

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

KieR napisał:

Czy to ma znaczenie? W końcu i tak używają, nieważne, czy mają zgode, czy nie oczkod

Mnie tam ludzie pytają, ale nie o to chodzi.
Punkt 'c' Obera podoba mi się najbardziej. jezor To niech oni przyjdą do nas, przecież to oni potrzebują nas.

Offline

#58 2011-03-12 16:49:30

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Pytanie, jak długo będzie trwała zbiórka. Heliar mówił o 294 x 10, w co nie wierzę, przy poprzedniej zbiórce było ok. 90 ludzi (tak, policzyłam), przy czym nie wiem, jak długo to trwało (nie było mnie wtedy) i czy udałoby się zebrać tyle samo ludu.

A anime online... Utopia, tak na dobrą sprawę. Już abstrahując od tego, że większość ludzi z ANSI po nich jeździ wte i wewte (nie wszyscy, ale większość), o czym już mówił Zjadacz, to przy opcji zamknięcia ANSI (w co też nie chce mi się wierzyć), większe motłochy i tak przeżyją, po prostu ogłoszą rekrutację na tłumaczy, na najbardziej popularne anime ktoś im się zgłosi. A biorąc pod uwagę, że sami zbierają kasę na swoje serwery, nie wydaje mi się, żeby chcieli ciągnąć 2x tyle od swojej widowni, nawet jeśli po części są zobligowani do tego (bo korzystają). Innymi słowy imho będą żerować i mieć to w 4 literach, patrząc jednocześnie za własnym interesem. Brutalne, ale prawdziwe. Może ktoś będzie na tyle honorowy, że zarzuci info, ale nie wydaje mi się, żeby był sens się prosić.
Tyle. Miałam ochotę się wygadać wypisać jezor


Ty dulowaty userze!

Offline

#59 2011-03-12 17:40:59

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Hei007 napisał:

Dobra nie ważne, źle mnie zrozumiałeś ^ ^.

Na to wychodzi ^ ^.
Sorry smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#60 2011-03-12 17:55:32

Borys-Tech
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2011-03-12

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Korzystam z zasobów ANSI od jakiegoś roku. Jeśli drobna kwota ma wesprzeć usprawnienia działania ANSI i umacnianie jego pozycji jestem za. W obecnym świecie nie ma nic za darmo i tak jestem zdziwiony że admin sam utrzymuje serwer za własne pieniądze. Nowe ANSI to bardzo fajny pomysł bo obecne stronka już mocno się postarzała i przydałoby się ją odświeżyć. Drobna cegiełka na budowę nowego ANSI poszła ode mnie ;]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024