#3021 2012-04-10 18:29:58

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Haiyoru! Nyaruko-san jak na harem prezentuje się całkiem nieźle, co prawda pomysł z przedstawianiem potworów jako małe dziewczynki jest raczej głupawy(w tym sezonie jest coś jeszcze głupszego), ale pierwszy odcinek mnie nie wynudził, a to już coś

Oglądnij sobie tą mini serię z flash-ową animacją, to będziesz wiedział co się święci w tym anime smile_big


flzQwEU.jpg

Offline

#3022 2012-04-10 20:09:11

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

qwig napisał:
Taiczo napisał:

Jak na razie nowy sezon ma dobre otwarcie i oprócz F/Z 2 to Kuroko's Basketball naprawde jest dobre do tego dochodzi Space Brothers.

Ale wiesz, ze na tym forum używa się przecinków, bo inaczej wygląda, jakby jakiś pedał z wygwizdowa pisał posta zamiast normalnego czlowieka?

Brak kropki nad z i "l" zamiast "ł".

Te same zasady dotyczą też Ciebie, qwiq    szalony


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#3023 2012-04-10 20:15:59

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Yagami_Raito8920 napisał:
qwig napisał:
Taiczo napisał:

Jak na razie nowy sezon ma dobre otwarcie i oprócz F/Z 2 to Kuroko's Basketball naprawde jest dobre do tego dochodzi Space Brothers.

Ale wiesz, ze na tym forum używa się przecinków, bo inaczej wygląda, jakby jakiś pedał z wygwizdowa pisał posta zamiast normalnego czlowieka?

Brak kropki nad z i "l" zamiast "ł".

Te same zasady dotyczą też Ciebie, qwiq    szalony

Ale dałeś się strollować. Przed Tobą jeszcze długa droga...


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#3024 2012-04-10 20:53:57

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

sokolb napisał:

Tak piszecie, że na malu oceny zawyżone, na anidb oceny złe, to gdzie można znaleźć w miarę trafne i dobrze wyważone oceny animców?

Np, tutaj:

http://www.animenfo.com/statistic/top.php?type=anime

Poza tym, warto zaczerpnąć kilku źródeł, a nie sugerować się ocenami z jednej tylko strony.

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2012-04-10 20:55:17)

Offline

#3025 2012-04-10 20:54:42

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Co prawda marzyło mi się ustrzelenie bodzia, ale to też dobre łowy oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#3026 2012-04-10 21:09:17

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Oj tam, oj tam. Specjalnie dałem się złapać jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#3027 2012-04-10 21:23:21

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

marcin2 napisał:

Poza tym, warto zaczerpnąć kilku źródeł, a nie sugerować się ocenami z jednej tylko strony.

Przynajmniej bez pierwszego przecinka, potem możesz pisać o sugerowaniu się ocenami.  ukryty

qwig, na mnie trzeba grubszej przynęty.  jezor2


wladza1.png

Offline

#3028 2012-04-10 21:36:46

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

sokolb napisał:

Tak piszecie, że na malu oceny zawyżone, na anidb oceny złe, to gdzie można znaleźć w miarę trafne i dobrze wyważone oceny animców?

Bierzesz oceny z 5 serwisów, sumujesz, dzielisz przez 6.
+/- 0,5 jako margines błędu.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#3029 2012-04-11 00:00:13

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Mysterius Girlfriend X. Spróbowałem, bo ma fajną, staroszkolną kreskę. Pierwszy ep niehigieniczny, ale... jakoś mnie zaciekawił. Jeżeli główny bohater nie okaże się głupim ecchi-kapciem, to może będę oglądał.

Medaka Box. Nishio + Gainax + Haruhi + Big Cyc + zbyt duże przywiązanie do mangowego stylu = kupa...

Offline

#3030 2012-04-11 00:30:51

seba609
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-07-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sir_Ace napisał:

Mysterius Girlfriend X. Spróbowałem, bo ma fajną, staroszkolną kreskę. Pierwszy ep niehigieniczny, ale... jakoś mnie zaciekawił. Jeżeli główny bohater nie okaże się głupim ecchi-kapciem, to może będę oglądał.

O tak, kreska jest tym, co najbardziej mi się tej serii podoba ; >


Lupin, he's a nice man. Why he's cool, you know, he uses his walther. Yeah, the machine cries, bang bang.

Offline

#3031 2012-04-11 12:47:06

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ja póki co z tego sezonu obczaiłam 3 rzeczy i o rany! Niczego na razie nie mam zamiaru dropać smile_big
Uchuu Kyoudai - komu to się nie podoba? Fajnie popatrzeć na trzydziestolatka spełniającego swoje marzenia z dzieciństwa, no i poza tym ASTRONAUCI! Kto nie lubi historii o ASTRONAUTACH? jezor
Kuroko no Basket - lolwut na głównym bohaterze i śmierdzi jaojcami, ale mimo to mnie zaciekawiło, no i nigdy nie widziałam anime o koszu (tak wiem slam dunk must see sratata), to teraz będę miała przynajmniej jedno na liście.
Jormungand - dat badass shota. I dat badass szefowa.

Pokaż spoiler
1325532578765.jpg
(po tych ostatnich dramach z loli powinnam się chyba zastanowić zanim się przyznam do takiego fetyszu... ale co taaaam)

A tu jeszcze Sakamichi no Apollon będzie, i Eureka Seven AO smile_big


Qashqai.png

Offline

#3032 2012-04-11 13:08:50

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

DaBiDo napisał:

Zetman

No cóż. Po pierwszym odcinku ciężko jeszcze stwierdzić, co to będzie (zwłaszcza jak się nie czytało mangi), jednak zdanie wstępne na temat tej produkcji jako, takie posiadam.
(...)
Na obecną chwilę, jest to dla mnie przeciętna zapowiedź, krwawej historyjki, nasyconej bezsensowną walką, nie wiadomo o co, byle by się lała krew. Chociaż manga jest dość dobrze oceniana
(...)

No i po drugim odcinku Dropped  beznadzieja
Miałem nadzieje, że będzie z tego coś dobrego, jednak strasznie się zawiodłem. Raczej sięgnę po mangę (z tego co czytałem, to sporo rzeczy zostało pomięte), chociaż jestem już na wstępie zniechęcony.

Offline

#3033 2012-04-11 18:36:12

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jormungand - handlarze bronią, strzelaniny, zalążki wojny, no i oczywiście małe dzieci w rolach głównych. Absurdalnie głupia bajka, w której nic się nie trzyma kupy. Zero logiki, sensu. Niby tematyka w kategorii ciężkiej, a tu słit eciepecie dla gimnazjalistów. Syf, jakich mało, a ja jak ten głupi liczyłem, że będzie przynajmniej w połowie tak dobre jak Cat Shit One. :/

One Stormy Night - for children i tak dalej. Oczekiwałem lekkiej bajki, którą bez względu na wiek każdy mógłby obejrzeć, a tu... Kolejne coś z marnym czymś oraz bez czegoś. Jako ciekawostka: emitują to z podwójną ścieżką dźwiękową. No i oczywiście droped.

Ostatnio edytowany przez arystar (2012-04-11 18:38:01)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#3034 2012-04-11 18:38:02

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Przynajmniej można się przy tym pośmiać.


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#3035 2012-04-11 19:12:11

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jormungand - Bajka będąca połączeniem Black Lagoon z Lord of War, młócka z masą wypruwanego ołowiu i trupami przybywającymi z minuty na minutę. Na razie historyjka i postacie utrzymane są w animkowym klimacie (szalona szefowa tuląca co chwilę swojego małego żołnierza, czysty nippon). Można by jechać ten tytuł za głupotę i niedorzeczności (pół dnia strzelania się po autostradzie i brak oddziałów specjalnych? Strzał z karabinu maszynowego przeszywający jak masło współczesny hełm wojskowy? Zmiana trajektorii Javelina granatem ręcznym?). smile_big
Jako durne kino akcji, które obejrzę sobie przed pójściem spać w sam raz.  oczkod

A teraz chwila zadumy. Nie dość, że w Gundam AGE zabito niedawno jedną z najlepszych postaci to w ostatnim odcinku wykończono kolejną...

Pokaż spoiler
aemuwoolf.jpg

116171bigmacintoshcapti.jpg

Na koniec o Yamato 2199. Nawet niezły remake, w zasadzie trzymają się wiernie pierwowzoru dodając jednak kilka rzeczy, które nie wpływają specjalnie na odbiór, ale stanowią pewnego rodzaju miłe smaczki. Oprawa podciągnięta pod współczesne standardy wygląda przyzwoicie, chociaż zawsze można ponarzekać, że CGI okrętów mogłoby wyglądać lepiej.

Ostatnio edytowany przez Zarathustra (2012-04-12 00:19:04)

Offline

#3036 2012-04-11 19:29:24

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zarathustra napisał:

Na koniec o Yamato 2199.

Jest już jakiś do tego fansub? :/


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#3037 2012-04-11 19:32:16

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zarathustra napisał:

Na koniec o Yamato 2199. Nawet niezły remake, w zasadzie trzymają się wiernie pierwowzorowi dodając jednak kilka rzeczy, które nie wpływają specjalnie na odbiór, ale stanowią pewnego rodzaju miłe smaczki. Oprawa podciągnięta pod współczesne standardy wygląda przyzwoicie, chociaż zawsze można ponarzekać, że CGI okrętów mogłoby wyglądać lepiej.

A gdzieś ty to oglądał?

http://anidb.net napisał:

special preview on Family Gekijou on 6 April 2012. The full series will run sometime 2013

The first film is actually the first two episodes of the television series, combined into one theatrical preview screening about 50 minutes long. It played in 10 theaters throughout Japan. The next six film screenings each made of four television episodes.

No, chyba, że odwiedziłeś jedno z Japońskich kin.

Chyba, że chodzi o ten rew

http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=303313

Ostatnio edytowany przez DaBiDo (2012-04-11 19:38:40)

Offline

#3038 2012-04-11 19:35:11

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jest jakiś ruski raw TV w HD Yamato 2199.

http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=303313

Offline

#3039 2012-04-11 19:52:39

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Tak chodzi o ten lipny plik. Pierwszy odcinek chyba nie ma openingu, ale można go sobie obejrzeć na jutubku (pewnie pochodzi z odcinka drugiego).

arystar napisał:
Zarathustra napisał:

Na koniec o Yamato 2199.

Jest już jakiś do tego fansub? :/

Chwilowo brak nawet dobrych ripów dwóch pierwszych odcinków jakie ponoć sprzedawali na pokazach, ale język jest całkiem prosty i łatwo się połapać co i jak.
Serię zaczną emitować dopiero w 2013, więc w sumie nie ma co sobie tym zawracać głowy na razie.

Offline

#3040 2012-04-12 00:10:54

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

arystar napisał:

Jormungand - handlarze bronią, strzelaniny, zalążki wojny, no i oczywiście małe dzieci w rolach głównych.

Dziecko. W liczbie 1. Przynajmniej w pierwszym ep.
Wrażenia z seansu mam dosyć odmienne. Pewnie dlatego, że niemal wychowałem się na filmie Ronin z De Niro i Reno. Pościgi samochodowe, emerytowani żołnierze, wydaleni po zakończeniu Cold War szpiedzy, najemnicy, gra ze skorumpowanymi politykami i handlarze śmiercią w czarnych garniakach - w takim świecie chciałbym żyć (gdyby jeszcze nie trzeba było biegać i dało się pospać, robota marzeń!). Patrząc przez pryzmat 'dużego małego chłopca', podobało mi się. Nie było idealnie, pomysł z super wyszkolonym dzieciakiem wojny (normalne to chyba tylko dostaje kałacha i instrukcję, którą stroną do wroga, żeby dłużej mięsko armatnie pożyło) niespecjalnie mi leży, ale reszta...

Nie mam złudzeń, to animu, ale już za samą tematykę i brak supermocy ma u mnie fory. Co potem - zobaczymy.

[edit]
Właśnie policzyłem i, o lol, mam zamiar oglądać 7 wychodzących serii (wliczając ciągnącego się Gundama). Chyba pora zrobić sobie przerwę w wieszczeniu upadku animu...

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2012-04-12 00:18:28)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024