#21 2011-03-25 01:00:07

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

tornadoretkinia napisał:
Zjadacz napisał:

Pod Firefoxem dobrze trybią.

W firefox 4 jest tak jak mówi bodzio.

+1

Dodatkowo taki pró tip, który właśnie wykminiłem: jak chceta mieć znaczek płci, to trzeba sobie samemu w profilu ustawić, bo domyślnie jest wyłączony.

And YES, I did ♀ for teh lulz. smile_big

Ostatnio edytowany przez MasterPLASTER (2011-03-25 01:03:16)

Offline

#22 2011-03-25 08:38:47

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Czyściliście Cache (pamięć podręczną)? - to odnośnie emotikon w słupku, miast obok siebie w grupce :-)

I tak, dodaliśmy znaczek płci smile_big


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#23 2011-03-25 09:02:19

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Płeć jest, teraz będzie wiadomo kto emo xD

Może by tak dodać licznik postów pod "Dołączył", tak dla czystej ciekawości (chyba niema tutaj, aż takich trolli, które będą się tym jarały i posty sobie nabijały).

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2011-03-25 09:03:20)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#24 2011-03-25 09:15:33

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Shinuta napisał:

Może by tak dodać licznik postów pod "Dołączył", tak dla czystej ciekawości (chyba niema tutaj, aż takich trolli, które będą się tym jarały i posty sobie nabijały).

Jakieś argumenty za tą sugestią?


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#25 2011-03-25 10:03:52

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Kane napisał:
Shinuta napisał:

Może by tak dodać licznik postów pod "Dołączył", tak dla czystej ciekawości (chyba niema tutaj, aż takich trolli, które będą się tym jarały i posty sobie nabijały).

Jakieś argumenty za tą sugestią?

Jak napisałem powyżej - "dla czystej ciekawości" smile
Co jakiś czas lubię sobie zerknąć na liczbę naskrobanych postów, jednak idzie to sprawdzić tylko na głównej stronie w profilu.

Jeśli jakieś argumenty jednak chcesz:
- Skoro jest na stronie głównej, niech będzie i na forum (mniej czasu na przeglądanie listy użytkowników oraz logowania się na tamtym koncie).
- Będzie można zobaczyć ile dana osoba naskrobała postów.
- Kiedyś taka opcja tutaj była (tak mi się wydaje)
- Forum przez to nic nie straci, a będzie wiadomo kto w jakiej skali był/jest aktywny.
- Ludzie będą zadowoleni.

No i powiedzcie mi, jakie inne argumenty niby mam dać, co? smile_big

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2011-03-25 10:05:46)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#26 2011-03-25 10:09:16

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Chciałbym jeszcze poznać argumenty przeciw.
Np:
- trolowanie kto ile postów nabije (bo ten co ma więcej jest "lepszy"!)
- ilość postów nie świadczy o ich jakości czy wartości treści wygłaszanych

Poczekajmy na inne głosy, jeśli większość będzie się domagać przywrócenia licznika postów w widoku tematu to tak się stanie.

Ostatnio edytowany przez Kane (2011-03-28 19:41:32)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#27 2011-03-25 10:21:52

Krid
Użytkownik
Skąd: Szczerców
Dołączył: 2005-12-08

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Jestem przeciw licznikowi postów pod awatarem. Do tej pory tego nie było i ludzie jakoś żyli. Ten licznik i rangi to tylko trollowni potrzebne do wydłużania e-penisa. Zapewne zwiększyło by to ilość postów pogarszając jakość.


Krid.jpg

Offline

#28 2011-03-25 10:45:54

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Kane napisał:

Chciałbym jeszcze poznać argumenty przeciw.
Np:
- trolowanie kto ile postów nabije (bo ten co ma więcej jest "lepszy"!)

Co do trolowania, to za nie powinny być warny. Wtedy szybko by się ono skończyło, jeśli tylko by się trzymało porządek. Zresztą ludzie widzą, kto jakie posty pisze i sami potrafią stwierdzić, kto tutaj robi za trolla, nawet bez takiego licznika.

Kane napisał:

- ilość postów nie świadczy o ich jakości czy wartości treści wygłaszanych

Jak wspomniałem, to tylko taka ciekawostka. Wiadomo, że liczba postów nie wpływa na ich jakość i treść.
To nawet beż licznika widać, kto jakie posty skrobie.

Krid napisał:

Jestem przeciw licznikowi postów pod awatarem. Do tej pory tego nie było i ludzie jakoś żyli. Ten licznik i rangi to tylko trollowni potrzebne do wydłużania e-penisa. Zapewne zwiększyło by to ilość postów pogarszając jakość.

Kiedyś, jak to tutaj teraz piszą - "za czasów świetności ansi" był taki licznik i jakoś nikomu on nie przeszkadzał. Forum z tego powodu nie ucierpiało, to niby czemu miałoby ucierpieć teraz?
Co do rang, to masz rację, są zbyteczne. Ale nie o nich mowa, więc koniec na ich temat.

Btw. Jak czasem czytam posty, to aż śmiać mi się chce z ludzi.
Kiedyś wielu ludzi robiło aferę, jak był temat o powiększenie sygnatur. I co zaszkodziło to komuś jakoś? Nie, ale i tak musieli zrobić aferę. Mam nadzieję, że nie będzie tutaj podobnie.

No nic, pozostaje czekać na opinie innych. Jeśli pomysł nie przejdzie, to trudno, trzeba będzie żyć dalej smile_big

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2011-03-25 11:01:32)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#29 2011-03-25 11:26:21

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Shinuta napisał:

Kiedyś, jak to tutaj teraz piszą - "za czasów świetności ansi" był taki licznik i jakoś nikomu on nie przeszkadzał. Forum z tego powodu nie ucierpiało, to niby czemu miałoby ucierpieć teraz?

Nie, licznika nigdy nie było, nawet za czasów pierwszej wersji forum, które napisał Taipan oczkod
Więc jubei nie siej zamętu błędnymi informacjami. Let's see some proof:

ps; a jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć kto ile postów skrobnął, to po prostu wejdź sobie w jego profil, dwa kliknięcia cię nie zbawią przecież, prawda... osobiście uważam, że licznik jest niepotrzebny, tylko niepotrzebnie zajmuje miejsce z boku, to już ew. lepiej zwiększyć avatary w pionie o te 5pikseli oO

ps2; na chroom chroomie emotki są ok smile

Ostatnio edytowany przez Isao (2011-03-25 11:27:26)

Offline

#30 2011-03-25 11:42:09

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Isao napisał:
Shinuta napisał:

Kiedyś, jak to tutaj teraz piszą - "za czasów świetności ansi" był taki licznik i jakoś nikomu on nie przeszkadzał. Forum z tego powodu nie ucierpiało, to niby czemu miałoby ucierpieć teraz?

Nie, licznika nigdy nie było, nawet za czasów pierwszej wersji forum, które napisał Taipan oczkod
Więc jubei nie siej zamętu błędnymi informacjami. Let's see some proof:

W 1st poście napisałem, że nie jestem pewien czy był (50% ), ale jak Kane napisał o przywróceniu go, to myślałem, że jednak był smile_big

Isao napisał:

ps; a jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć kto ile postów skrobnął, to po prostu wejdź sobie w jego profil, dwa kliknięcia cię nie zbawią przecież, prawda... osobiście uważam, że licznik jest niepotrzebny, tylko niepotrzebnie zajmuje miejsce z boku, to już ew. lepiej zwiększyć avatary w pionie o te 5pikseli oO

1. Wejść trzeba na stronie głównej, poza tym trzeba tam jeszcze ręcznie użytkownika znaleźć, a  to troszkę roboty jest, a tak po prostu by sobie 1 napis widniał więcej pod avkiem i tyle smile
2. Miejsca jest nadmiar z lewej  oczkod
No chyba, że ktoś pisze jednolinijkowe posty ;p
3. Avatar, nieee!!! XD


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#31 2011-03-25 11:57:14

Tommy
Użytkownik
Skąd: Rydułtowy
Dołączył: 2007-03-14

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Przesadzasz z tym. Jak na mój gust jeśli chcesz już widzieć kto ile postów napisał to lepiej w profilu małą tabelkę dodać i tyle. Nawet teraz nie ma wiele problemu żeby to sprawdzić. Od biedy zawsze możesz wejść od razu na jego profil i napisane posty a potem do ostatniej strony i tyle.

ukryty

Ostatnio edytowany przez Tommy (2011-03-25 12:12:41)


tmpdk.png

Offline

#32 2011-03-25 12:03:22

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Shinuta napisał:

1. Wejść trzeba na stronie głównej, poza tym trzeba tam jeszcze ręcznie użytkownika znaleźć, a  to troszkę roboty jest, a tak po prostu by sobie 1 napis widniał więcej pod avkiem i tyle smile

srsly? Coś wydaje mi się, że nie trzeba... 3 kliknięcia i wszystko się wyjaśnia... na przykładzie kolegi Tommy'ego.
klikasz w nick na forum klik nooo 1
klikasz w pokaż posty klik nooo 2
klikasz na ostatnią stronę i klik nooo 3
...i o dziwo widać, że nasz kolega napisał 766 postów *___*

oh my good jak to się stało? Bez mozolnego poszukiwania po userach na głównej, no way... it's a kinda magic *___*


edit; w sumie nie doczytałem postu powyżej, bo kolega podał dokładnie ten sam magiczny myk ^^
ukryty przyczajony Iswald ukryty Tommy atakują znienacka xD  taniec2

Ostatnio edytowany przez Isao (2011-03-25 12:04:40)

Offline

#33 2011-03-25 12:14:18

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Isao napisał:
Shinuta napisał:

1. Wejść trzeba na stronie głównej, poza tym trzeba tam jeszcze ręcznie użytkownika znaleźć, a  to troszkę roboty jest, a tak po prostu by sobie 1 napis widniał więcej pod avkiem i tyle smile

srsly? Coś wydaje mi się, że nie trzeba... 3 kliknięcia i wszystko się wyjaśnia... na przykładzie kolegi Tommy'ego.
klikasz w nick na forum klik nooo 1
klikasz w pokaż posty klik nooo 2
klikasz na ostatnią stronę i klik nooo 3
...i o dziwo widać, że nasz kolega napisał 766 postów *___*

oh my good jak to się stało? Bez mozolnego poszukiwania po userach na głównej, no way... it's a kinda magic *___*


edit; w sumie nie doczytałem postu powyżej, bo kolega podał dokładnie ten sam magiczny myk ^^
ukryty przyczajony Iswald ukryty Tommy atakują znienacka xD  taniec2

A o tym nie wiedziałem, że tak można smile_big (to teraz każdą osobę będzie trzeba kliknąć z osobna i patrzeć  - ooo Isao 1359, skąd aż tyle? smile )
Niemniej co do licznika to moja opinia pozostaje, pomimo tego, że tutaj nie przejdzie raczej z takimi userami smile
Coś dodać nowego - wielkie nie! (jak ze wszystkim prawie ) xD
No nic, tyle z mojej strony.

Edit: Te liczby nie zgadzają się z tymi ze strony głównej :/

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2011-03-25 13:08:52)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#34 2011-03-25 15:44:18

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Potwierdzam. Liczba postów na Stronie Głównej jest zupełnie inna od tej na forum. Why?
@Kane?

Offline

#35 2011-03-25 16:03:36

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

I've lol'D... teraz zacznie się dochodzenie dlaczego brakuje mi 8 postów, a powinno tylko 4 oO

Na chłopski rozum:
Licznik ze strony głównej zapewne sumuje liczbę wszystkich postów, które zostały zapisane z danego konta (wszak konta są połączone), a że po drodze była zmiana forum z tego Taipanowego na wspaniałego FluxBB 99% pewności, że nieco ich wyparowało (znaczy postów), stąd zbieżność (skrypt strony głównej zlicza od momentu powstania konta w górę pewnie nie odejmując żadnych natomiast ten z forum uwzględniając odejmowane posty czyt. usuwane stąd owa zbieżność).

Zresztą chyba gdzieś kiedyś Kane wspominał o tym, że był problem z bazą i trochę zawartość forum się hm nieco zmniejszyła w skutek awarii jezor


ps; jak wspomniałem it's a kinda magic... zagadka rozwiązana  kombinuje

Ostatnio edytowany przez Isao (2011-03-25 16:04:55)

Offline

#36 2011-03-25 16:03:48

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Może licznik w profilu na stronie bierze pod uwagę wszystkie napisane posty (nawet te, które zostały usunięte),  a na tej liście masz tylko posty, które wciąż są w bazie danych ansi?

Offline

#37 2011-03-25 18:05:21

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Możliwość wyłączenia informacji w osobistym prowilu. Coś jak wyłączanie sygnaturek. A idzie mi o: Dołączył xxxx-xx-xx i Skąd: xxxx.

Argument za: syntezator mowy za każdym razem mi je odczytuje i mi to troszke przeszkadza.

Edit:

Nie widzę swojej listy poszukiwanych napisów w WL - WishList. Próba załogowania przekierowuje do forum.

Ostatnio edytowany przez krzykr (2011-03-25 18:18:45)

Offline

#38 2011-03-26 11:58:41

funki27
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-19

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Czy może mnie ktoś powiedzieć gdzie teraz wylądowała "lista subskrybowanych tematów"?

Offline

#39 2011-03-27 17:00:40

Heliar
Użytkownik
Skąd: P-ń
Dołączył: 2007-08-23

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Tak jakby nie mogę się zalogować w dział Poszukiwane napisy, a zdaje się, że logowanie to jakoś z forum połączone jest.

Edit:
Aż tak mi na tym nie zależy, bo pewno tak z nowym ANSI będą zmiany.

Ostatnio edytowany przez Heliar (2011-03-27 17:01:33)

Offline

#40 2011-03-28 19:54:45

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Błedy nowego forum (marzec 2011)

Shinuta napisał:

W 1st poście napisałem, że nie jestem pewien czy był (50% ), ale jak Kane napisał o przywróceniu go, to myślałem, że jednak był smile_big

Mnie też się wydawało, że kiedyś był smile

Co do rozbieżności w liczbie postów, to tak, forum zlicza wszystkie dodane posty, a nie posty, które są w bazie.

Przy problemach z bazą nie ginęły posty, tylko ew. prywatne wiadomości.

krzykr napisał:

Możliwość wyłączenia informacji w osobistym prowilu. Coś jak wyłączanie sygnaturek. A idzie mi o: Dołączył xxxx-xx-xx i Skąd: xxxx.
Argument za: syntezator mowy za każdym razem mi je odczytuje i mi to troszke przeszkadza.

A jeśli te dane ukryć CSS'em, będzie je czytał?


Co do Poszukiwanych napisów, faktycznie nie działa logowanie - coś się musiało zmienić w mechanizmie autoryzacji we FluxBB.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024