#1 2012-02-21 13:03:38

Logan27
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2011-06-08

Kami Squad - poszukiwania korektora/QC

Jak już wiadomo (bo to nie tajemnica), że tytanem języka nie jestem, a jako że nie uśmiecha mi się czekać po rok czasu na jakąś korekte lub QC (gdyż tyle czasu potrzeba Oinowi i bodziowi na ruszenie tyłka) dlatego poszukuję osoby lub osób, które zainteresowane byłyby nawiązaniem współpracy z Kami Squad, a głównie ze mną. Moje napisy są czasem lepsze, czasem gorsze, ale nikt nie mówił nigdy, że jestem uberpr0.

Osoby chętne zapraszam na gg (1035306) albo PM na ansi, ewntualnie zagadać do Xellosa (gdyż jako jedyny członek KS jest aktywny) (8163911)

Offline

#2 2012-02-21 14:24:25

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Kami Squad - poszukiwania korektora/QC

Zacznijmy od korekty twojego postu.

Rok czasu - a czy może być rok mięsa? To tak, jakbyś stykał ze sobą "maselniczkę" i "masło", tworząc jedną maselniczkę masła (przykład wdzięcznie zapożyczony). Nie jest to co prawda typowy pleonazm, a raczej jego szczególne przypadki.  Odsyłam do Wikipedii.
korekte -> korektę
dlatego poszukuję ->  przecinek przed
które zainteresowane byłyby -> które byłyby zainteresowane (bardziej polska składnia, chyba że piszesz z poetycko przestawionym szykiem, tak, jak słynne "Adam Mickiewicz wielkim poetą był" - Gombrowicza z "Ferdydurke". smile

Reszta na gg, żeby nie robić tu spamu. Tak tylko chciałem poinformować.
smile


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#3 2012-02-21 14:27:49

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Kami Squad - poszukiwania korektora/QC

Będę wredny, ostrzegę ludzi przed tym, co może ich czekać.
Zdania z jednego suba, w kolejności wypowiedzi:
Dialogue: Wiesz, że są ludzie, którzy nie zostali od razu przemienieni po wypiciu ich krwi?
Dialogue: Normalnie dorastają, a ktoregoś dnia ich krew przemienia ich tak jak i mnie.
Dialogue: To ludzie tacy jak ja.
Dialogue: Jeśli umarłabyć to by się nie przebudzili?
Dialogue: Biedaczka, mierzysz świat swoim rozumowaniem, prawda?
Dialogue: Wygląda na to, że starasz się usprawiedliwić to, że jesteś człowiekiem.

Poza tym: orty, orty i jeszcze raz orty. Stylistyka i interpunkcja to S-F xD
Stąd te rok-pół na korektę qc. Logan, ostrzeż ludzi pierw, w co się mogą wpakować.


wladza1.png

Offline

#4 2012-02-21 15:38:18

koni
Użytkownik
Skąd: EPWA [SAS][KA][Sró-chan]
Dołączył: 2006-09-10

Odp: Kami Squad - poszukiwania korektora/QC

Oj, Boguś, Boguś... Przecież jedni są lepsi w korekcie, a inni w kodowaniu.
Osobiście się nie porwę do reperowania Boskich napisów, ale może znajdą się ambitni. Przecież takie suby to czysta frajda dla zapaleńców, ewentualnie dla młodych, których trzeba podszkolić ;]

Poza tym na bank poprawiałeś gorsze napisy.


Anime makes you stupid

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024