#2341 2013-05-30 14:36:17

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

vegeta391 napisał:

Dosłownie rozwaliły mnie wypowiedzi zarzucające trollowi: "słaby poziom", gratulujące wiedzy i szkoły, jednocześnie prezentujące coś à la ziomy z boiska nieopodal podstawówki. Nasz tajemniczy mistrz propagandy aż emanuje swoistym grammarnazi czy ortofaszyzmem, cechującymi 'zreformowanych' wyjadaczy ANSI. Koleś nawet wie, jak i kiedy stosować zaimek "TĘ", z którym niejeden z tutejszych bywalców ma problem.

I mimo tego twierdzisz:

vegeta391 napisał:

Kończąc, naprawdę ciekawi mnie, kto się kryje pod nickiem 'J4s13q'? Nie obrażając nikogo z wymienionych czy to Bodzio?, qwig?, arystar? a może Sir_Ace?,  LordCrane? lub coellus? Jedno jest pewne, koleś albo kolesiówa zna się na rzeczy, no doubt!
Życzę dalszego trollingu..

A ja nawet nie wiem, co to zaimek smile_big


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2342 2013-05-30 14:37:57

chaisab
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Mam konto na bakabt.

Co do złodziejstwa: skoro.twórcy napisów udostępniają je za darmo to co za różnica kto i w jakim celu z nich korzysta ?


@marek: najwidoczniej "marna jakość online" niszczy psyche.

Offline

#2343 2013-05-30 14:38:27

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Zawsze jest jeszcze
AnimeTake.com
TokyoTosho.info

Może mi ktoś podać linka do anime z wirusem? Bo ja takiego nie spotkałem jeszcze

Ostatnio edytowany przez wtas (2013-05-30 16:29:25)

Offline

#2344 2013-05-30 14:39:07

rorek
Użytkownik
Skąd: Zabrze
Dołączył: 2011-08-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:

Trochę trudno wybrzydzac jak masz dostępna 1 seedowana wstawke na całe torrenty.
Poza tym zanim pokazesz to dzieciom to wyjdzie już wersja super, mega full hd i to co aktualnie pobrales będzie uważane za słabą jakość.
Co innego rewatch, ale i wtedy lepiej oglądać online bo mimo wszystko taka ilość anime trochę zasmieca dysk.

komu zaśmieca temu zaśmieca
Ja jeszcze z czasów kiedy oczekiwanie na pobranie odcinka doprowadzała mnie na skraj załamania został mi nawyk chomikowania tych bajeczek
A pobraną wersje zawsze można zastąpić lepszą


XQwiDt5.png

Offline

#2345 2013-05-30 14:41:08

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Co do złodziejstwa: skoro.twórcy napisów udostępniają je za darmo to co za różnica kto i w jakim celu z nich korzysta ?

Nie chodzi o to kto korzysta, bo korzystać może każdy, ale o to kto zarabia na tym gruba kasę.

Offline

#2346 2013-05-30 14:41:29

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:

Mam konto na bakabt.

I wciąż nie umiesz obejrzeć odcinka. Jakie to smutne...

chaisab napisał:

Co do złodziejstwa: skoro.twórcy napisów udostępniają je za darmo to co za różnica kto i w jakim celu z nich korzysta ?

Mam w dupie kwestie prawne, logiczne itp. To jest chamstwo i tyle.

Offline

#2347 2013-05-30 14:44:00

chaisab
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@wtas: na szczęście ta wstawka po ktorej musiałem reinstalowac komputer już zniknęła.

@rorek: nie wiem jak ty, ale moj pc ma tylko 1 terabajt miejsca i jesli teraz miałbym przetrzymywac tam 100 różnych anime średnio po kilkanascie giga to bym chyba nie wyrobił.


@up: nie wszystko jest na bakabt.

Ostatnio edytowany przez chaisab (2013-05-30 14:46:17)

Offline

#2348 2013-05-30 14:45:53

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:

@rorek: nie wiem jak ty, ale moj pc ma tylko 1 terabajt miejsca i jesli teraz miałbym przetrzymywac tam 100 różnych anime średnio po kilkanascie giga to bym chyba nie wyrobił.

Po co? Chcesz obejrzeć jeszcze raz? Ściągnij jeszcze raz. Prawdopodobnie znajdziesz nawet lepszą wersję i ściągniesz jeszcze szybciej niż 3 lata temu np. Ja na dysku trzymam tylko jakieś ulubione pojedyncze rzeczy lub takie, które do bawienia się w montaże i AMVki mi się przydadzą.

(No i moją 2TB kolekcję hentaiów, bez której nie wychodzę z domu.  szalony )

Ostatnio edytowany przez Hyrule (2013-05-30 14:47:26)

Offline

#2349 2013-05-30 14:46:14

Zuvvo
Użytkownik
Dołączył: 2012-01-31

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:

@rorek: nie wiem jak ty, ale moj pc ma tylko 1 terabajt miejsca i jesli teraz miałbym przetrzymywac tam 100 różnych anime średnio po kilkanascie giga to bym chyba nie wyrobił.

Gdy usuwasz anime PPM+delete, to potem trzeba jeszcze kosz opróżnić. Taki mały tip. smile_big

Offline

#2350 2013-05-30 14:48:46

chaisab
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyrule napisał:
chaisab napisał:

@rorek: nie wiem jak ty, ale moj pc ma tylko 1 terabajt miejsca i jesli teraz miałbym przetrzymywac tam 100 różnych anime średnio po kilkanascie giga to bym chyba nie wyrobił.

Po co? Chcesz obejrzeć jeszcze raz? Ściągnij jeszcze raz. Prawdopodobnie znajdziesz nawet lepszą wersję i ściągniesz jeszcze szybciej niż 3 lata temu np.


Mój post dotyczył chomikowania anime na dysku. Samo ściągnięcie to nie problem, ale gdy  muszę ściągać 3 wersję bo okazuje się, że np: 2 poprzednie stają w połowie to coś się we mnie gotuje.

Offline

#2351 2013-05-30 14:49:16

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:

@wtas: na szczęście ta wstawka po ktorej musiałem reinstalowac komputer już zniknęła.

Czyli nie ma dowodu, że taka wstawka istniała

A z drugiej strony: Co robił antywirus na twoim komputerze. (Chyba, że był akurat na wakacjach)
No chyba, że jesteś samobójcą który zapuszcza się w odmęty internetu bez antyvira.

nie wszystko jest na bakabt.

na shindenie też nie ma wszystkiego

ale prawie wszystko jest na nyaa, tokyotosho, animetake

Ostatnio edytowany przez wtas (2013-05-30 14:51:03)

Offline

#2352 2013-05-30 14:50:32

rorek
Użytkownik
Skąd: Zabrze
Dołączył: 2011-08-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:

@wtas:
@rorek: nie wiem jak ty, ale moj pc ma tylko 1 terabajt miejsca i jesli teraz miałbym przetrzymywac tam 100 różnych anime średnio po kilkanascie giga to bym chyba nie wyrobił.

  rotfl  a mój lapek ma 320GB i jakoś daje rade

Ostatnio edytowany przez rorek (2013-05-31 12:26:37)


XQwiDt5.png

Offline

#2353 2013-05-30 14:52:05

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:
Hyrule napisał:
chaisab napisał:

@rorek: nie wiem jak ty, ale moj pc ma tylko 1 terabajt miejsca i jesli teraz miałbym przetrzymywac tam 100 różnych anime średnio po kilkanascie giga to bym chyba nie wyrobił.

Po co? Chcesz obejrzeć jeszcze raz? Ściągnij jeszcze raz. Prawdopodobnie znajdziesz nawet lepszą wersję i ściągniesz jeszcze szybciej niż 3 lata temu np.


Mój post dotyczył chomikowania anime na dysku. Samo ściągnięcie to nie problem, ale gdy  muszę ściągać 3 wersję bo okazuje się, że np: 2 poprzednie stają w połowie to coś się we mnie gotuje.

Jak Ty to robisz, że Tobie coś staje w połowie? Już nawet stare, mniej znane serie, których nie ma na nyaa, ani na bakabt, ani u żadnej grupy na stronie udaje mi się znaleźć i ściągnąć bez problemu (zazwyczaj na DDL). Ile to już lat minęło, kiedy to ostatnio jakiś torrent z anime mi się zatrzymał w trakcie ściągania...

(zmienię na "zatrzymał się", bo jeszcze będzie, że dawno mi nic nie stawało.  jezor )

Ostatnio edytowany przez Hyrule (2013-05-30 14:59:30)

Offline

#2354 2013-05-30 14:53:34

chaisab
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

wtas napisał:

A z drugiej strony: Co robił antywirus na twoim komputerze. (Chyba, że był akurat na wakacjach)
No chyba, że jesteś samobójcą który zapuszcza się w odmęty internetu bez antyvira.

Avast jakoś mi go nie wykrył.

Offline

#2355 2013-05-30 14:54:10

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyrule napisał:

Jak Ty to robisz, że Tobie coś staje w połowie?

Za mało hentaiów, może choć raz coś mu stanie w pełni  smile_lol


Ty dulowaty userze!

Offline

#2356 2013-05-30 14:54:57

chaisab
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyrule napisał:

Jak Ty to robisz, że Tobie coś staje w połowie? Już nawet stare, mniej znane serie, których nie ma na nyaa, ani na bakabt, ani u żadnej grupy na stronie udaje mi się znaleźć i ściągnąć bez problemu (zazwyczaj na DDL). Ile to już lat minęło, kiedy to ostatnio jakiś torrent z anime mi się zatrzymał w trakcie ściągania...


Najwidoczniej tylko ja mam takiego pecha, że pomimo iż na torrentach pisze, że są seedy to w rzeczywistości ich nie ma.

Ostatnio edytowany przez chaisab (2013-05-30 15:01:23)

Offline

#2357 2013-05-30 15:00:15

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus +1
Mistrzyni ciętej riposty

może choć raz coś mu stanie w pełni

a w nowiu to już stać nie może?

Ostatnio edytowany przez wtas (2013-05-30 15:04:05)

Offline

#2358 2013-05-30 15:06:12

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

wtas napisał:

a w nowiu to już stać nie może?

No wiesz, ta magiczna pełnia.  szpan

Offline

#2359 2013-05-30 15:10:25

Bobek
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie rozumiem waszego hejtu - przeglądam to forum co jakiś czas ale czegoś takiego chyba jeszcze nie widziałem. Wchodzi sobie normalny użytkownik - taki chaisab, wypowiada się w temacie dyskusyjnym, wybierając jedną ze stron - w tym przypadku Anime Shinden, a wy go uznajecie za trolla? Bez sensu!
Jeżeli mógłbym wtrącić swoje pięć groszy do dyskusji, to chciałbym zauważyć, że ściąganie anime jest dla pewnych osób uciążliwe ( wcześniej zbanowany jasiek czy aktywny chaisab ). Do tego grona zaliczam się także ja. Dlaczego? Odpowiedz jest bardzo prosta - sam posiadam mały dysk, a anime, które ostatnimi czasy pobrałem ( było to niespełna pół roku temu ) ważyło 16GB przy 13 odcinkach! Mowa tutaj o Madoce. Mając dysk 80 GB nie jestem w stanie ściągać taką ilość anime, jaką oglądam (prawie codziennie) na portalu jakim jest Anime-Shinden. Do tego dochodzi mój strasznie wolny internet, który ma limitowane pobieranie ale prędkość internetu jest wystarczająca abym obejrzał w WYSTARCZAJĄCEJ jakości na w/w serwisie. Rozumiem, że 720p i ciut gorsza jakość dźwięku może być odpychająca ale większości to nie przeszkadza. Sam jestem taką osobą, która ogląda online bo jest to: wygodniejsze, szybsze i przyjemniejsze. Jest odcinek? Wchodzę, oglądam. Jeżeli miałbyś ściągać każdą serię jaką obejrzałem zajęłoby mi to mnóstwo czasu i pewnie pieniędzy ( lepszy internet + zwiększenie poboru prądu ). Takie są fakty, nic na to nie poradzicie.

Co do samej idei zamknięcia animesub czy zaprzestania uploadowania napisów.... Dobrze określił to chaisab - Shinden jest zbyt popularny aby nie znaleźć kogoś, kto chciałby robić dla nich napisy - za dużo mogliby stracić. Taka ilość odwiedzin i oglądanych anime wciągu doby jest naprawdę bardzo szokująca, więc autoreklama jest tutaj popularną metodą dodawania napisów świeżych tłumaczy itd.

Na koniec chciałbym zaapelować o krytykowanie czyichś poglądów.... Żyjemy w XXI wieku, gdzie panuje wolność słowa.... Szkoda tylko, że na wolność słowa się tutaj  nie pozwala smutny

Pozdrawiam, Bobek.

Offline

#2360 2013-05-30 15:10:54

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ale pełnia jest tylko raz w miesiącu (czasami 2 razy ale bardzo rzadko)
Więc...

Nie to jest zbyt straszne
Nawet pomyśleć o tym nie mogę

Ostatnio edytowany przez wtas (2013-05-30 15:12:28)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024