#1 2011-11-23 20:06:53

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

[RTT] Tetsuwan Birdy (Zakończony)

27256l.jpg

AniDB

Birdy Cephon Altirra jest oficerem Federacji Kosmicznej, zajmuje się łapaniem kosmicznych kryminalistów. Senkawa Tsutomu jest przeciętnym chłopakiem, który niedługo przystąpi do egzaminów wstępnych do szkoły średniej. Co połączy te skrajnie odmienne postacie? Chłopak przypadkowo ginie z rąk Birdy. Z tego powodu jej przełożeni nakładają na nią karę. Od tego dnia Tsutomu i Birdy będą dzielić jedno ciało. Jak skończy się to osobliwe spotkanie człowieka i kosmity?

To leciwe już, ale z pewnością warte uwagi, anime wydaliśmy w najbardziej nikczemnej, trollerskiej, parszywej i haniebnej (jak to określił jeden członek naszej grupy) formie, czyli patcha.
Mała instrukcja; patch pasuje do wersji dostępnej np. na BakaBT. Ściągamy go i rozpakowujemy w folderze, w którym mamy owe angielskie wydanie tego anime, następnie klikamy dwa razy LPM na plik o nazwie "Birdy_full_patch" i cierpliwie czekamy, w zależności od mocy obliczeniowej komputera proces ten może trwać parę minut, tym sposobem powinniśmy otrzymać 4 odcinki Birdy z nazwą naszej grupy w nazwie. Możemy wtedy usunąć angielską wersję i pliki patcha, które wcześniej rozpakowaliśmy. I niech mi nikt nie próbuje pisać na PW, że nie wie, jak ma to zrobić.

Patch

Dane techniczne widnieją na podanym wyżej odnośniku do BakaBT, gdyby to kogoś interesowało.

Offline

#2 2011-11-23 20:28:49

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [RTT] Tetsuwan Birdy (Zakończony)

LordCrane napisał:

To leciwe już (...)

Panie, to nawet nie podlotek. Rocznik 97, prokurator się łapie. :]

Chyba se ściągnę. smile


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#3 2012-02-10 14:31:34

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: [RTT] Tetsuwan Birdy (Zakończony)

Można prosić o same napisy choćby na pwa. Powód, za każdym razem jak włączam by się patchował plik to nie ma polskich napisów , a wyświetla napis że jest ok. Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafia   mruga  ojej

Ostatnio edytowany przez max-kun (2012-02-10 14:32:27)

Offline

#4 2012-02-10 14:33:52

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: [RTT] Tetsuwan Birdy (Zakończony)

Offline

#5 2012-02-10 14:34:48

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: [RTT] Tetsuwan Birdy (Zakończony)

Dzięki ^^

Offline

#6 2012-02-10 14:42:34

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Tetsuwan Birdy (Zakończony)

max-kun napisał:

Można prosić o same napisy choćby na pwa. Powód, za każdym razem jak włączam by się patchował plik to nie ma polskich napisów , a wyświetla napis że jest ok. Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafia   mruga  ojej

Czyli co dokładnie? W plikach wynikowych nie ma skryptu? Sprawdzałeś, czy po prosto nie masz domyślnie zaznaczonego braku napisów? W każdym razie do Birdy patche sprawdzałem osobiście i wszystko działało, poza tym nikt do tej pory nie zgłaszał błędów, więc raczej wina leży po twojej stronie.

Offline

#7 2012-02-10 15:40:00

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: [RTT] Tetsuwan Birdy (Zakończony)

w plikach wynikowych nie było napisów , ale to już nie istotne , bo pobrałem softy od was. Więc problem rozwiązany

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024