#3101 2013-02-14 19:24:28

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

dulu napisał:
coellus napisał:

Cholera, teraz się ogarnęłam, że trawa i koszenie kojarzą mi się z dwoma rzeczami:

Pokaż spoiler namber łan

Pokaż spoiler namber tu
KiRA

Więc może wymyślmy jakieś lepsze porównanie smile_lol

Piosenkę zrozumiem, ale dlaczego wirus?

To to nie z nim były te cyrki z koszeniem trawy i cegłą na budowie? Czy pomieszałam już absolutnie wszystko?


Ty dulowaty userze!

Offline

#3102 2013-02-14 19:25:41

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Ja kojarzę akcję z "zaręczynami", o budowie nie słyszałem.

Offline

#3103 2013-02-14 20:23:11

Diukatan
Użytkownik
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2006-05-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

SiwyCZR napisał:

Poleci ktos ciekawego animca z dobrymi walkami bronia biala najlepiej z akcja dziejaca sie w sredniowieczu (choc nie koniecznie)?
Oczywiscie anime pokroju Berserka ogladalem;)

X


Hunter Killer napisał:
Sir_Ace napisał:

MAL ma zapewnić zdawkowe informacje w taki sposób, żeby orangutan (i użytkownik Fejsbóka) się nie pogubił.

Mi się wydaje, że MAL jest głównie stworzony dla tworzenia list oglądanych serii oraz dyskusji nad poszczególnymi odcinkami. Chociaż te dyskusje może dlatego się tam odbywają, bo anidb mniej osób używa oczkod. Co nie zmienia faktu, że anidb jako źródło informacji jest zdecydowanie lepszy.

+1

MAL  evil

Offline

#3104 2013-02-14 20:23:43

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

KieR napisał:

a w ciągu ostatnich parę lat kilka funkcji żywcem skopiowali od MAL-a ;]
Eee, mnie się wydawało zawsze, że jest na odwrót. Ale może się mylę.

Źłe Ci się wydawało, moja droga oczkod AniDB już dobre parę lat temu się wypaliło, wszystkie nowe dodatki są kopiowane jezor

Przykłady: stuff projektu, postacie, piosenki, kluby itd.

dulu napisał:

Oczywiście chodziło mi właśnie o to. W sumie mogłem napisać; Kier używa kosiarki, bo jest prosta w obsłudze, kombajn jest gówniany, bo trudny.

Tutaj akurat prawdopodobnie Cię zaskoczę, bo korzystam z obydwu stron, chociaż z większym naciskiem na MAL, bo moim skromnym zdaniem jest po prostu lepszy i posiada więcej informacji na temat anime niż AaniDB.

Ostatnio edytowany przez KieR (2013-02-14 20:26:38)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#3105 2013-02-14 20:36:12

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Diukatan napisał:

24 odcinki - trzy razy walczyli na miecze, gdzie to wszystko trwało 3 minuty, a gadali tam więcej, niż machali mieczami  bzdura

Diukatan napisał:

MAL  evil

A zgłosiłeś to chociaż? Jak ja zobaczę takie idiotyczne porównanie, to od razu raporcik leci, i wszystko gra i buczy (zawsze mod usunął). Lain mi do Mirai Nikki porównali to się wtedy zacząłem pluć. Ludzie sami rekomendacje robią, więc czasami pokrzywa się znajdzie, ale pod rekom. widnieje liczba osób, które do identycznego anime zrobili, więc te po jednym głosie z automatu odpadają.

PS:

Sir_Ace napisał:

MAL ma zapewnić zdawkowe informacje w taki sposób, żeby orangutan (i użytkownik Fejsbóka) się nie pogubił.

Sir_Ace napisał:

Tylko nie ma co się obrażać i nazywać serwisu gównianym jedynie dlatego, że nie podpada się pod target.


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#3106 2013-02-14 20:40:43

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

I tak nic nie pobije japońskiej Wikipedii jezor2 - ale do jej obsługi trzeba mieć trzy fakultety, dwa kursy i +200 do obsługi internetu. evil


K5Cqyo6.png?1

Offline

#3107 2013-02-14 21:30:22

Diukatan
Użytkownik
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2006-05-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

L0NG3r napisał:
Diukatan napisał:

24 odcinki - trzy razy walczyli na miecze, gdzie to wszystko trwało 3 minuty, a gadali tam więcej, niż machali mieczami  bzdura

W sumie to chodziło mi o całość, a nie tylko wersje TV. Po 2 nie wspomniał, że ma być dużo walk z użyciem mieczy.  szalony

L0NG3r napisał:
Diukatan napisał:

MAL  evil

A zgłosiłeś to chociaż? Jak ja zobaczę takie idiotyczne porównanie, to od razu raporcik leci, i wszystko gra i buczy (zawsze mod usunął). Lain mi do Mirai Nikki porównali to się wtedy zacząłem pluć. Ludzie sami rekomendacje robią, więc czasami pokrzywa się znajdzie, ale pod rekom. widnieje liczba osób, które do identycznego anime zrobili, więc te po jednym głosie z automatu odpadają.

Takich głupot jest więcej, np. Berserk w recom. ma Densetsu no Yuusha no Densetsu z 5 głosami. A nie zgłaszam tego, ponieważ MAL nie służy mi jako źródło informacji.  shithappens

Ostatnio edytowany przez Diukatan (2013-02-14 21:35:02)

Offline

#3108 2013-02-14 21:38:35

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

L0NG3r napisał:

A zgłosiłeś to chociaż? Jak ja zobaczę takie idiotyczne porównanie, to od razu raporcik leci, i wszystko gra i buczy (zawsze mod usunął). Lain mi do Mirai Nikki porównali to się wtedy zacząłem pluć.

Jakoś dalej tak jest, więc chyba nic nie wskórałeś hehe.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#3109 2013-02-14 21:53:20

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Ja tam widziałam fajna rekomendację, DUDi wrzucał, jeśli mnie pamięć nie myli, NGE do Chi's sweet home - "both main characters are pussies" czy coś takiego smile_lol. Teraz niestety nie ma  papatki


Ty dulowaty userze!

Offline

#3110 2013-02-14 22:38:26

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Hunter Killer napisał:
L0NG3r napisał:

A zgłosiłeś to chociaż? Jak ja zobaczę takie idiotyczne porównanie, to od razu raporcik leci, i wszystko gra i buczy (zawsze mod usunął). Lain mi do Mirai Nikki porównali to się wtedy zacząłem pluć.

Jakoś dalej tak jest, więc chyba nic nie wskórałeś hehe.

Brawo, Ryszardzie.

Though Mirai Nikki is much more easier to follow in terms of plot, both have characters who aren't who you think they are, communication through technology, and godly figures. I thought both had similar endings as well.

Tylko ze teraz to pasuje, jakbyś nie zauważył  papa.


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#3111 2013-02-14 22:47:56

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

L0NG3r napisał:
Hunter Killer napisał:
L0NG3r napisał:

A zgłosiłeś to chociaż? Jak ja zobaczę takie idiotyczne porównanie, to od razu raporcik leci, i wszystko gra i buczy (zawsze mod usunął). Lain mi do Mirai Nikki porównali to się wtedy zacząłem pluć.

Jakoś dalej tak jest, więc chyba nic nie wskórałeś hehe.

Brawo, Ryszardzie.

Though Mirai Nikki is much more easier to follow in terms of plot, both have characters who aren't who you think they are, communication through technology, and godly figures. I thought both had similar endings as well.

Tylko ze teraz to pasuje, jakbyś nie zauważył  papa.

Aha, czyli myślisz, że ja wiem, co kiedyś było tam wpisane? rotfl  Napisałeś, że plułeś się o samo porównywanie ej. Jak się tak wysławiasz, to się potem nie dziw, że ciebie ludzie nie rozumieją.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#3112 2013-02-14 23:30:01

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Hunter Killer napisał:
L0NG3r napisał:
Hunter Killer napisał:

Jakoś dalej tak jest, więc chyba nic nie wskórałeś hehe.

Brawo, Ryszardzie.

Though Mirai Nikki is much more easier to follow in terms of plot, both have characters who aren't who you think they are, communication through technology, and godly figures. I thought both had similar endings as well.

Tylko ze teraz to pasuje, jakbyś nie zauważył  papa.

Aha, czyli myślisz, że ja wiem, co kiedyś było tam wpisane? rotfl  Napisałeś, że plułeś się o samo porównywanie ej. Jak się tak wysławiasz, to się potem nie dziw, że ciebie ludzie nie rozumieją.

okej
Bo moja wcześniejsza wypowiedź miała na celu przekazanie informacji gdzie, kiedy, jak - nieprawdaż? Pisałem, żeby potwierdzić, że usuwają głupoty. '(...)to od razu raporcik leci, i wszystko gra i buczy (zawsze mod usunął)', czyli mogłeś wywnioskować już pełną odpowiedź  oczkod. Więc skoro nie wiesz, co było kiedyś wypisane, to po co wrzucasz swoje trzy grosze, że coś dalej stoi? Nie odpowiadaj na moje głupoty, bo spadniesz do mojego poziomu, mocium panie.

Pokaż spoiler
Dalej twierdzisz, że masz mnie w dupie? Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, lecz apatia.


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#3113 2013-02-14 23:33:55

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

KieR napisał:
dulu napisał:

Oczywiście chodziło mi właśnie o to. W sumie mogłem napisać; Kier używa kosiarki, bo jest prosta w obsłudze, kombajn jest gówniany, bo trudny.

Tutaj akurat prawdopodobnie Cię zaskoczę, bo korzystam z obydwu stron, chociaż z większym naciskiem na MAL, bo moim skromnym zdaniem jest po prostu lepszy i posiada więcej informacji na temat anime niż AaniDB.

Stary, zawsze uważałem cię za człowieka inteligentnego, proszę, nie psuj tego zamku z piasku. Sam napisałeś, że anidb jest gówniane i udowodniłeś, że nie potrafisz z tego portalu korzystać, ergo - wyszło na to, że uważasz je za gówniane, bo nie potrafisz korzystać. Ot co. Tyle w temacie. Koniec. Finito. The end. Ironię dotyczącą Gintamy zostawię na boku...
Powiem raz jeszcze; naprawdę mi zwisa, kto z czego, jak korzysta i co uważa za lepsze. Wasza sprawa, dajcie wy mi święty spokój.

Offline

#3114 2013-02-15 02:08:29

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

smieszy mnie stwierdzenie, ze ktos nie umie skorzystac z np anidb. znam ta strone od wiekow i umiem (chyba jak kazdy) korzystac z prostej strony, ale wole zapytac sie tutaj. W koncu od tego jest ten temat smile dzieki za propozycje napewno cos wybiore smile


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#3115 2013-03-08 22:33:51

nihiho
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-16

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

siemka, szukam jakiegoś anime o podróżach w czasie (dramat, sci-fi), najlepiej coś w miarę świeżego i dobrego smile_big Z tej tematyki za dużo nie widziałem, więc ładujcie co macie smile

Offline

#3116 2013-03-08 22:35:44

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Offline

#3117 2013-03-08 22:36:02

Muird
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-12-17

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Steins;Gate

Edit: To tylko potwierdza, że seria jest warta obejrzenia.

Ostatnio edytowany przez Muird (2013-03-08 22:37:04)

Offline

#3118 2013-03-08 22:53:39

nihiho
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-16

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

napisałem, że za dużo z tej tematyki nie widziałem, mogłem konkretnie podać, że S;G widziałem i to chyba jako jedyne smile_big to mnie właśnie zachęciło do szukania czegoś podobnego, dlatego zwracam się tu oczkod

Offline

#3119 2013-03-08 23:29:30

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

nihiho napisał:

napisałem, że za dużo z tej tematyki nie widziałem, mogłem konkretnie podać, że S;G widziałem i to chyba jako jedyne smile_big to mnie właśnie zachęciło do szukania czegoś podobnego, dlatego zwracam się tu oczkod

P-proszę


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#3120 2013-03-08 23:35:25

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Noein zdecydowanie warte polecenia.


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024