#2281 2013-05-30 00:23:52

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Robinxon napisał:

Z drugiej strony prawdą jest fakt, że trolling istnieje już od bardzo dawna, a my wciąż nie mamy skutecznego sposobu jak z nim walczyć.

Może wystarczy tak jak z matkami/żonami? - stare dobre przytakiwanie smile_big

Offline

#2282 2013-05-30 00:23:55

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Robinxon napisał:

Z drugiej strony prawdą jest fakt, że trolling istnieje już od bardzo dawna, a my wciąż nie mamy skutecznego sposobu jak z nim walczyć.

To trolling nie został wymyślony dla dobra społecznego, by inni mogli się go uczyć i z niego korzystać?  ojej

Offline

#2283 2013-05-30 00:25:46

J4s13q
Zbanowany
Dołączył: 2013-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ksenoform napisał:

Jest zamknijmy ansi.

W 100% się z tym zdaniem zgadzam. Jeśli sensem istnienia tej strony jest wylewanie żalów przez jej userów i zazdrość skierowana przeciw anime-shinden, to lepiej żeby jej nie było, może ludzie w końcu przestaną ściągać beznadziejne, zawirusowane torrenty i zaczną tłumniej odwiedzać shindena. Dzięki temu może w końcu reklamy zaczną przynosić pieniążki na rozwój i wszystko będzie szło w stronę lepszego jutra dla fanów anime.

Offline

#2284 2013-05-30 00:25:55

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

J4s13q napisał:
Demonis Angel napisał:

Ej, a ja czekam na coś nowego, fajnego... smutny Czekać jeszcze chwilę na nową inwencję, czy już mogę iść spać?

Idź spać, skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia. Po co miałbym przedstawiać nowe argumenty, skoro wciąż nie potraficie się odnieść do obecnych? Rozumiem, że to jest typowy mechanizm samoobrony w grupie słabych jednostek, ale polecam nie odzywać się nie mając nic do powiedzenia.

Nie wkładaj mi w usta słów, których nie wypowiedziałem.

chaisab napisał:

Witam, jestem tu nowy i nie znam się za bardzo, ale musiałem się wypowiedzieć. Po prostu jak czytam te wasze wypociny to aż mi się w żołądku przewraca (dla tych bardziej niekumatych: rzygać mi się chcę). Przecież użytkownik J4s13q (trudny nick) ma 100% rację i nie rozumiem tej krytyki na niego. Może najpierw popatrzcie na siebie, a potem oceniajcie innych.

Pozdrawiam.

J4s13q napisał:

Lepiej już nic nie pisz, jedynie się kompromitujesz brakiem argumentów. Wasze posty umocniły mnie w tym, że oglądanie online jest pod każdym względem lepsze. Wystarczy chwilę posiedzieć i już mozna zaobserować, że drugiej stronie najzwyczajniej w świecie brakuje argumentów. Próbują wtedy wyzywać od troli i bagatelizować problem, kolejne typowe zachowanie w internecie, głównie ludzi wyobcowanych w realnym społeczeństwie.

To, że nie chcę, by ktoś wykorzystywał moją pracę nie jest dostatecznym argumentem?

chaisab napisał:

Moim zdaniem powinien zostać wprowadzony skrypt. Nie można wejść na to forum bez zalaikowania anime-shinden na facebooku. Poziom dyskusji od razu by się podniósł.

Pozdrawiam.

Ta, z pewnością, troll, jak mniemam, ale słaby, co ma shinden do ANSI?

J4s13q napisał:
Demonis Angel napisał:

Mamy argument, "to nasze napisy, i niech na nich nie zarabiają bez naszej zgody". Tyle w temacie.

Jakby nie to, że dzięki reklamie z shindena ktoś w ogóle wie o tej stronce, to byście tak nie podskakiwali, bo ludzi by tu nie było, strony pewnie też. Zresztą, oni wam robią łaskę biorąc wasze napisy, na pewno mogliby robić swoje, ale widać chcą, by było więcej stron, gdyż przyczyni się to do rozwoju anime w Polsce. Kiedyś zobaczą, jakie tu bagienko jest i skończy się dzień dziecka pewnie. Zresztą już pisałem, koszty serwerów są wysokie.

Kogoś tutaj obchodzi ilość wejść na stronę? Dobre sobie, to nie anime-online. Jak mogą, to niech sobie robią swoje, ponoć lepsze od naszych napisy, ciekawe kto dłużej wytrzyma, my czy oni?


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2285 2013-05-30 00:29:08

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@ Jasiu, widzę, że dobrze sobie radzisz z internetem, skoro ściągasz przez torrenty wirusy[madrala].
Z mojej strony wyrazy uznania.

Ostatnio edytowany przez FusRoDah! (2013-05-30 00:31:39)

Offline

#2286 2013-05-30 00:29:24

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

J4s13q napisał:
ksenoform napisał:

Jest zamknijmy ansi.

W 100% się z tym zdaniem zgadzam. Jeśli sensem istnienia tej strony jest wylewanie żalów przez jej userów i zazdrość skierowana przeciw anime-shinden, to lepiej żeby jej nie było, może ludzie w końcu przestaną ściągać beznadziejne, zawirusowane torrenty i zaczną tłumniej odwiedzać shindena. Dzięki temu może w końcu reklamy zaczną przynosić pieniążki na rozwój i wszystko będzie szło w stronę lepszego jutra dla fanów anime.


Wolę już oglądać odcinki pobrane z torrenta po japońsku, niż wejść na shitdana.

Nawet gdyby shitdan był ostatnim źródłem anime w Polsce i tak bym na niego nie wszedł.

Offline

#2287 2013-05-30 00:32:13

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

J4s13q napisał:
ksenoform napisał:

Jest zamknijmy ansi.

W 100% się z tym zdaniem zgadzam. Jeśli sensem istnienia tej strony jest wylewanie żalów przez jej userów i zazdrość skierowana przeciw anime-shinden, to lepiej żeby jej nie było, może ludzie w końcu przestaną ściągać beznadziejne, zawirusowane torrenty i zaczną tłumniej odwiedzać shindena. Dzięki temu może w końcu reklamy zaczną przynosić pieniążki na rozwój i wszystko będzie szło w stronę lepszego jutra dla fanów anime.

Załóżmy, że zamkniemy ansi, skąd shinden będzie brał napisy?

Ostatnio edytowany przez DarkMnich (2013-05-30 00:35:43)


inGBAqE.png

Offline

#2288 2013-05-30 00:35:03

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

Załóżmy, ze zamkniemy ansi, skąd shinden będzie brał napisy?

Jasiu zrobi, i jeszcze dorzuci dwie stówki na "rozwój" strony smile.
Przecież widać, że mu zależy, więc portfel może otworzyć.

Ostatnio edytowany przez FusRoDah! (2013-05-30 00:36:19)

Offline

#2289 2013-05-30 00:35:31

Taku
Użytkownik
Skąd: Ropczyce
Dołączył: 2013-04-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

Załóżmy, ze zamkniemy ansi, skąd shinden będzie brał napisy?

Z tłumacza Google szalony

Offline

#2290 2013-05-30 00:37:06

J4s13q
Zbanowany
Dołączył: 2013-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

Załóżmy, ze zamkniemy ansi, skąd shinden będzie brał napisy?

Zrobi sobie lepsze, dla nich to żaden problem, takie w których tłumacz nie będzie pisał 'chodź', zamiast 'choć' dajmy na to.

Demonis Angel napisał:

Nie wkładaj mi w usta słów, których nie wypowiedziałem.

Ta strona jest jakoś źle napisana, robi błędy w cytowaniu, niemniej przepraszam za ten błąd.

To, że nie chcę, by ktoś wykorzystywał moją pracę nie jest dostatecznym argumentem?

Dzięki tej stronie ktokolwiek zobaczy twoją pracę, nie oszukujmy się, większość potrafi myśleć i ogląda online.


Demonis Angel napisał:

Kogoś tutaj obchodzi ilość wejść na stronę? Dobre sobie, to nie anime-online. Jak mogą, to niech sobie robią swoje, ponoć lepsze od naszych napisy, ciekawe kto dłużej wytrzyma, my czy oni?

Oni sobie poradzą, wy jesteście zależni od reklamy, którą wam robią.

ksenoform napisał:

Wolę już oglądać odcinki pobrane z torrenta po japońsku, niż wejść na shitdana.

Nawet gdyby shitdan był ostatnim źródłem anime w Polsce i tak bym na niego nie wszedł.

To dobrze, zostaną sami prawdziwi fani, a nie wylewające pomyje zamiast argumentów pasożyty.

Pozdrawiam.

Offline

#2291 2013-05-30 00:41:23

Layla
Użytkownik
Dołączył: 2005-01-08

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Apeluję o przyznanie Nobla Shitudenowi. Dzięki skokowi w przeszłość wypromował ANSI.

Swoją drogą ciekawy pomysł z brakiem tłumaczeń na cały sezon. Ciekawy też z próbą wypromowania innej stronki.

Śmiesznie się czyta niektóre wpisy.



Pozdrawiam.

Offline

#2292 2013-05-30 00:47:31

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Chciałeś napisać chyba, że większość NIE potrafi myśleć i ogląda online bo nawet sobie ściągnąć na dysk nic nie potrafią retardziki...
Albo piszą pierdoły o wirusach tak jak ty jasieńku. Sam jesteś tego doskonałym przykładem. I jeszcze te farmazony o ogladaniu online w HD. Litości...
No i skoro jesteś taki przeciwny ANSI, tłumaczom i wszystkim ich napisom to proszę bardzo, idź sobie obejrzyj coś online bez napisów z ANSI smile
GOOD LUCK papa
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez FusRoDah! (2013-05-30 00:52:25)

Offline

#2293 2013-05-30 00:51:09

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wydawało mi się, że można było na ansi, blokować posty niechcianych użytkowników.

Offline

#2294 2013-05-30 01:15:19

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie można było.
Swoją drogą fajny troll - ilość osób biorących go na poważnie, naprawdę uświadcza w przekonaniu, że przeciętny użytkownik ANSI jest takim samym przeciętnym użytkownikiem internetu jak przeciętny użytkownik shindena.

btw. Kane i tak nie zamknie ANSI, chyba, że przy wprowadzaniu 2.0

btw.2 i tak mało kto przerwie tłumaczenia

btw.3 W drodze eksperymentu niechętni tłumacze mogliby zrezygnować z distro na ansi - w jakiejkolwiek postaci - i załóżmy publikować napisy tylko na swoich stronach. Rezultat mógłby zaskoczyć. oczkod


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#2295 2013-05-30 01:27:08

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ostatnie strony

Pokaż spoiler
1000951b7bd5c383.gif


XX1BYr3.gif

Offline

#2296 2013-05-30 01:35:05

BógJasieQ
Zbanowany
Dołączył: 2013-05-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

Załóżmy, że zamkniemy ansi, skąd shinden będzie brał napisy?

Sam zrobi? Przecież na Shindenie zawsze są, będą i były najlepsze, w 100% autorskie napisy przy wstawkach ONLINE. Zamykajcie ten chłam, zawsze zostanie mi Shinden i jego profesjonalne wstawki smile Zawsze mogłem na niego liczyć i wiem, że się nie zawiodę !

EDIT:

FusRoDah! napisał:

Chciałeś napisać chyba, że większość NIE potrafi myśleć i ogląda online bo nawet sobie ściągnąć na dysk nic nie potrafią retardziki...
Albo piszą pierdoły o wirusach tak jak ty jasieńku. Sam jesteś tego doskonałym przykładem. I jeszcze te farmazony o ogladaniu online w HD. Litości...
No i skoro jesteś taki przeciwny ANSI, tłumaczom i wszystkim ich napisom to proszę bardzo, idź sobie obejrzyj coś online bez napisów z ANSI smile
GOOD LUCK papa
Pozdrawiam.


RETARDZI? SAM JESTEŚ RETARDEM! JASIU MA RACJĘ BO NA SHINDENIE JEST JAKOŚĆ W HD, nie wierzysz? SPRAWDŹ SAM! Shinden zawsze, odkąd sięgam pamięcią SAM ROBIŁ SWOJE NAPISY więc zamknięcie ANSI nic wam nie da.

A kwestia wirusów jest bardzo poważna, sam się ich boję jak nie wiem! Jeszcze mnie okradną z konta w Tibii i co wtedy?

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2013-05-30 13:43:45)

Offline

#2297 2013-05-30 01:57:00

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

images?q=tbn:ANd9GcSeSH_Bj5ip0YBPEL52sxEuUbj0JBrrwYuoNHyG7ClltmUHlRzG2A


You 1:0 Me

Offline

#2298 2013-05-30 02:08:17

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

BógJasieQ napisał:
DarkMnich napisał:

Załóżmy, że zamkniemy ansi, skąd shinden będzie brał napisy?

Sam zrobi? Przecież na Shindenie zawsze są, będą i były najlepsze, w 100% autorskie napisy przy wstawkach ONLINE. Zamykajcie ten chłam, zawsze zostanie mi Shinden i jego profesjonalne wstawki smile Zawsze mogłem na niego liczyć i wiem, że się nie zawiodę !

To już jest tak oczywisty trol, że aż dałem się strolować pisząc to.

Ostatnio edytowany przez Sidorf (2013-05-30 02:08:29)


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#2299 2013-05-30 02:27:59

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ostatnie strony kojarzą mi się tylko z tym.

ANSI 2.0 Powinno wg mnie działać na zasadzie zaproszeń, przynajmniej do pobierania.

Offline

#2300 2013-05-30 02:47:06

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Przez pierwsze kilka stron byłem pod wrażeniem... oraz pod biurkiem, zwijając się ze śmiechu.
Koleś ma naprawdę zajebiste poczucie humoru. Czytając następne posty nie mogłem wyjść z podziwu, że niektórzy... najprościej mówiąc debile, ciągnęli to dalej, dostarczając koledze pożywki. Nie mniej jednak dzięki temu rozmowa nie umarła i jest się z czego pośmiać.

Dosłownie rozwaliły mnie wypowiedzi zarzucające trollowi: "słaby poziom", gratulujące wiedzy i szkoły, jednocześnie prezentujące coś à la ziomy z boiska nieopodal podstawówki. Nasz tajemniczy mistrz propagandy aż emanuje swoistym grammarnazi czy ortofaszyzmem, cechującymi 'zreformowanych' wyjadaczy ANSI. Koleś nawet wie, jak i kiedy stosować zaimek "TĘ", z którym niejeden z tutejszych bywalców ma problem.

Ogólnie nie pamiętam, kiedy ostatnio było tu tak śmiesznie.
Btw., wyszło na jaw, jakich osłów mamy wśród użytkowników, chyba że to całe "poważne traktowanie" i ból dupy, to po prostu tak dobry trolling, że aż niezauważalny.

Kończąc, naprawdę ciekawi mnie, kto się kryje pod nickiem 'J4s13q'? Nie obrażając nikogo z wymienionych czy to Bodzio?, qwig?, arystar? a może Sir_Ace?,  LordCrane? lub coellus? Jedno jest pewne, koleś albo kolesiówa zna się na rzeczy, no doubt!
Życzę dalszego trollingu.

PS: teksty z "wujkiem", "avastem", "hadeonlajn" i "wirus trojan" są przecudne.

Sorry za chaotyczny wygląd tej wypowiedzi, ale jakoś nie chciało mi się tego logicznie porządkować.

Drogi J4s13q', przejdź na zawodowstwo, gdyż wychodzi ci to kapitalnie, książki mógłbyś pisać smile.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024