#21 2012-02-01 21:36:35

Tion
Użytkownik
Skąd: KatOwice
Dołączył: 2005-08-25

Odp: League of Legends

ja mam 1360elo, gram dziennie po 22. NE nick: reCTOOOOOr jezeli ktos będzie chcial duo w rankedach albo 4fun rodzinką ANSI ; )

Offline

#22 2012-02-02 09:16:16

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Harz-> jeszcze nic niewiesz o tej grze jezor widze ze grasz na east to przed toba jeszcze granie z ruskimi i polaczkami w najgorszym wydaniu jezor IMAO w ta gre za duzo gimbusow gra, kiedys mozna bylo fajnie pograc jak sie nie mialo 30lvl smile teraz co drugi lowlvl to zbanowany gimbus ktory zaklada kolejne konto i robi dokladnie to samo jezor napinanie sie i bluzgi to norma jezor Na west jest o wiele lepiej jesli o to chodzi, ale tam za to duzo lowbobow gra jezor SoloQ MatchMaking w lol dziala tak ze masz 2-3 gry z normalnymi 7-8 z idiotami. Jak sie zaczal nowy sezon to zagralem wsumie 20 rankedow, moich 10 pierwszych= 4 win + 6x pod rzad mialem typa z dc/afk od poczatku gry i przez to wyladowalem w takim elo hell ze odechcialo mi sie grac jezor
Naszczescie dostalem od znajomego klucz do doty 2 i gra sie naprawde swietnie, gra jest wymagajaca + tracenie golda za bezmyslne giniecie, brak itemow gp5 + naprawde ciezka gra supportem, deny i ultra trudne last hit odstrasza lolowych gimbusow smile Najbardziej  mnie rozbawl komentarz kumpla co pogral w dote 2 z tydzien poddal sie i wrocil do LoL'a "dzieki dota 2 stalem sie mistrzem last hita"


ara ara...

Offline

#23 2012-02-02 10:03:02

Weteran666
Użytkownik
Dołączył: 2007-01-17

Odp: League of Legends

A ma ktoś jakieś zaproszenie do doty 2 ?

Offline

#24 2012-02-02 10:29:23

ziom1234
Użytkownik
Dołączył: 2008-11-12

Odp: League of Legends

LOL wogle jak mozna grac solo rank xd przeciez to samobojstwo smile_big Tylko premade smile Na east sa ruscy i polacy a na wescie francuzi a to takie same debile jak ruscy;| Ja mialem elo 1700 i w jeden dzien spadlo do 1300 xd pozniej znow do gory itd:) Ciezko sie utrzymac grajac z debilami smile I tak jak napiasal kolega wyzej oczkod Najczesciej jest tak ze trafiasz do teamu z retardami ktorzy graja ranked i pisza  np. "first time gp " albo ze chca przetestowac item czy cos :/ albo afk:) Sa tez tacy co powiedza ze wyjda z gry jak nie dasz im isc na mida chociaz ty masz mid hero xd

Offline

#25 2012-02-02 11:33:50

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: League of Legends

W sumie gram już od dłuższego czasu i kilka rzeczy mnie irytuje, jak coś EU. Nie ważne jaki wymiatacz jesteś, wystarczy jeden debil i pozamiatane, ruscy powinni mieć wypad z gry, najlepiej oddzielny serwer z blokiem na normalne EU, kto gra nie muszę mówić dlaczego, niektórzy mówią, że postacie są OP, tyle, że nie ma postaci OP, każdy jest OP, gdy się na feeduje, rankedy opierają sie na szczęściu, niż na naszych skillach, chyba że w ogarniętym teamie, bo solo jest bezsensowne,trafisz żle przegrasz, nie masz na to wpływu. Irytujące osoby krzyczące noob gdy jest np. 5vs1, nie mające pojęcia na czym gra polega. Jeszcze kilka innych rzeczy, ale myślę, że te są najistotniejsze

Offline

#26 2012-02-02 13:13:54

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: League of Legends

@Kilgur, jakbym miał grać ranked, to tylko ze znajomymi ^^ Z randomami, to za duże prawdopodobieństwo trafienia na nupów. Co do Doty 2, to ona będzie chyba płatna, co?

Btw, jak oni to zrobili ._.?
http://www.youtube.com/watch?v=hWP1IpbmaFU


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#27 2012-02-02 14:16:12

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Harz napisał:

@Kilgur, jakbym miał grać ranked, to tylko ze znajomymi ^^ Z randomami, to za duże prawdopodobieństwo trafienia na nupów. Co do Doty 2, to ona będzie chyba płatna, co?

Btw, jak oni to zrobili ._.?
http://www.youtube.com/watch?v=hWP1IpbmaFU

Dota 2 prawdopodobnie nie bedzie platna smile

Gra custom przy wspopracy obu teamow smile

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2012-02-02 14:18:20)


ara ara...

Offline

#28 2012-02-02 14:43:19

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: League of Legends

@Prototype Kierując się rasizmem Polacy też powinni mieć osobny serwer z blokadom na normalny EU...

@Kilgur owszem dota jest bardziej skillowa. Nie wiem jak teraz ale mnie w dota'cie 2 odrzuciło mnie to długie szukanie gry oraz leaverzy którzy jednak tam są zwłaszcza jak przegrywają to wychodzą i parę razy (czyli zawsze) gdy przeciwnicy powychodzili mi nie wbiło wygranej (ale jak u mnie wychodzą to porażka się wlicza. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale to mnie najbardziej odrzuciło) Natomiast w lol'u tego nie ma. Wyszukiwanie gry zajmuje średnio 2 minuty (może to ja miałem pecha, że szukało mi gry dobre 10-20 minut...)

Jeśli o mnie chodzi to może i bym pograł w dota'e 2 ale to wszystko kwestia przyzwyczajenia no i tego gdzie więcej znajomych gra.

Niestety nie mam zaproszeń sam bym potrzebował dla paru znajomych

Pozdrawiam graczy / BloodDiablos - tam gdzie ruscy grają oczkod /

Offline

#29 2012-02-02 15:18:36

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Diablos-> dota jest w fazie beta czesto sypaly sie w pewnym okresie serwery mm i gry wogole nie mozna bylo znalezc smile naliczanie tez nie dziala tak jak powinno. Samo "safe to leave" oznacza to ze jak wyjdziesz to nie zlapiesz kary za rage quit, a nie to ze gry nie zaliczy na win czy lose, jest tak ze po ilus tam rage quitach ban jest bez zadnych raportow jak w lolu. Mnie naprzyklad wkur.... w lol ze jakis debil wyjdzie na poczatku i po paru minutach wiem ze na 100% przegranabedzie, ale  trzeba sie katowac iles tam minut tracic czas i leci vote, a tu 3 skonczonych debili twierdzi ze wygramy jeszcze jak jest 6-30 i typy nafeedowani jak swinie przed biciem jezor


ara ara...

Offline

#30 2012-02-02 15:24:49

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: League of Legends

I tak wole na razie przynajmniej lola przynajmniej mam z kim grać i czasami są naprawde ładne i trudne gry bez noobów poczekajmy aż dota 2 będzie gotowa jezor

Offline

#31 2012-02-02 18:37:05

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: League of Legends

Piosenka dla wszystkich smutnych graczy lola. jezor


A tak na poważnie, to gram tylko z przyjaciółmi w full teamie. Solo q jest dla masochistów.

Offline

#32 2012-02-02 19:01:22

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: League of Legends

FAJNE TO smile_big chociaż ja nie jestem smutnym graczem jezor Jak ktoś gra tam gdzie Rosjanie i ma pełny team mógłbym zagrać 5 na 5 jezor

Offline

#33 2012-02-02 22:14:33

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: League of Legends

Kilgur napisał:

(...)widze ze grasz na east to przed toba jeszcze granie z ruskimi i polaczkami w najgorszym wydaniu jezor (...) napinanie sie i bluzgi to norma jezor Na west jest o wiele lepiej jesli o to chodzi, ale tam za to duzo lowbobow gra jezor "

Chyba wolę to, niż wyzywanie i wyśmiewanie na West przez niektórych zadufanych w sobie obywateli innych narodowości (niemcy, francuzi np). Ostatnio graliśmy z kumplem normala. Jak się 2 łepki dowiedziały, że jesteśmy polakami, cały czas wyzywali nas od noobów, ku** + teksty w stylu "wypie***** na East bo to nasz serwer". Dziwne, bo mieliśmy staty typu 10/2/11 a oni coś ala 1/7/2. Ostatecznie przegraliśmy, bo zaczęli celowo feedować przeciwników i psuć każdą naszą akcję.

Ostatnio edytowany przez Fari (2012-02-02 22:43:35)

Offline

#34 2012-02-02 23:09:59

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: League of Legends

W życiu w to nie grałem, ale po tych wszystkich potach opisujących grę mam o niej coraz gorszą opinię...

Offline

#35 2012-02-03 03:33:47

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: League of Legends

LoL ma jedno z najbardziej posranych community w przemyśle gier komputerowych chyba. Wcześniej po prostu grali w nią starzy wyjadacze z Doty itp, a teraz gdy liczba graczy idzie w miliony to trudno się dziwić ilu matołów można spotkać. Ostatnio grałem jeszcze w The Old Republic i różnica w nastawieniu ludzi do gry jest po prostu powalająca. Damn, muszę jakoś kupić kolejny miesiąc, co by się odstresować od tych wszystkich lolowych retardów, haterów, leaverów, feederów bla bla bla, dużo tego jezor

Offline

#36 2012-02-03 11:48:28

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: League of Legends

OK... Właśnie tę gierkę zassałem, zainstalowałem i ch$j. Raz: nie znajduje żadnego serwera. Dwa: zacina się i zawiesza już w samym początkowym "menu". Trzy: da się w ogóle grać w to samemu? Czy tylko przez online? - jak tak, to siup do kosza z tym badziewiem :S

Offline

#37 2012-02-03 11:59:32

matiss
Użytkownik
Dołączył: 2012-01-19

Odp: League of Legends

Do @
Raz: nie znajduje żadnego serwera. <-- Serwer wybierasz w Launcherze (EUNE, EUW, NA). Jeżeli chodzi ci o gry to masz taki przycisk na górze jak już się zalogujesz "GRAJ" i masz do wyboru grę z retardami(tzn. z innymi graczami), z botami, grę niestandardową i treningi. W wypadku pierwszej opcji masz podany "przewidywany czas oczekiwania na przeciwników."
Dwa: Minimalne wymagania tej gry są naprawdę niskie, więc ;O
Trzy: Tylko "online" ale nie musisz grać z innymi graczami.

Offline

#38 2012-02-03 12:57:41

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: League of Legends

Nie przesadzajcie, normale, nawet solo, trzeba traktować na luzie. Po każdej ze stron może się trafić słaby gracz. Czasami wylosuje się tobie gość z 200 winami, a czasami taki z 1400. Taka loteria. Popularność gry robi swoje, przez to można trafić na dzieciaków lub idiotów. Dopiero na rankedach można sobie napsuć krwi. Gdzie AD Carry pójdzie siebie do jungli albo suport zaklepie mida. Najgorzej zaczynać rankedy, bo trafiasz na osoby ze 150 winami, którzy dopiero co wklepali 30 lvl. Najczęściej po 10-15 meczach system dobierze odpowiednich przeciwników do twojego elo. Co prawda im wyżej w drabince, tym gorzej. Na elo 1500-1700 bardzo często trafią się napinacze, którzy twierdzą, że pozjadali wszystkie rozumy. A za oddanie first blooda przeciwnikowi, potrafią pisać przez 20 minut, co myśli o tobie i twojej rodzinie. Normale jak najbardziej polecam, zwłaszcza w parę osób na skype. Jest kupa zabawy, w takich grach o to głównie chodzi. Wszystkie MOBA polegają na tym samym, na wpi$@#*%#niu przeciwnikowi. Jak ktoś chce pograć na east, mam nick taki jak na forum. Nie ciskam tyle co kiedyś( parę meczy w tygodniu), bo Crane mnie linczuję, jak projekty nie oddaję na czas.

Offline

#39 2012-02-03 15:06:12

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Fari - Polacy ciezko zapracowali na swoja internetowa opinie troli, chamow, regerow, w kazdymm mmo w jakim gralem duza czesc polskiego community ma mentalnosc gimdebili, pamietam jak w WoW serwer na poczatku ktos cos powiedzial po polsku na general chacie ktos napisal "english plz" i odrazu lecialy faki, madafaki itd. Ja w kazdym mmo jakim gram nieprzyznaje sie ze jestem z polski bo wstyd tylko. Lol ma tak zjebane community ze brak slow nawet polscy "mistrzowie" z gameburga znani sa z tego ze bluzgja i chamsko sie zachowuja jezor  identyczne jak opisane przez ciebie zajscie - typy gameburg vs ruscy, zenada jednym slowem

Revan -> starzy wyjadacze z doty graja dalej w dote jezor


ara ara...

Offline

#40 2012-02-03 15:31:55

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: League of Legends

Niektórzy zagraniczni gracze, którzy trochę są w community "zapoznani", wiedzą że w jest u nas sporo normalnych, a zarazem dobrych graczy (spotkałem się nawet z określeniem nas jako "hardcore players"), a niektórzy nawet szanują (ofc. nie mówię o trolach  i innych !@#$).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024