#481 2013-01-12 21:44:22

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar napisał:

Chyba EPIC TRUE.

Nope. Epic. Idiot detected.


wladza1.png

Offline

#482 2013-01-12 21:50:42

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Widziałem ludzi którzy, przychodzą do biblioteki skorzystać z darmowego internetu i oglądają anime-online. Czemu?? Bo nie mają swojego komputera albo nie mają internetu.

Ale chamstwo uplouderów wciąż pozostaje chamstwem.

Offline

#483 2013-01-12 21:50:52

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar napisał:

a shinden nie zarabia na napisach tylko na reklamach"

No tak, przecie gdyby nie było napisów ludzie na shindenie oglądaliby by
z ang subami bądź bez subów po jap, i zysk byłby taki sam smile

Nie znam się na prawie odnośnie legalności napisów, lecz jeżeli to prawda
co napisał Bodzio to nie wiem co ty mu dajesz za odpowiedź.
Jak wspomniałem, nawet możesz wierzyć w bajki animowanego Tuska że anime
online nie przynosi zysku tylko pokrywa koszty związane z utrzymaniem strony,
lecz nie zmienia to faktu że przynosi to jakiś zysk, to nie ważne czy utrzymuje
stronę czy swojego psa, ma z tego zysk.
Że też ktoś próbuje dalej usprawiedliwiać ten wyzysk.
Wstawiasz coś za darmo więc licz się z tym że będę zarabiać na ciebie... I jeszcze
do tego tekstu dopinać "to dla dobra fandomu!"

Offline

#484 2013-01-12 21:52:46

Urizithar
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:

Aha, czyli ludzie nie wchodzą na shit-dena oglądać anime, tylko popatrzeć na reklamy, z których serwis trzepie kokosy? Ciekawe rzeczy prawisz, poważnie.

Nie mam pojęcia, po co ludzie wchodzą na shindena. Napisów wystawionych na sprzedaż jednak nie widziałem.

Bodzio, nie martw się. Idiota też człowiek. Jakoś sobie z tym dasz radę w życiu.

Anyway, powiedziałem co miałem, poobrażałem kogo trzeba, więc będziecie mieli o co się pluć przez następne 3 strony, a teraz sobie idę. Powodzenia.  shithappens

Paczka przecinków jakbym jakieś zgubił, bo wy się lubicie czepiać, powstawiajcie sobie - przecinek przecinek przecinek przecinek przecinek

Ostatnio edytowany przez Urizithar (2013-01-12 22:04:53)

Offline

#485 2013-01-12 21:57:55

fanthomas
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-27

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Offline

#486 2013-01-12 22:19:19

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar, ale do Ciebie po prostu nie dociera, że suberzy w dupie mają taką promocję swoich napisów (inaczej sami by lecieli do serwisów z online'em), i że suby udostępniają, aby obejrzeć je wraz z odcinkami, który należy pobrać z neta. I na tym kończy się ta rozmowa. Każda próba wmawiania przez uploaderów, że jest inaczej, jest tylko kiepską próbą racjonalizacji złego postępowania.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#487 2013-01-12 22:25:21

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar, ja się nie pluję tylko obalam twoje argumenty, odnośnie pisowni nie będę się czepiał ponieważ nie jestem stąd.
Gdybym był na twoim miejscu, na miejscu osoby która broni tego procederu zrzynania to już bym się dawno poddał. Naprawdę, pod względem prawnym jest to nieuczciwe, więc tutaj się nie da wybronić, zapominając o tym ponieważ mało kto wchodzi na jakąś drogę prawną, przegrywa się odnośnie ludzkiej moralności, każdy widzi że jest to po prostu nieuczciwe i tyle.
Niech shinden daje jakiś procent z zysków na rozwijanie polskiego rynku tworzenia napisów jak mówi że chce rozszerzać kulturę A&M. Taki subber dostanie co jakiś czas na piwo i od razu będzie miał +1 do motywacji by zrobić dobre napisy smile

Offline

#488 2013-01-12 22:32:17

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar napisał:

Po prostu nie ogarniam osób, które twierdzą, że robią coś za darmo dla innych, a potem im przeszkadza, że ktoś z tego korzysta.

Poważnie? Korzystanie korzystanie, zarabianie zarabianiem...

kishida napisał:

Niech shinden daje jakiś procent z zysków na rozwijanie polskiego rynku tworzenia napisów jak mówi że chce rozszerzać kulturę A&M. Taki subber dostanie co jakiś czas na piwo i od razu będzie miał +1 do motywacji by zrobić dobre napisy smile

Raczej niemożliwe. Ja pamiętam, jak wiele osób z siundena mówiło, że ansi żyje tylko dzięki online. A nie odwrotnie. smile_lol

Offline

#489 2013-01-12 22:35:24

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tańczmy, tańczmy, pedo-śledzie.

A o Japończykach, że ich tu wszyscy równo okradamy, nikt nie pamięta papatki i to jest smutne.


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#490 2013-01-12 22:37:39

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

TL;DR

A to nie tak, że wszyscy jesteśmy pieprzonymi złodziejami?


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#491 2013-01-12 22:41:34

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ano patrz, rzeczywiści.


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#492 2013-01-12 22:42:13

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jesteśmy, ale złodziej złodziejowi w tym wypadku nierówny oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#493 2013-01-12 22:43:27

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:

Raczej niemożliwe. Ja pamiętam, jak wiele osób z siundena mówiło, że ansi żyje tylko dzięki online. A nie odwrotnie. smile_lol

Przecież to logiczne, że onlajny żyją dzięki Ansi. Co by piekarz zrobił bez mąki? Gówno.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#494 2013-01-12 22:47:43

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Mi to tam zwisa, dla mnie się liczy, że gdyby nie online, to mnie by tu nie było (dosłownie i w przenośni), pseudo reklama jest.

Ale ,Quithe, wyłącz serwer na takie 3 miechy, przestanie online istnieć

Pokaż spoiler
- w tych knowaniach chodzi mi naprawdę o uniemożliwienie dostarczania napisów do nowych/gównianych serii, by społeczeństwo zaczęło oglądać stare/lepsze/sensowniejsze serie, może mnie nie wyczają szalony


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#495 2013-01-12 22:49:30

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Yagami_Raito8920 napisał:
dulu napisał:

Raczej niemożliwe. Ja pamiętam, jak wiele osób z siundena mówiło, że ansi żyje tylko dzięki online. A nie odwrotnie. smile_lol

Przecież to logiczne, że onlajny żyją dzięki Ansi. Co by piekarz zrobił bez mąki? Gówno.

Ja to wiem, ty to wiesz. Większość ludzi to wie, no ale cóż...
Ale spoko, może vodeon skopie im dupska. smile_lol

Offline

#496 2013-01-12 23:02:29

Marsmall
Użytkownik
Skąd: Z domu
Dołączył: 2010-06-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

L0NG3r napisał:

wyłącz serwer na takie 3 miechy, przestanie online istnieć

no to by było niezłe. Jeszcze jakieś tam tasiemce, to napisy znajdzie sie na jakiś poszczególnych stronkach, ale do 13-26 odcinkowych serii, wszystko jest tu na ansi, więc możliwość jest, może nie taka, że przestanie istnieć, ale juz sobie wyobraziłem komentarze na stronach online typu : "Ile jeszcze mamy czekać na napisy, anime miało premiere 2 miesiące temu, juz jest 8 odcinek. Na dodatek to nie jest tylko z tym tytułem a, ale również z tytułami b,c,d z tego sezonu " xD

Offline

#497 2013-01-12 23:03:10

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

L0NG3r, o ile bardzo ten pomysł mi się podoba, niestety go nie wprowadzimy. Za dużo samobójstw mogłoby to spowodować xD Za to nadal będziemy kląć na te mendy, co podkradają, i to nam musi wystarczyć.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#498 2013-01-12 23:09:29

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A to się nie da jakoś zaskarżać tych ich wideło-onlajn bajek na tych serwisach hostingowych?

Mnie to tam zawsze wydawało się dosyć śmieszne, lubię sobie poflejmować czasem z kimś, ale raczej mi to zwisa. Podobnie jak zresztą sytuacja podczas zeszłorocznej, czy tam dwuletniej, walki Unii Skanlatorów (dotąd się śmieję z tej nazwy mangozjebów) z mangalibem. jezor


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#499 2013-01-12 23:11:02

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Quithe napisał:

L0NG3r, o ile bardzo ten pomysł mi się podoba, niestety go nie wprowadzimy. Za dużo samobójstw mogłoby to spowodować xD Za to nadal będziemy kląć na te mendy, co podkradają, i to nam musi wystarczyć.

Jak dobrze pamiętam, była taka inicjatywa na Ansi? Czy mi się śniło? Ale masz rację, anime maniacy mogliby dosłownie wieszać się lub udawać Supermena.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#500 2013-01-12 23:11:49

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Quithe napisał:

L0NG3r, o ile bardzo ten pomysł mi się podoba, niestety go nie wprowadzimy. Za dużo samobójstw mogłoby to spowodować xD Za to nadal będziemy kląć na te mendy, co podkradają, i to nam musi wystarczyć.

Eee, pomysł fantastyczny, lobbujcie go gdzie trzeba, a kilku gimnazjalistów wte czy wewte... jezor


Ty dulowaty userze!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024