#521 2013-01-13 01:48:56

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:

Aha, czyli ludzie nie wchodzą na shit-dena oglądać anime, tylko popatrzeć na reklamy, z których serwis trzepie kokosy? Ciekawe rzeczy prawisz, poważnie.  kupa

Nie, aby poczytać recenzje (nie wszystkie je mają ale są skrupulatnie serie uzupełniane) i napisać co myślą o danej serii (strona i forum mają połączone posty, a  na stronie łatwiej się wyszukuje anime i dodaje komentarze), bądź też podyskutować o niej. Anime online jest tylko dodatkiem (sporo osób która komentuje ściąga je na dysk).

Yagami_Raito8920 napisał:

Przecież to logiczne, że onlajny żyją dzięki Ansi. Co by piekarz zrobił bez mąki? Gówno.

Nie zrobił by  kupa  tylko poszukał innego dostawcy i mogło by się okazać że był by on lepszy.

Marsmall napisał:
L0NG3r napisał:

wyłącz serwer na takie 3 miechy, przestanie online istnieć

no to by było niezłe. Jeszcze jakieś tam tasiemce, to napisy znajdzie sie na jakiś poszczególnych stronkach, ale do 13-26 odcinkowych serii, wszystko jest tu na ansi, więc możliwość jest, może nie taka, że przestanie istnieć, ale juz sobie wyobraziłem komentarze na stronach online typu : "Ile jeszcze mamy czekać na napisy, anime miało premiere 2 miesiące temu, już jest 8 odcinek. Na dodatek to nie jest tylko z tym tytułem a, ale również z tytułami b,c,d z tego sezonu " xD

Owszem możecie, tylko później się nie zdziwcie tak jak skalatorzy manga w walce z manga-lib. Czyli najpierw robili wielką dramę że ich mangi są brane bez pytania o zgodę i podkreślali że to są "ich mangi", "oni je tworzą", następnie uzgodnili że wstrzymują tłumaczenie na około miesiąc z hakiem, po czym mieli wielkie zdziwienie, że ludzie po tym czasie ich olali i o połowę spadła frekwencja odwiedzin na ich stronach -> manga-lib znalazła sporo ochotników wśród zwykłych użytkowników którzy którzy aż się rwali aby samemu tłumaczyć (nawet część starych bywalców na stronach skalacyjnych do manga-lib odeszła z obawy że znów takiego focha strzelą). Tłumaczenia zwykłych szaraczków z mang online w większości były na niższym poziomie, niekiedy na nieco wyższym ale każdy się uczy na błędach i obecnie bym powiedział że są dość często na równym (nie aby był on jakiś super wysoki w obu przypadkach, ale zawsze jakiś jest).
Tak więc proszę bardzo może zamykać tylko pamiętajcie, że może się okazać, że nie:

coellus napisał:
Quithe napisał:

L0NG3r, o ile bardzo ten pomysł mi się podoba, niestety go nie wprowadzimy. Za dużo samobójstw mogłoby to spowodować xD Za to nadal będziemy kląć na te mendy, co podkradają, i to nam musi wystarczyć.

Eee, pomysł fantastyczny, lobbujcie go gdzie trzeba, a kilku gimnazjalistów wte czy wewte... jezor

Nie będzie  paru oglądaczy online czy też gimnazjalistów wte czy wewte... lecz bardzo możliwe, że tłumaczy anime - co ukazuje świetnie moja przeróbka znanego szablonu:

Pokaż spoiler
reakcjanasuby.jpg


Hyrule napisał:

b)podał, skąd pochodzi tłumaczenie i kto je zrobił (sprawdzałem, nie znalazłem). Może jestem ślepy. A w komentarzach widziałem, ze ludzie wyrażali swoją wdzięczność shindenowi za przetłumaczenie ich ulubionej serii

jeśli nadal nie widzisz to ci ułatwię sprawę:

Pokaż spoiler
podpisotumaczach.png

Edit. ale wy szybko spamicie - więc dodaję aby nie dawać swego posata pod postem

Hyrule napisał:

W zasadzie złote słowa. Robiąc online u siebie też korzystamy z RAWów HD. Kwestia jednak tego, że robimy to "od fanów dla fanów", a kasę zbieramy jedynie na utrzymanie serwera multimedialnego w tym przypadku i często sami sporo wykładamy.

A skąd wiesz jak to wygląda u anime online? Skąd ta pewność że admin również nie robi jak rzekomo wy, bądź też nie dokłada sporo (serwis utrzymuje nawet jeśli przynosi straty po to aby rozreklamować anime wśród ludzi w polce)? Bez konkretnych dowodów "to są to tylko słowa" <-[doctor who], równie dobrze inni mogą mówić o was że trzepiecie na tym tylko kasę jak wy o anime online (w tym przypadku konkretnie o shindenie) że ono to robi.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-01-13 01:57:29)

Offline

#522 2013-01-13 01:52:55

rikuo
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-26

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wredne wstawki znaczy chodzi o creditsa??


A i dla geniusza piekarnictwa bez mąki można chleb zrobić:D

Ostatnio edytowany przez rikuo (2013-01-13 01:53:54)

Offline

#523 2013-01-13 02:02:12

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:

A i dla geniusza piekarnictwa bez mąki można chleb zrobić:D

ojej


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#524 2013-01-13 02:02:20

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wy serio myślicie, że oni na tym zarabiają jakąś dobrą kasę? Jeśli wszystko idzie do jednej osoby, to po odjęciu wszystkich kosztów pewnie jakieś pieniądze idzie wyciągnąć, ale byle uploader nie ma z tego nic.

Offline

#525 2013-01-13 02:05:50

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:

A i dla geniusza piekarnictwa bez mąki można chleb zrobić:D

np. z kory

http://www.zdrowie-twoje.pl/ napisał:

W Finlandii w okresie głodu (w XVII i XIX wieku, nawet jeszcze w roku 1918) kora sosny była suszona i produkowano z niej mąkę na chleb. W tych czasach chleb z kory był jedynym dostępnym źródłem pożywienia.

Podobnie robili więźniowie w hitlerowskich więzieniach w Polsce - podczas wojny.

Offline

#526 2013-01-13 02:07:30

rikuo
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-26

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

No cóż z shindena możecie zejść już.

Offline

#527 2013-01-13 02:11:09

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:

No cóż z shindena możecie zejść już.

Zawiesiliście białą flagę? hehe


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#528 2013-01-13 02:11:21

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Akurat o uploaderów mi nie chodzi. A generalnie przy takiej popularności nie wierzę że żadnego groszą z tego nie ma, bo na serwisach o wielokrotnie mniejszym zainteresowaniu sporo ludzi zarabia całkiem sporo i mniej więcej wiem, na co ile kasy idzie i za co ile można dostać. Chyba na ubogie dzieci to idzie. Jeśli jednak NAPRAWDĘ główne osoby/osoba ani złotówki z tego nie mają, to moje podejście by się zmieniło.

jeśli nadal nie widzisz to ci ułatwię sprawę:

Kiedyś jak zaglądałem, nie było tego przy pewnej konkretnej pozycji. Poza tym, widzę, że nie czytasz.

Zajrzałem znowu na shindena i rzeczywiście widzę teraz, że podano źródło. No to jedno odhaczone.

Ja już schodzę z tematu. Róbta co chceta. Niepotrzebnie się włączałem. Po prostu kiedyś mnie wnerwiliście swoim podejściem. A szczególnie chamskim usuwaniem postów, które prosiły o podanie źródła pewnej serii i będących sprostowaniem tego, skąd pochodzą i że wcale nie u was się pojawiają najszybciej.

Ostatnio edytowany przez Hyrule (2013-01-13 02:15:37)

Offline

#529 2013-01-13 02:14:02

rikuo
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-26

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Yagami_Raito8920 napisał:
rikuo napisał:

No cóż z shindena możecie zejść już.

Zawiesiliście białą flagę? hehe


Dla waszej przyjemności takiej przyjemności by admin wam nie zrobiłby nigdy na pewno.

Ostatnio edytowany przez rikuo (2013-01-13 02:26:35)

Offline

#530 2013-01-13 02:21:37

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyrule napisał:

jeśli nadal nie widzisz to ci ułatwię sprawę:

Kiedyś jak zaglądałem, nie było tego przy pewnej konkretnej pozycji. Poza tym, widzę, że nie czytasz.

Hyrule napisał:

Zajrzałem znowu na shindena i rzeczywiście widzę teraz, że podano źródło. No to jedno odhaczone.

Nie nie czytam, tylko jak wpisałem w edit posta - to napisałem, że jak go pisałem to jeszcze nie było twojego posta (trochę mi zeszło na pisaniu go, edycji obrazków i robieniu paru innych rzeczy, a szczerze nie chciało mi się wywalać tego podczas edycji już -> za dużo roboty: trza to zaznaczyć po czym albo kliknąć delete/del albo też RPM, po czym najechać na usuń i kliknąć znów PPM... Za dużo tego, to nie dla mnie).

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-01-13 02:22:34)

Offline

#531 2013-01-13 03:23:51

Urizithar
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Shinden wam coś kradnie? Gdzie? Dajcie link, bo nie wierzę. ;p

Offline

#532 2013-01-13 11:39:50

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

FAiM napisał:

Jakby tylko Commie brało napisy z streamów... bzdura Teraz prawie wszystkie suby, to edycje z CR czy innego streama ej.

Dawałem dane pewne, strzelby robić nie będę  smile.


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#533 2013-01-13 12:17:48

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

L0NG3r napisał:
FAiM napisał:

Jakby tylko Commie brało napisy z streamów... bzdura Teraz prawie wszystkie suby, to edycje z CR czy innego streama ej.

Dawałem dane pewne, strzelby robić nie będę  smile.

Nie wiem czemu wszyscy się tak czepiają Commie, przecież robią dokładnie to samo co większość innych grup - edytują tłumaczenia ze streamów lub tłumaczą sami, gdy coś nie ma streama lub ma zbyt duże opóźnienie. cojest

Zresztą, dzięki takim grupom (wliczając w to HS) istnieją polskie napisy baka.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#534 2013-01-13 12:49:23

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:

No cóż z shindena możecie zejść już.

Wybacz, ale nie zrobimy Ci tej przyjemności.  Wracaj do swojej gimbusowej piaskownicy na shit-denie.  ban

Offline

#535 2013-01-13 13:36:46

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Czy tylko mi Shinden nie działa? ojej


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#536 2013-01-13 13:39:12

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Strona została tymczasowo wyłączona, powodem są ataki na naszą stronę.
Serwis nie będzie osiągalny najprawdopodobniej przez kilka dni.

Polecam śmieszne komentarze tutajyahoo

Ostatnio edytowany przez Besamir (2013-01-13 13:39:30)

Offline

#537 2013-01-13 13:41:36

Marsmall
Użytkownik
Skąd: Z domu
Dołączył: 2010-06-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

mi też nie działa.

taa, komentarze są niezłe na fejsie xD. jakby dzieci nie miały co robić, tylko oglądać animce cały dzień. Później taki wychodzi na miasto i wie jak ono wygląda

Ostatnio edytowany przez Marsmall (2013-01-13 13:44:45)

Offline

#538 2013-01-13 13:46:33

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kolejność przypadkowa:
"Hakerzy, wstyd mi za was i współczuję waszym rodzinom tak nie udanych"potomków" plamiących honor swoich przodków!"
"takich to tylko na stos... ._."
"szkoda... chciałem coś obejrzeć i dalej hikaru no go dodać jak widać będzie przymusowa przerwa... pozdrawiam innych cierpiących jak ja (hiena666 nick z shindena)"
"Nie ma nadziei ;_;"
"Nieeeee, co ja zrobie bez mojej ukochanej strony!!! ;(( Wroccie do mnie szybciutko !!"
"Przerwali mi oglądanie Gintamy... Zabiję tych hackerów! ZABIJĘ ICH!"
"Niech tylko spotkam tych co robią te ataki ... Chciałam obejrzeć 2 część Kuroshitsuji wraz z dodatkami .... NIE WYTRZYMAM."

Ktoś pisał o fali samobójstw wśród młodzieży? rotfl


wladza1.png

Offline

#539 2013-01-13 13:53:02

wpieniacz
Użytkownik
Skąd: Monheim (Niemcy), Bytom
Dołączył: 2009-04-05

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

nic tylko klikac "Lubie to" xd

Offline

#540 2013-01-13 14:06:39

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Komuś należy się browar gwizdze


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024