#1 2013-05-18 21:08:30

ep!c
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2013-05-18

Błąd?

Ogółem tylko po to się zarejestrowałem aby to zgłosić. Nie wiem czy temat był już poruszany, co dopiero założyłem konto, dlatego mam nadzieję, że nie robię bajzlu na forum.

Seitokai no Ichizon lv.2 (sezon 2)

nie da się tego tytułu wyszukać przez spis alfabetyczny, po prostu pokazuje jakby tych napisów nie było. Mam te napisy pobrane bezpośrednio z czyjegoś profilu na ansi, bo nie udało mi się inaczej znaleźć ich poprzez stronę (ani przez wyszukiwarkę, ani przez katalog alfabetyczny).

nie wiem od czego to zależy, to już zostawiam wam smile

To samo jest z najnowszą Gintamą, tyle że można ją znaleźć na 8 stronie tytułu "Gintama" (tak jakby nie miała własnego tytułu - Gintama Enchousen (2012)).

Za to Seitokai 2 sezon to już tak jakby nie istniał.

http://speedy.sh/kmwu3/Bez-tytulu.png

Nie wiem jak to wygląda z innymi tytułami, ja tylko te znalazłem.

Ostatnio edytowany przez ep!c (2013-05-18 21:09:07)

Offline

#2 2013-05-18 21:13:04

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Błąd?

Katalog w łapki, tam wsio będzie.


Ty dulowaty userze!

Offline

#3 2013-05-18 21:14:14

ep!c
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2013-05-18

Odp: Błąd?

Jaki katalog?
W katalogu alfabetycznym właśnie tego nie ma, dlatego piszę  ej

smile_lol

Offline

#4 2013-05-18 21:25:06

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Błąd?

1. Seitocoś tam - jeśli pobierałeś z czyjegoś profilu i teraz nie ma, to na 99% autor napisów zwyczajnie je usunął. Jak masz napisy, to gdzieś powinna być stopka, zgłoś się do autora i po bólu.
2. U mnie w ogóle jest 5 stron i wcale nie ma najnowszej Gintamy smile_lol

edytka: żeby było śmieszniej, w wyszukiwaniu zaawansowanym wedle daty (2012) jak najbardziej najnowszą Gintamę znajduje.

Ostatnio edytowany przez coellus (2013-05-18 21:27:03)


Ty dulowaty userze!

Offline

#5 2013-05-18 21:33:46

ep!c
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2013-05-18

Odp: Błąd?

1. http://animesub.info/szukaj.php?pUdoste … t_ang&od=3

no dobra zmusiłeś mnie, są u Demonis Angel, wszystkie napisy przetłumaczone i nie usunięte, po prostu jest duży problem z ich wyszukaniem. Nic dziwnego, że taka fajna animka, ma tak mało pobrań napisów skoro prawie nie da się ich znaleźć jezor

2. gintama - przez wyszukanie zaawansowanie się nie bawiłem, po prostu zgłaszam uwagę, że łatwiej by było gdyby pojawiły się w katalogu alfabetycznym, i tak większość właśnie przez niego szuka pewnie jezor

Ostatnio edytowany przez ep!c (2013-05-18 21:35:26)

Offline

#6 2013-05-18 21:33:51

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Błąd?

ep!c napisał:

Ogółem tylko po to się zarejestrowałem aby to zgłosić. Nie wiem czy temat był już poruszany, co dopiero założyłem konto, dlatego mam nadzieję, że nie robię bajzlu na forum.

Seitokai no Ichizon lv.2 (sezon 2)

nie da się tego tytułu wyszukać przez spis alfabetyczny, po prostu pokazuje jakby tych napisów nie było. Mam te napisy pobrane bezpośrednio z czyjegoś profilu na ansi, bo nie udało mi się inaczej znaleźć ich poprzez stronę (ani przez wyszukiwarkę, ani przez katalog alfabetyczny).

nie wiem od czego to zależy, to już zostawiam wam smile

To samo jest z najnowszą Gintamą, tyle że można ją znaleźć na 8 stronie tytułu "Gintama" (tak jakby nie miała własnego tytułu - Gintama Enchousen (2012)).

Za to Seitokai 2 sezon to już tak jakby nie istniał.

http://speedy.sh/kmwu3/Bez-tytulu.png

Nie wiem jak to wygląda z innymi tytułami, ja tylko te znalazłem.

Jak zjadłeś 'l' to się nie dziwię. szalony
Seitokai No Ichizon lvl 2:
http://animesub.info/szukaj.php?szukane … pTitle=org

Kolejny temat z dupy, bo ktoś nazwy nie potrafi wpisać.  ban

Ostatnio edytowany przez bodzio (2013-05-18 21:34:54)


wladza1.png

Offline

#7 2013-05-18 21:36:46

ep!c
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2013-05-18

Odp: Błąd?

to spróbuj w katalogu alfabetycznym wpisać lvl.2...

ban

Uznałem, że ten dział właśnie od tego jest żeby zgłaszać tym podobne problemy. Nie piszcie niczego skoro nie macie nic ciekawego do powedzenia (bodzio). Nie da się tych napisów znaleźć przez KATALOG ALFABETYCZNY (doczytuj co jest napisane - bodzio). Dlatego właśnie mają tak mało pobrań. Przypuszczam, że większość i tak nie bawi się w wyszukiwania zaawansowane (w tym ja, bo po co?), dlatego gdy nie znajdzie w zwykłym spisie to stwierdzają, że napisów nie ma. Chcecie to coś z tym zróbcie, nie chcecie to olejcie. Tyle w temacie.


Kolejny temat z dupy, bo ktoś nazwy nie potrafi wpisać.

I dodaję tylko, że ja już je od dawna mam, a temat założyłem tylko po to aby ułatwić ich znalezienie innym.

Ostatnio edytowany przez ep!c (2013-05-18 21:54:31)

Offline

#8 2013-05-18 21:54:04

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Błąd?

Taki błąd od czasu do czasu się zdarza. Admin zobaczy, to ręcznie doda do wyszukiwarki i katalogu.

Offline

#9 2013-05-18 21:55:16

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Błąd?

ep!c napisał:

to spróbuj w katalogu alfabetycznym wpisać lvl.2...

ban

Uznałem, że ten dział właśnie od tego jest żeby zgłaszać tym podobne problemy. Nie piszcie niczego skoro nie macie nic ciekawego do powedzenia (bodzio). Nie da się tych napisów znaleźć przez KATALOG ALFABETYCZNY (doczytuj co jest napisane - bodzio). Dlatego właśnie mają tak mało pobrań. Przypuszczam, że większość i tak nie bawi się w wyszukiwania zaawansowane (w tym ja, bo po co?), dlatego gdy nie znajdzie w zwykłym spisie to stwierdzają, że napisów nie ma. Chcecie to coś z tym zróbcie, nie chcecie to olejcie. Tyle w temacie.

Ja nic nie twierdzę, bo może i ta kropka w nazwie być powinna, ale ja dodawałem je bez, czyli trzeba wpisać: "seitokai no ichozon lvl 2" (zamiast kropki jest spacja) i ładnie znajduje, po prostu wyszukiwarka ANSI jest dość "specyficzna".

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2013-05-18 21:55:35)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#10 2013-05-18 21:56:38

ep!c
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2013-05-18

Odp: Błąd?

Do Ciebie nic nie mam, i przy okazji dziękuję za napisy smile
Po prostu chcę ułatwić ich znalezienie innym. Jak wspomniałem na pewno mało kto używa "wyszukiwania zaawansowanego" jezor To już jakaś desperacja by musiała być xD

Ostatnio edytowany przez ep!c (2013-05-18 22:01:25)

Offline

#11 2013-05-18 22:55:28

bobek784
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-13

Odp: Błąd?

ep!c napisał:

to spróbuj w katalogu alfabetycznym wpisać lvl.2...

Widać, że nie wiesz, czym jest katalog alfabetyczny. Tam się nic nie wpisuje.

A przez zwykłą wyszukiwarkę na stronie też ładnie wszystko znajduje, więc nie wiem, w czym problem.


Nick na ANSI: bobek784v2

Offline

#12 2013-05-18 23:45:06

Spaiki
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-21

Odp: Błąd?

Może nie chodziło mu o wpisywanie w normalną wyszukiwarkę, a w tą co ma każda przeglądarka, czyli ALT+F po kliknięciu na daną literę, można łatwo wyszukiwać, pewniejsza niż wbudowana smile_big

Offline

#13 2013-05-18 23:48:08

ep!c
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2013-05-18

Odp: Błąd?

Takk! przepraszam że założyłem ten temat.

jesteście zadziwiający, wielcy poloniści poprawiający każdą kropkę w napisach a nie rozumiecie i czepiacie się prostego tematu.
bobek następny, przeczytaj cały temat od początku to MOŻE zrozumiesz dlaczego to tak napisałem, bo taki cytat wyrwany z kontekstu rzeczywiście robi ze mnie debila.

Bierzcie przykład z Sir_Ace, który od razu zrozumiał o co chodzi, a nawet powiedział, że coś się z tym zrobi. Chwała mu za to.

Ostatnio edytowany przez ep!c (2013-05-19 01:06:33)

Offline

#14 2013-05-19 00:23:52

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Błąd?

Seitokai no Ichizon 2 i Gintama Enchousen (2012) dodane smile Niestety czasami tak jest, że trzeba ręcznie "załadować" napisy do katalogu. Przy okazji zmieniłam nazwy Seitokai no Ichizon 2 zgodnie z AniDB.
Tak na przyszłość -> z takimi sprawami najlepiej pisać na PW do któregoś z modków zamiast zakładać temat smile

Sir_Ace napisał:

Taki błąd od czasu do czasu się zdarza. Admin zobaczy, to ręcznie doda do wyszukiwarki i katalogu.

Admin nie zajmuje się takimi "pierdołami" smile_big


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#15 2013-05-19 00:31:39

ep!c
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2013-05-18

Odp: Błąd?

Pięknie dziękuję.
Ledwo się zarejestrowałem, to nie znam panujących tu zwyczajów, dlatego właśnie postanowiłem założyć temat, a szczerze mówiąc nie mam pojęcia kto tu jest adminem, a tym bardziej kto moderatorem. (kojarzę tylko 2 adminów nicki ze strony głównej anisub.info).

I proszę o usunięcie tematu, zanim się zlecą kolejni hejterzy. Zresztą moje konto też możecie usunąć, już czytając komentarze do napisów zastanawiałem się czywszystko tutaj w porządku teraz nie mam już wątpliwości smile

dobra, jakkolwiek nie odebralibyście moich postów to i tak jestem wdzięczny osobom stąd, które tworzą napisy. A teraz
usuńcie to. btw. Poczytałem kilka tematów, widzę że u was to normalne smile_big

Ostatnio edytowany przez ep!c (2013-05-19 01:30:12)

Offline

#16 2013-05-19 13:37:15

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Błąd?

Panem tego rozgardiaszu jest @Kane.
Do niego pisać z pretensjami o Ansi V2 xD
Modów jest kilka np #Suchy czy #Lilith.

A trolkami się nie przejmuj, mamy na forum własną brygadę trollującą xDD

Ostatnio edytowany przez LagoonCompany (2013-05-19 13:39:50)


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#17 2013-05-19 13:45:05

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Błąd?

Aleś wyskoczył z tym Suchym...
Sprawa wyjaśniona, wałkowana wiele razy, więc zamykam.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024