#261 2012-03-09 16:41:44

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

janekohio napisał:
bodzio napisał:
Superniania napisał:

Lepiej byście zaczęli wyrównywać asfalt na krajowej ósemce, zamiast tłumaczyć na polski coś, co i tak wszyscy oglądają po angielsku. Przynajmniej wasza praca nie szłaby na marne.

Keitaro_chan, najpierw pytasz o napisy, a teraz mówisz, że oglądasz po angielsku?  los

Sir_Ace, a co, nie może?

Fatal error occured, please use brain next time  ostrzezenie


wladza1.png

Offline

#262 2012-03-09 17:27:52

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dzisiaj zgarniam 40 milionów, dzięki którym przekupię Kane'a i zamykamy Nazi na miesiąc. jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#263 2012-03-09 17:30:48

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jutro, jak już. Kurna, miałem nie po drodze po kupon jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#264 2012-03-09 17:35:49

wcislak
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-20

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Mówicie, że anime online to zryta jakość, lepiej ściągać itp. I ogółem wrzucacie wszystkich do jednego worka.

Po pierwsze, są strony, które mają anime HD. Poza tym na niektórych stronach uploaderzy starają się tak kodować odcinki, żeby jakość nadal była bardzo dobra, a waga mała, a spójrzcie np. na odcinki HorribleSubs, gdzie 720p waży 400mb, a można sobie ściągnąć odcinek 300mb i przerobić go na 100mb, po czym go wrzucić, a jakość nie spada, ewentualnie troszkę :> Uploadowanie to też ciężki kawałek chleba, to trwa, obciąża procesor... Poza tym uploadowanie nie jest dla szczęścia uploadera, tylko po to, żeby ktoś inny mógł się tym cieszyć.

Po drugie, co jeśli uploader zostawia stopki, nie ingeruje w tłumaczenie i typesetting, da na stronie info kto tłumaczył, mimo, że stopka jest już w odcinku, jedynie dorzuci jeszcze swoją i swojej strony stopkę, aby uploadu nie ukradli na inną stronę?

Nie mówię tu o mnie, ale naprawdę są ludzie, którzy są uczciwi wobec tłumaczy i reszty ludzi odpowiedzialnych za napisy, a Wy jak na złość chcecie zniszczyć wszystkich, nie patrząc na siebie... Typowe...

Offline

#265 2012-03-09 17:44:47

Hero
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2007-02-01

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jak tu czytam niektóre posty  "guru" to nie wiem czy mam się śmiac czy płakać^^. Jak ktoś zamknie ANSI to świat się nie zawali, Polskę "niemcy" nie podbiją a anime dalej będą wychodzić, więc po co ten lament, przekupstwa i inne głupoty.
Jestem przekonany, że jak nie ANSI to wyjdzie inna strona lub grupy, osoby, tandemy^^ i inne tego typu "działacze" będą to wrzucać na swoich stronkach, blogach, forum, irc itp.

Teraz na temat. Ale trochę nie rozumiem tego waszego skamlenia (tak skamlenia) biadolenia, że wam napisy "kradną". Bo większość napisów ( ba jak nie wszystkie) jest nielegalna do nielegalnych treści. No chyba, że jak w jp wyszedł jakiś tam odcinek o 4 rano w TV to wy kupiliście DVD z tym odcinkiem/kami i macie na to dowód, to się wtedy do własnej kopii możecie zrobić (ale  i ich nie udostępniać) napisy o ile "regulamin" tego DVD tego nie zabrania.
Więc zakończcie już i tak nudny, wałkowany wiele razy temat bo i tak argumentów nie ma ani w waszej stronie ani w ich.

PS. Osobiście nie oglądam online i zawsze pobierałem anime i napisy lub oglądałem bez. Jako, iż powoli mnie już to tak nie bawi to zająłem stanowisko czysto neutralne. Nie mam zamiaru z nikim polemizować. Dziękuje, Dobranoc:)


Oh, żałosny cieniu związany w ciemnościach patrzący z pogardą na ludzi, sprawiając iż cierpią, twa dusza pogrążyła się w karmie grzechu. Chcesz się przekonać czym jest śmierć?

Offline

#266 2012-03-09 17:44:50

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kolejny się znalazł, który wymienia nieszczęścia uplodera. Chcą się tym babrać, to niech nie jęczą, że im procka zżera, że muszą ustawić automat do kodowania itd. Jaracie się tym, jakby tłumacze oczekiwali, że ktoś będzie się tym babrał i doceni tę "katorgę".
A zostawienie stopek to ich zasrany obowiązek, tak samo jak zapytanie o zgodę  przecinek


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#267 2012-03-09 17:46:23

rikuo
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-26

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

wcislak napisał:

Mówicie, że anime online to zryta jakość, lepiej ściągać itp. I ogółem wrzucacie wszystkich do jednego worka.

Po pierwsze, są strony, które mają anime HD. Poza tym na niektórych stronach uploaderzy starają się tak kodować odcinki, żeby jakość nadal była bardzo dobra, a waga mała, a spójrzcie np. na odcinki HorribleSubs, gdzie 720p waży 400mb, a można sobie ściągnąć odcinek 300mb i przerobić go na 100mb, po czym go wrzucić, a jakość nie spada, ewentualnie troszkę :> Uploadowanie to też ciężki kawałek chleba, to trwa, obciąża procesor... Poza tym uploadowanie nie jest dla szczęścia uploadera, tylko po to, żeby ktoś inny mógł się tym cieszyć.

Po drugie, co jeśli uploader zostawia stopki, nie ingeruje w tłumaczenie i typesetting, da na stronie info kto tłumaczył, mimo, że stopka jest już w odcinku, jedynie dorzuci jeszcze swoją i swojej strony stopkę, aby uploadu nie ukradli na inną stronę?

Nie mówię tu o mnie, ale naprawdę są ludzie, którzy są uczciwi wobec tłumaczy i reszty ludzi odpowiedzialnych za napisy, a Wy jak na złość chcecie zniszczyć wszystkich, nie patrząc na siebie... Typowe...


Ech kodowanie epka 300mb w mkv do 100 mb  w np. mp4 i troszkę spada jakość zezik  chyba nie wiesz co mówisz. I powiem ci jedno na pewno się mylisz hehe

Im mniejsza pojemnosć to gorsza jakosć, szczególnie widać to  jak kodują naruto. W HD blady i nie wyrazisty kolor

Ostatnio edytowany przez rikuo (2012-03-09 18:57:10)

Offline

#268 2012-03-09 17:48:50

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Quithe napisał:

Jutro, jak już. Kurna, miałem nie po drodze po kupon jezor

Więc mnie okłamano, dziady niedobre. :/

A, i jeszcze można dać prztyczka w nos trzymaniem animca na licencji, czyli "Profesora Laytona", bo niby tego nie robią smile_big

Ba, EP i CG też są. oczkod

wcislak napisał:

Po pierwsze, są strony, które mają anime HD.

Really?

Poza tym na niektórych stronach uploaderzy starają się tak kodować odcinki, żeby jakość nadal była bardzo dobra, a waga mała, a spójrzcie np. na odcinki HorribleSubs, gdzie 720p waży 400mb, a można sobie ściągnąć odcinek 300mb i przerobić go na 100mb, po czym go wrzucić, a jakość nie spada, ewentualnie troszkę :>

Whut? Wklejenie subów, zjechanie po wadze i resizing to troszku mało.

(...) mimo, że (...)

Bez przecinek, stawia się go przed całym zwrotem.

Hero napisał:

(...)Jako, iż (...)

Bez przecinek, stawia się go przed całym zwrotem.
PS
Jak cię to wszystko nudzi, to wiesz co? weź do ręki słownik.

Ostatnio edytowany przez arystar (2012-03-09 17:53:30)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#269 2012-03-09 17:51:33

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hero napisał:

Teraz na temat. Ale trochę nie rozumiem tego waszego skamlenia (tak skamlenia) biadolenia, że wam napisy "kradną". Bo większość napisów ( ba jak nie wszystkie) jest nielegalna do nielegalnych treści. No chyba, że jak w jp wyszedł jakiś tam odcinek o 4 rano w TV to wy kupiliście DVD z tym odcinkiem/kami i macie na to dowód, to się wtedy do własnej kopii możecie zrobić (ale  i ich nie udostępniać) napisy o ile "regulamin" tego DVD tego nie zabrania.

A jakieś podstawy prawne swoich dyrdymałów masz?

arystar napisał:
wcislak napisał:

Po pierwsze, są strony, które mają anime HD.

Really?

Możesz zajpodać screena, bo nie mam tam konta jezor.

Ostatnio edytowany przez FAiM (2012-03-09 17:52:33)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#270 2012-03-09 17:57:46

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

http://oi41.tinypic.com/292uvm9.jpg
Takie to HD mają. smile_lol

Ostatnio edytowany przez arystar (2012-03-09 17:58:18)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#271 2012-03-09 18:14:47

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jakby wcześniej nie było wiadomo, że anime-online to gówno smile_big


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#272 2012-03-09 18:21:46

Chamski_Pomiot
Zbanowany
Dołączył: 2012-03-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

tacy wielce dorośli jesteście, a zachowujecie sie jak banda szczyli :]
-=PIERWSZA PRZEDSZKOLNA MIĘDZYNARODÓWKA=-
co by kto nie powiedział i tak wiecie najlepiej więc ja ide do innej piaskownicy. dziekuje smile

Offline

#273 2012-03-09 18:28:43

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

EEEE, Q, weź pobanuj te trollkonta, bo to się już przykre robi :p

Offline

#274 2012-03-09 18:29:09

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Idź sobie, idź. Najlepiej do biblioteki. smile


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#275 2012-03-09 18:29:33

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Oj, biedne dzieci z anime-online wzywają kawalerie smile_big


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#276 2012-03-09 18:33:41

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Mama takie miłe wrażenie, że w razie wojny na trole strony z anime online nie miałyby czego szukać :>

Ostatnio edytowany przez Sidorf (2012-03-09 18:33:59)


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#277 2012-03-09 18:36:42

Erics
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

arystar napisał:

Najlepiej zobaczyć temat sprzed kilku lat i myśleć, że jest aktualny. Byle kto zapewne tutoriala nie dostanie, a ich aktualna jakość odcinków online jest identyczna jak w wersji przed kodowaniem. (na odtwarzaczu sibnet, bo inne z tego co wiem to inne leciutko tą jakość zmniejszają)


Chcą się tym babrać, to niech nie jęczą, że im procka zżera, że muszą ustawić automat do kodowania itd.

A czy ktoś z uplaoderów "jęczy"? Jakoś niegdy nie spotkałem się z narzekaniem jak mają ciężko. Sorry, panowie, ale to jedynie wy tutaj jęczycie.

A zostawienie stopek to ich zasrany obowiązek, tak samo jak zapytanie o zgodę

Skoro więc nie pytają o zgodę, to nie muszą już zostawiać stopki? Skoro uważacie ich za złodziei to co za różnica czy zostawią stopkę, czy nie? Nie można ukraść czegoś bardziej.

Chcecie zamknąć ansi w po rozpoczęciu nowego sezonu? Co wam to da? Grupy będą wydawały swoje napisy, więc jedynie opóźnicie jedną, może dwie serie. Oczywiście dla stron online to absolutnie żaden problem, a dla tłumaczy już tak, bo będą musieli później nadrobić odcinek/odcinki. Strony na pytania czemu nie ma odcinków po prostu odpowiedzą, że nie ma napisów. W takim przypadku nikt nie będzie źle postrzegał stron online, bo nie zobaczą odcinków nigdzie. Jeżeli admin strony (nawet nie wiem kto nim jest, nie udziela się) jest ogarniętym człowiekiem to chociażbyście proponowali 2 wygrane w totka to nie powinien się zgodzić na takie dziecinne pierdzielenie typu "mamo, zabrali mi cukierka!".  Za ostatnie zdanie zostanę wyzwany, no ale po poziomie kultury pośród "dużych dzieci" nie można się niczego innego spodziewać   smile_lol

Offline

#278 2012-03-09 18:40:39

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dzieci już trzęsą portkami na myśl o zamknięciu ansi. Good troll is good.  szalony


wladza1.png

Offline

#279 2012-03-09 18:41:41

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Zapomniałeś sprawdzić kto proponuje wyłączyć ansi :]


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#280 2012-03-09 18:42:47

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Erics napisał:

Najlepiej zobaczyć temat sprzed kilku lat i myśleć, że jest aktualny. Byle kto zapewne tutoriala nie dostanie, a ich aktualna jakość odcinków online jest identyczna jak w wersji przed kodowaniem.

w4rEt.jpg


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024