#1 2011-07-13 18:43:36

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Naruto-tv.pl

Podczas pierwszej wojny shinobi w Konoha-Gakure żył sobie pewien ninja, zwał się Airon. Pewnego dnia leżąc i szkicując nowy obraz, olśniło go, pomyślał:
- "Czemu by nie stworzyć strony o naszym świecie?" - był on bardzo utalentowany, więc ta kwestia nie sprawiła by mu żadnego problemu.
Wstał i zaczął tworzyć stronę, nie było to łatwe, ale po tygodniach pracy udało mu się. Pewnego dnia przechadzając się po parku podszedł do niego jakiś chłopak przedstawił się jako robcio95, powiedział, że zobaczył jego stronę i jest mile zaskoczony, z chęcią by pomógł w rozwoju jej, Airon zgodził się i wtedy ekipa wzrosła o jednego członka. Często zaczepiały go różne osoby i pytały się czy pomóc, jedne przyjmował do ekipy inne odrzucał, tak oto strona stała się bardziej znana, ale brakowało jej więcej osób do ekipy. Airon szukał wszędzie i nic. Dopiero po jakimś czasie znalazł on stronę, która była na skraju upadku i zaproponował im, złączenie się, po przemyśleniu tego zgodzili się sądząc, że będzie to najlepsze rozwiązanie. Ekipa wrosła o kilka osób i jest do teraz. Strona nosi nazwę naruto-tv i skoro w nazwie znajduje się "TV" to musi być one z czymś powiązane, a oczywiście z tym, że na naszej stronie znajdziecie odcinki PL, z czasem także i chaptery mangi (mogłyby się ukazywać, lecz nie widzimy w tym zbytniego sensu lepiej postawić na jedną rzecz, a robić to dobrze). Nasza strona oferuję niezliczona ilość artykułów, na żadnej polskiej stronie nie znajdziesz takiej ilości wiadomości. Strona jest komfortowa i łatwa do obsługi, oczywiście darmowa. Stworzona została dopiero jakiś czas temu, więc cały czas próbujemy ją ulepszać. Jeśli jesteś fanem Naruto to naprawdę warto zajrzeć na tą stronę. Zapraszamy! NTV

                                                             66751911184701749438.png
                                                                                                                    NTV

PS: Tekst jest napisany trochę z nudów, trochę na potrzeby, ale może wydawać się beznadziejny, bo nie miałem zamiaru wymyślać czegoś epickiego, tylko promującego stronę.

Ostatnio edytowany przez Akashi7 (2011-07-13 21:44:43)

Offline

#2 2011-07-13 21:45:13

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: Naruto-tv.pl

Ehh ja to jestem zapomniałem podać linku do strony: NTV

Offline

#3 2011-07-13 21:54:50

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Naruto-tv.pl

hm... oni tam maja rodzialy naruciaka po pl
kto chetny na donos do jpf xD


wladza1.png

Offline

#4 2011-07-13 22:44:24

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: Naruto-tv.pl

xD Mamy, ale kilka. Jak pisałem mały sens ma robienie dwóch rzeczy na raz, lepiej szlifować jedną rzecz. A tak poza tym chaptery można mieć do czasu aż nie ukażą się w tomiku mangi, wtedy trzeba już usuwać jezor

Offline

#5 2011-09-01 09:28:15

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: Naruto-tv.pl

Ohayo!
Jako iż w naszej ekipie brakuję kilku osób zajmujących się różnorodnymi rzeczami to po otwarciu v3 czas na rekrutację oczkod Jeśli zgłoszą się osoby potrzebne to ja zostanę przy organizacji, a Airon tak jak teraz będzie zajmował się częścią techniczną, a nowe osoby odciążą trochę jego barki. Zainteresowanych zapraszam do rozszerzenia, a zgłoszenia proszę pisać na email emicent403@gmail.com.


Ogłaszamy rekrutację na:

Newsmana - aktualnie ja zajmuję to stanowisko, lecz moja nikła znajomość języka angielskiego wielce mi to utrudnia. Zgłaszając się na newsmana proszę napisać czy pracowało się już kiedyś na takim stanowisku, wymienić swoje źródła wiadomości i napisać jak się dobrze zna się angielski, oczywiście pierwszej lepszej osoby nie przyjmiemy, każdą zgłoszoną osobę na te stanowisko sprawdzimy.(możliwe połączenie newsmana z osobą piszącą streszczenia chapterów)

Osoba streszczająca chaptery - tu chyba zbyt dużo nie trzeba tłumaczyć, potrzebna jest dobra znajomość języka polskiego, mile widziana, także angielskiego i czas w środę wieczorem, bądź czwartek rano/popołudniu. (możliwe połączenie osoby piszącej streszczenia z newsmanem)

Uploader - kiedyś tym zajmowała się Destin, lecz teraz jej komputer jest za bardzo zawirusowany, żeby mogła się tym zajmować, potem pałeczkę po niej przejął Xam, który z powodu "szwankującego" procesora nie może się tym dalej zajmować, do połowy września jest niedostępna nasza ostania deska ratunku jeśli chodzi o robienie harsubów i wersji online dlatego poszukujemy osobę na te stanowisko, mile widziane, także robienie mobilek, czyli wersji na komórkę, najlepiej, gdyby odcinek nie był po prostu zmniejszany i wrzucany na hosting, aby można było ściągnąć, lecz po zmniejszeniu wersji bez napisów dodanie ich do odcinka w jak najlepszej jakości i wielkości. Po powrocie byłego uplodera zawsze dla takiej osoby znajdzie się miejsce.

Edytor mangi - wymagana dobra znajomość gimpa/photoshopa i czas w środę wieczorem, bądź czwartek rano/popołudniu. (możliwe połączenie edytora z tłumaczem)

Tłumacz mangi - dobra znajomość języka angielskiego i jak wyżej czas w środę/czwartek. (możliwe połączenie tłumacza z edytorem)

Tłumacz anime - taka osoba jest nam najmniej potrzebna no chyba, że ma zawsze czas w czwartki o 12 i szybko tłumaczy z języka angielskiego, jeszcze gdyby umiała uplodować to by było po prostu cud, miód i poziomki. (możliwe połączenie tłumacza z korektorem/uploderem)

Redaktor - jako iż Shadow po wakacjach ma niezły zapał, a Banan w połowie września będzie miał już naprawioną kartę graficzną to przydałaby się im pomoc, poszukujemy tylko jednej osoby na te stanowisko, wymagana dobra znajomość języka polskiego oraz w miarę dużo czasu, aby pisać co najmniej jednej art tygodniowo. (możliwe połączenie z osobą streszczającą mangę)

Jak widzicie potrzebujemy kilka osób, niektórzy nie są potrzebni aż tak bardzo, lecz gdybyśmy znaleźli wszystkie osoby, które wypisałem byłoby wyśmienicie.

Przypominam, że zgłoszenia proszę słać, na email - emicent403@gmail.com

Offline

#6 2011-09-01 10:31:38

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Naruto-tv.pl

Wpierw coś zaczynacie, a dopiero potem beztrosko zawracacie sobie głowę osobami potrzebnymi do życia projektu, które powinny być raczej jego trzonem lol Enyłej gud lak, choć osobiście szaro to widzę.

Pokaż spoiler
ukryty

Offline

#7 2011-09-01 12:04:08

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: Naruto-tv.pl

Z tych co są tam wypisani to mamy:
- newsmana
- redaktora (2)
- uplodera, który wróci po naprawie kompa
- tłumacza anime
Lecz poco obciążać osoby, które zajmują się już czymś innym? Dlatego ponawiamy rekrutację, przyda nam się każda pomoc ^^

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024