#1 2012-03-04 16:58:26

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

[RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Toaru-Hikuushi-vol1.png

AniDB

Film powstał na podstawie powieści, którą możemy w wersji angielskiej ściągnąć na przykład stąd. Opowiada on o zadaniu pewnego młodego pilota, Charlesa Karino, który musi zabrać przyszłą cesarzową, Fanę del Moral, na stały ląd, gdzie oczekuje na nią jej narzeczony, a przyszły cesarz, arcyksiążę Carlo. Problem w tym, że muszą pokonać samotnie na pokładzie dwuosobowego samolotu zwiadowczego całe morze, sytuację komplikuje fakt, że dominację w powietrzu ma flota wroga, a ściśle tajne plany dotyczące misji najwyraźniej wpadły w jej ręce.

FTP

Wideo: 1280x688 (h264 10bit)
Audio: AC3
Napisy: ass

Za korektę znowu trzeba podziękować Sir_Ace'owi, który już etatowo nam pomaga, głównie go Rycerzami zamęczam, ale od święta można też czymś innym.

Offline

#2 2012-03-04 17:17:40

ini
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-28

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Invalid or Deleted File.

The key you provided for file download was invalid. This is usually caused because the file is no longer stored on Mediafire. This occurs when the file is removed by the originating user or Mediafire.

If you believe you have reached this page in error, please contact support.
Click here to view our help resources

fajny patch :{

Offline

#3 2012-03-04 17:19:32

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Nie wiem, o czym mówisz, wszystko działa  gwizdze

A tak na serio, musiałem podmienić plik, bo okazało się, że wkradł się mały błąd.

Offline

#4 2012-03-04 17:19:40

fanthomas
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-27

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Wszystko trybi. Dzięki  gwizdze

Ostatnio edytowany przez fanthomas (2012-03-04 17:20:23)

Offline

#5 2012-03-04 17:46:03

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Dobry film? Opłaca się zasysać?


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#6 2012-03-04 17:46:17

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Ehh... i po co ja ściągałem od zero-raws smutny
Jeżeli wysłalibyście mi suby na nick w podpisie, byłbym wdzięczny smile

Edit: Dobra, akurat w tym samym czasie wstawiliście suby, więc nieważne :p Jak nie będzie pasowac to was poinformuję, czy pasuje smile A jak nie, to sobie sam dopasuje.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-03-04 17:48:56)

Offline

#7 2012-03-04 17:47:55

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Masz na ANSI, ale ewentualne synchro to już we własnym zakresie, o ile w ogóle będzie taka potrzeba.

Mnie się film nawet spodobał. Pozwolę sobie zacytować Sir_Ace'a, mam nadzieję, że się nie oburzy, który bardzo trafnie podsumował film w dwóch zdaniach:

Miła bajka, chociaż złożona z klasycznych schematów. No i podczas walk trochę zbyt często robiłem facepalma.

Ogólnie podpisuję się pod tym stwierdzeniem, mnie osobiście film przypadł do gustu, dlatego go przełożyłem, ale nie należy się po nim spodziewać nie wiadomo czego, a wtedy człowiek się nie zawiedzie.

Offline

#8 2012-03-04 17:56:09

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Sado napisał:

Dobry film? Opłaca się zasysać?

Taki se, ale z braku laku... smile


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#9 2012-03-06 01:22:44

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Przypomniało mi się (po fakcie, jak staremu dziadu), co mi się w bajce najbardziej spodobało.

Głos dziewoi!

Dosyć odmienny od tych sztucznych infantylnych pisków i nienaturalnych obniżeń. Kwestia gustu, ale naprawdę fajnie było usłyszeć kogoś spoza obiegu (jakaś TV gwiazdka).

Offline

#10 2012-03-06 01:35:22

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Sir_Ace napisał:

Przypomniało mi się (po fakcie, jak staremu dziadu), co mi się w bajce najbardziej spodobało.

Głos dziewoi!

Dosyć odmienny od tych sztucznych infantylnych pisków i nienaturalnych obniżeń. Kwestia gustu, ale naprawdę fajnie było usłyszeć kogoś spoza obiegu (jakaś TV gwiazdka).

O, przypomniałeś mi, że ja też to wczoraj widziałem! Też byłem pod wrażeniem jej głosu, inny jakiś. Na początku wydawał mi się dziwny, człowiek przyzwyczaił się do tych wrzasków, ale mocno na plus to wyszło.

Pokaż spoiler
Baja całkiem fajna. W sumie coś innego, byłem święcie przekonany, że laska ucieknie z pilotem. A tu mało tego, że tego nie zrobiła, to koleś nawet rozsypał część złota. smile_lol

Co do wydania, pamiętam, ale jak przez mgłę, że w połowie filmu było coś "Nie pan się trzyma" (z pacha oglądałem) albo coś takiego. Chyba pierwszy raz coś od was widziałem, ale muszę przyznać, że robicie robotę.
Już nie mogę doczekać się Rycerzy!

Offline

#11 2012-03-06 01:42:45

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Sado napisał:

Dobry film? Opłaca się zasysać?

To zwykła baja jak piszą Sir_Ace i dulu.
Lepsze są w większości przypadków anime ecchi.

Która ładniejsza ?

Fana del Moral czy jej seiyuu ?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … arid=31634

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … orid=28013

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2012-03-06 01:51:42)

Offline

#12 2012-03-06 01:52:02

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

No, Sado, masz rekomendację od samego mastera śledzia. Lepszej reklamy już być nie może.
Do it!

Ostatnio edytowany przez coellus (2012-03-06 01:53:00)


Ty dulowaty userze!

Offline

#13 2012-03-06 01:57:28

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

coellus napisał:

No, Sado, masz rekomendację od samego mastera śledzia. Lepszej reklamy już być nie może.

A ty znowu coś chcesz ode mnie glupellusie. Widzę, że dobrze ci z tym. Masz już na pewno całą klawiaturę mokrą po napisaniu tego posta. Byle tak dalej.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2012-03-06 01:58:08)

Offline

#14 2012-03-06 07:17:58

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Kenshiro napisał:
coellus napisał:

No, Sado, masz rekomendację od samego mastera śledzia. Lepszej reklamy już być nie może.

A ty znowu coś chcesz ode mnie glupellusie. Widzę, że dobrze ci z tym. Masz już na pewno całą klawiaturę mokrą po napisaniu tego posta. Byle tak dalej.

Hahaha, Tomowi się żarcik wyostrzył. W każdym razie zobaczę film.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#15 2012-03-06 10:55:52

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Tom, jestem dobroduszny i założę (chociaż wiem, że to nieprawda, bo nie znasz angielskiego), że oglądałeś film z angielskimi napisami, bo w przeciwnym wypadku musiałbym pousuwać twoje wszystkie posty w tym temacie. Na twoje szczęście nie można z nich wywnioskować, w jakiej wersji widziałeś, chociaż wszyscy to wiemy. Bo pamiętasz, że za głupie zachowanie nałożyłem na ciebie karę, prawda? Niemniej raduj się, albowiem jestem łaskawy.

PS. A porównywanie prawdziwej dziewczyny do obrazka już pominę milczeniem, bo w sumie mi cię żal.

Offline

#16 2012-03-06 15:44:01

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

LordCrane napisał:

jestem dobroduszny

Na acp otrzymał byś w nagrodę plusa.

LordCrane napisał:

j
chociaż wiem, że to nieprawda, bo nie znasz angielskiego

Ile razy mam to napisać żebyś zrozumiał ? Znam angielski (szczególnie jeśli chodzi o czytanie), ale w stopniu pozwalającym na częściowe zrozumienie anime lub gry. Bym musiał znać perfect angielski żebym nie potrzebował polskich napisów.

LordCrane napisał:

A porównywanie prawdziwej dziewczyny do obrazka już pominę milczeniem, bo w sumie mi cię żal.

Tak, wiem że bardziej podoba ci się ta rysunkowa. Zdziwiłbym się jakby ktoś napisał inaczej.

Offline

#17 2012-03-06 15:54:49

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Kenshiro napisał:

A porównywanie prawdziwej dziewczyny do obrazka już pominę milczeniem, bo w sumie mi cię żal.

Tak, wiem że bardziej podoba ci się ta rysunkowa. Zdziwiłbym się jakby ktoś napisał inaczej.

siara1.gif?psid=1

Każdy twój następny post, w którym będziesz udowadniać wyższość 2D nad 3D (czy jak to się tam mówi) z miejsca poleci.

Offline

#18 2012-03-25 02:00:22

sebek2501
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-10-02

Odp: [RTT] The Princess and the Pilot (Zakończony)

Anime obejrzane, więc pora na minirecenzję. Na początek sam film, wizualnie bardzo ładny, obraz ostry jak żyleta, piękne projekty postaci i samolotów/statków. Fabularnie, tandeta polana sporą ilością kiczu. Dla jasności, lubię romantyczne historie, wiele takich anime w życiu obejrzałem, ale to oglądałem z politowaniem.

Pokaż spoiler
A zerżnięta bez pardonu i umieszczona pod koniec filmu najsłynniejsza scena z "Titanica" dopełniła czary goryczy.
Nie wiem, może po przeczytaniu zapowiedzi tego anime w "Arigato" miałem wobec niego zbyt duże oczekiwania.
Samo wydanie oceniam jako 'schludne', nie ma tutaj żadnych wodotrysków, napisy są dobre, wychwyciłem 3 literówki, w 2 przypadkach użyłbym innych wyrazów, poza tym, nic nie można napisom zarzucić. Czcionka jest prosta i wyraźna.

Zazwyczaj po obejrzeniu jakiegoś tytułu polecam zrobienie tego samego, ale tym razem napiszę tylko: Oglądajcie na własną odpowiedzialność. A nuż wam się spodoba. W końcu każdy ma inny gust, być może dla kogoś będzie to najlepsze anime jakie widział.

Dzięki dla RTT za włożony wysiłek w wydanie tego subka i pozdro.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024