#1 2013-01-21 08:42:45

Merry_Nightmare
Użytkownik
Skąd: 夢と希望もないの場所
Dołączył: 2006-06-24

[Lolipop!] Saiyuki Gaiden

15197saiyukigaidenoavtr.jpg

Saiyuki Gaiden

Tłumaczenie, timing: Xellos
Korekta: MareImbri
Typesetting, karaoke, kodowanie: Xellos
QC: sebek2501

Opis: Akcja "Saiyuki Gaiden" dzieje się 500 lat przed właściwą fabułą "Saiyuki". Głowni bohaterowie to Konzen Douji (poprzednie wcielenie Genjo Sanzo), Kenren (poprzednie wcielenie Sha Gojoe) i Tenpou (poprzednie wcielenie Chou Hakkaia). Poznajemy historię ich wcześniejszych wcieleń, kiedy byli bogami i sprzeciwili się woli Niebios, ochraniając Son Goku.

Fabuła obejmuje wszystkie dramatyczne i zabawne wydarzenia, które działy się w przeszłości i miały wpływ na wydarzenia w przyszłości.

Torrent

DDL

Offline

#2 2013-01-21 12:16:28

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: [Lolipop!] Saiyuki Gaiden

Gratuluję dokończenia projektu wow. Czy sa jakieś szanse na nowe odcinki: Pretty Rhythm Aurora Dream. Bo animu nawet ciekawe. Pozdrawiam oczkod

Offline

#3 2013-01-21 12:23:42

Merry_Nightmare
Użytkownik
Skąd: 夢と希望もないの場所
Dołączył: 2006-06-24

Odp: [Lolipop!] Saiyuki Gaiden

max-kun napisał:

Gratuluję dokończenia projektu wow. Czy sa jakieś szanse na nowe odcinki: Pretty Rhythm Aurora Dream. Bo animu nawet ciekawe. Pozdrawiam oczkod

Natoe póki co wyjechał i nie wiem, kiedy wraca. Kontakt z nim podczas wyjazdów też jest ograniczony, więc nie wiem, kiedy się zabierzemy za kolejne odcinki. Jednak miej nadzieję, będziemy to kontynuować. Martwi mnie tylko to, że to ma już dwa sequele...

Offline

#4 2013-01-21 12:37:06

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: [Lolipop!] Saiyuki Gaiden

No to nic poczekam. Jakby co zauważyłem że 1 sezon , tłumacze ang skończyli tłumaczyć na 36 epku i tak stoi od paru miechów . Mam cichą nadzieję ,że kiedyś dokończą te 16 epków

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024