#1601 2013-05-04 13:02:12

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Demonis Angel napisał:

Milusia rozmówka, zabawy po pachy, a wystarczy dodać "prywatne napisy", których nikt by nie mógł pobierać (bez hasła, czy czegoś tam) i onlajny od razu by zareagowały i zmieniły politykę, bo nie mieliby skąd brać napisów.

Polski fansubbing nieuchronnie to tego zmierza. Właśnie "dzięki" onlajnom.

marek2fgc napisał:
Urizithar napisał:

To jestem ciekaw czemu jeszcze tego nie zrobili. Musiałbyś do tego namówić wszystkich ludzi, a raz, że co najmniej połowa ma to gdzieś, to dwa, że pojawią się nowi, którzy co prawda z początku poziom będzie raczej nędzny, to w końcu się podniesie. Oni to wiedzą i dlatego tego nie robią, bo w gruncie rzeczy tłumaczenie sprawia im jakiś rodzaj przyjemności i nie chcą go porzucić. Tu przynajmniej mają rację, nie robią go dla innych, ale dla siebie.

Ciekawe, jak się podniesie, skoro tam nie będzie żadnego autorytetu.  cojest

Właśnie. Bo i na kim będą się wzorować? Na angielskich grupach? A może jeszcze gorzej - na innych "nędznych"?

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-05-04 13:04:17)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#1602 2013-05-04 13:03:59

ITD
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Prawda jest jak DUPA ! Każdy ma swoją... tyle odnośnie tej dzieciniady którą tu odwalacie !

Nie każdy zna angielski i nie każdy może się go nauczyć (z różnych przyczyn) więc jak poczują się osoby które chcą oglądać Anime a nie mają skąd brać napisów??

Rozumiem, że tłumaczenie nie trwa 5 minut (korektor też przecież musi się namęczyć prawda?) i sam styl, ułożenie czy jak to się tam zwie też wymaga pewnego nakładu czasu i pracy.

Uploader też poświęca swój czas na przygotowanie odcinka i na wrzucenie. Owszem powinien zapytać czy może użyć napisów a jak nie to chociaż niech napisze dzięki komu są napisy!

Ludzie nie można się jakoś dogadać? Są przecież mądrzy ludzie tutaj i na Shinedenie prawda ? Trza za rączke złapać i do stołu przyprowadzić ??!!

Offtop: jak może być w kraju i w narodzie dobrze skoro między jednostkami nie ma zgody i porozumienia??

Przykro się to czyta i widzi się to co się dzieje...

Pozdrawiam i niech ktoś ten spór zakończy wreszcie  klnie

Ostatnio edytowany przez ITD (2013-05-04 13:07:35)

Offline

#1603 2013-05-04 13:09:54

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ITD napisał:

Uploader też poświęca swój czas na przygotowanie odcinka i na wrzucenie. Owszem powinien zapytać czy może użyć napisów a jak nie to chociaż niech napisze dzięki komu są napisy!

Bez obrazy, ale wygląda na to, że nie wiesz, o czym piszesz. Przygotowanie hardsuba na megui zajmuje mi niecałe 5 minut; muxowanie zajmuje niecałą godzinę (mam trzyletniego laptopa); wrzucenie do sieci jakieś 5 minut (upload 2MB/s).
Czas "pracy" uploadera wynosi więc jakieś 5 (dobra dajmy nawet 10) minut.*

*Nie doliczam tutaj czasu potrzebnego na kradzież napisów i usunięcie "niewygodnych" linii.

ITD napisał:

Ludzie nie można się jakoś dogadać? Są przecież mądrzy ludzie tutaj i na  kupa-denie prawda ? Trza za rączke złapać i do stołu przyprowadzić ??!!

Problem w tym, że kupa-den nie chce się dogadać. To znaczy może i chce, ale "ugoda" zakłada bezwarunkowe dawanie kupa-denowi napisów bez zgody tłumaczy i dalsze zarabianie na reklamach.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-05-04 13:14:54)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#1604 2013-05-04 13:10:02

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@ITD, najpierw przeczytaj cały temat, dopiero potem się wypowiadaj, bo widać brak doinformowania w paru kwestiach.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-05-04 13:10:22)

Offline

#1605 2013-05-04 13:18:20

Layla
Użytkownik
Dołączył: 2005-01-08

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sęk w tym, że nie potrafią się dogadać. Z tego co widzę to osoby z ANSI jasno wyraziły swoje stanowisko, a shitnet jakoś nie potrafi się do tego ustosunkować.
Może spokojne dni przywróci policja skarbowa. A może odprowadza.
Jeśli nie odprowadzał podatku to stronka na pewno zniknie, raczej będzie miał inne problemy niż zajmowanie się stroną.
Wysokość kary, przy założeniu, że strona zarabiała 3.000 zł miesięcznie, może dojść nawet do 72.000 zł + zaległy podatek + odstetki od zaległego podatku + koszta egzekucji. Czyli, sumę za którą możemy postawić mały domek lub nieduże średniej klasy peryferyjne mieszkanie.

art. 48, art. 53, art. 55, art. 67, art. 81a, art. 81b ustawy z dnia 29.08.1997 r.  ordynacji podatkowej
art. 16, art. 17, art. 54, art. 56, art. 57 ustawy z dnia 10.09.1999 r. KK skarbowego.

Offline

#1606 2013-05-04 13:19:33

Vincent_Law
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-31

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ITD napisał:

Nie każdy zna angielski i nie każdy może się go nauczyć (z różnych przyczyn) więc jak poczują się osoby które chcą oglądać Anime a nie mają skąd brać napisów??
klnie

Nie każdy zna angielski? Nie każdy może się go nauczyć? No nie pier...  bzdura

ITD napisał:

Uploader też poświęca swój czas na przygotowanie odcinka i na wrzucenie.

Ta... Przecież tę robotę dobrze napisany skrypt może odwalić  beznadzieja


podpisq.png

Offline

#1607 2013-05-04 13:22:12

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:
Urizithar napisał:

To jestem ciekaw czemu jeszcze tego nie zrobili. Musiałbyś do tego namówić wszystkich ludzi, a raz, że co najmniej połowa ma to gdzieś, to dwa, że pojawią się nowi, którzy co prawda z początku poziom będzie raczej nędzny, to w końcu się podniesie. Oni to wiedzą i dlatego tego nie robią, bo w gruncie rzeczy tłumaczenie sprawia im jakiś rodzaj przyjemności i nie chcą go porzucić. Tu przynajmniej mają rację, nie robią go dla innych, ale dla siebie.

Ciekawe, jak się podniesie, skoro tam nie będzie żadnego autorytetu.  cojest

Przecież Urizithar powiedział że spora część dobrych osób w fansubingu ma gdzieś ten konflikt - więc oni będą mogli zmuszać nowych do kształcenia się. Ale widać czytanie ze zrozumieniem się kłania tobie marek2fgc i jak zwykle Sledziu_w (który to widzi co chce widzieć - pewnie przez to że patrzy na świat przez okulary z wielkim G na środku) [co cokolwiek ono oznacza]). Ponadto może się również podnieść na skutek tego że każdy jest inny i nawet jak będzie niski poziom to i tak niektórzy będą mieć go zawsze trochę wyższy od innych i czepiając się na wzajem siebie, jak również na zasadzie ty mi wypisałeś błędy więc za to ja również ci jakieś znajdę - się wyuczą dzięki wertowaniu przepisów pisania po polsku by obalić bezpodstawne wypiski.

Layla napisał:
paskud napisał:

Obok nicku powinna być informacja jakiej płci jesteś, ze względu na brak jej wpierw zastanawiałem się nad użyciem formy obojnackiej, ale w końcu postanowiłem wykorzystać twój nick (końcówkę -a dodaje się w polskiej mowie przy żeńskich imionach/nickach) - tak więc to nie moja wina że masz taki nick a nie inny.
jak widać: "You are a Trap".

Tak, moja wina. Nie jestem pewny czy jak to konto było zakładane to była taka możliwość. Nie mniej jednak, nigdzie nie staram się ukryć swojej płci i na lewo i prawo wymachuję męskimi końcówkami. Z drugiej strony, nie ma też obowiązku do zaznaczania i wypisywania wszystkich informacji o sobie.
Może powinieneś napisać:

paskud napisał:

(...) tak więc to nie moja wina że jestem analfabetą.

Prędzej: jestem leniem - w cytowanym poście nie było żadnych końcówek świadczących o twojej płci, a nie chciało mi się sprawdzać wcześniejszych aby to określić. I weź nie staraj się na siłę mnie obrażać bo jakoś ci to nie wychodzi.

Sledziu_w napisał:
Demonis Angel napisał:

Milusia rozmówka, zabawy po pachy, a wystarczy dodać "prywatne napisy", których nikt by nie mógł pobierać (bez hasła, czy czegoś tam) i onlajny od razu by zareagowały i zmieniły politykę, bo nie mieliby skąd brać napisów.

Polski fansubbing nieuchronnie to tego zmierza. Właśnie "dzięki" onlajnom.

Nie polski fansubing tylko polski jak już "fansubing anime na ansi", fansubing zwykłych filmów i seriali z tego co wiem i widziałem ma się dobrze jak również ma w wielkim poważaniu strony online (których jest znacznie więcej niż stron z anime).
Może niektórym trudno uwierzyć ale na ansi i anime się świat nie kończy.

Offline

#1608 2013-05-04 13:23:00

HentaiDymon
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2008-05-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

@HentaiDymon Skoro dla ciebie

paskud napisał:

A skąd wiecie że laudemort nie odprowadza od tego podatku? [...]
Tak więc może on spokojnie odprowadzać podatek od dochodów które to płyną z strony która to zawiera "informacyjnej o anime i jest miejscem do prowadzenia dyskusji o takowej i nie tylko tematyce (forum)"

Słowo możena bank to ja ci życzę powodzenia w dalszym życiu (szczerze). Nigdzie nie było napisane że on to robi na 100% - to jest takimi samymi domysłami jak fanatyków ansi kwoty ile to on na pewno przynajmniej nie zarabia.

O Boziu. A po czym żeście wydedukowali, że wierzę, iż on faktycznie odprowadza ten podatek? Chodzi mi o to, że nawet z przytoczonej przez ciebie wypowiedzi można wydedukować, że jakiś (nieistotne jak duży) dochód jest. Poza tym, obie strony w kółko piszą o występowaniu reklam (no bo przecież można wyłączyć szalony ), co jednoznacznie wskazuje na zarabianie przez admina.

Czy ja muszę wszędzie być obecny osobiście, żeby wiedzieć co się dzieje? Może wy nie potrafilibyście z wyłowić z tego forum rzeczy do tego stopnia oczywistych, no ale sory, nie każdy jest takim... hmm... jak to nazwać... "dedukcyjnym upośledzeńcem"? smile_lol

Offline

#1609 2013-05-04 13:24:38

ITD
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Czytałem wszystkie strony ale pierdoły które niektórzy pociskają są poza moją zdolnością pojmowania (nie dam przykładów bo nie lubię wytykać innych !!)

Sprawa utrzymania Serwera to problem Właściciela (admina i jego ludzi) Chyba, że to inaczej działa to z góry przepraszam za moje niedoinformowanie...

Ciężko zrobić zrzutkę? Na tyle osób niech każdy da 1 zł (majątek? chyba nie aż taki jak sądze, a w dobie neta przelew to 5 minut) zamiast reklam i problem z głowy? Wiem było to już poruszane ale komuś się poprostu nie chce dupska ruszyć i pomyśleć i tyle bo u nas w kraju każdy na wygode chce iść i mieć na złotej tacy podane! Wszystko się da zrobić tylko trzeba chęci i troche motywacji smile

@ Vincent_Law: Jak dożyjesz 45 lat to zobaczysz czy wiedza tak łatwo Ci będzie wchodzić oczkod zwłaszcza, że nie każdy jest tu młody i nie każdemu język ang jest potrzebny w życiu.  smile

Ostatnio edytowany przez ITD (2013-05-04 13:34:15)

Offline

#1610 2013-05-04 13:27:57

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
coellus napisał:

paskud, a co ty tak wiadomości bodzia i syriusza napisane do ogółu (bo jakoś nie zauważyłam, żeby zwracali się bezpośrednio do ciebie per nick i wyłącznie do ciebie) traktujesz jak pisane do ciebie konkretnie? :>

Coellus słońce ty moje ustosunkowałem się bo o tym że laudemort może odprowadzać podatek jedynie ja pisałem, więc dziwne by było jak by mieli kogoś innego na myśli to by znaczyło początki schizofrenii albo czegoś gorszego i z kim wtedy bym wymieniał poglądy jak oni taki bodzio by zniknął na jakiś czas na leczenie?

No, jakby nie patrzeć, to Syriusz użył liczby mnogiej, niemniej post bodzia również z jakiegoś niewyjaśnionego powodu potraktowałeś jakby pił do ciebie  oczkod

Ostatnio edytowany przez coellus (2013-05-04 13:28:25)


Ty dulowaty userze!

Offline

#1611 2013-05-04 13:32:24

Layla
Użytkownik
Dołączył: 2005-01-08

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
paskud napisał:

(...) tak więc to nie moja wina że jestem analfabetą.

Prędzej: jestem leniem - w cytowanym poście nie było żadnych końcówek świadczących o twojej płci, a nie chciało mi się sprawdzać wcześniejszych aby to określić. I weź nie staraj się na siłę mnie obrażać bo jakoś ci to nie wychodzi.

Może być i tak:

paskud napisał:

(...) tak więc to nie moja wina że jestem leniem.

skoro sobie tego życzysz... mruga

Paskudzie, wystarczająco przeczytałem twoich wpisów, żeby w jakiś sposób ustosunkować się do twojej osoby. Nie, ja nie potrzebuję cię na siłę obrażać.


@itd
ale to nie o utrzymanie serwera chodzi, a o zarobek na cudzej pracy.

Ostatnio edytowany przez Layla (2013-05-04 13:35:15)

Offline

#1612 2013-05-04 13:39:04

ITD
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@Layla: skoro chodzi o zarobek na cudzej pracy to... Są od tego odpowiednie służby typu PIP, US i inne niszczące ludzi instytucje więc proszę droga wolna smile Żyjemy w wolnym kraju i, jak ktoś ma lepiej niż JA to już złodziej, kombinator itp więc mu kłody, urzędasów i całą reszte pod nogi niech się męczy i tłumaczy.

Proste prawda?

Offline

#1613 2013-05-04 13:40:49

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ITD, rychło wczas żeś się obudził, od kilku stron gadamy tutaj o skarbówce właśnie smile_lol


Ty dulowaty userze!

Offline

#1614 2013-05-04 13:42:19

megamas
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2011-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ITD napisał:

@Layla: skoro chodzi o zarobek na cudzej pracy to... Są od tego odpowiednie służby typu PIP, US i inne niszczące ludzi instytucje więc proszę droga wolna smile Żyjemy w wolnym kraju i, jak ktoś ma lepiej niż JA to już złodziej, kombinator itp więc mu kłody, urzędasów i całą reszte pod nogi niech się męczy i tłumaczy.

Proste prawda?

Nie. Jeśli ktoś chce zarabiać na granicy prawa, to niech sam sobie tworzy suby. Nie każdy chce być murzynem laudemorta.


Be a man – the Madao way.

Offline

#1615 2013-05-04 13:43:14

Layla
Użytkownik
Dołączył: 2005-01-08

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ITD napisał:

@Layla: skoro chodzi o zarobek na cudzej pracy to... Są od tego odpowiednie służby typu PIP, US i inne niszczące ludzi instytucje więc proszę droga wolna smile Żyjemy w wolnym kraju i, jak ktoś ma lepiej niż JA to już złodziej, kombinator itp więc mu kłody, urzędasów i całą reszte pod nogi niech się męczy i tłumaczy.

Proste prawda?


Tak, proste. I jakbyś w końcu przeczytał temat to byś wyczytał, że:

bodzio napisał:

Spokojnie. Z tego, co wiem, pisze się piękny donos do Urzędu Skarbowego. Jedyna instytucja w tym kraju, która jest dość upierdliwa. jezor

ITD napisał:

@Layla: skoro chodzi o zarobek na cudzej pracy to... Są od tego odpowiednie służby typu PIP, US i inne niszczące ludzi instytucje więc proszę droga wolna smile

I proszę mi tutaj PIPu nie obrażać.

Ostatnio edytowany przez Layla (2013-05-04 13:45:47)

Offline

#1616 2013-05-04 13:44:56

ITD
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To napisz i zobaczymy co się stanie smile

Ostatnio edytowany przez ITD (2013-05-04 13:45:47)

Offline

#1617 2013-05-04 13:47:46

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ITD napisał:

No właśnie GADACIE... a  kupa robicie !

W gadce to wszyscy mądrzy, ba najmądrzejsi ale jak przyjdzie co do czego to każdy morda w kubeł i niech inni się tym martwią...

Wytłumaczcie mi ale tak na chłopski rozum jak Shinden zarabia dzięki napisom ?? Dzięki uploadowi ? Jak to zrozumie to wtedy albo się wycofam w cień albo dorzuce jeszcze troche ognia oczkod

Jezu, było wałkowane pierdyliard razy, WSZYSTKO jest w tym temacie. Jeden z ex-adminów siundena sam napisał, że w momencie jego odejścia mieli na koncie 20 tys. zł z reklam na siundenie. Tłumacze się składają na serwer na ansi i na fansubs.pl, a murzyny laudiego biorą napisy z ansi/hardki z fansubs.pl i wklejają na siundena z dopiskiem, że tylko dla nich, a reszta świata to złodzieje. Jak chcesz więcej szczegółów, to czytaj cały temat.


Ty dulowaty userze!

Offline

#1618 2013-05-04 13:56:50

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

HentaiDymon napisał:
paskud napisał:

@HentaiDymon Skoro dla ciebie

paskud napisał:

A skąd wiecie że laudemort nie odprowadza od tego podatku? [...]
Tak więc może on spokojnie odprowadzać podatek od dochodów które to płyną z strony która to zawiera "informacyjnej o anime i jest miejscem do prowadzenia dyskusji o takowej i nie tylko tematyce (forum)"

Słowo możena bank to ja ci życzę powodzenia w dalszym życiu (szczerze). Nigdzie nie było napisane że on to robi na 100% - to jest takimi samymi domysłami jak fanatyków ansi kwoty ile to on na pewno przynajmniej nie zarabia.

O Boziu. A po czym żeście wydedukowali, że wierzę, iż on faktycznie odprowadza ten podatek? Chodzi mi o to, że nawet z przytoczonej przez ciebie wypowiedzi można wydedukować, że jakiś (nieistotne jak duży) dochód jest. Poza tym, obie strony w kółko piszą o występowaniu reklam (no bo przecież można wyłączyć szalony ), co jednoznacznie wskazuje na zarabianie przez admina.

Równie dobrze może nic z tego nie mieć, a serwer jest na darmowym hostingu który w swej klauzurze ma zapisane że ze względu na to że jest darmowy muszą być na stronie dane reklamy (równie prawdopodobne na chwilę obecną - pomijając że nie ma serwerów darmowych z taką mocą aby obsłużyć tyle ludu co na shinden wchodzi).

HentaiDymon napisał:

Czy ja muszę wszędzie być obecny osobiście, żeby wiedzieć co się dzieje? Może wy nie potrafilibyście z wyłowić z tego forum rzeczy do tego stopnia oczywistych, no ale sory, nie każdy jest takim... hmm... jak to nazwać... "dedukcyjnym upośledzeńcem"? smile_lol

Na tym forum są rzeczy oczywiste? Do tego w tym temacie  rotfl ? A ja myślałem że tutaj jest 100% trollingu jedynie...  szalony

coellus napisał:
paskud napisał:
coellus napisał:

paskud, a co ty tak wiadomości bodzia i syriusza napisane do ogółu (bo jakoś nie zauważyłam, żeby zwracali się bezpośrednio do ciebie per nick i wyłącznie do ciebie) traktujesz jak pisane do ciebie konkretnie? :>

Coellus słońce ty moje ustosunkowałem się bo o tym że laudemort może odprowadzać podatek jedynie ja pisałem, więc dziwne by było jak by mieli kogoś innego na myśli to by znaczyło początki schizofrenii albo czegoś gorszego i z kim wtedy bym wymieniał poglądy jak oni taki bodzio by zniknął na jakiś czas na leczenie?

No, jakby nie patrzeć, to Syriusz użył liczby mnogiej, niemniej post bodzia również z jakiegoś niewyjaśnionego powodu potraktowałeś jakby pił do ciebie  oczkod

No widzisz słońce ty moje co oni ze mną próbują robić? Próbują mnie rozmnażać nawet, i co to będzie jak im się uda i pojawi się stadko paskudów na forum?  gwizdze
Ponadto nawet jeśli oni pili do ogółu to znaczy że również do mnie (wliczam się w niego), więc się do ich wypowiedzi ustosunkowałem.

@Layla tylko że on nie zarabia na cudzej pracy a na odwiedzinach strony - to tak jak by w twoim porównaniu również udostępniał dane obrazy (z powiadomieniem kto jest ich autorem i że są to reprodukcje) również za darmo, a pieniądze miał z plakatów firm zewnętrznych, które to nalepiły owe reklamy na szybie wejściowej.
On nie żąda kasy za możliwość oglądania odcinków czy też załadowania strony, więc w myśl prawa zarabia na odwiedzinach a nie danych produktach (zarówno to czy miał by taką ilość odwiedzin bez danch dóbr jak i czy jest to etyczne to inna sprawa).

edit.

coellus napisał:
ITD napisał:

No właśnie GADACIE... a  kupa robicie !

W gadce to wszyscy mądrzy, ba najmądrzejsi ale jak przyjdzie co do czego to każdy morda w kubeł i niech inni się tym martwią...

Wytłumaczcie mi ale tak na chłopski rozum jak Shinden zarabia dzięki napisom ?? Dzięki uploadowi ? Jak to zrozumie to wtedy albo się wycofam w cień albo dorzuce jeszcze troche ognia oczkod

Jezu, było wałkowane pierdyliard razy, WSZYSTKO jest w tym temacie. Jeden z ex-adminów siundena sam napisał, że w momencie jego odejścia mieli na koncie 20 tys. zł z reklam na siundenie. Tłumacze się składają na serwer na ansi i na fansubs.pl, a murzyny laudiego biorą napisy z ansi/hardki z fansubs.pl i wklejają na siundena z dopiskiem, że tylko dla nich, a reszta świata to złodzieje. Jak chcesz więcej szczegółów, to czytaj cały temat.

Nie reszta świata a strony linkujące jedynie ich źródłowe odcinki (nie uploadujące samemu). I biorąc pod uwagę że sporo osób na takowych ogląda anime nawet z takimi wstawkami i twierdzi że tylko na takiej stronie będzie oglądać nie wróży że nawet jak shinden padnie (o ile to zrobi) i będziecie nadal uświadamiać ludzi coś to zmieni.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-05-04 14:00:26)

Offline

#1619 2013-05-04 13:58:05

megamas
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2011-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ITD napisał:

Wytłumaczcie mi ale tak na chłopski rozum jak Shinden zarabia dzięki napisom ?? Dzięki uploadowi ? Jak to zrozumie to wtedy albo się wycofam w cień albo dorzuce jeszcze troche ognia oczkod

Wytłumaczę ci. Wrzucasz reklamy na stronę, gimbusiarnia klika, a pieniądze trafiają do laudemorta. Skąd zarzut, ze zarabiają na napisach? A no, gdyby wrzucali animu bez polskich napisów, to by gimbaza tam nie przesiadywała, bo angielskiego nie znają. Sam zarobiłem 50zł na pewnym niszowym filmiku na youtube, a mam tylko 40tyś wyświetleń(oszałamiające 300klików w reklamy).

Ostatnio edytowany przez megamas (2013-05-04 14:00:47)


Be a man – the Madao way.

Offline

#1620 2013-05-04 14:02:57

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:
ITD napisał:

No właśnie GADACIE... a  kupa robicie !

W gadce to wszyscy mądrzy, ba najmądrzejsi ale jak przyjdzie co do czego to każdy morda w kubeł i niech inni się tym martwią...

Wytłumaczcie mi ale tak na chłopski rozum jak Shinden zarabia dzięki napisom ?? Dzięki uploadowi ? Jak to zrozumie to wtedy albo się wycofam w cień albo dorzuce jeszcze troche ognia oczkod

Jezu, było wałkowane pierdyliard razy, WSZYSTKO jest w tym temacie. Jeden z ex-adminów siundena sam napisał, że w momencie jego odejścia mieli na koncie 20 tys. zł z reklam na siundenie. Tłumacze się składają na serwer na ansi i na fansubs.pl, a murzyny laudiego biorą napisy z ansi/hardki z fansubs.pl i wklejają na siundena z dopiskiem, że tylko dla nich, a reszta świata to złodzieje. Jak chcesz więcej szczegółów, to czytaj cały temat.

Ex admin napisał też, że te pieniądze idą na rozwój strony, m.in. na podportal ala ansi (wyśmiewaliście ten pomysł, ale naprawdę w projekcie nowego shindena jest założenie o stronie do napisów, chyba że laudemort zmienił ten projekt jakoś diametralnie). Te 20 tysięcy uskładało się z zarobków rzędu 1k miesięcznie, z czego 600 zł szło na utrzymanie dwóch serwerów (głównego i do uploadu).

Ansi też zbiera na wersję 2.0, tylko w inny sposób.

Więc proszę albo przytaczać całość moich postów, albo tego nie robić smile

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-05-04 14:04:51)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024