#241 2012-03-08 22:39:19

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

lukasz132100 napisał:

Trol trola trolem pogania gówno z tego tematu wyjdzie i wyniknie. Jak z kreskówką sobie nie poradziliście to z resztą stron sobie rady nie dacie.

A bodzio to ty jesteś śmieciem i cała reszta  niedorozwiniętych starych pierdzieli  z ansi nie i nikt inny xd evil

O ilorazie pięciolatka klnie

Wyłączcie ansi i je zamknijcie w końcu zniknie siedlisko tępoty, troli, ludzi o wybujałym ego, ludzi z   kompleksem boga i innych których powinno się prze leczyć.

Reasumując kolejny temat bezsensowny na tym forum.

Pokaż spoiler
eb6.jpg?1307463786
I mean, trolls trolling trolls?

W każdym razie chciałam powiedzieć, że podoba mi się pomysł z zamknięciem ANSI na jakiś czas, kiedy zacznie się nowy sezon  smile_lol bo to chyba w tym temacie ujrzałam ostatnio taką ideę? Nie śledzę za bardzo smutny

Ostatnio edytowany przez Qashqai (2012-03-08 22:40:06)


Qashqai.png

Offline

#242 2012-03-08 22:44:37

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Qashqai napisał:

W każdym razie chciałam powiedzieć, że podoba mi się pomysł z zamknięciem ANSI na jakiś czas, kiedy zacznie się nowy sezon  smile_lol bo to chyba w tym temacie ujrzałam ostatnio taką ideę? Nie śledzę za bardzo smutny

Tak, tutaj. Tylko pytanie - za ile można przekupić admina  szalony


wladza1.png

Offline

#243 2012-03-08 22:45:03

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie każdy, kto robi napisy, zamieszcza je tylko na ANSI. Nie każdemu musi być takie coś na rękę, w rezultacie napisy do popularnych serii nadal by się ukazywały, tak jak to było ze strajkiem i mangami.

Offline

#244 2012-03-08 22:48:16

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ale tu nie chodzi o zabranie im źródła, tylko strollowanie 3/4 pl oglądaczy animu.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#245 2012-03-08 22:54:47

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ja osobiście nie toleruje anime online w sumie z 2 powodów, a,e nie ma sensu ich wymieniać, jak zapewne Ci co nie trawją online wiedza z jakich xD




W każdym razie chciałam powiedzieć, że podoba mi się pomysł z zamknięciem ANSI na jakiś czas, kiedy zacznie się nowy sezon  smile_lol bo to chyba w tym temacie ujrzałam ostatnio taką ideę? Nie śledzę za bardzo smutny

To Cie rozczaruje i innych, ale jaki to ma sens? Po pierwsze nie każda grupa się zgodzi na wstrzymanie wydawania napisów, jak ANSI po prostu od tak zostanie zamknięte na jakiś czas, nie pojawią się na ANSI, ale na stronach fansuberskich, druga zaś sprawa, to że każdy zapewne zdaje sobie sprawę, że nawet teraz znaleźć napisy z ANSI w sieci nie jest trudne, więc oczywiście utrudni się życie jak zwykle tym najmniej winnym XD standard już w tej Polsce hehe. Ja jestem przeciwko, takiej bezsensownej wojnie i tak nic to nie da.

Offline

#246 2012-03-08 23:10:29

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Prototype, przeczytaj dokładnie poprzednie posty, bo też nie zajarzyłeś smile

Erics, błąd shindena polegał na ogłoszeniu tej decyzji jezor I nadal nie potrafisz zrozumieć, że nie chcemy żadnej reklamy tego typu i wpieprzaniu w nasze wydania. Komu zależy, ten sam się zgłosi, gdzie trzeba.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#247 2012-03-08 23:20:12

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Oj, nie powiedziałbym, jakiś czas temu ANSI "padło" na raptem kilka godzin, a choćby u nas na stronce ludziska już prosiły o napisy, bo ANSI nie działało (nie mówię o nowych, tylko starych), poradziłem im wtedy, żeby po prostu poczekać, a jeśli przez parę dni ANSI nie wstanie (a wstało za kilka godzin, Kane chyba coś kopał na forum, jak pamiętam), to wrzucę paczki z subami gdzieś na neta. Więc radziłbym zbyt pochopnie nie lekceważyć "siły ANSI". Zresztą można naprawdę zamknąć ANSI na te parę dni tudzież do nowego sezonu i sami się przekonamy.

bodzio, zostałeś oficjalnie nazwany na forum śmieciem, ja bym przestał wydawać wszystkie projekty i żądał oficjalnych przeprosin, niech chama zjedzą fani; jak ktoś już napisał, w Polsce muszą cierpieć niewinni  szalony

Offline

#248 2012-03-08 23:21:49

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

lukasz132100 napisał:

Trol trola trolem pogania gówno z tego tematu wyjdzie i wyniknie. Jak z kreskówką sobie nie poradziliście to z resztą stron sobie rady nie dacie.

A bodzio to ty jesteś śmieciem i cała reszta  niedorozwiniętych starych pierdzieli  z ansi nie i nikt inny xd evil

O ilorazie pięciolatka klnie

Wyłączcie ansi i je zamknijcie w końcu zniknie siedlisko tępoty, troli, ludzi o wybujałym ego, ludzi z   kompleksem boga i innych których powinno się prze leczyć.

Reasumując kolejny temat bezsensowny na tym forum.

face_palm_6593.jpg

beznadzieja


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#249 2012-03-08 23:41:12

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Quithe napisał:

Prototype, przeczytaj dokładnie poprzednie posty, bo też nie zajarzyłeś smile

lol ale zemnie ślepota xD Ja czytałem początek tematu, bo nie chciało mi się wałkować 13 stron, a tu patrze na datę dopiero teraz smile_big Potem sobie uświadomiłem, że pamietam ten temat, kurde nockę zerwałem i pewnie dlatego nie jestem ogarnięty  ziew


Oj, nie powiedziałbym, jakiś czas temu ANSI "padło" na raptem kilka godzin, a choćby u nas na stronce ludziska już prosiły o napisy, bo ANSI nie działało (nie mówię o nowych, tylko starych), poradziłem im wtedy, żeby po prostu poczekać, a jeśli przez parę dni ANSI nie wstanie (a wstało za kilka godzin, Kane chyba coś kopał na forum, jak pamiętam), to wrzucę paczki z subami gdzieś na neta. Więc radziłbym zbyt pochopnie nie lekceważyć "siły ANSI". Zresztą można naprawdę zamknąć ANSI na te parę dni tudzież do nowego sezonu i sami się przekonamy.


Wiem, że jeszcze całkiem niedawno były częste awarie, czasem dłuższe, czasem krótsze, ale przeważnie jak ANSI nie działało, to googlowałem za napisami, ale to prawda w sumie co piszesz, pamiętam panikę znajomych smile_big Ja mam o tyle łatwiej, że poza kilkoma tasiemcami, nigdy nie oglądam anime wydawane na bieżąco, wole za jednym zamachem, niż potem chodzić i marzyć o kolejnym odcinku hehe

Offline

#250 2012-03-09 00:27:52

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Któryś łosiek w komentach rzucił, że robiąc, co chcą z napisami, nie łamie to regulaminu ANSI. Można im przypomnieć, że serwis jest tylko platformą do wstawiania napisów, a wszelkie prawa należą do tłumaczy oczkod
A, i jeszcze można dać prztyczka w nos trzymaniem animca na licencji, czyli "Profesora Laytona", bo niby tego nie robią smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#251 2012-03-09 00:38:32

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Quithe napisał:

Któryś łosiek w komentach rzucił, że robiąc, co chcą z napisami, nie łamie to regulaminu ANSI. Można im przypomnieć, że serwis jest tylko platformą do wstawiania napisów, a wszelkie prawa należą do tłumaczy oczkod
A, i jeszcze można dać prztyczka w nos trzymaniem animca na licencji, czyli "Profesora Laytona", bo niby tego nie robią smile_big

Zlicencjonowanych serii to oni mają całkiem sporo. Ale bycie idiotą zobowiązuje  szalony

Ostatnio edytowany przez bodzio (2012-03-09 00:39:01)


wladza1.png

Offline

#252 2012-03-09 00:50:14

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To akurat mi się rzuciło w oczy, gdy Hiki szukała "Poyo". To fajni są, szczycą się, że animców na licencji nie mają, a tu taka wtopa smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#253 2012-03-09 01:12:30

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

lukasz132100 napisał:

Trol trola trolem pogania gówno z tego tematu wyjdzie i wyniknie. Jak z kreskówką sobie nie poradziliście to z resztą stron sobie rady nie dacie.

A bodzio to ty jesteś śmieciem i cała reszta  niedorozwiniętych starych pierdzieli  z ansi nie i nikt inny xd evil

O ilorazie pięciolatka klnie

Wyłączcie ansi i je zamknijcie w końcu zniknie siedlisko tępoty, troli, ludzi o wybujałym ego, ludzi z   kompleksem boga i innych których powinno się prze leczyć.

Reasumując kolejny temat bezsensowny na tym forum.

No i coś na robił? Bodzio na ircu zdradzil, że przez ten plan planuje wyjazd od oczyzny trolli, Norwegii, żeby podszlifować swojego trollskilla. Nie będzie votomsów ;/


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#254 2012-03-09 10:45:24

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ale zabawne, wyśmiewali się z skanlatorów, jak wojnę robili przeciw manga-lib, a teraz sami płaczą nad tym że ktoś ich suby wykorzystuję. Powiem wam jedno, jebnijcie się w łeb tymi waszymi e-kutasami .......

Offline

#255 2012-03-09 12:51:42

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tutaj to przynajmniej zdrowe, polskie 'Nie, bo nie', zawiść i inne typowe emocje. Chyba nikt nie ma zamiaru wznosić górnolotnych hasełek "Oni nas okradają, niszczą rynek animu&mango, musimy zwiększyć waszą świadomość!". Gorzkie żale są żałosne, a trolling jest wieczny i, jak było powiedziane, is a art.

Żeby nie było, tych kilka tytułów, które pyknąłem z pewną grupą, ma nawet klauzulę 'Róbta, co chceta'. Mało kto chciałby to oglądać, ale co nieco znalazło się na różnych serwisach. Nie mam zamiaru robić doramy i w zasadzie zlewam, co się z nimi dzieje. Ale i tak chętnie bym popatrzył, co by się stało, gdyby odciąć polski internet od napisów do kilku początkowych odcinków następnego sezonu oczkod

Offline

#256 2012-03-09 14:15:58

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sir_Ace napisał:

Nie mam zamiaru robić doramy i w zasadzie zlewam, co się z nimi dzieje. Ale i tak chętnie bym popatrzył, co by się stało, gdyby odciąć polski internet od napisów do kilku początkowych odcinków następnego sezonu oczkod

+1!!


tumblr_static_bug.gif

Offline

#257 2012-03-09 15:32:41

Superniania
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-08

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Lepiej byście zaczęli wyrównywać asfalt na krajowej ósemce, zamiast tłumaczyć na polski coś, co i tak wszyscy oglądają po angielsku. Przynajmniej wasza praca nie szłaby na marne.

Offline

#258 2012-03-09 16:01:45

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Superniania napisał:

Lepiej byście zaczęli wyrównywać asfalt na krajowej ósemce, zamiast tłumaczyć na polski coś, co i tak wszyscy oglądają po angielsku. Przynajmniej wasza praca nie szłaby na marne.

Keitaro_chan, najpierw pytasz o napisy, a teraz mówisz, że oglądasz po angielsku?  los


wladza1.png

Offline

#259 2012-03-09 16:14:32

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

I kolejny błąd w rozumowaniu. Animu nie tłumaczy się po to, żeby inni oglądali, tylko dlatego, że to jest... przyjemne. Niektórzy to po prostu lubią. Ale jeżeli komuś sprawia robota przy drodze... Nie wnikam.

Offline

#260 2012-03-09 16:16:40

janekohio
Użytkownik
Skąd: Tarnowskie Góry
Dołączył: 2010-05-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:
Superniania napisał:

Lepiej byście zaczęli wyrównywać asfalt na krajowej ósemce, zamiast tłumaczyć na polski coś, co i tak wszyscy oglądają po angielsku. Przynajmniej wasza praca nie szłaby na marne.

Keitaro_chan, najpierw pytasz o napisy, a teraz mówisz, że oglądasz po angielsku?  los

Sir_Ace, a co, nie może?

Ostatnio edytowany przez janekohio (2012-03-09 16:16:51)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024