#41 2012-02-03 17:15:32

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: League of Legends

Ale nawet po ustwieniach przycisk "play" nie działa?

Albo może uruchaia się innym przyciskiem, jak np. w "Racetear"?

Offline

#42 2012-02-04 14:12:11

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: League of Legends


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#43 2012-02-04 14:16:53

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: League of Legends

Kretyn szalony (i nie chodzi mi konkretnie o fakt, że jest to powiązane z lolkiem).

Ostatnio edytowany przez Maryskowo (2012-02-04 14:17:29)

Offline

#44 2012-02-04 14:27:02

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: League of Legends

Jak dla mnie gość znalazł buga i się zawiesił


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#45 2012-02-04 18:16:55

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: League of Legends

@Wooren "albo suport zaklepie mida" - a co supporter nie jest dobry na mida? Albo solo top? No tak większość graczy uważa, że to jest idiotyczny pomysł i zaczynają 'flejmować' i 'hejtować'. Powiem od siebie tyle odnośnie supporta nie na bocie (2 support na jeden team jeden mid/top a drugi na bocie) jest to dobre rozwiązanie postawione głównie na siłę AD carry. Taki support jak Janna ma jedno (ja bym powiedział że najlepsze) CC i to nie byle jakie ale aoe. Soraka jest w stanie pójść na solo top i jest to też dobre rozwiązanie. Ludzie - Randomy, zazwyczaj graja tak jak inni ustalili Solo top tank/offtank mid ap (ale nie ap suport) bot ad carry i support no i jungler i wszyscy tak graja a inne ustawienie leci 'flejm' To tyle ode mnie na ten temat jezor

Offline

#46 2012-02-04 19:31:59

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: League of Legends

~Diablos, po to są 2 solo linie, by obie postaci się mocno nafarmiły. Co chcesz mieć bardziej na midzie? Nafarmionego Branda, czy Sorake? Albo na topie Malphita, czy Tarica? No przyznam Soraka jest irytująca na linni, ale w team fightach traci na mocy, bo ze skilli ofensywnych ma Starcall i Infuse, oba o krótkim zasięgu. Joana, którą wymieniłeś, jest dość specyficzna, jej hard CC są genialne, ale ma też tylko 2 skille ofensywne. Suport ma wardować i niańczyć ad carry na bocie, to są postacie, które mogą się obyć bez farmy i dalej być użyteczne dla zespołu, dzięki buildowi na kasę. Można grać na 2 suporty, jeden by był typowym magiem, ale to się sprawdza przy niektórych kompozycjach, by coś takiego wygrać. Mi bardziej chodziło o sytuacje, gdzie taka Sona nagle wyskakuje z tekstem, że idzie na mida i by Brand sobie szedł na bota z Tristaną. Parę razy tak ustępowałem i mid dawał dupy i bota rozwalali. Bo dwaj kluczowi carry byli bez kasy na itemy.

Offline

#47 2012-02-04 20:41:11

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: League of Legends

2 supportów do supportowania ad carry i to nie jest głupi pomysł tylko do tego trzeba jednak mieć ogarnięty team (Galio też się wlicza w supporta i jest wręcz genialny na mid). Soraka jest dobra w teamfightcie, dobre leczenie i silent na odpowiedniego przeciwnika. Wszystko zależy co prawda od teamu ale kluczowe jest dobranie postaci. Ale trzeba przyznać, że w lol'a gra dużo słabych graczy (osobiście nie miałem przypadku by soraka chciała na mid czy tam do jungli i inne podobne ale chyba wiem jak to wyglądało.

Jeśli chodzi o wardy fakt suporter POWINIEN kupować ale od tego jest jeszcze solo topowiec i jungler (lecz w mniejszej ilości)

Jeśli masz team zgrany możecie spróbować zagrać z 2 suportami. Polecam również spróbowanie zagrania 5 suporterów lub 5 tanków - jeśli ogarniecie to przeciwnik się podda (bo mało kto potrafi walczyć do końca)

Co do taktyk są jeszcze takie że AD carry idzie solo topa a suport "niańczy" jakiegoś innego ad off tanka.

Jeśli masz jakieś propozycje co do taktyk i wybierania bohaterów to się podziel (w końcu temat o lol'u)

Ciekawe ustawienie jest Galio mid/ap (może wziąć CV & Flash) Top kenen, gangplank, malphite, akali, karthus, ogolnie postacie z dobrym aoe( Flash Ignite; Flash Exhaust; Flash Teleport) , Bot Support łącznie z nunu (nie ma leczenia ale ma aspd slow aoe ulti z dużym dmg bez ap) (Heal Flash; CV Flash; CV Exhaust; Heal Exhaust) Ad Carry Sivir (Flash Heal; Flash Exhaust) Jungler Amumu, Rammus

Też wszystko zależy od tego co przeciwnik weźmie (chyba że to normal blind pick to można Morgana mid, amumu/rammus jungle, top kenen, bot graves/sivir support Janna/alistar/sona [ew bot Janna i Kayle pod ad])


Pozdrawiam graczy i nie pogardzę wyzwaniem oczkod

Offline

#48 2013-01-18 21:17:30

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: League of Legends

Jako iż, nie chcę mi się zakładać tematu Dota 2, to piszę tutaj  smile_lol Mam 8 zaproszeń do w/w gry, jak ktoś needuje to pisać. Szkoda, żeby się marnowały.


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#49 2013-01-19 00:12:57

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: League of Legends

Wydaje mi się że wszyscy dostali w cholerę tych zaproszeń - też mam kilka

@Harz podoba Ci się Dota2? Mnie nie specjalnie przypadła do gustu, taka dziwna... Nie mówię że zła, ale nie dorównuje jedynce.

Offline

#50 2013-01-19 00:21:52

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: League of Legends

Szczerze to nie bardzo. Zagrałem może ze 3 mecze. Jakoś nie mogę się do niej przekonać.


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#51 2013-01-19 01:00:18

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: League of Legends

Diablos napisał:

Wydaje mi się że wszyscy dostali w cholerę tych zaproszeń - też mam kilka

@Harz podoba Ci się Dota2? Mnie nie specjalnie przypadła do gustu, taka dziwna... Nie mówię że zła, ale nie dorównuje jedynce.

No to chyba jestem jedynym, który za tę grę zapłacił. baka Mam to samo. Sama granie jest jak najbardziej w porządku i daje niezłą frajdę, ale jednak jakoś takie mam odczucie, że  to nie jest ta sama dota, co kiedyś. O ile projekty postaci można przedyskutować, bo część jest lepsza, a część gorsza, to samej mapie IMHO czegoś brakuje. Mnie osobiście nie podoba się projekt drzew/lasów po stronie "świetlistych". Dawno nie grałem w dote 1, ale wydaje mi się, że te warcraftowe drzewka był bujniejsze. Kurdę, ale pitolę nerdowskie dyrdymały. jezor No i w sumie jak sobie wołają te ?15ojro? za grę, to mogli by wysilić się na chociaż jedną mapę więcej, że już nie wspomnę o tym, że po części kupuje się za tą kasę trochę jakby demo, bo nie ma dostępu do podglądu meczów turniejowych, ani żadnych bonusów w sklepie. beznadzieja Tak czy siak, naparzam w nią równo, bo dwójka wciągła mnie prawie tak samo jak jedynka.

Offline

#52 2013-01-19 02:38:02

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: League of Legends

No cóż jeśli jesteś bogatya to 15 ojro to nie dużo ;3  Graficznie nie jest zła ale te DRZEWKA to mogli by zmienić by były choć trochę podobne do tych z jedynki jezor

Ale mimo wszystko i tak uważam, że jedynka mnie wciągnęła najbardziej i dla mnie to będzie najlepsza gra tego "gatunku"(?)

Co do podglądu meczy - nie ma poważnie? Nawet w jedynce była taka możliwość smile_big Chociaż osobiście nie lubię oglądać powtórek, a chodzi o mecze turniejowe to chyba od tego jest stream jezor

Offline

#53 2013-01-19 10:51:08

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: League of Legends

Master mogłeś nawet tu napisać, dostałbyś zaproszenia dla całej rodziny. Dota2 mnie jakoś nie wciągnęła, system przedmiotów dla mnie jest dość dziwny. Bolą mnie zwłaszcza magowie, nie można im podkręcić obrażeń i jakoś w late mocno słabną( dla mnie to takie stunujące w większości suporty- zabijecie mnie za to). System lasthitów jest fajny, system powrotów na linie wymaga przemyśleń gracza. Tryb obserwatora bardziej dopracowany, możliwość włączenia komentatorów przy turniejach. Ale i tak wolę lola, jest szybszy( rozgrywka 20-30 minut, w docie szły mecze średnio po godzinie). System krzaków jest mistrzowski. Jungla bardziej przemyślana, a cc nie trwają 5 minut.

Offline

#54 2013-01-19 14:32:30

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: League of Legends

Wooren napisał:

System lasthitów jest fajny, system powrotów na linie wymaga przemyśleń gracza. [...] Ale i tak wolę lola, jest szybszy( rozgrywka 20-30 minut, w docie szły mecze średnio po godzinie). System krzaków jest mistrzowski. Jungla bardziej przemyślana, a cc nie trwają 5 minut.

"lasthity" i "denajowanie" to jest genialne czego w lolu brakuje... masz ignite 10hp kolo Ciebie cala 4 patrzy jak umierasz bo oczywiście nie można dobić czego mi stanowczo w lolu brakuje. System krzaków jest mistrzowski? Wchodzisz w krzaki i widzisz wszystko postawisz sobie warda i masz wy****ne. Tutaj (w lolu) ucieczka polega na tym by się jak najszybciej "zrekalować" trochę to beznadziejne według mnie.

Co do CC to wiesz jak było w docie 1? perm stun 24/7 ;3

Ale co ja tam wiem ;3

Offline

#55 2013-01-19 16:26:33

ziom1234
Użytkownik
Dołączył: 2008-11-12

Odp: League of Legends

Tutaj (w lolu) ucieczka polega na tym by się jak najszybciej "zrekalować" trochę to beznadziejne według mnie.

Chyba gramy w inne gry ;x Z krzaków trzeba umieć korzystać...

Offline

#56 2013-01-19 17:21:56

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: League of Legends

Akurat o tym, że można już grać w dotę 2, dowiedziałem się przypadkiem, buszując po tegorocznych promocjach świątecznych na steamie. Była podpięta pod paczkę gier od Valve, no i za dwajściaparę ojro nakupiłem wszystkie "hafy", "ceesy", "portale" i inne razem z dotą, więc jakoś szczególnie bólu o to nie mam.

Co do treści to LOL @ Wooren. Jak chcesz, żeby każdy bohater jakim grasz, kosił na prawo i lewo to się przerzuć na Quake'a. Wsparcie, jak sama nazwa wskazuje, ma być wsparciem, a nie pierwszą linią ognia. Zresztą i tak każdy ma swoje pięć minut: wsparcie przeważnie kosi na początku, a dopiero potem do gry wchodzi siła i carry. Mnie taki balans bardzo odpowiada, bo  ukierunkowuje zabawę na trochę bardziej wymagającą grę drużynową.

Noob question: o jakim "cc" mówicie?

Offline

#57 2013-01-19 17:29:30

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: League of Legends

Crowd control - stun, snare, sleep itd.

Offline

#58 2013-01-19 18:11:26

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: League of Legends

Wszyscy tak na cc narzekają, ale o black king bar, który zapewnia magic immune to już nikt nie powie?
Miłego narzekania dalej.

Offline

#59 2013-01-19 18:12:53

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: League of Legends

~Master w lolu gram głównie suportami, bo nimi nikt nie chce grać, ale też od czasu do czasu apc czy adc. I tak naprawdę w docie apc ssie. Zawiodłem się mocno, chcesz mieć dmg, rushuj itemy do basiców. A po 40 minucie czułem się mocno niepotrzebny. Bo tank jest zbyt tankowy a adc zabije cię w sekundę.


~ziom masz rację.

Offline

#60 2013-01-19 19:45:47

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: League of Legends

Dłuższa gra, to faktycznie coraz większa udręka dla supportów, ale jak pisałem wcześniej, każdy ma swoje chwile chwały. I coś się na ten dmg tak zawziął? Ja tam kupuję ship sticki i podobne disablery - wystawiam chłopakom ludzi, a oni odpowiednimi bohaterami robią porządek. Przynajmniej tak według mnie wygląda wsparcie przy dłuższej grze. A jeżeli zamiatają Tobą na lewo i prawo to raczej jest "gg no re", czyli druga strona jest tak spasiona, że już pozamiatane. Nie wiem, może LoL jest faktycznie "lepszy"*, ale ja się wychowałem na docie, a jest dla mnie na tyle dobra, że nie zamierzam zmieniać, ani próbować czegoś innego.

* Na dzień dzisiejszy ma chyba większą bazę graczy niż obie doty razem wzięte.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024