#2201 2011-06-13 23:56:01

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nie o to chodzi, oni klepią co roku jakiś film z pokemonem, ale tutaj chyba zamierzają puścić dwa identyczne filmy z jakimiś drobnymi zmianami (praktyka z gier wkrada się do branży anime?). To już jest iście piekielny marketing. Koniec świata coraz bliżej!  wow

Offline

#2202 2011-06-15 14:37:40

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

może poprostu puszczą jeden film, ale w dwóch częściach?


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2203 2011-06-15 15:42:06

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Właśnie to mają być dwa różne filmy.

The films' plots will be similar to a point, when Reshiram and Zekrom enter the story of each film.

# Seyde (セード, Sēdo?): A child of the People of the Earth, she only appears in Victini and the Black Hero: Zekrom.
# Aude (オード, Ōdo?): A child of the People of the Earth, he only appears in Victini and the White Hero: Reshiram.

Nieźle kogoś pogrzało ^^
Ciekawe przez ile minut będzie różny materiał, a przez ile będzie dokładnie to samo xD.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2204 2011-06-15 18:18:12

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

może będzie tak jak z Matrixem, że zakończą w połowie, a drógi będzie jego kontynuacją.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2205 2011-06-15 18:48:17

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nintendo zwyczajnie musi sobie teraz po niepowodzeniu z wprowadzeniem 3DS'a zarobić dwa razy na tym samym produkcie. Po co mieliby wykładać kasę na dwa filmy, kiedy można zrobić jeden, gdzie jedyną różnicą będzie jakaś pięciominutowa scena z innym potworkiem? oczkod

Offline

#2206 2011-06-16 06:23:45

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

chyba raczej inny potworek, bo pewnie zrobią tak że te dwa filmy będzie różnił tytuowy potworek, który w obu filmach będzie się różnił tylko jednym detalem (albo będą bliźniakami tzn. takie same)


Edit.

Czy tylko mi Sacred Seven przypomina Asurę Cryin', bo jak zobaczyłem obrazek to pierwsze co to myślałem że robią trzecią serię.

Edit 2.


FAiM napisał:

Właśnie to mają być dwa różne filmy.
The films' plots will be similar to a point, when Reshiram and Zekrom enter the story of each film.
# Seyde (セード, Sēdo?): A child of the People of the Earth, she only appears in Victini and the Black Hero: Zekrom.
# Aude (オード, Ōdo?): A child of the People of the Earth, he only appears in Victini and the White Hero: Reshiram.

i wszystko jasne, poprostu w jednym z filmów głos pod pokemona podkłada dziewczyna, a w drógim chłopak. Czyli różnego materiału filmowego brak

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2011-06-17 16:43:58)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2207 2011-06-19 01:01:02

Rudyy
Użytkownik
Skąd: Gdansk
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Witam, witam! troche mnie tu nie było wiec i plecy z anime mam ;-) Pytanko takie z mojej strony, czy ktoś wie coś na temat nowej serii Full Metal Panic? bo kiedys jeszcze pamietam że miała powstać 4 część no i co? (jak gdzies jest już odpowiedź na to pytanie to przepraszam, ale szukałem i nie znalazłem). Pozdrawiam serdecznie !;-)

Offline

#2208 2011-06-19 11:10:10

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Po pierwsze 3. sezon, nie czwarty, Fummofu to ekranizacja książek z historiami pobocznymi, które (chyba jezor) nie wliczają się do numeracji głównej serii. O ekranizacji drugiej połowy (zekranizowali 5 z 12. tomów, więc to nawet ponad połowa), nic nie słychać i raczej szybko nie usłyszymy. Czemu? IMO anime typu K-ON! lepiej się sprzedają, więc póki jest na nie popyt na kolejne sezony "nie-moe" anime nie ma co liczyć, i to mimo tego, że książkowa seria już się skończyła.

EDIT: Zapomniałem napisać, że zapowiedziano już 2 serię Light Novel FMP.

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2011-06-19 12:02:52)

Offline

#2209 2011-06-20 02:22:41

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

29955.jpg
Okej, nie zaglądałem tutaj od jakiegoś czasu więc nie wiem czy ktoś już się podzielił tą radosną wiadomością, ale The Borrower Arrietty - najnowszy film od Ghibli jest już w necie w bluray ripie. smile


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#2210 2011-06-20 11:14:16

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dzięki za info, bo bym przeoczył :p

Przy okazji, wyszedł na neregate.com (najczęściej na ich listę sezonowych anime patrzymy) Lista jesieni 2011 v1 (czyli jeszcze dużo może się zmienić, lecz część to pewniak, brakuje kinówek)

Klik!

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2011-06-20 12:15:21)

Offline

#2211 2011-06-24 23:12:02

zerono
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-17

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ostatni odcinek Oretachi ni Tsubasa wa Nai...
Tak na to narzekałem, a okazało się.. całkiem w porządku... Gdyby wszystkie odcinki były takie jak ostatnio dwa, było by jeszcze lepiej.
Daję temu 8/10, trochę za dużo, ale na prawdę całkiem całkiem koniec.. no cóż, moje oceny zawsze zbyt wysokie są.

Offline

#2212 2011-06-24 23:25:54

Thebassa
Użytkownik
Skąd: Damian
Dołączył: 2007-12-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

zerono napisał:

Ostatni odcinek Oretachi ni Tsubasa wa Nai...
Tak na to narzekałem, a okazało się.. całkiem w porządku... Gdyby wszystkie odcinki były takie jak ostatnio dwa, było by jeszcze lepiej.
Daję temu 8/10, trochę za dużo, ale na prawdę całkiem całkiem koniec.. no cóż, moje oceny zawsze zbyt wysokie są.

Sam dosłownie przed chwilą skończyłem to oglądać i muszę przyznać, że uważam to obok Steins;Gate i Softenni za jedną z moich ulubionych serii sezonu. Tyle, że te dwa ostatnie epy uważam za najgorsze, jakoś nie mogłem polubić tych dwóch osobowości, które w tych odcinkach górowały.

Teraz tylko czekać na tłumaczenie VNa, a jest szansa, że mangagamer ją wyda.

Tak swoją drogą Persona 4 ma wyjść już tej jesieni, patrząc na zapowiedzi o animację nie trzeba się martwić, ciekawi mnie tylko jak rozwiążą sprawę SL i tych dungeonów, no i czy nasz protagonista będzie używał innych person poza Izanagim(mam nadzieje zobaczyć Alicję i Marę).

Ostatnio edytowany przez Thebassa (2011-06-25 00:02:47)


<KieR> robotic notes bylo niezle

Offline

#2213 2011-06-26 11:05:09

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Na randomc.net pojawiła się już rozpiska na letni sezon, oprócz opisów animców są też trailery.

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2011-06-26 11:06:45)

Offline

#2214 2011-06-26 12:31:06

postmaster3
Zbanowany
Dołączył: 2008-07-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ja jeszcze nawiązując do Oretachi ni Tsubasa wa Nai.Czy tylko ja mam takie odczucie czy końcówka jest podobna do angel beata z nutką neon genesis evangelion.Ktoś powiedział,że dwa ostatnie epy są nie za dobrze,ja bym powiedział,że raczej inny klimat już mają.Według mnie mogłoby być najlepszym anime sezonu jakby nie właśnie te ostatnie epy,chociaż dobrze,że okazało się to

Pokaż spoiler
schizofrenią,a nie jakimiś czarami marami

Ostatnio edytowany przez postmaster3 (2011-06-26 12:31:43)

Offline

#2215 2011-06-26 12:46:17

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sacredus napisał:

Na randomc.net pojawiła się już rozpiska na letni sezon, oprócz opisów animców są też trailery.

It's like...   ziew  beznadzieja  jeśli chodzi o serie tv.


wladza1.png

Offline

#2216 2011-06-26 12:59:43

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Myślałem, że obecny sezon będzie trochę słabszy, a jednak mi się podoba. Może to dlatego, że część tytułów pozytywnie mnie zaskoczyła. Jak na razie Ano Hana jest u mnie na szczycie listy, bo to naprawdę fajna historia o przyjaźni. Jeszcze nie oglądnąłem do końca, dawkuję sobie w stopniowych ilościach. Z Ao no Exorcist zrobił się shounen z fajnym klimatem, mam nadzieję, że nie zrąbia tego za bardzo, co niestety uczynili z Deadmanem - po tej małej dziewczynce z tą wielgachną bronią straciłem wszelkie oczekiwania, że coś jeszcze z tego będzie. Anime, które na siłę stara się być zbyt brutalne, obrzydliwe i nienaturalne. Jakby dodali więcej realizmu, to wyszłoby coś fajnego, a nie jakaś bajeczka. Strasznie wysoko jest u mnie Steins;Gate - po kompletnie beznadziejnym Chaos;Headzie przychodzi wreszcie czas na coś porządnego. Tutaj autorzy (jeszcze) nie pogubili się we własnych pomysłach. Myślałem, że 24 odcinki to za dużo, ale na razie świetnie im idzie. Nie ma tyle moe shitu co w C;H, jest sporo fizyki, w tym pseudofizyki (ale da się to wybaczyć), trochę tajemnicy, i ogólnie anime jest w moich klimatach. Wspomnę jeszcze o Hanasaku, którego miałem nie ruszać, ale jednak oglądam. Pozytywne zaskoczenie, seria przyjemna, chociaż zdarza jej się troszkę przynudzić, ale na pewno można powiedzieć, że jest dobra. O reszcie serii (Kaijiego, Gintamy i Marii Holic nie oglądam, przynajmniej na razie) nawet nie warto pisać.

___

Nowy sezon:

Trochę kupa. Madhousowych adaptacji komiksów Marvela nawet kijem nie ruszam, prócz tego pełno jakiegoś loli stuffu, moe glutów etc. Na pewno obejrzę 2. sezon Nurarihyona - 1. już obejrzałem, a nie lubię przerywać serii. W końcu jedynka nie była nawet taka zła, ba, całkiem niezła jak na shounen. Usagi Drop - Też pewniak, jedno z nielicznych anime w tym sezonie, które zapewne będzie dobre.  Baka to Test 2 - kawał dobrej komedii, więc też jest na mojej liście. I jeszcze Dantalian no Shoka - wytwór Gainaxu, więc będzie przynajmniej niezłe. Przypomina mi strasznie Gosicka, tylko bohaterom pozamieniano kolor włosów. No i tyle z pewniaków. Obejrzę też z odcinek czy dwa Kami-sama no Memo-chou i NO.6 (może Bonesi tym razem coś porządnego zrobią), może mi się spodoba. Prócz tego całkiem nieźle wygląda też Ikoku Meiro no Croisée The Animation, ale obawiam się, że to nie moje klimaty i nie dam  rady.

Ostatnio edytowany przez Sado (2011-06-26 13:08:08)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2217 2011-06-26 13:25:16

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Obecny sezon:
Hanasaku - to było miłe zaskoczenie. Co prawda wiedziałem, że to animiec twórców True Tears, ale nie spodziewałem się po nim za wiele. Może i nie jest jakieś wybitne/ambitne, ale przyjemnie się ogląda.
Ano Hana - po tym też wiele się nie spodziewałem jednak seria okazała się ciekawa.
Ao no Exorcist - jak napisał Sado zrobił się z tego całkiem niezły shounen, problem w tym, że manga ma podobno mało rozdziałów, więc w pewnym momencie może im się skończyć materiał źródłowy...
Deadman - wstrzymałem się z oglądaniem po 3 odcinku, resztę moze obejrzę w następnym sezonie.
Gintama' - całkiem niezłe rozpoczęcie, a zaraz potem dają świetny arc... jak ja tęskniłem za tą serią oczkod
Z innych animców z obecnego sezonu plauję jeszcze obejrzeć Stein; Gate, SKET Dance (parę ep żeby sprawdzić co to jest) i Maria Holic Alive (bo obejrzałem pierwszą serię i wypada obejrzeć drugą).


Nowy sezon
Trudno się nie zgodzić, że w nowym sezonie nie będzie za bardzo co oglądać, ale coś i tak się znajdzie. Moimi jedynymi pewniakami są Blood-C i Baka to Test 2. Co do reszty:
BLADE - poprzednie ekranizacje amerykańskich komiksów zignorowałem, więc tego też nie ruszę.
Sacred Seven - To ma być w końcu o superbohaterach czy mechach? Na trailerze jest i jedno i drugie... w każdym razie, SUNRISE zna się na takich anime, więc seria może dostanie 2ep szansy.
Nurarihyon no Mago - nie obejrzałem pierwszej serii, więc automatyczniie idzie do ignorowanych.
NO.6 - Jeśli BONES bierze się za ekranizację Light Novel, to wypada sprawdzić choć jeden odcinek.
Dantalian no Shoka - GAINAX i ekranizacja LN... książka mi nie podeszła, więc pewnie i tego nie będę oglądać.
Cała reszta: BEZ KOMENTARZA.

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2011-06-26 13:29:03)

Offline

#2218 2011-06-26 13:34:23

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ao no Exorcist - jak napisał Sado zrobił się z tego całkiem niezły shounen, problem w tym, że manga ma podobno mało rozdziałów, więc w pewnym momencie może im się skończyć materiał źródłowy...

  Akurat śledzę sobie zawsze mangę po obejrzeniu odcinka i wychodzi na to, że 1 odcinek = 1 rozdział. Tasiemca z tego nie zrobią, bo już zapowiedzieli, że seria będzie miała 24 odcinki, więc nadmiernie fillerować nie będą. Poza tym połowa 1. i 2. odcinka to filler, tak samo jak cały 6, a nie były złe, więc myślę, że coś z tego będzie.

Ostatnio edytowany przez Sado (2011-06-26 13:34:48)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2219 2011-06-26 13:41:51

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

6 epek filerem? Skończ, bo głupoty pleciesz. I na razie spokojnie się powinni wyrobić z materiałem, bo 10 odcinek = 8 rozdział mangi, 11 odcinek filler, a później pewnie znów ekranizacja. Podobnie 1 i 2 odcinek = 1 rozdział. Że dodali trochę scen, bo zaledwie parę, a nie jak piszesz pół odcinka, to dzieje się teraz w każdym anime, więc...

Ostatnio edytowany przez KieR (2011-06-26 13:48:30)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#2220 2011-06-26 13:48:11

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

KieR napisał:

6 epek filerem? Skończ, bo głupoty pleciesz. I na razie spokojnie się powinni wyrobić z materiałem, bo 10 odcinek = 8 rozdział mangi, 11 odcinek filler, a później pewnie znów ekranizacja.

Możliwe, mangi całej nie czytałem, jadę równo z anime, więc pewnie masz rację. Który rozdział zekranizowano na 6. odcinek?


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024