#41 2011-12-31 00:12:39

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

Można pobierać 48 odcinek, czyli ostatni Dragon Boxa, tym samym zostaje on zakończony. Wydaje mi się, że Dragon Box wyszedł nam lepiej niż Pegasus, z racji tego, że coraz bardziej oswajam się i lepiej rozumiem język francuski (w zasadzie od wakacji nie przełożyłem nic z angielskiego). Parę kwestii technicznych także zostało moim zdaniem lepiej rozwiązanych. Następny w kolejności Andromeda Box, który w całości poświęcony jest walce ze Złotymi Rycerzami, jednak ostatni odcinek sagi Sanktuarium, czyli 73, jest już pierwszym czwartego boxa, czyli Cygnus Boxa.
Informuję też, że okładki dla "prawdziwych kolekcjonerów" zostaną udostępnione dopiero w przyszłym tygodniu z powodu sylwestrowych wyjazdów i zabaw.

Pokaż spoiler
mpc-hc%202011-12-30%2018-42-14-92.jpg

Offline

#42 2011-12-31 02:13:02

Urizithar
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-07

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

Hurra! 2 Box w całości, więc można zasysać i pooglądać znów trochę. smile_big Szybko ci to idzie. Podziwiam wytrwałość i jakość i życzę powodzenia dalej. Dzięki.

Ostatnio edytowany przez Urizithar (2011-12-31 02:13:22)

Offline

#43 2012-03-12 23:54:29

marcin18rpg
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-12

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

Witam.Jestem tutaj nowym użytkownikiem,na forum trafiłem poszukując pewnej informacji już dawno temu. Podziwiam trud włożony w zrobienie tego o to projektu powyżej,jestem za to bardzo wdzięczny i na pewno nie tylko ja. Na takich rzeczach to trzeba się znać,mieć czas,umieć tłumaczyć,wszystko dopasować itp. Mam pytanie z kąt bierzecie napisy? Zostały przetłumaczone z angielskich?  Przepraszam,ale nie jestem w temacie  wstyd  Bo napisy są świetne,dziękuję wszystkim osobom,które przyczyniły się do powstania tego projektu. Zacząłem pobierać i stanąłem na 43 odcinku,gdyż link jest nie aktywny  smutny  ,czy mógłby ktoś zrobić reupa? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc  smile

Ostatnio edytowany przez marcin18rpg (2012-03-12 23:59:33)

Offline

#44 2012-03-13 00:11:24

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

marcin18rpg napisał:

Mam pytanie z kąt bierzecie napisy? Zostały przetłumaczone z angielskich?  Przepraszam,ale nie jestem w temacie  wstyd . Zacząłem pobierać i stanąłem na 43 odcinku,gdyż link jest nie aktywny  smutny  ,czy mógłby ktoś zrobić reupa?

Skąd i

LordCrane napisał:

Wydaje mi się, że Dragon Box wyszedł nam lepiej niż Pegasus, z racji tego, że coraz bardziej oswajam się i lepiej rozumiem język francuski (w zasadzie od wakacji nie przełożyłem nic z angielskiego).

Mediafire ma czasami takie problemy. Spróbuj jutro.

Offline

#45 2012-03-13 00:23:39

marcin18rpg
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-12

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

próbowałem wcześniej już i to samo było,ale ok spróbuję i jutro smile

Offline

#46 2012-03-13 00:38:43

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

Jakieś czary czy co? Przestał działać 53 odcinek, a teraz 43? Najlepsze jest to, że jak nie dało się pobrać, tak dalej nie można... Nie wiem, co się dzieje z tym zasranym MediaFire, ale zaczyna mnie to już wkur****. Niedługo będę musiał całość na nowo wysłać, jak tak dalej pójdzie.

A dobrych angielskich napisów do Saint Seiya po prostu nie ma (który raz ja to powtarzam?). Powszechnie dostępne są jedynie angielskie shitsuby. Na resztę pytań odpowiedział ci dulu.

Offline

#47 2012-03-13 11:55:59

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

Wrzuciłem mirror do 43 odcinka, a akurat link z MF zaczął działać (przynajmniej u mnie), czyli jednak po paru dniach można pobierać, jeśli do tygodnia będzie można pobrać z MF także 53 odcinek, to już nie będę wrzucał żadnych mirrorów, tylko będzie trzeba czekać.

Offline

#48 2012-03-13 16:10:07

marcin18rpg
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-12

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

LordCrane dziękuję bardzo za mirror  smile  Przepraszam,ale akurat jestem nowy i nie wiedziałem. To czyli z tego co zrozumiałem sam tłumaczysz z francuskiego i tak tworzycie idealne napisy za co bardzo bardzo dziękuję

Offline

#49 2012-03-13 16:51:47

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

Sprawdź tylko, czy tobie też już działa link do 43 odcinka na MF. Tak, pierwsze 10 odcinków zostało przełożone na podstawie angielskich napisów grupy TMD (niestety porzucili serię, bo tłumacz im uciekł), gówniane napisy to nie były, niemniej i tak znacznie gorsze niż francuskie, z których aktualnie tłumaczę. Bodajże 5 z tych odcinków przełożył na polski dawny członek naszej grupy seba609, całą resztę ja. Od 11 odcinka tłumaczę już na podstawie francuskich napisów grupy Zero-Absolu (ZA), na podstawie ich wydania zrobiłem także napisy do filmów kinowych i serii Hades Sanctuary, Hades Inferno także przełożyłem z francuskiego, ale już na podstawie wydania innej grupy. Teraz to już chyba wszystko jasne. Napisom na pewno daleko do ideału, ale obejrzeć sobie z nimi anime jak najbardziej można, niekiedy oczy mogą załzawić, ale krwawić na pewno nie będą  oczkod

Offline

#50 2012-03-13 18:03:09

marcin18rpg
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-12

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

Dziękuję za wyjaśnienia. Faktycznie działa link już do 43 odcinka na MF. Czemu mówisz,że nie kiedy oczy mogą łzawić? Mi wydaje się,że napisy są idealne i wszystko bardzo dobrze przetłumaczone. Nie znam francuskiego niestety więc nie mogę pomóc w tłumaczeniu. Skąd bierzesz wersje czystą,do której dajesz napisy? Pozdrawiam

Offline

#51 2012-03-13 18:33:44

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

Poczytaj sobie inne tematy w tym dziale związane z Saint Seiya, w szczególności te ze słowem "Box" w tytule, a poznasz odpowiedź, już i tak w ramach rzadkiego przypływu uprzejmości odpowiedziałem ci na pytania, na które odpowiedzi i tak byś znalazł, gdybyś tylko poszukał, więc nie testuj dłużej mojej cierpliwości i sam znajdź odpowiedź. Inna sprawa, że można się tego łatwo domyśleć i ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Offline

#52 2012-03-15 17:53:02

marcin18rpg
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-12

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

spokojnie nie chciałem Cię denerwować  smile  tematy już czytałem,jeszcze raz dziękuję za bardzo dobrą robotę

Offline

#53 2012-04-07 19:20:52

zerosama
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-19

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

czy wy zamierzacie wydać cały Andromeda Box za jednym zamachem? Czy macie jakąś przerwę w tłumaczeniu?

Offline

#54 2012-04-07 19:35:04

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

zerosama napisał:

czy wy zamierzacie wydać cały Andromeda Box za jednym zamachem? Czy macie jakąś przerwę w tłumaczeniu?

Weź sobie poczytaj posty w wątku poświęconym właśnie Andromeda Boxowi, a nie zadawaj idiotycznych pytań.  brakslow

Offline

#55 2012-04-07 20:15:55

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

LordCrane napisał:
zerosama napisał:

czy wy zamierzacie wydać cały Andromeda Box za jednym zamachem? Czy macie jakąś przerwę w tłumaczeniu?

Weź sobie poczytaj posty w wątku poświęconym właśnie Andromeda Boxowi, a nie zadawaj idiotycznych pytań.  brakslow

Błąd stylistyczny, drogi panie.
Albo: 'i nie zadawaj idiotycznych pytań'
Albo: 'a nie zadajesz idiotyczne pytania'
szalony


wladza1.png

Offline

#56 2013-01-24 19:41:38

Teitan
Użytkownik
Dołączył: 2011-11-28

Odp: [RTT] Saint Seiya: Dragon Box (Zakończony)

Ogromne dzięki za wszystkie tłumaczenia! Pegasus Box obejrzałem już cały, i teraz kończę oglądać Dragon box. Dragon box, im bliżej końca.. tym bardziej jest wzruszający.. Nie wiem czy to tylko ja, jestem taki nadwrażliwy? bo niemalże w każdym odcinku, miałem łzy w oczach. Być może dlatego, iż Saintci byli moim ukochanym anime za czasów dzieciństwa, i dopiero teraz oglądam ich ponownie (może się to wydać dziwnym, ale zbroję pegaza pamiętam z tv jak miałem poniżej 5 latek). Być może, zbytnio się zaangażowałem w całą serię.. Już zaczynała mnie drażnić ta czułość, na każdym kroku, napięcie łzy, nie potrafiłem się rozluźnić.. opanować, zbyt przeżywam to anime.. he he a do końca całej serii jeszcze daleko ;) jeszcze raz dzięki za wszystkie tłumaczenia! Już nie mogę się doczekać obejrzenia, opowieści o Hadesie, z twoim tłumaczeniem.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024