#3641 2012-10-18 14:46:46

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Czy czasem 13 października nie miał wyjść pierwszy odcinek seitokai no ichizon 2? Nigdzie nie mogę znaleźć ani wersji angielskie ani rawów :/

Offline

#3642 2012-10-18 15:05:25

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Foris napisał:

Czy czasem 13 października nie miał wyjść pierwszy odcinek seitokai no ichizon 2? Nigdzie nie mogę znaleźć ani wersji angielskie ani rawów :/

http://www.animefansftw.com/seitokai-no … -2-ona-00/


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#3643 2012-10-18 16:51:38

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Niestety, ale Seitokai no Ichizon Lv.2 na razie emitują jedynie jako live stream na NicoNico beznadzieja - tak jak w zeszłym sezonie Ebiten*. A pierwsze BD&DVD będzie dopiero w styczniu lutym.
Pierwszy odcinek obejrzało 53 844 osób - więc chyba nie jest źle.

* Dopiero w tym sezonie puszczają Ebiten w TV (nawet jest na CR), a pierwsze BD&DVD ma być w listopadzie. Więc jest szansa, że podobnie będzie z Seitokai i w styczniu wyemitują w TV oczkod.

Ostatnio edytowany przez FAiM (2012-10-18 20:09:41)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#3644 2012-10-18 18:58:01

Taiczo
Zbanowany
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: 2011-01-14

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Oby oby tak czekałam na ten 2 sezon,a tu taki zonk.
ps. co to CR??

Offline

#3645 2012-10-18 18:59:50

fuwafuwari
Użytkownik
Skąd: Alabastia
Dołączył: 2011-08-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Cristiano Ronaldo

Crunchyroll

Offline

#3646 2012-10-18 19:06:09

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

CR - Crunchyroll, z tej strony, między innymi, ripuje HorribleSubs (a myślisz, że to oni tłumacza i kodują? xD)

Offline

#3647 2012-10-20 19:13:45

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ołkej, małe podsumowanie. Zaczynamy od najgorszych:

Natychmiastowe dropy:

Girls und Panzer - nie.

Ixion Saga DT - mega gówno.

To Love-Ru: Darkness - nie oglądałem poprzednich, chciałem zobaczyć, czym się jarają mangozjebowe perwersy. Gówno.

Możliwe dropy:

Code;Breaker - zapowiada się naprawdę słaby szołnen. Durne postaci, słaba kreska, głupia fabuła. Chyba tylko główny bohater jakoś delikatnie przypadł mi do gustu. Daję jeszcze szansę 3. odcinkowi. Jeśli będzie tak do dupy, to rzucam.

JoJo's Bizarre Adventure - zdecydowanie plus za stary klimat, dzięki czemu chce się nawet oglądać. Ale gówniana seria to gówniara seria, nieważne, czy jest ze starych, dobrych czasów, czy z tych słabych nowych. Fabuła nudna jak flaki z olejem, walki też słabawe.

Btooom - myślałem, że SAO jest już wyjątkowo durne, ale się przeliczyłem. Btooom je przewyższa. Ogląda się średnio, sam system "gry" wydaje się po prostu głupi, podobnie jak zachowanie postaci. No i oczywiście do tego (ocenzurowane) cycki 15-latki...

Little Busters - nudne i nieśmieszne, do tego postaci tak przerysowane i sztuczne, że aż nieprzyjemne. Jedynym ciekawym fragmentem jest ta nekrofi... narkolepsja głównego bohatera. Może nawet się rozwinąć, zobaczymy...

Hayate the Combat Butler: Can't Take My Eyes Off You - co oni zrobili z Hayate? Aż nie chce się tego oglądać. Ni to śmieszne, ni to ciekawe, ni fajnie. Raczej drop.

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! - trochę lepiej niż u poprzedników, ale też zbiera się na dropa. Postaci trochę męczą, nie przepadam za kejonową kreską, a taki humor mnie nie śmieszy, więc raczej podziękuję.

Da się nawet oglądać:

Robotics;Notes - póki co jestem po jednym odcinku, więc mam mało do powiedzenia. Ogólnie było nudne, postaci niespecjalne, a budowanie ogromnego mecha też jakoś nie brzmi ciekawie. Nie wiem, co myśleć o tej postaci, która pojawiła się pod koniec odcinka. Zobaczymy. Póki co jest bardzo średnio. Drugie Steins Gate z tego nie wyjdzie, ale oby nie spieprzyli tego jak Chaos Heada.

Psycho-pass - bardzo mieszane uczucia. Trochę się spodziewałem po Urobuchim Genie, tymczasem trochę się rozczarowałem. Wizja świata do mnie nie przemawia, postaci jakoś mnie nie zaciekawiła, do tego 1. scena 1. odcinak była taka... do dupy. Będę oglądać, ale nie spodziewam się wiele.

K - naprawdę świetna grafika. Kreska przypomina bardzo tę z Mardocka Scramble, a animacja stoi na naprawdę wysokim poziomie. Sporo postaci, chaotyczny klimat - może się skojarzyć z Baccano. Nic bardziej mylnego. K jakoś bardziej do Guilty Crown - czyli dobrze audiowizualnie, za to postaci i fabuła zjebana. Myślę, że K stanie na trochę wyższym poziomie, może być nawet niezłą pozycją, ale po 2. odcinku jestem dosyć sceptycznie nastawiony.  Naga koto-kobieta + samuraj czyhający na życie głównego bohatera i sam nasz białowłosy bohater - ganiają się po szkole (gdzie samuraj najwyraźniej chce na poważnie zabić Shiro), po czym kończą w jednym pokoju przy wspólnym, przyjacielskim obiadku. Głupie, nie?

Zetsuen no Tempest - zaskoczono mnie tutaj. Serii nie planowałem oglądać, bo spodziewałem się jakiegoś gównianego yaoica. Takie też miałem pierwsze wrażenie. A jednak nie jest tak źle. Fakt, od jednego bohatera wieje pedałem (spinka do włosów, blee), za to drugi jest całkiem fajny. Dobra animacja przy walkach, znośny świat (jakoś z Guilty Crownem się troszeczkę skojarzyło) i magia. Będę oglądał, bo może być niezła napieprzanka z super mocami.

Nawet fajne:

Jormungand 2 - zaczyna się nawet nieźle. Najwyraźniej 2. seria będzie miała więcej ciekawej fabuły. Po 1. serii się trochę zawiodłem, ale w tych produkcjach to chyba normalne, bo Black Lagoon także mnie rozczarowało. Czekam na rozwój wydarzeń, póki co mi się podoba.

Magi - fajny, przyjemny szołnen. Miłe postaci, typowo sozłnenowa kreska, niezła animacja. Trochę odpłynęli od mangi - ale imo na plus. Na pewno będę oglądał, bo zapowiada się przyjemna pozycja.

Shinsekai Yori - nie mam cholernego pojęcia, co to będzie. Nie czuję tego klimatu "anime", co jest bardzo na plus. Historia rozwija się dość powoli, ale przeczuwam, że później może być naprawdę dobre pieprznięcie. Po cichu liczę na pozycję sezonu.

Tonari no Kaibutsukun - kolejne zaskoczenie. W ogóle nie brałem tej pozycji pod uwagę, a dostałem pewniaka sezonu. Dobre shoujo, takie jakby połączenie Kimi ni Todoke z Kaichou wa Maid-sama. Ogląda się naprawdę fajnie, jest śmiesznie, postaci nie odrzucają, a i akcja nie idzie wolno (jak to było w KnT). Czuję, że będzie bardzo fajnie.

Bakuman 3 - najbardziej przypadł mi do gustu z całego sezonu. Bardzo polubiłem poprzednie historie, a i ta również mnie zaciekawiła. Ogląda się fajnie, nie nudzi mnie w ogóle.

Ostatnio edytowany przez Sado (2012-10-21 12:36:27)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#3648 2012-10-20 19:44:01

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sado napisał:

Natychmiastowe dropy:

Girls und Panzer - nie.

Batman.gif

Offline

#3649 2012-10-20 19:46:02

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

LordCrane napisał:
Sado napisał:

Natychmiastowe dropy:

Girls und Panzer - nie.

https://dl.dropbox.com/u/14144476/Batman.gif

Może rozważę tę decyzję po odpaleniu z twoimi subami. jezor


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#3650 2012-10-20 19:48:17

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sado napisał:

Może rozważę tę decyzję po odpaleniu z twoimi subami. jezor

images?q=tbn:ANd9GcTzDk2PyusmbhyubECSebUUG2sUO6D-t6qunh2ErbX47KFIYzOL_A

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2012-10-20 19:48:32)

Offline

#3651 2012-10-20 23:25:06

Martel
Użytkownik
Dołączył: 2011-11-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Tez napisze swoje podsumowanie:

Girls und Panzer- nie oglądałam z opisu mnie nie zaciekawiło. fuj

Ixion Saga DT- niestety nie oglądałam nie mogę znaleźć napisów  smutny

To Love-Ru: Darkness- nie oglądałam poprzednich.

Code;Breaker_ anime zaciekawiło mnie bardzo.dla mnie kreska jest w porządku,a postacie spoko smile_big

JoJo's Bizarre Adventure- nie mam zamiaru oglądać, jakoś odstrasza mnie kreska...i to ze stare anime

Btooom-troszkę zwariowane anime jestem ciekawa dalszego ciągu:)nie mam nic do grafiki  i postaci.za to muzyka z openingu bardzo mi się spodobała.

Little Busters-niestety na tym anime się zawiodłam. nie tego oczekiwałam.

Hayate the Combat Butler: Can't Take My Eyes Off You- anime nie na mój gust.nawet się za niego nie zabierałam.beznadziejne.

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!- hm... powiem tak bardzo mnie rozśmiesza to anime rotfl  jedno z lepszych w tym sezonie:) na śmieszno fajny

Robotics;Notes-w ogóle mnie nie wciągnęło, wyłączyłam po 5 minutach

Psycho-pass-zapowiada się ciekawie zobaczymy co zrobią dalej:)

K- czekałam na niego długo, może mnie nie rozczarował ale nie powaliło mnie. nie tego się spodziewałam na razie zobaczymy jak się dalej rozwinie

Zetsuen no Tempest- bardzo fajne anime:D szkoda tylko to nie będzie yaoi:(:(  ale zobaczymy co z tego zrobią.

Jormungand 2- nie oglądam. według mnie beznadziejne anime. próbowałam 1 serie oglądać ale nie zmogłam

Magi - fajny z drobnym humorem myślę ze to będzie dobre anime

Shinsekai Yori -nie mój typ anime dlatego nie będę się wypowiadać na jego temat.Nie zaczęłam go nawet

Tonari no Kaibutsukun- z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki:D:D wciągnęło mnie totalnie.aaahhh czekałam na tego typu anime od dawna

Bakuman 3 -kolejny sezon, dla mnie jak najbardziej super:) czekam na następne odcinki:)

Sukitte Ii na yo-genialne anime...po prostu super romans polecam bardzo:D

Hiiro no Kakera 2. Dai Ni Shou-oglądam bo widziałam 1 serie.takie przyjemne anime 1 dziewczyna i dużo przystojnych facetów w około.

Sakurasou no Pet na Kanojo PV-ciekawe anime.ładna kreska postacie typowe jak na ten gatunek.

Kamisama Hajimemashita-jestem ciekawa dalszych odcinków jak na razie to denerwuje mnie tylko ta Nanami za to bardzo polubiłam Tomoe:)

Gintama-prze śmieszne anime nie wiesz co znowu wymyśla:D bardzo mi się podoba:)

Offline

#3652 2012-10-20 23:33:58

Wax
Użytkownik
Dołączył: 2010-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Martel napisał:

Hayate the Combat Butler: Can't Take My Eyes Off You- anime nie na mój gust.nawet się za niego nie zabierałam.beznadziejne.

Naprawdę? To naprawdę tacy ludzie istnieją?

Offline

#3653 2012-10-20 23:37:04

Martel
Użytkownik
Dołączył: 2011-11-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Wax napisał:
Martel napisał:

Hayate the Combat Butler: Can't Take My Eyes Off You- anime nie na mój gust.nawet się za niego nie zabierałam.beznadziejne.

Naprawdę? To naprawdę tacy ludzie istnieją?

Tak naprawdę,nie lubię tego typu anime,każdy ma swój gust ja tylko powiedziałam o swoim smile

Offline

#3654 2012-10-20 23:41:04

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Martel napisał:

Zetsuen no Tempest- bardzo fajne anime:D szkoda tylko to nie będzie yaoi:(:(  ale zobaczymy co z tego zrobią.

mother-god-meme.jpg

A tak btw nie wiem po co wymieniłaś te 1/3 tytułów, za które się nawet nie zabrałaś  mruga


XX1BYr3.gif

Offline

#3655 2012-10-20 23:43:35

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Martel napisał:

Zetsuen no Tempest- bardzo fajne anime:D szkoda tylko to nie będzie yaoi:(:(  ale zobaczymy co z tego zrobią.

Czemu niby z shounena mieliby zrobić yaoi?

Martel napisał:

Shinsekai Yori -nie mój typ anime dlatego nie będę się wypowiadać na jego temat.Nie zaczęłam go nawet

W jakim senie "nie mój typ"?


K5Cqyo6.png?1

Offline

#3656 2012-10-20 23:50:18

Prey
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Miałem zamiar przeczytać twoje opinie o obecnym sezonie(jak i innych po to tu zaglądam)ale po tym stwierdzeniu :

Martel napisał:

Jormungand 2- nie oglądam. według mnie beznadziejne anime. próbowałam 1 serie oglądać ale nie zmogłam

mogę powiedzieć jedno  shithappens

Ostatnio edytowany przez Prey (2012-10-20 23:50:39)


Prey.jpg

Offline

#3657 2012-10-20 23:51:47

Martel
Użytkownik
Dołączył: 2011-11-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jeżeli chodzi o Zetsuen no Tempest
po prostu pasowałaby mi ta 2 do yaoi:P nie mowie ze mieli to zrobić po prostu moje wrażenie napisałam:)

Shinsekai Yori- ma klimat tajemnicy jakoś nigdy za takimi anime nie przepadałam:)

co do odpowiedzi reddd:
po prostu wymieniłam parę takich. smile

EDIT:

Prey napisał:

Miałem zamiar przeczytać twoje opinie o obecnym sezonie(jak i innych po to tu zaglądam)ale po tym stwierdzeniu :

Martel napisał:

Jormungand 2- nie oglądam. według mnie beznadziejne anime. próbowałam 1 serie oglądać ale nie zmogłam

mogę powiedzieć jedno  shithappens

no wiesz każdy ma swój gust mnie to w ogóle nie wciągnęło wole jednak inne serie:)

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2012-10-21 13:15:20)

Offline

#3658 2012-10-20 23:54:39

Thebassa
Użytkownik
Skąd: Damian
Dołączył: 2007-12-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

@Martel
A ja sobie pozwolę spytać: co w hayate no gotoku jest takiego, że "nie na twój gust"?


<KieR> robotic notes bylo niezle

Offline

#3659 2012-10-20 23:57:08

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Brak pedziów...

Ostatnio edytowany przez reddd (2012-10-20 23:57:20)


XX1BYr3.gif

Offline

#3660 2012-10-21 00:29:27

dacjanos
Użytkownik
Dołączył: 2012-01-26

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hejtowanie kogoś za własne zdanie jest takie fajne.

Ostatnio edytowany przez dacjanos (2012-10-21 01:59:42)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024