#441 2013-01-11 19:08:56

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@vegeta391, jak komuś coś wytykasz, to rób to porządnie. Ja widzę kilkakrotnie więcej błędów, niż Ty wytknąłeś.

Offline

#442 2013-01-11 19:13:40

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie liczyłem takich superoczywistych błędów, nie śmiałem także pomyśleć, że oni mogli słyszeć o czymś takim, jak interpunkcja. Poza tym to jest czat, więc za dużo nie wymagam.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#443 2013-01-11 20:51:29

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Czytam to i czytam...

paskud napisał:

Bodzio zapewne już to widziałeś na SB shinden'a ale jak by ci przez przypadek umknęło to tutaj również napiszę. Mógłbyś nie majstrować  przy moich wypowiedziach?

bodzio napisał:

[15:11] paskud: wylęgarnia trolli i zarazy (taki potwory z wiedźmina)

Nie było przeze mnie pogrubione, tak więc jeśli to zmodyfikowałeś to można założyć że równie dobrze w pozostałych wypowiedziach coś pozmieniałeś tak aby pasowały do twojego wyobrażenia naszej rozmowy.

Czyli Twoja wiarygodność jest porównywalna obecnie do słownej obietnicy przysłowiowego cygana  rotfl

paskud, mordko ty moja, jakbyś nie wiedział, to praktyka edycji tekstu dla zaznaczenia ważniejszych kwestii jest powszechna i dopuszczalna wzdłuż i wszerz, nawet w durnej telewizji potrafią zaznaczać tekst na żółto przy screenach dokumentów i tekstów, a nie co dopiero gdziekolwiek indziej. Jak chcesz się czepiać, to przynajmniej rób to z głową, bo jak nie, to wyjdziesz na półgłówka, jak teraz przy okazji zresztą.

Natomiast komentarz do całej tej dyskusji - zeszły się dzieci z dwóch piaskownic.

Ostatnio edytowany przez coellus (2013-01-11 20:51:53)


Ty dulowaty userze!

Offline

#444 2013-01-11 21:17:01

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:

Natomiast komentarz do całej tej dyskusji - zeszły się dzieci z dwóch piaskownic.

Ale ale to moja łopatka, ty wredna dziewucho. Następnym razem pociągnę cię za warkocz.

Ogólnie jest fajnie, bo jest lulz. Każda okazja jest dobra, coby się pośmiać. smile_lol

Offline

#445 2013-01-11 21:19:29

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:
coellus napisał:

Natomiast komentarz do całej tej dyskusji - zeszły się dzieci z dwóch piaskownic.

Ale ale to moja łopatka, ty wredna dziewucho. Następnym razem pociągnę cię za warkocz.

Ogólnie jest fajnie, bo jest lulz. Każda okazja jest dobra, coby się pośmiać. smile_lol

Gorzej jak i ona pociągnie Cię za "warkocz".  szpan

Offline

#446 2013-01-11 21:55:48

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:

Natomiast komentarz do całej tej dyskusji - zeszły się dzieci z dwóch piaskownic.

Gdzie moje grabki i łopatka?   hehe


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#447 2013-01-11 22:40:42

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Yagami_Raito8920 napisał:
coellus napisał:

Natomiast komentarz do całej tej dyskusji - zeszły się dzieci z dwóch piaskownic.

Gdzie moje grabki i łopatka?   hehe

Zostawiłeś na snindenie...  szalony


wladza1.png

Offline

#448 2013-01-12 00:46:57

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

vegeta391 napisał:
shinden napisał:

[15:15] paskud: "jeśli któryś z nowych uploaderów dokończył by serię,

Słabsze, ale zawsze coś. Bodzio przytoczył krótką konwersację, a tyle w niej kwiatków. Tym samym w nieświadomości przebijają tutejszy trolling.

@vegeta391 lepiej posłuchaj się marek2fgc i jak wytykasz błędy to rób to z głową - to nie był mój błąd tylko Yagami-Raito8920 -> skopiowałem część jego wpisu z próśb o upload na forum . Tu masz całość jego wypowiedzi http://www.anime-shinden.info/forum/thr … post237870
wiec jak już chcesz mieć pretensje o błąd w tym zdaniu, to miej pretensje do autora wypowiedzi.

coellus napisał:

paskud, mordko ty moja, jakbyś nie wiedział, to praktyka edycji tekstu dla zaznaczenia ważniejszych kwestii jest powszechna i dopuszczalna wzdłuż i wszerz, nawet w durnej telewizji potrafią zaznaczać tekst na żółto przy screenach dokumentów i tekstów, a nie co dopiero gdziekolwiek indziej. Jak chcesz się czepiać, to przynajmniej rób to z głową, bo jak nie, to wyjdziesz na półgłówka, jak teraz przy okazji zresztą.

@Coellus robię to z głową - ale jak to mawiają każdy powód do czepialstwa jest dobry. I nie bój się o mnie, nie wyjdę na półgłówka (no może u was wyjdę - wszak ansi jest specyficznym miejsce) tylko na osobę która jest  cenzura i nie przepuści żadnej okazji aby się do czegoś przyczepić (czyli bardzo podobnie w zachowaniu do  "kolegów i koleżanek" z drugiej piaskownicy: nie mają kontrargumentów? To czepiają się ortów i innych błędów językowych w tekście).

Poza tym jak już jesteśmy przy zaznaczaniu w mediach i odwołujecie się do ich sposobów to powinno być przy tym bodzia pogrubieniu dopisek w nawiasie "pogrubienie autora cytowania" bądź też dopisek na końcu/początku miejsca zostały pogrubione przeze mnie - bo tak to cytat wskazuje jak bym chciał w swojej wypowiedzi podkreślić czym według mnie jest ansi.


ps. Czemu odgrzewać zabawę w piasku? "...BO POWAGA ZABIJA POWOLI"

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-01-12 00:48:42)

Offline

#449 2013-01-12 03:59:24

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Drogi paskudny kolega, jak już pisałem - jeśli chcesz się udzielać tudzież przytaczać jakieś argumentach tudzież "kontrargumentach" (o których niby wspomniałeś, że komuś im brakuje), zacznij pisać minimum na poziomie gimnazjum. Nie udało ci się nic konkretnego napisać, tak więc jakakolwiek rozmowa z tobą mija się z celem. Po prostu uświadamiasz wszystkich, że większość siundenowskie dzieci to są dziećmi, ot co.

Panowie, do mojej piaskownicy to proszę się nie wpieprzać, bo jest moja. Co kto za co i jak ciągnie to nie wasza sprawa. smile_lol

Offline

#450 2013-01-12 05:40:24

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:

jeśli chcesz się udzielać tudzież przytaczać jakieś argumentach tudzież "kontrargumentach" (o których niby wspomniałeś, że komuś im brakuje), zacznij pisać minimum na poziomie gimnazjum.  Nie udało ci się nic konkretnego napisać, tak więc jakakolwiek rozmowa z tobą mija się z celem.

Jakakolwiek rozmowa ze mną mija się z celem? A jednak nadal ze mną piszesz.
Poza tym jak według ciebie miało by wyglądać te konkrety? Bo jeśli odniesienie się do wypowiedzi poprzedników bądź też odpisanie osobie która do mnie kierowała swoją wypowiedź nimi jest to, to co jest?
+ nie macie za grosz wyczucia sarkazmu - tak więc dla bezpieczeństwa zaznaczę miejsce z dużym wyprzedzeniem.


[sarkazm on]

dulu napisał:

Po prostu uświadamiasz wszystkich, że większość siundenowskie dzieci to są dziećmi, ot co.

Każdy jest czyimś dzieckiem drogi Dulu - klonowania laboratoryjne ludzi nie jest jeszcze dostępne -> trwają cały czas nad nim badania, a zarodki uzyskane podczas nich są niszczone.
Chyba że chcesz mi/nam jakąś tajemnicę zdradzić?


dulu napisał:

Panowie, do mojej piaskownicy to proszę się nie wpieprzać, bo jest moja. Co kto za co i jak ciągnie to nie wasza sprawa.

Jestem użytkownikiem zarówno animesub jak i anime-shinden (mam tam konto - "obywatelstwo w obu piaskownicach"?) i żadna z nich nie jest mi jakoś szczególnie bliska i tu i tu czasem coś przeczytam bądź też napiszę (oba serwisy są mi tak samo bliskie. Siedzę zazwyczaj tam i spamiem ponieważ panuje tam zazwyczaj o wiele milsza atmosfera niż tu, po prostu), tak więc nie "wpieprzam się" w pana piaskownicę jak to pan to zgrabnie ujął tylko udzielam się na forum. + dzięki temu że znajomi z obcej piaskownicy przyszli przynajmniej forum animesub na jakiś czas odżyło troszeczkę.

ps. Lać wodę również trzeba umieć - tak aby inni to czytali a nie pomijali posty - a patrząc na wasze odpowiedzi idzie mi w tym coraz lepiej  yahoo .
[sarkazm off]

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-01-12 05:41:16)

Offline

#451 2013-01-12 06:23:07

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Pieprzyć złodziejskiego shindena, który przypisuje sobie nasze napisy. Niech szczezną w piekle, *****, banda złodziei. Dziękuję bardzo.

Ostatnio edytowany przez Hyrule (2013-01-12 06:24:42)

Offline

#452 2013-01-12 06:40:10

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyrule napisał:

Pieprzyć złodziejskiego shindena, który przypisuje sobie nasze napisy. Niech szczezną w piekle, *****, banda złodziei. Dziękuję bardzo.

Nie ma to jak hipokryzja beznadzieja


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#453 2013-01-12 06:43:29

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Uzasadnij.

Shinden umieszcza info, iż "nasze napisy są najszybsze", podczas gdy kradnie nasze (lub od znajomych z innego serwisu [też tłumaczą z jap.], twierdząc, że to oni je publikują i to oni są najszybsi. Niech szczezną. Bogu dzięki, że nie usuwają creditsów, bo pozwałbym ich. Mam porozumienie z JPFem.

(a jeśli masz na myśli to, że tłumaczymy z ang. napisów, to najpierw dowiedz się więcej, zanim się wypowiesz, bo tak nie jest. Pozdro)

A jeśli napisałeś to tak, jak myślę, to też szczeznij. Nie h się ten pieprzony polski fandom ogarnie.

Z dedykacją dla Ciebie -  beznadzieja

Ostatnio edytowany przez Hyrule (2013-01-12 06:58:50)

Offline

#454 2013-01-12 07:33:34

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie często piszę lecz przypomniało mi się gdy ktoś na forum wstawił reklamę
shindena + rekrutacje na uploaderów.
Wpis który przykuwa uwagę:
"Teraz jeszcze dwa słowa o tym, skąd brać napisy i odcinki anime.
W suby zaopatrujemy się na portalu http://animesub.info/, a epki
pobieramy na przykład z http://www.nyaa.eu lub http://www.animetake.com."

Powiem tak, nie przepadam za wami, wiele wam to osób mówi, nie ma się co dziwić
patrząc co się tutaj dzieje, lecz czy was lubię czy nie, doceniam pracę jaką
jest tworzenie subbów za darmo bądź z mniejszymi korzyściami, ba, jakiś szacunek
się za to należy.
Wkurzają mnie takie typki jak właściciel shindena co pitoli że na stronie
nie zarabia. Uwierzyłbym w tą bajkę gdyby pliki znajdowały się bezpośrednio
na ich serwerze a nie na jakiś innych stronach z playerami.

Krowę się doi lecz zapomina się ją karmić. Ciekawe co by cwaniaki zrobiły
gdyby na dłuższy czas strona zaprzestała działalności? Nie byłoby skąd
podkradać napisów, od razu mniejsze zyski by były.
Niektórzy pisali tutaj że sprawę olewają, i to jest wg mnie złe podejście.
Czarny robi coś, w co wkłada swój czas i umiejętności, nagle pojawia się
jakiś koleś i podkrada czarnemu jego twór by potem go sprzedać, i tak
w kółko. Taki czarny wtedy ma 2 możliwości, spuścić łomot złodziejowi, bądź
domagać się zapłaty za swoje wytwory.

Na pewno przyzwalanie na takie coś nie będzie wpływać pozytywnie na tworzenie
napisów. Można sporo rzeczy zrobić by ten proceder się nie zwiększał, lecz
to już wasza sprawa, czy coś zrobicie w tym kierunku.
Ja na pewno nie będę u siebie tego popierał, wolę próbować uświadomić ludzi
jak na tym tracą osoby tworzące napisy, a właśnie te napisy oglądają
na jakimś chłamie online, w końcu bez tych napisów szare ludziki nie miałby
co oglądać online, a taki szary człowiek nawet nie myśli skąd są suby,
czy właściciel zezwala na ich użytek, po prostu play video i jedzie.

Offline

#455 2013-01-12 07:49:02

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ta, ciekawe, co cwaniaki by powiedziały, gdybyśmy przestali im dostarczać tłumaczenia. Ciesze się, jeśli to jest projekt dostarczający anime online do oglądania. Cieszę się bardzo. Gdyby tylko PYTAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (po pierwsze) [jak też niektóre wikie, z którymi mieliśmy problemy prawne, bo sobie kopiowały nasze artykuły, podając jako swoje] ludzi, czy może korzystać z ich pracy do robienia swojego online. Gdyby tylko robił to dla fanów, BEZ ZAROBKU(!). Bardzo by było fajnie. W świetle tego zastanawiam się, czy nie otworzyć takiej strony do trzepania kasy z cudzej pracy. Nikt nie krzyczy, a kasa idzie. Mamy wykupiony dobry serwer bez limitów, to czemu nie. Pokradnę trochę, pomuxuję w MKVmerge, pouploadujemy, damy reklamy, jacy to jesteśmy zajebiści i szybcy i to my dostarczamy te epy i będzie fajnie.

Prawidła współczesnego świata. Aż się zastanawiam, czy nie robić hardków ze znakiem wodnym. Wtedy zobaczymy, jak se poradzą z jedną z najpopularniejszych serii anime na świecie, przypisując ją sobie. Ciekawe, skąd wezmą te "swoje" tłumaczenia? Bo podobno to oni je zrobili! Ech... dobra, mniejsza...

Cieszę się mimo wszystko, że fani mogą oglądać ciekawe polskie tłumaczenie. I tak nikt nam nie płaci za to...

Je**ć shindena., animezone i inne! Pluję na nich! (Niech moderatorzy mi wybaczą.)

Ostatnio edytowany przez Hyrule (2013-01-12 07:52:07)

Offline

#456 2013-01-12 09:25:01

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyrule napisał:

Pieprzyć złodziejskiego shindena, który przypisuje sobie nasze napisy. Niech szczezną w piekle, *****, banda złodziei. Dziękuję bardzo.

Mógłbyś wskazać miejsce gdzie niby przypisują sobie wasze napisy (gdzie niby piszą "nasze napisy są najszybsze")? Bo z tego co ja widziałem to pod każdym odcinkiem masz wypisane nazwę grupy tłumaczącej, tłumacza, korektora (jeśli był), uploadera (w starszych seriach go nie ma) jak np. w tych miejscach:
http://www.anime-shinden.info/15558-ama … nline.html
http://www.anime-shinden.info/16308-ar- … nline.html
http://www.anime-shinden.info/877-canvas-2.html

Więc mam taką samą prośbę do ciebie jak ty do miałeś do: Najpierw dowiedz jak jest a później pisz, bo wychodzisz na większego niż ja  "półgłówka" (którym rzekomo jestem) jak to zgrabnie coellus ujęła  rotfl .


Z Hejtowaniem jest tak samo jak z laniem wody w tekście - trzeba to umieć, a tobie to jawnie nie wychodzi i jedyne co obecnie ukazujesz to to, że swoje braki w umiejętnościach tego (hejtowania) potrafisz jedynie zastąpić  wulgaryzmami  beznadzieja .

Edit. Hyrule a otwórz, droga wolna, zobaczymy ile pociągnie twoja strona. A przy okazji jak się tym bardziej zainteresujesz i zaangażujesz w rozwój takiego serwisu to może się przekonasz, że nie jest tak różowo jak ci się obecnie wydaje. No chyba że pojedziesz ostro po bandzie jak np. kreskówka gdzie obraz jest koszmarny, bądź też wykorzystasz pomysł http://www.animezone.pl i będziesz jedynie wrzucał linki do zamieszonych odcinków online na innych stronach (bez własnego uploadu), nawet jak mają wielki znaczek/wstawkę dla jakiego portalu zostały wrzucone.
Ale nawet w takich wypadkach jeśli nie włożysz sporo swojego wysiłku w utrzymanie jakiegoś przystępnego wyglądu i porządku w wypowiedziach w komentarzach, czacie (o ile będzie), forum to szybko twój serwis opustoszeje i stanie się stroną widmo z przykładowymi 6 odwiedzającymi na dzień. A ty będziesz wciąż ponosić koszty za utrzymanie - może to cię czegoś nauczy.


ps. chciałbym podziękować na koniec wszystkim użytkownikom animesub za to że ciągle czytacie moje wypowiedzi i tak ochoczo je cytujecie  yahoo  - rzadko się zdarza abym na forum szczycił się takim zainteresowaniem ze strony pozostałych.

DZIĘKUJĘ BARDZO!!

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-01-12 09:46:12)

Offline

#457 2013-01-12 10:01:21

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
Hyrule napisał:

Pieprzyć złodziejskiego shindena, który przypisuje sobie nasze napisy. Niech szczezną w piekle, *****, banda złodziei. Dziękuję bardzo.

Mógłbyś wskazać miejsce gdzie niby przypisują sobie wasze napisy (gdzie niby piszą "nasze napisy są najszybsze")? Bo z tego co ja widziałem to pod każdym odcinkiem masz wypisane nazwę grupy tłumaczącej, tłumacza, korektora (jeśli był), uploadera (w starszych seriach go nie ma) jak np. w tych miejscach:
http://www.anime-shinden.info/15558-ama … nline.html
http://www.anime-shinden.info/16308-ar- … nline.html
http://www.anime-shinden.info/877-canvas-2.html

Dodaj, że wypisane maczkiem. Pod reklamą. I tylko na głównej stronie danego anime.
http://www.anime-shinden.info/23302-nek … uro-1.html
"Wrzucone wyłącznie dla... " Cała wstawka na kilka sekund. Info o uploaderze na ekranie, w górnym roku logo. A gdzie informacja o autorze napisów i o tym, że napisy są tu bez jego zgody?
Czy do zakutego łba nie dociera, że jak człowiek wrzuca coś dla kogoś za darmo, to chce, by nikt z tego nie czerpał korzyści finansowych? Gdybym miał na tym zarabiać, napisy nie znalazłyby się na animesub.


wladza1.png

Offline

#458 2013-01-12 10:04:45

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:
dulu napisał:
coellus napisał:

Natomiast komentarz do całej tej dyskusji - zeszły się dzieci z dwóch piaskownic.

Ale ale to moja łopatka, ty wredna dziewucho. Następnym razem pociągnę cię za warkocz.

Ogólnie jest fajnie, bo jest lulz. Każda okazja jest dobra, coby się pośmiać. smile_lol

Gorzej jak i ona pociągnie Cię za "warkocz".  szpan

Aż mi się przypomniało  smile_lol

Pokaż spoiler
66777_10152037005450476_1934407169_n.png

Reszty już nie będę komentować, bo brak mi słów.


Ty dulowaty userze!

Offline

#459 2013-01-12 10:30:11

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@bodzio A do twojego łba nie trafia to, że informacja czyje napisy to są (podczas filmu) jest jedynie wtedy gdy autor to umieścił w napisach takie info?
Jak by dodawali nawet taką notkę samemu to by od razu odezwały się głosy niektórych ludzi  na temat tego, że nie dość, że biorą napisy bez zgody to jeszcze na dodatek je modyfikują. Ty byś zapewne chciał aby to było w każdym miejscu na stronie (najlepiej oplakatować odtwarzacz na około -> wszędzie gdzie się da kto jest autorem, a na środku jedynie odtwarzacz filmu).
To po pierwsze, a po drugie było już wiele razy wałkowane, że wszystko z reklam idzie na utrzymanie serwisu. Więc jeśli według ciebie jest to zarabianie i czerpaniem korzyści majątkowych przez shinden to animesub nie lepszy - na swojej głównej stronie do niedawna miało 1 reklamę, czyli również czerpało korzyści majątkowe  (jak czepiać się reklam, że = zarabianiem majątkowym to sumiennie a nie wybiórczo), a biorąc pod uwagę, że co pewien czas są robione zbiórki pieniędzy na utrzymanie go (wśród pewnej grupy osób), to można jedynie gdybać na co szły środki uzyskane z niej (niewielkie ale zawsze).

[sarkazm on]
Chyba jednak jest tak jak ludzie mi mówią i pisanie tu mija się z celem - bo co poniektórzy mają klapki na oczach, a ich wypowiedzi zaczynają być coraz bardziej groźne (niedługo chyba zacznę się bać wyjść z domu).
[sarkazm off]

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-01-12 11:50:40)

Offline

#460 2013-01-12 11:25:50

Urizithar
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

Chyba jednak jest tak jak ludzie mi mówią i pisanie tu mija się z celem - bo co poniektórzy mają klapki na oczach, a ich wypowiedzi zaczynają być coraz bardziej groźne (niedługo chyba zacznę się bać wyjść z domu).

Niee zaznaczyłeś sarkazmu. Koledzy mogą się nie połapać.  smile_lol

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024