#1 2011-07-26 02:44:52

Zekken
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-26

polaczenie napisow z filmem

Tak wiem i bardzo przepraszam za to ze pewnie duzo bylo takich tematow i moze nawet gdzies jest wyjasnienie na moje pytanie,ale musze przyznac ze nie jestem w tym dobry.Ostatnio sciagam sobie odcinki bleach no i na stronie z ktorej sciagam nie da sie pobrac odcinka 150.Ledwo udalo mi sie znalesc i sciagnac owy odcinek z samymi angielskimi napisami.Napisy pl z tej strony glownej sciagnalem tylko teraz moje pytanie.Jak te napisy polaczyc z filmem? Musze sie bawic w windows movie maker itp? A moze nawet ktos ma odcinek 150 na kompie i bylby tak mily i wyslal mi go na meila? Bylbym bardzo wdzieczny i oszczedzilo by to mi zachodu. Prosze o wyrozumialosc w odpowiedzi na moj temat

Offline

#2 2011-07-26 08:51:12

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: polaczenie napisow z filmem

Nazywasz plik z napisami tak samo jak nazywa się plik wideo z odcinkiem i powinny włączyć się automatycznie przy odpalaniu epka. Ewentualnie w odtwarzaczu masz w zakładkach opcję otworzenia napisów (np. w Media Player Classic jest to zakładka File i na dole listy Load Subtitles).

Offline

#3 2011-07-26 09:58:49

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: polaczenie napisow z filmem

Co tak w ogóle chcesz zrobić? Wtopić na stałe napisy w wideo/zrobić softa w jakimś kontenerze/po prostu obejrzeć odcinek (bez zbędnego wydziwiania)/czy jeszcze coś innego? Jeśli chcesz zrobić hardka, przeszukaj forum, tam wsio jest. MeGUI do it bądź znajdź sobie poradnik bodzia, który pomoże ci ugryźć podstawy. Jeśli chodzi o softa, jak poprzednio, forum. >> MKVtoolnix. Rozwiązanie na trzecie masz wyżej, post Kensaia.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#4 2011-07-26 12:48:30

camel
Użytkownik
Skąd: Milanówek
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: polaczenie napisow z filmem

~Zekken jeśli chcesz po prostu obejrzeć film z polskimi napisami to zainstaluj SubEdit Player. Odtważa napisy w .txr i potrafi zamportować .srt. Jeśli o to pytał to raczej nie skonfiguruje MPC do poprawnej pracy.


MADLAX.jpg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024