#1 2012-04-19 18:20:41

NisemonoSubs
Użytkownik
Dołączył: 2012-04-06

[NisemonoSubs] Hiiro no Kakera

Web:
http://www.nisemonosubs.ugu.pl

Fan Page:
http://www.facebook.com/NisemonoSubs

Chatango:
http://nisemonosubs.chatango.com

[480p]
Eins: Nyaa||Anonyupload
Zwei: Nyaa||Anonyupload
Drei: Nyaa||Anonyupload
[720p]
Eins: Nyaa||Anonyupload
Zwei: Nyaa||Anonyupload
Drei: Nyaa||Anonyupload

PS proszę o cierpliwość 6 torrentów na raz a tylko 150kb UPa :x

Ostatnio edytowany przez NisemonoSubs (2012-04-19 18:38:06)

Offline

#2 2012-04-19 21:45:51

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [NisemonoSubs] Hiiro no Kakera

Trzeba było batche dać, a nie pojedyncze.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#3 2012-04-19 22:24:18

NisemonoSubs
Użytkownik
Dołączył: 2012-04-06

Odp: [NisemonoSubs] Hiiro no Kakera

Przepraszam my tu nowi i niezbyt rozumiemy Idee robienia częściowego batcha. Nie zmieniło by to prędkości uploadu, jak ktoś chce ściągnąć pojedyncze odcinki (Bo fakt mieliśmy laga z tym projektem) to będzie mu łatwiej. Poza tym dajemy opcje stabilnego, darmowego DDL'a więc alternatywa jest dla niecierpliwych.

Offline

#4 2012-04-19 22:26:08

Vincent_Law
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-31

Odp: [NisemonoSubs] Hiiro no Kakera

OMG, wy chyba wiele rzeczy jeszcze nie ogarniacie...


podpisq.png

Offline

#5 2012-04-20 00:09:02

NisemonoSubs
Użytkownik
Dołączył: 2012-04-06

Odp: [NisemonoSubs] Hiiro no Kakera

Nie śmiem wątpić, ale jak wspomniane zostało w temacie z Sankareą. Jesteśmy totalnie nowi. Nikt z nas wcześniej w fansubbingu polskim nie robił, a jedynie ja okazyjnie robiłem timing dla angielskich. Oczywiście każdy ma prawo do uznania, że mamy jeszcze sporo do zrobienia - sami to przyznajemy, ale nie poddajemy się - chcemy robić napisy szybciej i lepiej - a z tego co wiem geniuszem na starcie nie jest nikt. Poza luźnym odcinkiem R-15 działamy niecałe 3 tygodnie. Tak więc hmm nie wiem na ile było w tym po prostu czystej złośliwości, a na ile dobrej rady, ale wiemy, że nasz poziom nie dorównuje starym wyjadaczom i brakuje nam do chwały na rozmiar "Eclipse", które pracowało 5 lat na renomę najlepszej grupy anglojęzycznej. Nie mniej jednak pracujemy i pracować nad tym będziemy. Na niektóre rzeczy może mam inne postrzeganie niż jest to tutaj przyjęte, ale za logicznymi argumentami idzie zawsze przemyślenie przyzwyczajeń i w razie potrzeby ich korekta.

Offline

#6 2012-04-20 00:28:45

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [NisemonoSubs] Hiiro no Kakera

To dam wam jeszcze cynk - torrenty mają tę fajną opcję, że nie trzeba pobierać wszystkich plików z paczki, można sobie wybrać. Skoro tak wam wygodniej, wasza sprawa, ale zamiast dopisywać teksty typu "6 torrentów się seeduje z małą prędkością", lepiej najpierw porozsyłajcie pliki wśród ludzi, którzy mogą poseedować.
O subach nikt teraz nie napisał, więc nie wiem, po co to całe picie do Eclipse.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#7 2012-04-20 10:12:14

NisemonoSubs
Użytkownik
Dołączył: 2012-04-06

Odp: [NisemonoSubs] Hiiro no Kakera

Może dlatego, że oni nigdy też nie robili kilku plików na raz. A różnicy między 6 torrentami i 2 nie ma bo masa ta sama. Może łatwiej by szło łączenie się, ale nie zmienia faktu, że up dość wolny. Co do rozsyłania "Po znajomych" rozważam taką opcję, ale tak naprawdę tylko mój komputer chodzi 24/dobę.

Offline

#8 2012-04-20 10:43:36

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [NisemonoSubs] Hiiro no Kakera

Kolejna rada - seedowanie nawet kilka godzin dziennie dużo pomaga. Uroki torrentów i polskich łącz, więc porozważaj jeszcze.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024