#1 2011-06-23 19:12:26

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

[bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

59881.jpg

Anidb


Tym razem coś dla odmiany. Historia Pożyczalskich luźno oparta o powieść Mary Norton. Akcja rozgrywa się we współczesnej Japonii. Młody chłopak przyjeżdża do domu babci, by wypocząć. Już pierwszego dnia dostrzega coś niezwykłego - maluteńką dziewczynkę, która skryła się za liściami wawrzynu. Poznamy historię spotkania chłopca z Pożyczalskimi, którzy żyją pośród ludzi, jednak nigdy się nie ujawniają.

Wersja 720p, bd-rip, timing od ang. grupy, bo wyjątkowo nie chciało mi się robić, sub stworzony dzisiaj, zeszło bite 10h.
Miało być w formie patcha do ang. wydania, ale 3GB wagi to dużo, patch tworzył się pół godziny i nie było widać końca, więc jest jak jest.

Ostatnio edytowany przez bodzio (2012-10-14 14:07:48)


wladza1.png

Offline

#2 2011-06-23 19:34:23

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Kolejny, który chyba zapomniał, na ile projektów się "rzucił" i chyba ma wyjątkowo dużo czasu. W każdym razie obejrzę.
Podrzuciłbyś wybrańcom losu i bogów na PW sam skrypt? Bo do zimy się ten torrent nie ściągnie jezor

Offline

#3 2011-06-23 19:46:05

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Oberleutnant napisał:

Kolejny, który chyba zapomniał, na ile projektów się "rzucił" i chyba ma wyjątkowo dużo czasu. W każdym razie obejrzę.
Podrzuciłbyś wybrańcom losu i bogów na PW sam skrypt? Bo do zimy się ten torrent nie ściągnie jezor

Dlatego chciałem zrobić patcha... 50KB uploadu na 3GB animca... koło doby się będzie seedowało.  zezik


wladza1.png

Offline

#4 2011-06-23 20:12:36

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Fajne to? (swoja drogą moje pierwsze skojarzenie to Pratchettowe Figle) Może zassam, ale...

Bodziu drogi, jak tam z Votomsami i Gintamą? Już ich wieki nie widziałem, aż zaczynam się martwić, że dropnąłeś obie serie. Wbrew pozorom ktoś jeszcze czeka na porządne wydanie 1. serii Gintamy. Można się spodziewać czegoś w bliższym lub dalszym czasie?

EDIT. A propos tych (ostatnio popularnych) dziwnych przeinaczeń to przeczytałem "puszczalska"  los

Ostatnio edytowany przez Sado (2011-06-23 20:14:14)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#5 2011-06-23 20:15:07

Mon
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2007-06-10

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

ooo, a ja mimo, że czyham na Hanasaku od Ciebie, to wielkie dzięki za "Arietkę", bo czekałam właśnie, aż ktoś się porwie na subki do niej oczkod

Offline

#6 2011-06-23 20:16:51

jacellow
Użytkownik
Skąd: Płock
Dołączył: 2009-04-29

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Sado napisał:

Fajne to? (swoja drogą moje pierwsze skojarzenie to Pratchettowe Figle) Może zassam, ale...

W sam raz na raz. I ma bardzo ładną końcową piosenkę jezor

Offline

#7 2011-06-23 20:19:13

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Sado napisał:

Fajne to? (swoja drogą moje pierwsze skojarzenie to Pratchettowe Figle) Może zassam, ale...

Bodziu drogi, jak tam z Votomsami i Gintamą? Już ich wieki nie widziałem, aż zaczynam się martwić, że dropnąłeś obie serie. Wbrew pozorom ktoś jeszcze czeka na porządne wydanie 1. serii Gintamy. Można się spodziewać czegoś w bliższym lub dalszym czasie?

EDIT. A propos tych (ostatnio popularnych) dziwnych przeinaczeń to przeczytałem "puszczalska"  los

Wiedziałem, wiedziałem, że będą pytania o inne serie. No skąd ja o tym wiedziałem? Intuicja? Przeczucie? Nie, po prostu za długo kiszę z innymi rzeczami xD
Hm, najszybciej będą Votomsy, może coś już od przyszłego tygodnia ruszy  smile_big

Mon, Hanasaku jako hardki czy same napisy? Bo te ostatnie to do takiego 11 epka ludziom na pm posyłam, nie wiem, czy na ansi wrzucę. A 12 się robi.


Piosenka bardzo ładna, ale nie przetłumaczyłem jej, jestem za głuchy, by wychwycić wszystkie słowa, chyba że gdzieś jest jakiś eng. przekład, to w takim razie dałem ciała  oczkod

Ostatnio edytowany przez bodzio (2011-06-23 20:20:25)


wladza1.png

Offline

#8 2011-06-23 20:23:57

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

bodzio napisał:
Sado napisał:

Fajne to? (swoja drogą moje pierwsze skojarzenie to Pratchettowe Figle) Może zassam, ale...

Bodziu drogi, jak tam z Votomsami i Gintamą? Już ich wieki nie widziałem, aż zaczynam się martwić, że dropnąłeś obie serie. Wbrew pozorom ktoś jeszcze czeka na porządne wydanie 1. serii Gintamy. Można się spodziewać czegoś w bliższym lub dalszym czasie?

EDIT. A propos tych (ostatnio popularnych) dziwnych przeinaczeń to przeczytałem "puszczalska"  los

Wiedziałem, wiedziałem, że będą pytania o inne serie. No skąd ja o tym wiedziałem? Intuicja? Przeczucie? Nie, po prostu za długo kiszę z innymi rzeczami xD
Hm, najszybciej będą Votomsy, może coś już od przyszłego tygodnia ruszy  smile_big

Mon, Hanasaku jako hardki czy same napisy? Bo te ostatnie to do takiego 11 epka ludziom na pm posyłam, nie wiem, czy na ansi wrzucę. A 12 się robi.


Piosenka bardzo ładna, ale nie przetłumaczyłem jej, jestem za głuchy, by wychwycić wszystkie słowa, chyba że gdzieś jest jakiś eng. przekład, to w takim razie dałem ciała  oczkod

Wiesz, zazwyczaj trochę mi wstyd tak się narzucać i wypominać, ale w Twoim przypadku przychodzi mi to jakoś bezproblemowo ;]  Dobra wieść z Votomsami ;]

Skoro wysyłasz na PMy napisy do Hanasaku, to mi też możesz podrzucić, byłbym rad. Z góry dziękuję, żeby Ci skrzynki nie syfić.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#9 2011-06-23 20:34:22

Silla
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-03

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Angielski przekład końcowej piosenki jest np. tutaj i tutaj  smile


podpisq.png

Offline

#10 2011-06-23 20:35:50

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Silla napisał:

Angielski przekład końcowej piosenki jest np. tutaj i tutaj  smile

Szkoda, że nie doszukałem się wcześniej, ech, życie.


wladza1.png

Offline

#11 2011-06-23 21:02:33

_Owik_
Użytkownik
Skąd: Goczałkowice
Dołączył: 2006-12-27

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

heh jeśli twoje subki do Hanasaku, to byłbym również rad:]

Offline

#12 2011-06-23 21:05:24

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

bodzio napisał:

Mon, Hanasaku jako hardki czy same napisy? Bo te ostatnie to do takiego 11 epka ludziom na pm posyłam, nie wiem, czy na ansi wrzucę. A 12 się robi.

A ja nie dostałem  deprecha - A na poważnie, wrzuć je na ANSI, choćby dla podziwiania komentów narzekających na zabezpieczenia jezor

Offline

#13 2011-06-23 21:17:20

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Sacredus napisał:
bodzio napisał:

Mon, Hanasaku jako hardki czy same napisy? Bo te ostatnie to do takiego 11 epka ludziom na pm posyłam, nie wiem, czy na ansi wrzucę. A 12 się robi.

A ja nie dostałem  deprecha - A na poważnie, wrzuć je na ANSI, choćby dla podziwiania komentów narzekających na zabezpieczenia jezor

Nie jezor
Może w przyszłym tygodniu.


wladza1.png

Offline

#14 2011-06-23 21:24:17

Mon
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2007-06-10

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

bodzio napisał:

Mon, Hanasaku jako hardki czy same napisy? Bo te ostatnie to do takiego 11 epka ludziom na pm posyłam, nie wiem, czy na ansi wrzucę. A 12 się robi.

ooo, nie miałam o tym pojęcia, w takim razie ja też poproszę o napisy, iiiiii z góry dziękuję smile (swoją drogą, jakie na nie popyt, skoro inni też już się zaczepili smile_big)

Offline

#15 2011-06-23 22:52:18

Arlequin
Użytkownik
Dołączył: 2011-03-11

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

bodzio napisał:

Mon, Hanasaku jako hardki czy same napisy? Bo te ostatnie to do takiego 11 epka ludziom na pm posyłam, nie wiem, czy na ansi wrzucę. A 12 się robi.

Oooo... to ja też ślicznie proszę o napisy  smile

Offline

#16 2011-06-24 08:37:50

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Tak w sumie temat zrobił się jakiś za bardzo o Hanasaku i napisach... w każdym razie jakby jeszcze ktoś chciał same napisy do Arietki, pisać na pm - nie wymagam targania 3GB, a już 6 osób o napisy prosiło i je dostało.


wladza1.png

Offline

#17 2011-06-27 02:15:21

pcela
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-12-05

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Ściągnąłem, jeszcze nie obejrzałem. Na razie trzymam jako seed, UP do 256kB/s (2Mb/s)


userbar.png
pcela.png

Offline

#18 2011-06-27 03:13:51

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Ściągnę i też poseeduję. Wprawdzie film już oglądałem, ale lżejsza wersja od [Coalgirls] zajmuje ponad 5 GB i szkoda mi kupować droższych DVD na to.

edit: leci 1,6 MB - chyba pierwszy raz widzę taki transfer w polskim torrencie jezor

Ostatnio edytowany przez lipa3000 (2011-06-27 09:37:55)


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#19 2011-06-29 17:58:57

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Ocena po wczorajszym seansie:
Wydanie bardzo ładne i schludne. Przez cały film przemknęły mi tylko dwie literówki (jedną z "ę" na końcu), reszta była w absolutnym porządku. Dziękował bardzo.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#20 2011-06-29 18:15:32

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Karigurashi no Arrietty (Pożyczalska Arietka)

Cieszy mnie, że tłumaczenie okazało się zjadliwe, bo było absolutnym speedsubem.


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024