#41 2011-08-30 21:44:33

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

SoheiMajin napisał:

Dla mnie jest to warunek wystarczający, by wystawić napisom bardzo dobrą ocenę. Później dulu odpisał mi na PW, że to za mało - że mam napisać, czy mi się podoba czcionka, styl napisów, timing i kij wie co tam jeszcze, no dajcie spokój.

Ja takiego czegoś nie pamiętam. Było trochę inaczej, napisałeś; "Skleiłeś mój komentarz z komentarzem, który napisałem 3 tygodnie temu(...)", ja napisałem coś, że następnym razem tak zrobię, bo się zagapiłem, innych pw nie wymienialiśmy. papa

Kenshiro napisał:

Oprócz możliwości usuwania i edytowania swoich komentarzy powinna istnieć możliwość wystawiania ocen bez komentarza.

Ty się lepiej w ogóle nie udzielaj, bo twoje pomysły można o kant tyłka potłuc.

I tak, niech żyją "bdb, błędów brak". smile_lol
Łał, właśnie, i jeszcze to, co Ejs napisał. Te też są fajne, bo tak zajebiście ciężko napisać dwa zdania.

Offline

#42 2011-08-30 21:50:29

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Jeśli nie potrafisz podziękować w komentarzu komuś, kto poświęcił kilka godzin na napisy, poprzez chociażby dwa zdania, lepiej daruj sobie pisanie w ogóle, boś leń.


wladza1.png

Offline

#43 2011-08-30 22:27:14

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

dulu napisał:

Ja takiego czegoś nie pamiętam. Było trochę inaczej, napisałeś; "Skleiłeś mój komentarz z komentarzem, który napisałem 3 tygodnie temu(...)", ja napisałem coś, że następnym razem tak zrobię, bo się zagapiłem, innych pw nie wymienialiśmy.

To było w 2009, ale muszę przeprosić, bo to nie byłeś Ty, lecz lilith, jak teraz patrzę w skrzynkę ;p

Łał, właśnie, i jeszcze to, co Ejs napisał. Te też są fajne, bo tak zajebiście ciężko napisać dwa zdania.

A jedno zdanie złożone może być? Niestety, ale mam wrażenie, że tutaj właśnie w taki sposób się moderuje te komentarze. Jedno zdanie - spam, a trzy zdania mijające się z rzeczywistością - rzetelne uzasadnienie.

bodzio napisał:

Jeśli nie potrafisz podziękować w komentarzu komuś, kto poświęcił kilka godzin na napisy, poprzez chociażby dwa zdania, lepiej daruj sobie pisanie w ogóle, boś leń.

Tu masz rację, lać wody nie potrafię i sobie te bdb darowałem, bo w końcu co mi zależy. Wolę wypisać komuś 10 błędów niż pisać innemu "Nie ma błędów, przekład jest dobry, kliimat zachowany, wyglądają dobrze, tłumacz tak dalej albo coś zmień" - posiliłem się tu starym wyjaśnieniem lilith, jak prawdziwy komentarz powinien wyglądać.

Ale jeśli nie ma chęci zmiany tej (poniekąd chorej) sytuacji, to trudno.

Offline

#44 2011-08-30 22:30:06

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Tak właściwie to ta dyskusja jest bezcelowa. Żadna strona nie przekona drugiej. Do tego dochodzi fakt, że najprawdopodobniej cały system komentarzy i oceniania i tak będzie zmieniony smile_big

@Maryskowo Tak, o to mi chodziło, zwykłe przejęzyczenie smile

Jasne jest, że ocena bdb z uzasadnieniem 'nie widziałem błędów' jest właściwie omijaniem regulaminu, ale niestety nie da się ludzi zmusić do napisania czegoś więcej. Dlatego ja przymykam oko, bo tak to by praktycznie w ogóle nie było pozytywnych ocen smile

EDIT: SoheiMajin przypominam sobie, że tak faktycznie na początku było, leciała wypiska co można napisać o stylu itp, ale jak widać nic to nie dało. Można było ludziom pisać a oni i tak swoje. Więc sobie dałam z tym spokój. Zmieni się system to może to coś da


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#45 2011-08-30 22:42:06

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

SoheiMajin napisał:
dulu napisał:

Łał, właśnie, i jeszcze to, co Ejs napisał. Te też są fajne, bo tak zajebiście ciężko napisać dwa zdania.

A jedno zdanie złożone może być? Niestety, ale mam wrażenie, że tutaj właśnie w taki sposób się moderuje te komentarze. Jedno zdanie - spam, a trzy zdania mijające się z rzeczywistością - rzetelne uzasadnienie.

To chyba czytamy koment z innych stron... Łał, np. takiemu Ejsowi nigdy komentarza nie usunąłem, a możesz sprawdzić, jakie pisze. Nie wszystkie są na pięćdziesiąt kartek. I nie, nie uwielbiam go, nie czcze ani nie darze jakimś specjalnym uczuciem.
Ejs został tu podany jako przykład, takich jest kilku.

Offline

#46 2011-08-30 22:51:25

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Aż się pokusiłem i sprawdziłem te jego komentarze. Ostatni "Bdb, uwag brak ;-)". Jeśli takie są jednak w porządku, to OK, koniec rozmowy, dobrze jest, szkoda tylko, że się dowiaduję po 2 latach smile_lol

Offline

#47 2011-08-30 22:57:27

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Prawda jest następująca - chodzi o buźki. oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#48 2011-08-30 23:16:14

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dodanie opcji "EDYTUJ i USUŃ komentarz" na stronę animesub.info

Kto pyta, nie błądzi. Ale w zasadzie arystar ma rację, buźki odgrywają b. ważną rolę.

Ostatnio edytowany przez dulu (2011-08-30 23:16:32)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024