#21 2012-05-09 18:08:30

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: [AG] Blade

Torrent martwy.
Moze inny namiar?

Offline

#22 2012-05-09 18:12:48

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Blade

To masz coś nie tak z klientem. Wrzuciłem i od razu załadował seedy (64) i peery. Mam uTorrent 3.1.2


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#23 2012-05-09 19:00:28

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: [AG] Blade

Ten z nyaa jest martwy, ale na bakabt żyje i ma się dobrze. Jeżeli masz tam konto i jesteś zalogowany, to najpierw się wyloguj i dopiero ściągnij (może ci zbanowali konto oczkod).

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-05-09 19:02:56)

Offline

#24 2012-05-09 19:35:37

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: [AG] Blade

Nie mam tam konta. Sprobuje w takim razie w innym kliencie.

Offline

#25 2012-05-09 19:42:18

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [AG] Blade

Wyszukaj przez google


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#26 2012-05-09 20:17:37

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: [AG] Blade

Ok. juz pobralem. 15 min i po sprawie jezor
Wszystkim za pomoc dzieki.

Teraz zobaczymy coz takiego ~Quithe narobil jezor

Offline

#27 2012-05-15 12:45:10

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: [AG] Blade

Jestem po seansie i musze powiedziec, ze jestem zaskoczony pozytywnie. Tak ja w przypadku poprzednich marvelow uwazam, ze lipa, tak ten nawet nawet.  Nic nadzwyczajnego, ale w miare wciagajace. Troche jak zawsze u japoncow zalatuje drama. Nadmiar jak dla mnie zgonow i melodramtu z tym sie zwiazanego, ale juz tacy sa. Postac Blade fajna, tak jak zreszta x-menow, jednakze wg mnie fabula lepsza. Nie podobalo mi sie tylko wstawianie praktycznie co odcinek, jakiegos bossa, no i wystep wolviego, shit!
Z calego animca najbardziej nudna i przewidywalna koncowka, n i te mutanty-potwory. Po co w przygodach wamipra wstawiac wstawki z jakimis tam mutantami?

Podsumowujac przelecialem wszystkie serie marvel i lepiej niech sie za nie japonczyc juz lepiej nie biora bo im po prostu nie wychodza. Jesli porownac do wychodzacego obecnie avengers od amerykanow, choc animacja itd. bardziej bajkowe (przygotowane pewnie rowniez dla troche mlodszych), to te serie z azji wypadaja naprawde blado przy tej.

Napisy super, zadnych bledow itd. nie wyszukalem. Prawde mowiac nie skupialem sie tak na samych napisach, bo zboczenie zawodowe z poprzednich lat troche juz ucichlo. Bardziej skupialem sie na ogladaniu niz na wylapywaniu pomylek. Pare zdan moze bym zmienil, ale swietnie wyszlo i podziwiam cie ~Quith, ze zrobiles te wszystkie serie animowanych marvel do konca. Musisz byc naprawde uparty, ale strasznie ci sie nudzilo.

Pozdrawiam

Offline

#28 2012-05-15 14:20:02

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Blade

nadla przekładam Irona nad Blade'a, ale to może kwestia kilku pierdół, np. właśnie tych bosów, a już na pewno ataków specjalnych. Za to dużym plusem było wprowadzenie Kikyo, spodobała mi się ta postać. Chyba gdzieś wcześniej wpisałem swoją kolejność "jakości" tych animców. Jednak ogólnie zgadzam się z Tobą, songoku, niech już więcej ich nie robią.

Dzięki za pozdrowienia smile_big Miło, że obejrzałeś wszystko z moimi subami, głupie postanowienie i uparcie się na to komuś się przydały smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024