#1 2012-01-11 19:31:59

Jasmine
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-01

[AG] Shinshou Genmukan

shinshou_genmukan.jpg

Tytuł: Shinshou Genmukan
Gatunek: Hentai
Typ: OVA
Ilość epizodów: 2
Rok: 2010

Link do projektu: http://animegarden.eworks.pl/projects/show/id:108

Offline

#2 2012-01-11 19:37:08

Jasmine
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-01

Odp: [AG] Shinshou Genmukan

Napisy do obydwu odcinków można pobierać już tutaj oraz z naszej www. Liczyłam na coś lepszego, ale w dzisiejszych czasów chyba nie ma się co łudzić co do hentajów. O ile produkcja z 2003 roku trzymała poziom i miała całkiem niezłą fabułę, tak ta kontynuacja opiera się tylko i wyłącznie na jednym oczkod Ale uparłam się, że przetłumaczę i słowa dotrzymałam. Aczkolwiek już nigdy nie będę się bawić w robienie timingu ze ścieżki dźwiękowej w aegi jezor

Offline

#3 2012-01-11 19:43:42

Merry_Nightmare
Użytkownik
Skąd: 夢と希望もないの場所
Dołączył: 2006-06-24

Odp: [AG] Shinshou Genmukan

Niestety, od jakichś 5-6 lat nie ma żadnych dobrych ero-anime, to trzeba przyznać. Te nieliczne albo są zapominane w gąszczu masówek, albo nikt się nimi nie interesuje. Jedyne dobre, które widziałem, to Eroge!, Sono Hanabira ni Kuchizuke o, Swing Out Sisters, czy seria Oni Chichi. Wizard Girl Ambitious było takie sobie, reszta to niestety przeciętniaki, niczym nie wyróżniające się z masówek.

Offline

#4 2012-01-11 19:50:38

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: [AG] Shinshou Genmukan

Jasmine napisał:

Liczyłam na coś lepszego, ale w dzisiejszych czasów chyba nie ma się co łudzić co do hentajów. O ile produkcja z 2003 roku trzymała poziom i miała całkiem niezłą fabułę, tak ta kontynuacja opiera się tylko i wyłącznie na jednym oczkod

Jakbyś się mnie spytała to bym ci powiedział, że ta wersja z 2010 roku gniot.  smile
Prequel z 2003 zarówno wizualnie był wielokrotnie ładniejszy/lepszy jakościowo (różnica jest bardzo duża) i nawet fabuła była ciekawa (jak na erotyczne anime).

I co ważne wersja z 2010 ma cenzurę, a ta z 2003 roku była bez cenzury.

Xellos_Akatsuki napisał:

Niestety, od jakichś 5-6 lat nie ma żadnych dobrych ero-anime, to trzeba przyznać.

Ale tylko jeśli masz na myśli bardzo dobrą fabułę. Gdyż pod względem wizualnym wartych uwagi widziałem co najmniej kilkanaście produkcji.

PS:

Xellos_Akatsuki napisał:

Jedyne dobre, które widziałem, to Eroge!, Sono Hanabira ni Kuchizuke o, Swing Out Sisters, czy seria Oni Chichi. Wizard Girl Ambitious było takie sobie,

Z tego co wymieniłeś to właśnie najlepsze było Wizard Girl Ambitious. Oni Chichi to beznadzieja (incest i wykorzystywanie seksualne przez zboczeńca). Sono Hanabira to wizualny gniot yuri (bardzo niska jakość). Swing Out Sisters przejrzałem i usunąłem gdyż nie było tam nic fajnego ani ładnego (incest i wielkie cycki to cechy tej produkcji).

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2012-01-11 21:30:48)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024