Nie jesteś zalogowany.
Offline
Hayate no Gotoku Movie O_o
No tego to się nie spodziewałem..
Offline
Hayate no Gotoku Movie O_o
No tego to się nie spodziewałem..
Już dawno był zapowiedziany, a po nim 3 sezon serii tv ma być.
Offline
Z obecnego sezonu śledzę:
Gintama' - Kontynuacja cudnego anime:D Ale ja nawet nie skończyłam pierwszego sezonu X_X Ale te 3 epki mi się bardzo podobały. No dobra motyw z czekoladkami będzie mi trudno przełknąć bo ^^ zostawię to bez komentarza bo bym musiała wgłębiać się w moja yaoistyczną teorię^^ i to Nigdy przenigdy gin x kagura X_X wtf never! Niestety niech sobie szuka boya gdzie indziej xD Ale przyjaźń może być nic więcej^
Ale i tak humor wymiata^^ moja szczęka to potwierdza.
Ao no Exorcist - Po pierwszym epku bardzo mi się ta seria spodobała. Mam nadzieję, że tak będzie dalej. Ale sam ten motyw sprawia, że jest już bardziej oryginalne.
Toriko - Anime z oryginalnym motywem polowaniem na jedzenie z pakerem w tle. Jak dla mnie bomba^^
X-Men- Dość dziwna adaptacja klasycznego komuksu z moimi kochanymi mutantami. Lecz i tak mi się podoba
- Tiger & Bunny- Motyw podobny do tego co w kreskówce "Kleszcz" ale i tak nawet fajne. Ale jak narazie średnio mi się podoba.
Sekaiichi Hatsukoi- Cudna seria yaoi. Która zachwyciła mnie już od pierwszych sekund.
Mam zamiar oglądać.
Steins;Gate ,Dog Days ,C i może coś jeszcze^^
Offline
to ja jakiś niedoinformowany jestem... trzeci sezon... coś dużo tego Hayate będzie..
Offline
Żeby nie być gołosłownym na temat 3 sezonu, to proszę, wpis z Twittera mangaki:
@howdoeshe: HI!hatakenjiro I am your reader from Taiwan When will the third season come out?
@hatakenjiro: Thank you! The third season : after the movie of the summer of this year. Please wait in expectancy!
Offline
Ja się tylko zastanawiam pod jakim względem Dogs day przypomina ZnT, chyba coś przeoczyłem więc mnie oświećcie.
Offline
Ja się tylko zastanawiam pod jakim względem Dogs day przypomina ZnT, chyba coś przeoczyłem więc mnie oświećcie.
- Główny bohater który zostaje zabrany do innego świata
- Obie dziewczyny przez które został przywołany miały różowe włosy
Tu nie chodzi o podobieństwo fabuły, tylko o klimat. Ja wyczułem klimat już po paru minutach oglądania i przypominał mi ZnT (tego nie da się opisać, to się "czuje")
Pisak, o co ci chodzi z tym 'Yaoi no exorcist"?
Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2011-04-19 17:13:15)
Offline
30-sai no Hoken Taiiku - oglądać tylko w wersji BD(bez cenzury), około połowa odcinka ocenzurowana.
Ostatnio edytowany przez ksenoform (2011-04-21 16:10:39)
Offline
Potwierdzono na jesieni będzie Mirai Nikki TV Anime http://www.animenewsnetwork.com/news/20 … d-for-fall
Offline
Upotte!! zostanie zanimizowane. http://myanimelist.net/manga/16542/Upotte!!
http://myanimelist.net/forum/?topicid=293345
Akcyjka Moe. Ktoś to kupuje?
Offline
Takie pytanko - znacie jakiś zakątek internetu, gdzie wszystkie serie tego sezonu pozbierane są do kupy? Tzn. każda po kolei opisana na podstawie ep czy dwóch (same suche fakty, bez spoilerów i w miarę obiektywnie) + kilka obrazków, a nie forumowe posty 'To będę oglądał, a to...'.
Po polskiemu coś takiego znalazłem na Azunime i Anicha-Chronicles. Angielskich nie znam, a szkoda mi życia na kopanie w /a/.
Jakieś sugestie?
Offline
Offline
Znaczy się mnie Cię dobrze rozumieć, Ty nie lubiać CHARTFAGA?
Offline
A konkretniej Wiosna 2011, tylko że nie opisują na podstawie 1 odcinka, a raczej ogólnych informacji ujawnionych przed premierą, ponadto przy każdej serii masz linki do AniDB itp.
PS. Ace, nie wiem czemu, ale twój nowy awatar kojarzy mi się z Leonidasem.
Ostatnio edytowany przez Oberleutnant (2011-04-24 21:07:02)
Offline
Dzięki, randoma nie znałem, a widzę, że się przyda. Charty niosą trochę mało informacji, a nie mam takiego łącza, żeby ściągać po odcinku z każdej serii.
No i na avie mam Prabhu Devę, boga Tollywódu...
Próbka możliwości.
Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2011-04-24 21:21:58)
Offline
Offline
Offline
Z nudów i na lekkiej bani obejrzałem sobie pierwszy ep Showa Monogatari i... Jak można było się spodziewać, obyczajówka dla staruszków. Ale taka naprawdę obyczajówka, bo przez cały odcinek nie dzieje się zupełnie nic. Zwykły sylwester (końcówka lat 60.) i Nowy Rok (w spokojnej wersji japońskiej). Rodzina ze średniej klasy średniej - japońska okasan (w rodzaju poczciwej matki polki, co z kuchni nie wychodzi), surowy ojciec, co lubi sobie wieczorem wypić, trójka dzieci i babcia. Najstarszy syn kłóci się z ojcem, córka spotyka amanta, a najmłodszy chce dostać prezent - cała intryga. Ale seniorom się spodoba, bo każdy ma szansę zobaczyć siebie z dawnych lat i sytuacje, jakie i jego dotknęły.
Dla kogo seria? Dla japońskich dziadków, pijanych ludzi i spragnionych naprawdę (ale to naprawdę) spokojnej obyczajówki.
Zresztą póki co nie zsubowano nawet drugiego ep.
Offline
A myślałem, że tylko ja oglądam tutaj Hen Zemi.
Pewnie ktoś jeszcze to ogląda tylko się nie przyznaje, bo seria jest strasznie zryta.
W skrócie dla tych co nie widzieli, Hen Zemi to taki Genshiken z tym, że zamiast gadać o mandze i anime bohaterowie studiują fetysze i inne zboczenia, oraz przeróżne dziwactwa (oczywiście też sami wszystkiego próbują). Jeśli ktoś ma zamiar luknąć polecam pobrać dwie pojedyncze OAVki, które wydano przed serią TV (jeden odcinek tej ma z kolei jakieś 10 minut).
Przykładowy zrzut ukazujący panujący tam humor (często jest gorzej i o wiele bardziej ohydnie).
Offline