#61 2009-03-27 15:08:23

Naraku_no_Hana
Użytkownik
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Na forum rozpoczęły się wybory na najlepsze anime z danego gatunku:
KLIK

Mała informacja- poszukujemy paru osób chętnych do pomocy przy forum i grupie fansuberskiej. Więcej info w ogłoszeniu:
KLIK


ciemny_gif.gif

Offline

#62 2009-04-20 14:02:08

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Na forum pojawiała się penwa nowość smile_big

Nie chce mi się pisać tego samego jeszcze raz, wiec tylko przekopiuje info oczkod


Ostatnio obiecywałem małą niespodziankę/nowość, która miała się pojawiać w sobotę. Niestety były drobne problemy i trwało to dodatkowo dwa dni, tak więc dzisiaj mam dal was niespodziankę smile_big

Jak wiadomo, na forum mamy możliwość oceniania, oraz samą listę TOP100 anime. Teraz przyszła kolej na postaci z Anime smile_big Ową niespodzianką będzie toplista z postaciami z Anime, oraz możliwość dodawania/głosowania na owe postacie.

Teraz parę informacji odnośnie samej listy, czyli co wchodzi w skłąd oczkod
- top lista: TOP100 postaci z największą średnią
- lista wszystkich dodanych postaci ułożona alfabetycznie
- możliwość dodawania zdjęcia danej postaci
- system głosowania w skali 1 – 10

Jak będzie przebiegało dodawanie nowych postaci, oraz głosowanie:
Nową postać może dodać każdy zalogowany użytkownik. Przed dodaniem postaci należy sprawdzić (na liście wszystkich postaci) czy dana postać nie została już dodana. Po dodaniu nowej postaci, musi ona zostać zaakceptowana przez moderatora, dopiero wtedy pojawi się na liście.
Na pełnej liście postaci, znajdować się będą wszystkie dodane postacie, natomiast w samej topliscie, postaci, które otrzymały co najmniej jeden głos (z czasem ten limit się zwiększy). Jeśli chodzi o głosowanie: wybieramy ocenę i klikamy „głosuj” oczkod Głosować można tylko jeden raz na daną postać i oddanej oceny nie można już zmienić.
Jesli chodzi o imona/pseudo postaci, polecam korzystanie z http://www.animenewsnetwork.com (np. dla Fate Stay Night: http://www.animenewsnetwork.com/encyclo … hp?id=5394)

Dodawanie zdjęć:
- maksymalny rozmiar zdjęcia, które można dodać nie może przekraczać rozdzielczości 300 x 300 px
- maksymalny rozmiar zdjęcia (waga), nie może przekraczać 30 KB
- dodawane zdjęcia muszą być o proporcjach kwadratu, ponieważ miniaturka zdjęcia wynosi 50 x 50 px, w przeciwnym razie, miniaturka będzie albo zniekształcona, albo ucięta- w takim wypadku dana pozycja nie zostanie zaakceptowana i zostanie usunięta z listy.
- jedynym akceptowalnym rozszerzeniem zdjęcia jest: *.jpg

Jesli chodzi o dodanie zdjęci, to najlepiej i najłatwiej dodawać awatary oczkod

Hmm to chyba wszystko smile_big
Teraz trzeba jeszcze tylko poinformować modów co i jak ;P

W tym temacie proszę podawać swoje opinie/uwagi/sugestie/błędy dotyczące toplisty oczkod (na forum NNH)

Mam nadzieje ze spodoba się wam mój pomysł smile_big
Link do toplisty (za chwilę umieszcze ten link także na stronie głownej forum):

KLIK

Offline

#63 2009-04-21 21:42:20

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

A tutaj mała prezentacja owej TOPListy oczkod

2009-04-22_000644.png

Offline

#64 2009-05-11 21:46:33

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Cos dodałem cos dla ozywienia toplisty smile

Tabelka z ostatnio dodanymi, oraz ostatnio ocenionymi postaciami (na stronie głownej forum) oczkod
Dodatkowo zostało wprowadzonych pare zmian:

- liczba ocen w nawiasie nie jest juz pogrubiona i ma "normalny" kolor
- pozycje które zostały już ocenione są teraz oznaczone jako "Oceniono"
- została dodana normalna numeracja stron dla "Zobacz wszystkie"
- po kliknieciu na "Ostatnio dodane", wyświetli się lista, 20 ostatnio dodanych pozycji
- dodana lista uzytkowników, którzy ocenili daną postać, oraz ich oceny (po kliknięciu w ocenę na topliscie)
- wyszukiwarka w wersji beta, wyświetla wyniki wyszukiwania wyłącznie w formie tekstu - można wpisać nazwę szukanej postaci, albo nazwę anime (wtedy wyszuka wszystkie dodane postacie dla tej serii). Miminalna długość wyszukiwanej frazy musi wynosić co najmniej 3 znaki.

Dodatkowo, cos dal fanów muzyki oczkod
Powstała podobna toplista, tylko, ze z muzyką z anime:

yx002009-05-12_214226.jpg

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2009-05-11 21:47:25)

Offline

#65 2009-06-05 19:00:51

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Toplisty przeszły małą przebudowę oczkod
- kod został zoptymalizowany, aby mniej obciążał serwer
- została dodana możliwośc usuwania ocen
- Statystyki Toplisty ("zobacz wszystkie", na samym dole - link. Podgląd: muzyka-  KLIK, postacie- KLIK)
- nowa wersja wyszukiwarki (możliwość szukania wg: anime, postaci, wykonawcy, tytułu piosenki)
- info w profilu uzytkownika o ilosc dodanych/ocenionych pozycji, oraz wgląd w ich listę

smile

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2013-04-29 00:06:35)

Offline

#66 2009-08-30 15:21:20

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Na forum pojawiłą się mała nowość ;>
Od niedawna, na forum NNH, można śłuchać radia z japońską muzyką (także z anime) oczkod

KLIK

smile_big

Offline

#67 2009-08-30 17:44:49

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

tymek88, na przyszłość takie obrazki jak powyżej ładuj w spojler albo dawaj po prostu link


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#68 2009-09-16 15:53:55

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Dzisiaj pojawiął się na forum możliwość ściągania anime z RS i MU, bez ograniczeń - zuploadowane na naszym FTP.

Jeśli chcesz przetestować tę funkcję to zapraszam oczkod
Więcej na forum (w ogłoszeniu)

http://www.nnh-team.org/forum/index.php

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2013-04-29 00:08:03)

Offline

#69 2009-09-20 18:06:39

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Odnosnie drugiego postu.
Doszła możliwość zgłaszania torrentów, które chciałoby się pobrać z naszego FTP oczkod
Do tego, kazy user, który posiada 200+ postów, otrzymał dostęp do działu VIP, oraz 1000 MB transferu do wykorzystania w ramach testu oczkod

W ramach testu, można także ściągać 3, już zuploadowane serie:
http://www.nnh-team.org/forum/viewforum.php?f=62

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2013-04-29 00:08:09)

Offline

#70 2009-11-30 21:30:09

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Mała nowość oczkod
Toplista postaci została wzbogacona o nowe możliwośći smile_big
Każda postać ma własną stronę, gdzie można dodać zdjęcia danej postaci do galerii oczkod

th_2009-11-29_170656.jpg

http://www.nnh-team.org/forum/postacie. … r&pid=1533

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2013-04-29 00:08:16)

Offline

#71 2010-01-03 19:01:52

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Kolejna mała (noworoczna) nowość na forum jezor
Zmienił się troche wygląd działu anime - mam nadzieje ze na lepsze smile
Ale prosiłbym o małą pomoc. Jest to faza testów, ponieważ muszę sprawdzić, czy nie będzie to obiciążało za bardzo forum, tak więc, chętnych zapraszam oczkod

http://www.nnh.na7.pl/forum/viewtopic.php?t=5185

Offline

#72 2011-05-29 23:27:00

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Małą aktualka w pierwszym poście oczkod

Offline

#73 2011-06-07 22:09:00

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Nie będęsięrozdrabniał ;P
Więc napiszę ogólnie o update dla linków oczkod

Dawno nic nie uploadowałem, bo czasu mało było, ale na chwilę obecną zuploadowałem chyba większość serii ongoing oczkod

Wszystko jest zuploadowane na 4 rózne serwery (4 mirrory), a w tym także megaupload oczkod
(w tematach można także znaleźć do pobrania i/lub odsłuchania on-line OPy i EDy oczkod)

Lista:


th_00.jpg

C: The Money of Soul and Possibility Control       
KLIK
Dodane odcinki: @[gg] -> 01-08 (720p), @[Doki] -> 01-08 (480p + 720p)


===============================================

th_00.jpg

A Channel   
KLIK
Dodane odcinki: @[Doki] -> 01-09 (480p + 720p), @[pwq] -> 01-07 (720p)


===============================================

th_00.jpg

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai   
KLIK
Dodane odcinki: @[gg] -> 01-08 (720p), @[Doki] -> 01-08 (480p + 720p)


===============================================

th_00.jpg

Ao no Exorcist   
KLIK
Dodane odcinki: @[gg] -> 01-08 (720p), @[Hatsuyuki-Hadena] -> 01-07 (480p + 720p)


===============================================

th_6709.jpg

Astarotte no Omocha!   
KLIK
Dodane odcinki: @[HorribleSubs] -> 01-09 (480p + 720p), @[Hatsuyuki] -> 01-05 (480p + 720p), @[pwq] -> 01-04 (480p + 720p)


===============================================

th_deadman_wonderland.jpg

Deadman Wonderland   
KLIK
Dodane odcinki: @[HorribleSubs] -> 01-08 (480p + 720p), @[umee] -> 01-07 (720p)


===============================================


th_00.jpg

Denpa Onna to Seishun Otok   
KLIK
Dodane odcinki: @[Mazui] -> 01-08 (480p + 720p), @[GotWoot] -> 01-07 (720p)


===============================================

th_00.jpg

Hanasaku Iroha   
KLIK
Dodane odcinki: @[HorribleSubs] -> 01-10 (480p + 720p), @[Doki] -> 01-09 (480p + 720p)


===============================================

th_6655.jpg

Hen Zemi (TV)   
KLIK
Dodane odcinki: @[WhyNot] -> 01-09 (720p), @[IB] -> 01-08 (720p)


===============================================


th_00.jpg

Kami nomi zo Shiru Sekai II        
KLIK
Dodane odcinki: @[HorribleSubs] -> 01-09 (480p + 720p), @[Chihiro] -> 01-08 (480p + 720p)


===============================================


th_00.jpg

Steins;Gate   
KLIK
Dodane odcinki: @[HorribleSubs] -> 01-10 (480p + 720p)


===============================================
===============================================
===============================================



A tutaj napiszę coś od siebie na temat tych serii (tych, które widziałem, albo znam ;P)

C: The Money of Soul and Possibility Control - Już jakieś dwa miesiące trwa nowy sezon, a ja od tego czasu nie widziałem jeszcze żadnej nowej serii ;P
Padło na C, jako pierwsza ;P
Widziałem tylko pierwszy odcinek ale zaczyna się nawet ciekawie i oryginalnie, mam nadzieję, ze przy kolejnych odcinkach się nie zawiodę ;P

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai - imo to taka mała perełka tego sezonu oczkod  Ostatnimi czasu brakowało mi czegoś takiego, w takiej tematyce i nastrojem. Oglądając tę serię, przypomniałem sobie kilka inny pozycji jak np Kanon, czy Air. Od strony muzycznej jest nieźle, od strony graficznej, imo jeszce lepiej. Może nie mogę się przyzwyczaić, że co roku, w nowych seriachj jest coraz to ładniejsza kreska, ale w tym przypadku naprawdęładnie to wygląda, zarówno projekt i kreska postaci jak i samego otoczenia i reszty. Jeśli chodzi o mnie, to pochłonąłem (a rzadko mi się to zdarza) wszystkie 7 odcinków w jeden dzień, a właściwie wieczór/noc ^^ Innym plusem , jest to, a i to się bardzo rzadko zdarze, że nie znalazłem w tej serii żadnej irytującej, czy takiej, której bym nie polubił, postaci... Wszyscy są sympatyczni oczkod Nie mam pojęcia jakie będzie zakończenie... Hmm, tzn. przypuszczam, jak to się skończy xD, ale ciekawi mnie jak to przedstawią smile
Jeśli seria miałaby mieć 12 odcinków (bo taka liczba byłaby chyba najodpowiedniejsza), to mamy już połowę i mogę powiedzieć, że ode mnie seria już dostanie wysokoą notę - to pewne, teraz tylko czekam na resztę smile

Ao no Exorcist - Widziałem tylko dwa pierwsze odcinki, bo czytam mangę i nie chciało mi się nawet oglądać, ale wyglądało ładnie oczkod

Astarotte no Omocha! - Co tu dużo pisać... Chociaż... Niby ecchi, ale aż tak dużo (jak przy innych seriach tego typu), tego ecchi tam tak nie widziałem ;P Podobał mi się jednak projekt postaci oczkod Do tego dochodzi to, że jest to jedna z nielicznych serii, w której nie irytuje mnie aż tak głos głownej bohaterki -> chodzi o konkretnego seiyuu ;P

Deadman Wonderland - Długo wyczekiwana seria... Wygłąda chyba ładnie, ale parę rzeczy pominięto lub zmieniono jeśli patrzeć na magnę, która jest pierwowzorem i wypada o wiele lepiej niż anime oczkod

Denpa Onna to Seishun Otoko - Ta seria mnie lekko zaskoczyła oczkod
Spodziewałem się jakiejś głupkowatej komedyjki, a zamiast tego otrzymałem coś naprawdę fajnego oczkod
Pierwszą rzeczą o której muszę wspomnieć jest naprawdę ładna kreska i animacja! smile
Erio - nasza głowna bohaterka - całkiem fajny projekt postaci i m.in. przy niej zauważyłem dośc fajnie zrobione animacja oczkod Do tego sama jej postać jest fajna, taka lekko nietypowa oczkod
Oglądając to poczułem małe podobieństwo (znowu xD) do Kanona ;D Chodzi dokładnie o Meme (chyba najbardziej pozytywna postać w serii ;D -> świetnie dobrany seiyuu i te jej miny ;D), która przypominała mi jakoś Akiko z Kanona oczkod Podobnie jest z Ryuuko, która bardzo przypomina Yui z K-On!, z tym ,że nie jest tak głupkowana i ciemna jak Yui ;D
Można też zwrócić uwagę na dialogi, czy czasami monologi, które mimo wszystko, czasami mogą dać do myślenia oczkod
Ogólnie jest to imo jedna z lepszych serii tego "Nie-ecchi" sezonu oczkod


Kami nomi zo Shiru Sekai II - czytam mangę xD Ale widziałem parę epków i widac, że idzie wg mangi. Jeśli tak, to drugi sezon zapowiada sięo wiele ciekawiej niż pierwszy oczkod

Steins;Gate - Hmmm, w serii nie ma (przynajmniej z początku) zbyt wiele akcji i oglądając pierwsze odcinki trochę powiewało mi nudą ;P Ale seria porusza tematykę podróży w czasie, a ja raczej lubię SF ;P Aktualnie jestem na, jak dotąd ostatnim, docinku 09 i tam wydarzyło się coś naprawdęciekawego ;D
Pomijając samą tematykę, kreska jest naprawdę fajna oczkod Postacie także są niezłe ;D Imo dobrze dobrani seiyuu oczkod A teksty Okabe, są czasami naprawdę niezłe oczkod
To napewno jedna z ciekawszych pozycji tego sezonu i miejmy nadzieję, że nie skończy tak jak Chaos Head ;P Jeśli komyś podobał się opening w Chaos Head, to może także mu się spodobać OP w Steins Gate, tego samego wykonawcy - Itou Kanako. ED także wydada fajnie oczkod

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2011-06-07 23:52:01)

Offline

#74 2011-06-07 22:17:30

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

tymek88 napisał:

Denpa Onna to Seishun Otoko - Ta seria mnie lekko zaskoczyła oczkod
Spodziewałem się jakiejś głupkowatej komedyjki, a zamiast tego otrzymałem coś naprawdę fajnego oczkod
Pierwszą rzeczą o której muszę wspomnieć jest naprawdę ładna kreska i animacja! smile
Erio - nasza głowna bohaterka - całkiem fajny projekt postaci i m.in. przy niej zauważyłem dośc fajnie zrobione animacja oczkod Do tego sama jej postać jest fajna, taka lekko nietypowa oczkod
Oglądając to poczułem małe podobieństwo (znowu xD) do Kanona ;D Chodzi dokładnie o Meme (chyba najbardziej pozytywna postać w serii ;D -> świetnie dobrany seiyuu i te jej miny ;D), która przypominała mi jakoś Akiko z Kanona oczkod Podobnie jest z Ryuuko, która bardzo przypomina Yui z K-On!, z tym ,że nie jest tak głupkowana i ciemna jak Yui ;D
Można też zwrócić uwagę na dialogi, czy czasami monologi, które mimo wszystko, czasami mogą dać do myślenia oczkod
Ogólnie jest to imo jedna z lepszych serii tego "Nie-ecchi" sezonu oczkod

orly.gif

Musiałem smile_big

Offline

#75 2013-05-14 20:54:53

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Właśnie uruchomiliśmy nowy portal (w wersji Beta) w pełni zintegrowany z forum - więcej info w pierwszym poście tematu oczkod

Offline

#76 2013-05-24 13:31:31

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Naraku no Hana - Potrzebny grafik

Szukam grafika, jakiejś chętnej osoby, która wykonałaby dla forum jakiś banner/reklamę.
Jest ktoś chętny? ;>

///Nazwę tematu zmieniłem, aby było wiadomo o co chodzi (aktualnie;p)

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2013-05-24 13:32:28)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024