#2381 2011-08-27 02:00:08

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ale przecież ona jest w 3D blee Jak można z takimi loli do ludzi...?
Prorok nie będzie z tego powodu zadowolony.

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2011-08-27 02:01:13)

Offline

#2382 2011-08-27 02:15:38

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

DyumEcchi napisał:

A tak zupełnie na serio - jest masa ładniejszych bohaterek w anime, ta i wyglądem i swoim paskudnym charakterkiem mnie jakoś nie pociąga.

Nie mówię, że jest najładniejsza ze wszystkich, ale nie jest irytująca, a w dodatku pięknie wygląda. Zazwyczaj Gothic Lolity są śliczne i fajne. Oczywiście charakter ważniejszy bo nawet piękna dziewczyna z irytującym charakterem mi się nie spodoba.
Chociażby coś takiego jak Ferris Eris i Victorique de Blois to porażki jeśli chodzi o charakter. Choć Victorique i tak była znacznie fajniejsza od Ferris.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … arid=17943
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … arid=24873

Odnośnie Dalian to bardzo podobają mi się jej cechy charakteru czyli cynical, smart. Takie właśnie lubię.

A poza tym będę musiał zobaczyć Mashiro-iro Symphony: Love Is Pure White. Widziałem grę i jestem ciekaw jak wyjdzie anime.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … e&aid=8319

Mam nadzieję, że bohaterki da się polubić. Ważne również żeby anime było ładne wizualnie. Przykładowo takie Fortune Arterial było całkiem fajne do oglądania i podobały mi się te dziewczyny, że nawet pograłem sobie w grę Fortune Arterial.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … e&aid=7890

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2011-08-27 02:28:21)

Offline

#2383 2011-08-27 02:24:09

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kenshiro napisał:

Ważne żeby anime było ładne wizualnie.

ojej

Offline

#2384 2011-08-27 02:41:09

HentaiDymon
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2008-05-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jak z takim szacunkiem się zwracasz o wytworach ludzkiej wyobraźni i czasami piszesz o nich tak, że momentami można odnieść wrażenie, iż jest mowa o osobach z krwi i kości, to nasuwa mi się taka myśl: nie czujesz czasem, że zdradzasz którąś ze swoich ukochanych bohaterek, i że może poczuć się ona smutna, gdy zmieniasz obiekt swoich westchnień? jezor

A bardziej w temacie: przez 3 odcinki oszukiwałem się, że w NO.6 tylko udają ciepłych, żeby przyciągnąć żeńską część potencjalnych widzów do ekranów i starałem się przełknąć te głaskania po pyskach. Dobrze, że dowiedziałem się dzięki Wam, co czekałoby mnie dalej gdybym kontynuował. jezor Wyrazy głębokiego współczucia, dla pokrzywdzonych seansem. smile_big

Offline

#2385 2011-08-27 02:50:34

Wakabayashi
Użytkownik
Skąd: opolszczyzna
Dołączył: 2008-04-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

lipa3000 napisał:

http://img716.imageshack.us/img716/4307/73807763.th.jpg
Do osób, które oglądają w tym sezonie Usagi drop. Może zainteresuje was wiadomość o filmie live action. smile Trailer: http://youtu.be/tYvxhmIBO7Q

O, dzięki za info. Nie ma bata, jak wyjdzie na BD/DVD to trzeba zobaczyć, bo anime jest cute.

Offline

#2386 2011-08-27 09:14:02

DyumEcchi
Użytkownik
Skąd: Szczucin
Dołączył: 2011-04-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kenshiro napisał:
DyumEcchi napisał:

A tak zupełnie na serio - jest masa ładniejszych bohaterek w anime, ta i wyglądem i swoim paskudnym charakterkiem mnie jakoś nie pociąga.

Nie mówię, że jest najładniejsza ze wszystkich, ale nie jest irytująca, a w dodatku pięknie wygląda. Zazwyczaj Gothic Lolity są śliczne i fajne. Oczywiście charakter ważniejszy bo nawet piękna dziewczyna z irytującym charakterem mi się nie spodoba.
Chociażby coś takiego jak Ferris Eris i Victorique de Blois to porażki jeśli chodzi o charakter. Choć Victorique i tak była znacznie fajniejsza od Ferris.

Według Ciebie.  jezor2 Też nie zamierzam się z Tobą przekomarzać na temat dziewoji w 2D, ale powiem tylko, że Victoricque dla mnie była postacią dużo ciekawszą, zarówno ze strony charakteru, jak i tego co przeżyła i ogólnie tego kim była. Ogólnie z Dantalianem dałem sobie spokój, stwierdziłem, że w ogóle nie mam ochoty tego oglądać.


Dyum97.png

Offline

#2387 2011-08-27 09:52:34

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

No bo są ładniejsze niż 3D. Trzeba pamiętać, że dziewczyny 2D zazwyczaj są tworzone pod różne gusta i często mają byś piękne, słodkie, miłe bo właśnie większość fanów takie lubi. Dlatego właśnie jeśli chcą pokazać w anime jakieś bardzo wzruszające scenki to mogą uśmiercić ładną, sympatyczną i młodą dziewczynę. Tak jak zrobili to w

Tych starszych kobiet (i prawie wszystkich męskich bohaterów), ale szczególnie brzydkich i denerwujących to mało komu jest żal w anime nawet jak umierają.

771_i_dont_want_to_live_on_this_planet_anymore_RE_Memebase_88-s360x202-219328.jpg

Smutno mi. Jak jakiś płaszczak, którego oczy są 3 razy większe, niż powinny, skóra na twarzy jest płaska, nie ma śladu po kościach policzkowych, ogólnie wszystko jest cholernie uproszczone, jak to można uznać za ładniejsze od realnych dziewczyn. To tak jakby powiedzieć, że zupa, którą je bohater w jakimś animu, jest smaczniejsza niż ta, która robi mama.

Jak z takim szacunkiem się zwracasz o wytworach ludzkiej wyobraźni i czasami piszesz o nich tak, że momentami można odnieść wrażenie, iż jest mowa o osobach z krwi i kości, to nasuwa mi się taka myśl: nie czujesz czasem, że zdradzasz którąś ze swoich ukochanych bohaterek, i że może poczuć się ona smutna, gdy zmieniasz obiekt swoich westchnień? jezor

+1

Nie mówię, że jest najładniejsza ze wszystkich, ale nie jest irytująca, a w dodatku pięknie wygląda. Zazwyczaj Gothic Lolity są śliczne i fajne. Oczywiście charakter ważniejszy bo nawet piękna dziewczyna z irytującym charakterem mi się nie spodoba.

Niedługo się dowiem, że Kirino z Orei(shit)mo nie jest irytująca.

Odnośnie Dalian to bardzo podobają mi się jej cechy charakteru czyli cynical, smart. Takie właśnie lubię.

Eee, po co po angielsku? Zresztą taka ona mądra (haha) i cyniczna, że hej.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2388 2011-08-27 09:55:33

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sado napisał:

Smutno mi. Jak jakiś płaszczak, którego oczy są 3 razy większe, niż powinny, skóra na twarzy jest płaska, nie ma śladu po kościach policzkowych, ogólnie wszystko jest cholernie uproszczone, jak to można uznać za ładniejsze od realnych dziewczyn. To tak jakby powiedzieć, że zupa, którą je bohater w jakimś animu, jest smaczniejsza niż ta, która robi mama.

A ja uważam, że dobrze. Tak na dobrą sprawę to całkiem możliwe, że za tym stoi sama matka natura. Po prostu wybrakowane osobniki nie mają pociągu seksualnego i nie przekażą dalej swoich genów, tym samym robiąc przysługę dla swego gatunku jezor
No w każdym razie wszędzie we wszystkim są jakieś plusy.
Aaa... I nie offtop: Bakumana się obejrzy, a resztę po rekomendacjach.

Ostatnio edytowany przez coellus (2011-08-27 09:56:25)


Ty dulowaty userze!

Offline

#2389 2011-08-27 09:56:18

DyumEcchi
Użytkownik
Skąd: Szczucin
Dołączył: 2011-04-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dżizas rzuca na Ciebie pogardę, Ken. smile_lol


Odnoszę to samo wrażenie, jak patrzę na ostatnie wydania Nyana.  fuj

Ostatnio edytowany przez DyumEcchi (2011-08-27 09:57:55)


Dyum97.png

Offline

#2390 2011-08-27 12:15:31

Hipis
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2011-01-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

No. 6, pomijając ten wątek shounen-ai, jest dobrą serią. Tej chłopięcej miłości nie ma za dużo. A fabuła jest ciekawie prowadzona. Nie wiem jak wy, ale ja tą serię będę kontynuował, ignorując to czego tak bardzo nienawidzę (chodzi o yaoi).

Offline

#2391 2011-08-27 13:03:10

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hipis napisał:

Tej chłopięcej miłości nie ma za dużo.

@cytat Sado

Pokaż spoiler
Pocałunek na dobranoc. Lol.
33744875.jpg

Ostatnio edytowany przez Maryskowo (2011-08-27 13:03:37)

Offline

#2392 2011-08-27 13:21:39

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

DyumEcchi napisał:

Według Ciebie.  jezor2 Też nie zamierzam się z Tobą przekomarzać na temat dziewoji w 2D, ale powiem tylko, że Victoricque dla mnie była postacią dużo ciekawszą, zarówno ze strony charakteru, jak i tego co przeżyła i ogólnie tego kim była. Ogólnie z Dantalianem dałem sobie spokój, stwierdziłem, że w ogóle nie mam ochoty tego oglądać.

Mogła być dla ciebie ciekawszą dziewczyną Victoricque bo nie każdy takie same lubi.

Jednak jak dla mnie Victoricque była przez większość anime bzdurną i irytującą postacią, która zniechęcała mnie do oglądania (zresztą nie tylko ona bo dotyczyło to 90 procent postaci).

Sado napisał:

Smutno mi. Jak jakiś płaszczak, którego oczy są 3 razy większe, niż powinny, skóra na twarzy jest płaska, nie ma śladu po kościach policzkowych, ogólnie wszystko jest cholernie uproszczone, jak to można uznać za ładniejsze od realnych dziewczyn. To tak jakby powiedzieć, że zupa, którą je bohater w jakimś animu, jest smaczniejsza niż ta, która robi mama.

Nie mówię, że każda dziewczyna z anime jest ładniejsza, ale znaczna ich część tak. A wyznacznikiem urody dziewczyn z anime jest najczęściej jakość anime (no i styl kreski będący kwestią gustu) to znaczy, że jak strona graficzna prezentuje  niski poziom to i dziewczyny będą brzydkie. Nie mówię, że w Dantalian no Shoka jest jakaś super grafika (bo nie jest), ale mimo to Dalian ma swój urok i jest prześliczna. I jak pisałem charakter ma na to duży wpływ.

A poza tym chyba nie powiesz, że erotyka z prawdziwymi dziewczynami jest ładniejsza niż z tymi pięknościami chociażby z VN ? Oczywiście ładna jest też, ale najczęściej się nie umywa do pięknej erotyki z niektórych anime i gier (również ero mang).
Po prostu ta z prawdziwymi dziewczynami najczęściej jest sztuczna bo to wszystko na pokaz, udawane.

Sado napisał:

Niedługo się dowiem, że Kirino z Orei(shit)mo nie jest irytująca.

Nie oglądałem jeszcze tego anime, ale z tego co czytałem to jest świetne. Ciekawe czy okaże się to prawdą.

PS:

Niedługo będzie Strike Witches the movie. To świetnie bo obie serie TV były fajnym i sympatycznym anime z lekkim fanserwisem i co warte podkreślenia dziewczyny nie miały żadnych dużych piersi tylko naturalnych rozmiarów. Poza tym wszystkie były bardzo sympatyczne.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … e&aid=8272

Offline

#2393 2011-08-27 13:32:40

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nie mówię, że każda dziewczyna z anime jest ładniejsza, ale znaczna ich część tak. A wyznacznikiem urody dziewczyn z anime jest najczęściej jakość anime (no i styl kreski będący kwestią gustu) to znaczy, że jak strona graficzna prezentuje  niski poziom to i dziewczyny będą brzydkie. Nie mówię, że w Dantalian no Shoka jest jakaś super grafika (bo nie jest), ale mimo to Dalian ma swój urok i jest prześliczna. I jak pisałem charakter ma na to duży wpływ.

A gdzie jest najlepsza "grafika", jeśli nie w realu? ;]

A poza tym chyba nie powiesz, że erotyka z prawdziwymi dziewczynami jest ładniejsza niż z tymi pięknościami chociażby z VN ? Oczywiście ładna jest też, ale najczęściej się nie umywa do pięknej erotyki z niektórych anime i gier (również ero mang).
Po prostu ta z prawdziwymi dziewczynami najczęściej jest sztuczna bo to wszystko na pokaz, udawane.

Nie wiem, nie oglądam erotyki z visual novel. Za to wiem jedno, dziewczyny z anime nie przebałamucisz, a ta całą erotyka umywa się do seksu. Nie wiem, czy wiesz, o czym mówię, ale to już Twoja sprawa ;]

Dobra, ja już kończę offtop ;] Co za dużo, to nie zdrowo.

No. 6, pomijając ten wątek shounen-ai, jest dobrą serią. Tej chłopięcej miłości nie ma za dużo. A fabuła jest ciekawie prowadzona. Nie wiem jak wy, ale ja tą serię będę kontynuował, ignorując to czego tak bardzo nienawidzę (chodzi o yaoi).

No nie całkiem. Bez gejowskiego wątku No.6 imo jest serią przeciętną/niezłą. Fabuła się ciągnie, zamiast wyjaśnień mamy nudne historyjki, ogólnie większość skupia się na relacjach między bohaterami, a nie na fabule. Zamiast rozwinąć jakoś ciekawiej wątek tajemniczego miasta, pewnie upchną wszystkie wyjaśnienie w ostatnim odcinku.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2394 2011-08-27 13:50:14

Hipis
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2011-01-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Maryskowo napisał:
Hipis napisał:

Tej chłopięcej miłości nie ma za dużo.

@cytat Sado

Pokaż spoiler

Jeden pocałunek i wszyscy już podpisują to anime pod shounen-ai.
Mnie ten pocałunek trochę zniechęcił do dalszego oglądania. Z trudnością się przełamałem, by zobaczyć 8 odcinek, bo bałem się, że znów wcisną tu shounen-ai. jednak nie było tak źle. Ta historia z zakłamaną utopią jest na tyle ciekawa, że zignoruję to:

Pokaż spoiler
33744875.jpg
.
Będę dalej wierzyć, że w/w sytuacja jest tylko wpadką autorów.

Offline

#2395 2011-08-27 13:52:56

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kenshiro napisał:

Nie mówię, że każda dziewczyna z anime jest ładniejsza, ale znaczna ich część tak.

Ożeż ty w mordę... :/ Po prostu nie ogarniam.

A poza tym chyba nie powiesz, że erotyka z prawdziwymi dziewczynami jest ładniejsza niż z tymi pięknościami chociażby z VN ? Oczywiście ładna jest też, ale najczęściej się nie umywa do pięknej erotyki z niektórych anime i gier (również ero mang).

Tutaj jeszcze bardziej nie ogarniam.

Po prostu ta z prawdziwymi dziewczynami najczęściej jest sztuczna bo to wszystko na pokaz, udawane.

Tutaj moje nieogarnięcie przeszło wszelkie granice.
A w animu oczywiście nic nie jest udawane, postacie "uprawiają erotykę" z miłości, tak? oczkod

Już po pierwszym odcinku No.6 było wiadomo, że będzie wiało pedałem. :/

Ostatnio edytowany przez arystar (2011-08-27 13:53:27)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2396 2011-08-27 14:11:30

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Na myśl nasuwa mi się jedno (i pewnie będzie ciacho mod). Idź zaliczać "sztuczne kobiety", ponoć są już jakieś nowości, które potrafią zastąpić realną kobitę. I tak wiemy, "2D 4u 4evaaaaaaaaaaaaa"

Usagi Drop > all ten sezon.

Offline

#2397 2011-08-27 14:18:53

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Maryskowo napisał:

Idź zaliczać "sztuczne kobiety", ponoć są już jakieś nowości, które potrafią zastąpić realną kobitę.

Pokaż spoiler
rrp06a.jpg

Ostatnio edytowany przez coellus (2011-08-27 15:49:07)


Ty dulowaty userze!

Offline

#2398 2011-08-27 14:19:37

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nie rozumiem jednej rzeczy. Po co z nim dyskutujecie o tym samym n-ty raz, skoro i tak nic z tego nie wyniknie? Niektórzy są upośledzeni, nic z tym nie zrobimy. Lepiej się przyzwyczaić i zająć czymś innym.

Offline

#2399 2011-08-27 14:29:44

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

^ To jest typ rozrywki, który raczej nigdy się nie znudzi. I bądź co bądź utrzymuje to forum przy życiu.


Ty dulowaty userze!

Offline

#2400 2011-08-27 14:47:30

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Mnie się skojarzyło jakoś z tym obrazkiem:

waifurelated.jpg?1306399818

Wiadomo, że bajki działają na dziecięcą wyobraźnię, a wiele animców i tak jest ciekawsza niż amerykańskie gnioty, no ale w pewnym wieku powinno się już rozróżniać fikcję od rzeczywistości, bajkę od legendy, legendę od mitu, dobro od zła (no dobra, to ostatnie ciężko odróżnić  evil ).

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2011-08-27 14:54:45)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024