#2301 2013-05-30 03:37:28

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

vegeta391 napisał:

Btw., wyszło na jaw, jakich osłów mamy wśród użytkowników

Już dawno wyszło.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#2302 2013-05-30 03:53:03

Spaiki
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-21

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Aż popłakałem się ze śmiechu, przez tego trolla smile_big nie wiem czy z jego głupoty, czy talentu do trollowania hehe.

Offline

#2303 2013-05-30 07:08:24

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gdyby nie zakładał drugiego (trzeciego?) konta i nie użył kilku przesadnych tekstów, troll nie byłby tak oczywisty ;-) Niemniej jednak mnóstwo osób łykało wszystko jak młode pelikany. Rozrywka na długie minuty xD

Offline

#2304 2013-05-30 09:14:34

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A ostrzegałem. szalony


wladza1.png

Offline

#2305 2013-05-30 09:20:23

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyrule napisał:

A tak na poważnie, to zamrożenie tłumaczeń nowego sezonu jest serio niegłupim pomysłem. Sporo ciekawych rzeczy to pokaże. Jeśli nie chcemy pozbawiać kogoś jednak tłumaczeń, to można to po prostu po całym sezonie wydać zbiorczo (by się tłumaczyło, ale nie wydawało).

Zrobienie czegoś takiego jest raczej mało realne. Zawsze znajdzie się kliku pseudotłumaczy, którzy zaczną wrzucać swoje wypociny na ansi. Chyba że gnoić każdego nowego, żeby im się odechciało po jednym odcinku.  los

DarkMnich napisał:

Bodzio jak by zobaczył tam przecinki, to na zawał by padł  szalony.

Przyganiał kocioł garnkowi.
Zgadnij, ile błędów zrobiłeś w tej jednej linijce. jezor

Offline

#2306 2013-05-30 10:01:48

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Czemu ludzie ciągle podejrzewają mnie o takie brzydkie rzeczy? Ja nawet nigdy nie miałem na ANSI drugiego konta smutny

Offline

#2307 2013-05-30 10:23:18

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ariakis napisał:

Nie można było.

E, nie?

[...] chyba, że [...]

No, ta. Zgadza się...

W drodze eksperymentu [...]

W asfalcie?


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2308 2013-05-30 10:32:34

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

vegeta391 napisał:

Koleś nawet wie, jak i kiedy stosować zaimek "TĘ", z którym niejeden z tutejszych bywalców ma problem.

Potoczyzna?

P.S. FAiM, czuję się strollowany  smile_lol. O mowę potoczną biega i chodzi.

Ostatnio edytowany przez L0NG3r (2013-05-30 11:28:15)


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#2309 2013-05-30 10:40:07

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A co ma do tego jakaś wieś? cojest


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2310 2013-05-30 10:41:32

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

FAiM napisał:

A co ma do tego jakaś wieś? cojest

Nice one  jezor


XX1BYr3.gif

Offline

#2311 2013-05-30 11:56:22

chaisab
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:
chaisab napisał:

Witam, jestem tu nowy i nie znam się za bardzo, ale musiałem się wypowiedzieć.

A ja skończyłem technika górnictwa i pracuję jako doktor nauk medycznych.

Nie rozumiem, że niby konto założone pół roku temu ?
Co z tego skoro przez ten czas nic nie pisałem.

Demonis Angel napisał:
chaisab napisał:

Moim zdaniem powinien zostać wprowadzony skrypt. Nie można wejść na to forum bez zalaikowania anime-shinden na facebooku. Poziom dyskusji od razu by się podniósł.

Pozdrawiam.

Ta, z pewnością, troll, jak mniemam, ale słaby, co ma shinden do ANSI?

Nie ma to jak wyzywać innych od trolli gdy nie ma się dobrych argumentów. Już widać jaka polaczkowatość panuje na tym forum.



Powiem szczerze. Próbowałem już kilkukrotnie zabrać się za anime ściągane a nie te z dysku (w końcu bior te napisy bez pozwolenia i takie tam), ale już po chwili mi się odechciewało. Ostanio chciałem obejrzeć Panty & Stocking with Gartelbert więć ściągnąłem je na dysk. Uruchomiałem i od razu mnie odrzuciło - taka pikseloza, że aż można dostać raka oczu, nie to co na shindenie (oczywiście z tą jakością HD to ktoś lekko przesadził). Myślę sobie no dobra i tak spróbuję obejrzeć więc ściągnąłem z tąd napisy. Wybrałem te, które wydawały mi się najlepsze i biorę się za oglądanie a tu ciach niespodzianka. Zupełny brak pokrycia tekstu z tym co się dzieje na ekranie, jednym słowem nie da się oglądać. W końcu ściągnąłem inne napisy i obejrzałem, ale tłumaczenie byo po prostu beznadziejne (żeby już nie przeklinać). Biorę się za 2 odcinek a tutaj jeszcze jedna niespodzianka - zostały tylko te źle zsynchronizowane. Wkurzony wracam na ukochanego Shindena i patrzę cud, miód i orzeszki. Nie dość, że o niebo lepsza jakość(o czym już wspominałem) to na dokładkę te napisy, które chciałem idealnie zsynchronizowane. Już tutaj należy docenić trud jaki włożyli w to uploaderzy na shindenie, ale to nie wszytko. Okazało się, że ci geniusze (i to wcale nie jest sarkazm nawet jeśli tak brzmi) wycięli opening oraz ending - w końcu nie muszę przewijać tego dziadostwa. Po prostu żyć, nie umierać. Po tym obiecałem sobie, że już nigdy nie podbiorę anime.

Pozdrawiam wszystkich, którzy nie doceniają wyższości shindena nad zawirusowanymi torrentami (raz przez to musiałem robić reinstall systemu), dalej męczcie się z niezsynchronizowanymi napisami i beznadziejną jakością. Ja już dałem sobie spokój i wam radzę zrobić to samo.


P.S. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że BógJasieQ to naprawdę multi acc użytkownika J4s13q a nie po prostu jakaś marna prowokacja.

Offline

#2312 2013-05-30 12:02:20

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:
marek2fgc napisał:
chaisab napisał:

Witam, jestem tu nowy i nie znam się za bardzo, ale musiałem się wypowiedzieć.

A ja skończyłem technika górnictwa i pracuję jako doktor nauk medycznych.

Nie rozumiem, że niby konto założone pół roku temu ?
Co z tego skoro przez ten czas nic nie pisałem.

No właśnie to i nie tylko.  hehe

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-05-30 12:07:18)

Offline

#2313 2013-05-30 12:04:07

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:

(...)

Shinden - animu dla najtępszych!

Offline

#2314 2013-05-30 12:12:02

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Uważam, że zamrożenie tłumaczeń na cały sezon to dobry pomysł. Wystarczy zablokować funkcję dodawania napisów na głównej. Zrobimy sobie "wakacje".

Znajdą się pseudo-tłumacze, którzy będą robić pseudo-napisy? Niech robią i niech sami je wyrzucają na shindena. W czym problem? Przecież na shindenie jest najlepsza jakość :-).
Normalni subberzy zrobią sobie przerwę; chyba że "muszą" tłumaczyć - wtedy niech rozsyłają swoje przekłady mailowo.

Zróbmy taki eksperyment! Zobaczmy, co z tego wyjdzie! Wynieśmy trolling na nowy, wyższy poziom! To boldly go where no man has gone before!

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-05-30 12:13:05)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2315 2013-05-30 12:12:58

Muird
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-12-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:
marek2fgc napisał:
chaisab napisał:

Witam, jestem tu nowy i nie znam się za bardzo, ale musiałem się wypowiedzieć.

A ja skończyłem technika górnictwa i pracuję jako doktor nauk medycznych.

Nie rozumiem, że niby konto założone pół roku temu ?
Co z tego skoro przez ten czas nic nie pisałem.

Demonis Angel napisał:
chaisab napisał:

Moim zdaniem powinien zostać wprowadzony skrypt. Nie można wejść na to forum bez zalaikowania anime-shinden na facebooku. Poziom dyskusji od razu by się podniósł.

Pozdrawiam.

Ta, z pewnością, troll, jak mniemam, ale słaby, co ma shinden do ANSI?

Nie ma to jak wyzywać innych od trolli gdy nie ma się dobrych argumentów. Już widać jaka polaczkowatość panuje na tym forum.



Powiem szczerze. Próbowałem już kilkukrotnie zabrać się za anime ściągane a nie te z dysku (w końcu bior te napisy bez pozwolenia i takie tam), ale już po chwili mi się odechciewało. Ostanio chciałem obejrzeć Panty & Stocking with Gartelbert więć ściągnąłem je na dysk. Uruchomiałem i od razu mnie odrzuciło - taka pikseloza, że aż można dostać raka oczu, nie to co na shindenie (oczywiście z tą jakością HD to ktoś lekko przesadził). Myślę sobie no dobra i tak spróbuję obejrzeć więc ściągnąłem z tąd napisy. Wybrałem te, które wydawały mi się najlepsze i biorę się za oglądanie a tu ciach niespodzianka. Zupełny brak pokrycia tekstu z tym co się dzieje na ekranie, jednym słowem nie da się oglądać. W końcu ściągnąłem inne napisy i obejrzałem, ale tłumaczenie byo po prostu beznadziejne (żeby już nie przeklinać). Biorę się za 2 odcinek a tutaj jeszcze jedna niespodzianka - zostały tylko te źle zsynchronizowane. Wkurzony wracam na ukochanego Shindena i patrzę cud, miód i orzeszki. Nie dość, że o niebo lepsza jakość(o czym już wspominałem) to na dokładkę te napisy, które chciałem idealnie zsynchronizowane. Już tutaj należy docenić trud jaki włożyli w to uploaderzy na shindenie, ale to nie wszytko. Okazało się, że ci geniusze (i to wcale nie jest sarkazm nawet jeśli tak brzmi) wycięli opening oraz ending - w końcu nie muszę przewijać tego dziadostwa. Po prostu żyć, nie umierać. Po tym obiecałem sobie, że już nigdy nie podbiorę anime.

Pozdrawiam wszystkich, którzy nie doceniają wyższości shindena nad zawirusowanymi torrentami (raz przez to musiałem robić reinstall systemu), dalej męczcie się z niezsynchronizowanymi napisami i beznadziejną jakością. Ja już dałem sobie spokój i wam radzę zrobić to samo.


P.S. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że BógJasieQ to naprawdę multi acc użytkownika J4s13q a nie po prostu jakaś marna prowokacja.


Ehhh... ściągnąć anime pod wersie do której są napisy to za dużo, bądź dopasować do tej która pobrałeś?  Lepsza jakość  - oglądając w okienku o wielkości centymetr na centymetr masz lepszą jakość. To tylko pokazuje, że z serwisów online korzystają osoby, które nawet napisów przestawić nie potrafią. Co to za argument OP i ED? Jak tacy z nich geniusze to czemu sami nie tłumaczą tylko przypisują sobie zasługi innych?
Chciałbym doczekać czasu, kiedy przez na przykład dwa tygodnie na ansi zostanie zablokowana możliwość pobierania napisów, bądź żadne tłumaczenie nie zostanie udostępnione. Ciekawe co by tacy uploaderzy zrobili? Pewnie przy każdej serii pojawiłby się komunikat, że  czekają... no włśnie ciekawe o by wmówili swoim wyznawcą?

Offline

#2316 2013-05-30 12:17:30

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sledziu_w napisał:

Uważam, że zamrożenie tłumaczeń na cały sezon to dobry pomysł. Wystarczy zablokować funkcję dodawania napisów na głównej. Zrobimy sobie "wakacje".

Do tego potrzebny admin, a walka z wiadomymi serwisami to inicjatywa oddolna części userów, więc...

Offline

#2317 2013-05-30 12:18:19

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:

Powiem szczerze. Próbowałem już kilkukrotnie zabrać się za anime ściągane a nie te z dysku (w końcu bior te napisy bez pozwolenia i takie tam), ale już po chwili mi się odechciewało. Ostanio chciałem obejrzeć Panty & Stocking with Gartelbert więć ściągnąłem je na dysk. Uruchomiałem i od razu mnie odrzuciło - taka pikseloza, że aż można dostać raka oczu, nie to co na shindenie (oczywiście z tą jakością HD to ktoś lekko przesadził). Myślę sobie no dobra i tak spróbuję obejrzeć więc ściągnąłem z tąd napisy. Wybrałem te, które wydawały mi się najlepsze i biorę się za oglądanie a tu ciach niespodzianka. Zupełny brak pokrycia tekstu z tym co się dzieje na ekranie, jednym słowem nie da się oglądać. W końcu ściągnąłem inne napisy i obejrzałem, ale tłumaczenie byo po prostu beznadziejne (żeby już nie przeklinać). Biorę się za 2 odcinek a tutaj jeszcze jedna niespodzianka - zostały tylko te źle zsynchronizowane. Wkurzony wracam na ukochanego Shindena i patrzę cud, miód i orzeszki. Nie dość, że o niebo lepsza jakość(o czym już wspominałem) to na dokładkę te napisy, które chciałem idealnie zsynchronizowane. Już tutaj należy docenić trud jaki włożyli w to uploaderzy na shindenie, ale to nie wszytko. Okazało się, że ci geniusze (i to wcale nie jest sarkazm nawet jeśli tak brzmi) wycięli opening oraz ending - w końcu nie muszę przewijać tego dziadostwa. Po prostu żyć, nie umierać. Po tym obiecałem sobie, że już nigdy nie podbiorę anime.

Pikseloza i brak synchronizacji?
Aż chcę to zobaczyć.
Możesz podać link do odcinka i napisów?

Offline

#2318 2013-05-30 12:18:20

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Muird napisał:

Ehhh... ściągnąć anime pod wersie do której są napisy to za dużo, bądź dopasować do tej która pobrałeś?  Lepsza jakość  - oglądając w okienku o wielkości centymetr na centymetr masz lepszą jakość. To tylko pokazuje, że z serwisów online korzystają osoby, które nawet napisów przestawić nie potrafią. Co to za argument OP i ED? Jak tacy z nich geniusze to czemu sami nie tłumaczą tylko przypisują sobie zasługi innych?
Chciałbym doczekać czasu, kiedy przez na przykład dwa tygodnie na ansi zostanie zablokowana możliwość pobierania napisów, bądź żadne tłumaczenie nie zostanie udostępnione. Ciekawe co by tacy uploaderzy zrobili? Pewnie przy każdej serii pojawiłby się komunikat, że  czekają... no włśnie ciekawe o by wmówili swoim wyznawcą?

"To ostatni miesiąc przed zakończeniem roku szkolnego i musimy zaliczyć przedmioty". smile_big

A ludzie nadal dają się trollować. Chaisab spośród wszystkich do tej pory chyba brzmi najbardziej wiarygodnie.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-05-30 12:19:35)

Offline

#2319 2013-05-30 13:01:38

chaisab
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Powiem tak, ja wyraziłem tylko swoją opinię i od razu zostałem zwyzywany od trolli i ... gimbazy.

Nikt nie powiedział, że nie umiem zsynchronizować napisów bo już to robiłem za pomocą programu subtitle edit, ale nie chce mi się bawić w zmienianie czasu w powiedzmy 64 odcinkach (P&S akurat ma 13, ale to był tylko przykład). Rzeczywiście można pobrać wersję do napisów, ale UWAGA ..... nie zawsze jest seed (kolejna wada dziadowych torrentow). Jak chciałem pobrać anime "aki sora" to do tej pory nie znalazłem na torrentach wersji, która dałoby się pobrać (brak seeda). Można powiedzieć, że to dla tego iż anime nie jest popularne i to prawda, ale to nie zmienia faktu, że na shindenie obejrzałem bez problemu.
Co do propozycji aby przestać wydawać napisy jestem za. Oczywiscie shinden będzie miał problemy, ale utrudnicie ściąganie napisów "prawdziwym Otaku pobierajacym torrenty". Róbcie sobie jak chcecie, ale żeby potem nie było płaczu, że nikt nie ściąga waszych napisów tylko wszyscy przeszli na shindena (jest na tyle popularny, że na pewno znajdzie się ktoś kto przetłumaczy im napisy).

@wtas: sciagalem z nyaa.eu ale już nie pamiętam która wersję dokladnie a napisów za dużo nie ma. Jak wpiszesz w wyszukuwarce to masz przetłumaczone cale anime w tylko jeden wersji, a 3 wersje tylko do 1 odcinka.

Offline

#2320 2013-05-30 13:16:06

Enemehge
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Oglądam anime na Shindenie i jestem z tego dumny! Nie przyszedłem was jednak przekonywać, żebyście przestali tracić czas na pobieranie animu i w ogóle... Chce was tylko ostrzec!
Z tego co wiem pobieracie animce z torrentów, zdajecie sobie sprawę, że jest to NIELEGALNE? Mój kumpel poszedł przez to siedzieć na wiele, wiele lat. Pobierał sobie beztrosko animu i nagle boom! Policja zrobiła mu wjazd na chatę. Ja tu niczego nie wymyślam, tak było naprawdę. Dlatego zastanówcie się na spokojnie, warto tak ryzykować?


Sword Art Online <3

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024