#1 2011-10-23 12:57:50

Simple
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-09

Sprzedam za symboliczną kwotę płytki DVD z anime + kuferek

Jako że obejrzałem wszystko, co miałem zarchiwizowane na płytkach, czas się ich pozbyć.

Płytek jest około 300 (nawet troszeczkę więcej). Serie to najczęściej RAW i softsub (95%+), anime nowszej daty w HD bądź FHD.
Płyty w stanie idealnym, nie ma mowy, żeby była choć jedna ryska i problem z odczytem.
Wszystko jest zapakowane w fajnym kuferku (mieści jakieś 500DVD).

Lista co mniej więcej się znajduje na płytkach (oczywiście nie wszystko) jest tu:
(Plan to watch także, większość pozycji z tej listy)

http://myanimelist.net/animelist/S1mple

(bez anime objętych licencją!!!!)


Kuferek z płytkami waży sporo (wysyłka na poczcie to koszt 35zł).

Za całość chciałbym dostać 150zł + koszty wysyłki (bądź odbiór osobisty w Piotrkowie Trybunalskim).

GG: 30 dziewięć 53 sześć 0

dscf3193m.th.jpg

dscf3196t.th.jpg

Ostatnio edytowany przez Simple (2011-10-23 13:02:16)

Offline

#2 2011-10-23 14:11:50

jayson77
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-09

Odp: Sprzedam za symboliczną kwotę płytki DVD z anime + kuferek

Chętnie kupiłbym twoją kolekcję ale muszę poczekać za wypłatą, czyli do ostatniego pracującego dnia w miesiącu. Może to będzie piątek, przed świętem zmarłych. Na pewno wezmę twój zbiór ale czy poczekasz jeszcze tydzień?
Dobrze by było jakby napisy były razem z odcinkiem ale niekoniecznie, masz je razem z anime?
Jeśli doszłoby do zapłaty to pieniądze oczywiście na podany numer konta chciałbym wysłać.
A najlepiej taką sprawę załatwiłbym na allegro, napiszesz mi smsa lub jakąś inną wiadomość o której godzinie przedmiot znajdzie się na allegro i najlepiej jeszcze jakiś link co mógłbym szybko wskoczyć i kliknąć "Kup teraz"

Może tak być? Bardzo interesuje mnie twój zbiór i zaoszczędzi mi szukania anime. Prywatne sprawy, umowy i numery za pośrednictwem opcji prywatnej wiadomości(ikonka pod profilem)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024