#2021 2011-04-12 20:30:55

zerono
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-17

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hanasaku Iroha smile

Offline

#2022 2011-04-18 13:58:20

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

HOOOOOOLLLLIIIII SHITTTTT!!!

Zapowiedziano nowe anime spod tytułu Rurouni Kenshin!!

Teraz tylko ciekawe, czy to będzie remake, czy kontynuacja wydarzeń z mangi, która przestała być ekranizowana w serii tv coś koło 50 odcinka (koniec sagi z Shishio i nie licząc serii oavek Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen, która także był na podstawie mangi) ;]

Ostatnio edytowany przez KieR (2011-04-18 14:01:12)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#2023 2011-04-18 15:02:33

Heliar
Użytkownik
Skąd: P-ń
Dołączył: 2007-08-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Offline

#2024 2011-04-18 15:19:03

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

2011 zwyczajnie zalewa nas masą tytułów, każdy może znaleźć coś dla siebie. Te zeszłoroczne troll listy z anime coraz częściej stają się rzeczywistością, jak tak dalej pójdzie to jeszcze się okaże, że powstaje anime na podstawie BLAME!, Vinland Saga, bądź Vagabond. oczkod

Nawet jeszcze nie zdążyłem obejrzeć po jednym odcinku serii jakie mnie z tego sezonu interesują.

Offline

#2025 2011-04-18 15:46:00

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Klęska urodzaju smile_big

Offline

#2026 2011-04-18 16:16:01

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

lepiej zeby byla tak kleska urodzaju i bylo w czym wybierac i nie nadazac ogladac niz miec odgroma tytulow i nie miec co ogladac


wizard2000.jpg

Offline

#2027 2011-04-18 16:23:15

B-Rabbit
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

O kurde tyle już rzuciłem z nowego sezonu a tu 18 pozycji mam do oglądania o_O

C The Money of Soul and Possibility Control chyba będzie killerem w tym sezonie choć  Denpa Onna to Seishun Otoko ( spotyka Bakemono Arakawe) też pewnie nie odstanie . Po Ano Hi Mita mozna złapac lekkiego doła zobaczymy co z tego wyjdzie .

Offline

#2028 2011-04-18 16:36:04

zerono
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-17

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

C - zapowiada się naprawdę ciekawie, cała sprawa z tym bankiem i ogólnie ciąga
Hidan no Aria - mój faworyt tego sezonu, czekałem długo na to i w końcu mnie nie zawiodło
STEINS;GATE - dobry thriller w klimatach Chaos;Head
Hanasaku Iroha - lekkie anime w sam raz na odprężenie się
Hoshizora e Kakaru Hashi - niby haremówka ale nawet niezłe
Maria Holic: Alive - i wreszcie kontynuacja Marii, pierwszy odcinek wyszedł tak sobie, ale zobaczymy jak dalej...
DOG DAYS - takie sobie, ZnT bardziej dla dzieci...
A Channel - to jest wzorowane na K-on'ie czy co coś w tym stylu? mam nadzieje, że przynajmniej przebije ten moe szit...
Astrarotte no Omocha - spodziewałem się czegoś dziwnego po opisie, ale nawet dobra komedyjka
DeadMan Wonderland - zapowiada się niezły horror, chociaż cenzura daje się wyznaki
Seikon no Qwaser II - w przeciwieństwie do niektórych pierwszy sezon mi się podobał więc to też będę oglądał
Denpa Onna to Seishun Otoko - nawet nawet, ale tutaj nie mogę wiele powiedzieć.

mam zamiar jeszcze obejrzeć Nichijou i Ano hi Mita

zdecydowany fail jak na razie to Oretachi ni Tsubasa wa Nai - ecchi, fanserwis, praktycznie fabuły nie ma, jedynie ending w drugim odcinku był dobry.. a spodziewał się jakiegoś dramatu/romansu po obrazku czy opisie.. no cóż, pozory mylą.

Offline

#2029 2011-04-18 16:51:49

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A-Channel - Nie za bardzo moe, ale nie nuży. Czasami są fajne scenki i momenty (zwłaszcza jak Run ma tą buźkę xD). Coś dla dojrzalszych widzów, bo młodsi mogą nie wytrzymać (nuda itp. dla nich)

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai - Ciekawa Historia, trochę niewiadomych. Czekam na rozwinięcie akcji, bo tutaj nie mam jak ocenić.

Ao no Exorcist - To jest ten shounen, który zdarza się jeden na sezon. Klimat i fabuła bardzo wciągająca.

Astarotte no Omocha! - Spodziewałem się głupiej komedyjki dla dzieciuchów, ale całkiem, całkiem. Też studio, które je robi mi pasuje (oglądałem ich Chocotto Sister, Nagaserate Airantou i Kodomo no Jikan. Potrafią zrobić dramatyczne momenty, więc wiele sobie życzę po tym Anime)

C - Czekałem na niego z niecierpliowscią, bo spodziewałem się klimatu pokroju Higashi no Eden. I trzeba przyznać, że całkiem trzyma poziom. Oby do końca.

Deadman Wonderland - Ja oglądałem to na PSP na full jasności, więc cenzura mi nie przeszkadzała xD minęło tylko 10 Min. i już tyle akcji! Szok! Robi je tez studio które robiło Fractale, więc będzie to super uber anime.

Denpa Onna to Seishun Otoko - Jedna wielka niewiadoma. Dziwnie się zaczęło, dziwnie się skończyło. Ale lubię dziwne anime, więc mi to na rękę. Zwłaszcza wynagrodziła mi to bohaterka gwizdze

Dog Days - Jeżeli ktoś polubi ZnT, to też to polubi. Tutaj nie ma co się rozpisywać, średniak z plusem.

Dororon Enma-kun Meramera - Jeżeli komuś przejadł się dziecięcy humor to odradzam oglądać. To jest dla ludzi zakręconych lub młodych. Walnięte sceny i humor specyficzny.

Fireball Charming - Stwór Disneya, parę minut trwa każdy odcinek. Grafika zaawansowana 3D. Fajne teksty, szkoda, że nie ma żadnej porządnej fabuły.

Hanasaku Iroha - Miłe, lekkie, przyjemne Anime. Też coś dla dojrzalszych widzów. Nic nie jest tu przesadzone. idealnie wszystko zrównoważone.

Hidan no Aria - Nie wiedziałem, czego się spodziewać, ale po wyglądzie bohaterki spodziewałem się, że usłyszę Seiyuu Shany i Louise. I miałem rację. Robi to Studio Deen, które ma czasami tendencję do psucia końcówki.

Hoshizora e Kakaru Hashi - Haremówka i Humor. Nic dodać, nic ująć. Tylko dla tych co lubią takie kategorie.

Kaminomi zo Shiru Sekai II (The World God Only Knows II) - Kontynuacja mojego kochanego Anime. Lubię to Anime, ale w pierwszym odcinku już widać różnicę z poprzednim sezonem. Tutaj oprócz Duchów i Demona występują inne zjawiska paranormalne.

Nichijou - Lekka Fabuła, kreska przyjazna dzieciom (chociaż dla rodziców, którzy mają małe dzieci i chcą je ochronić od wszelakiego ZŁA, nie polecam :p) humor też lekki. Dobra Bajka (wiem, wiem, że to Anime, ale trochę przypomina mi bajki :p ) po stresującym dniu.

Oretachi ni Tsubasa Wa Nai - Tu to tylko ? Nie wiem co i jak. Dlaczego raz jest taka scena, raz jest taka? Co oni mają ze sobą wspólnego? Jeden wielki Chaos. Zobaczymy jak będzie dalej.

Sengoku Otome: Momoiro Paradox (Samurai Girls: Time Paradox) - Bardzo ciekawie, chociaż akcja się jeszcze nie rozkręciła. Dopiero zaznajamiamy się z bohaterami i miejscem akcji. Tu chyba pasuje "Cisza przed burzą"

Steins:Gate - Następca Chaos;Head którego uwielbiam. Tutaj tez czuję ten klimat i już od 1 odcinka dzieją się dziwne rzeczy. A to, że ma 26 odcinków popędza mnie w ekstazę smile_big

Toriko - Kto lubi walnięte Anime z pakerami w roli głównej, gorąco polecam. Walnięta fabuła i bohater. Ale oglądam smile_big

To tyle. Gdy będą napisy do Ao no Exorcist, to napiszę swój komentarz.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2011-04-19 06:50:59)

Offline

#2030 2011-04-18 17:12:17

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Top Tier:
- Gintama'
- Kami nomi zo Shiru Sekai 2
- Steins;Gate
- Hanasaku Iroha
- Deadman Wonderland

Great Tier:
- Denpa Onna to Seishun Otoko
- C: The Money of Soul and Possibility Control
- Kaiji Hakairoku-hen
- Maria Holic Alive
- Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai

Average Tier:
- Sket Dance
- Ao no Exorcist (aka Yaoi no Exorcist)
- Dororon Enma-kun Meeramera
- Hidan no Aria

Moe Shit Tier:
- Nichijou

Shit Tier:
- X-Men
- Seikon no Qwaser II
- Dog Days
- Tiger & Bunny
- Ore-tachi ni Tsubasa wa Nai
- Fireball Charming
- Sengoku Otome ~Momoiro Paradox~
- 30-sai no Hoken Taiiku
- A Channel
- Softenni
- Toriko
- Hen Zemi TV
- Astarotte no Omocha!
- Hoshizora e Kakaru Hashi

Deadman Wonderland - Ja oglądałem to na PSP na full jasności, więc cenzura mi nie przeszkadzała xD minęło tylko 10 Min. i już tyle akcji! Szok! Robi je tez studio które robiło Fractale, więc będzie to super uber anime.

Deadman Wonderland robi Manglobe, a Fractale robiło A-1 Pictures.

Hidan no Aria - Nie wiedziałem, czego się spodziewać, ale po wyglądzie bohaterki spodziewałem się, że usłyszę Seiyuu Shany i Louise. I miałem rację. Robi to Studio Deen, które ma czasami tendencję do psucia końcówki.

Hidan no Aria jest robione przez J.C. Staff, a nie Studio Deen (Może to i dobrze).

Steins:Gate - Następca Chaos;Head którego uwielbiam. Tutaj tez czuję ten klimat i już od 1 odcinka dzieją się dziwne rzeczy. A to, że ma 26 odcinków popędza mnie w ekstazę

Steins;gate seria TV będzie miała 24 odcinki, jest też możliwość na 1 dodatkowy według fansubwiki.

Ostatnio edytowany przez Pisak (2011-04-18 17:52:15)


Pisak.png

Offline

#2031 2011-04-18 17:30:54

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nichijou - Kreska ciulowa, ale tak jak napisał marek2fgc "...idealne do oglądnięcia po ciężkim dniu."
Gintama' - Wiadome o wszystkim i niczym, ale ten humor jest mistrzowski.

Hana-saku Iroha - Taki okruch życia, akurat to co lubię.
Ao no Exorcist - Obejrzałem epka po ang i póki co idzie praktycznie, jak manga. Wiadomo, że to pierwszy epek, więc to się jeszcze okaże. Tam chyba 2 rzeczy nie były, jak w mandze, ale to szczegóły. No i brat Rina, wygląda jakoś ciulowato.

Ore-tachi coś tam - Nie podszedł mi pierwszy epek, więc jest spisane na straty.
Toriko - Zazwyczaj nie przepadam za tak TRAGICZNĄ kreską, ale miałem ochotę na jakiegoś shounena. Sam motyw z zbieraniem żarcia jest oryginalny.

Steins;Gate - Póki co, nic nie wiemy. (2 epki)
Deadman Wonderland - Motyw z wrobieniem jest dla mnie przeterminowany, ale motyw na te c... jest oryginalny, chociaż w ciemniejszych momentach nic nie widać.

Hidan no Aria - KARŁY i jeszcze raz KARŁY, ale dam temu szanse do 6 epka. Jeśli mnie niczym nie zachwyci, to porzucę w połowie serii.
Dog Days - Podróbka ZnT, więc OUT

Seikon no Qwaser II - Pociągnę serie dalej, więc i 2 sezon obejrzę.
Maria Holic: Alive - Jak dla mnie dobra komedyjka.

A Channel - Sam obrazek już mnie odrzucił, a jak chciałem się zabrać za anime, to zabrało mi to 2 tygodnie i co zobaczyłem? KARŁY, won mi z takim syfem.
C - Po pierwszym trailerze byłem uradowany z kasy, a po drugim uznałem to za kichę. Jakaś gra na karty, a tu po epku wielkie zaskoczenie. Jedno z lepszych animców.

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai - Obejrzałem tylko 5 min, więc za wiele nie powiem.

MOJE top 3 tego sezonu:

1. Ao no Exorcist - Jeśli będzie cały czas szło, jak w mandze.
2.  Steins;Gate - Zobaczymy, chyba że będzie tak jak z Chaos;Head.
3. C - Podoba mi się motyw z pieniędzmi.

A teraz top 3 gniotów:

1. Seikai coś tam - Pedalstwo i tyle. Wszystko z tego typu spisuję na straty.
2. Tiger&Bunny - W ogóle, co to ma być?
3. 30-sai coś tam - To co wyżej.

Ostatnio edytowany przez Hei007 (2011-04-18 17:38:50)


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#2032 2011-04-18 18:31:20

zerono
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-17

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Chyba jeszcze nikt nie podawał (oby), ale znalazłem wstępną wersję na lato:

21593neregatecomsummer2.th.jpg
link jakby miniaturka nie działała: http://img851.imageshack.us/i/21593nere … mmer2.jpg/

Ciekawe jakie serie jeszcze będą na lato.. z tej listy zainteresowało mnie tylko Dantalian no Shokan, Baka to test 2, R-15 i Sacred Seven.
No i oczywiście OVA Kore wa Zombie i Higurashi Kira

Ostatnio edytowany przez zerono (2011-04-18 18:35:32)

Offline

#2033 2011-04-18 18:56:52

Prey
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z tej listy interesują mnie Baka To Test 2  , Appleseed XIII no i Blade smile


Prey.jpg

Offline

#2034 2011-04-18 18:57:35

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zerono bardzo w to wątpię, że to jest prawdziwa lista.
No ale zobaczymy.


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#2035 2011-04-18 19:08:34

Krid
Użytkownik
Skąd: Szczerców
Dołączył: 2005-12-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Trzecia seria Natsume Yuujinchou \o/ Doczekać się już nie mogę.
A co do obecnego sezonu, to powaliło mnie pierwsze 10s openingu hanairo. Normalnie honey & clover miałem przed oczami. Niestety wątpię żeby samo anime mu dorównało smutny
Steins;gate wygląda nieźle, zobaczymy co się dalej będzie działo.
Deadman wydał mi się ciekawy po pierwszym epie, mimo że jakiś czas temu mangę rzuciłem po paru chapach.


Krid.jpg

Offline

#2036 2011-04-18 19:14:52

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

duza czesc tych tytulow jest uwzgledniona w anidb lacznie z przyblizonymi datami emisji wiec raczej to jest prawdziwa lista, po drugie widzac jaki mamy poczatek roku to nie mamy co nazekac tylko czymac kciuki zeby tak bylo smile

jak dla mnie to ciekawie wyglada
-Appleseed XIII
-Blood-C
-Blade
-Zombiak
-Carnival Phantasm na to to czekam chyba najbardziej no i na Fate/Zero ale to pewnie na zime bedzie


wizard2000.jpg

Offline

#2037 2011-04-18 19:36:10

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Niewiele póki co oglądam z tego sezonu, ale muszę powiedzieć, że nie rozumiem hejtu w stronę Tiger&Bunny. Mnie bardzo wciąga każdy odcinek, jest zabawnie, lekko, bohaterowie są cool, a "shitty CG" mi się podoba. smile oprócz tego oglądam prawie tylko kontynuacje (Kaiji, Gintama, KamiNomi, Maria Holic Alive - wszystko takie, jak i poprzednie serie)... Jeszcze Hanasaku Iroha wygląda bardzo sympatycznie, główna bohaterka zdecydowanie da się lubić, w przeciwieństwie do Minko, która wnerwia mnie jak diabli - mam nadzieję, że się trochę zmieni (jestem po 2 epkach). Poza tym takim pozytywnym zaskoczeniem był dla mnie Azazel (który spodobał mi się na tyle, że z marszu przetłumaczyłam epa smile_lol), który jest po prostu zajebiście śmieszny (i durny. Hell yea). XD
30 sai no Hoken Taiiku jest śmieszne. O AnoHana nie jestem w stanie się wypowiedzieć po jednym odcinku. To tyle z tego co oglądałam. Trzeba będzie jeszcze obczaić parę tytułów...
...a tu już o sezonie letnim o_o jak przeczytałam, że w tym nowym Last Exile będzie Dio, Tatiana i Alister, miałam niezłą radochę. smile_big lać na resztę, nie mogę się doczekać Last Exile'a. smile_lol

Ostatnio edytowany przez Qashqai (2011-04-18 19:37:24)


Qashqai.png

Offline

#2038 2011-04-18 20:18:17

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Denpa Onna to Seishun Otoko- romans z wyalienowaną fanką kosmitów i chłopak ze wsi co nic nie wie. Czy będzie trochę dramatyczniej, to się okaże.


Hanasaku Iroha - coś mi się widzi, że będzie od tego biło dramatyzmem, jak przy pierwszej karze od babci, na koniec pewnie babcia się zrehabilituje.


Oretachi ni Tsubasa Wa Nai - wszystkim niezorientowanym w temacie, mówię, obejrzyjcie endening, jeśli to co w endeningu pokazują jest prawdą, mamy do czynienia z trzema, może 4 bohaterami, którzy przybędą z innego świata do krainy fantasy.


Seikon no Qwaser II - trzeba czekać na wydanie bez cenzury, ssanie cycka musi być widać.

Ostatnio edytowany przez ksenoform (2011-04-18 20:27:05)

Offline

#2039 2011-04-18 20:22:16

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ta lista to wersja 1.1. Najbardziej prawdopodobne to wersje 3.0 lub 4.0 i są najbardziej bogate w tytuły.

EDIT: Pisak, sorry za te błędy, ale przyzwyczaiłem się do tych Seiyuu w danych studiach, a zapominam, ze czasami są też w innych studiach smile_big

[mod] Proszę edytować posty a nie pisać jeden pod drugim.

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2011-04-18 20:34:56)

Offline

#2040 2011-04-18 21:17:35

zerono
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-17

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hei007, Uta no Prince-sama, Baka to test 2, Dantalian no Shokan i coś tam jeszcze na pewno są w sezonie letnim, już były zapowiedziane tzn są niby daty premier, więc myślę, że te na pewno będą, przynajmniej mam taką nadzieję... poczekamy zobaczymy

ksenoform - to był tylko pierwszy ending, drugi jest już inny i pewno każdy dalszy też będzie, nie ma nawet co sądzić

Ostatnio edytowany przez zerono (2011-04-18 21:22:04)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024