#2521 2013-05-31 16:17:15

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jeśli zakładacie, że łonliny same zaczną robić suby (ewentualnie jedni zrobią, reszta podpierniczy), to z udostępnieniem napisów wystarczybyło trochę poczekać oczkod.

Ewentualnie udostępniać napisy w jakimś zamkniętym systemie na zaproszenia, gdzie karą byłoby zablokowanie konta delikwenta, wszystkich kont, które dzięki niemu uzyskały dostęp, oraz konta dzięki któremu on go uzyskał. szalony


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2522 2013-05-31 16:23:14

chaisab
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

FAiM napisał:

Jeśli zakładacie, że łonliny same zaczną robić suby (ewentualnie jedni zrobią, reszta podpierniczy), to z udostępnieniem napisów wystarczybyło trochę poczekać oczkod.

Ewentualnie udostępniać napisy w jakimś zamkniętym systemie na zaproszenia, gdzie karą byłoby zablokowanie konta delikwenta, wszystkich kont, które dzięki niemu uzyskały dostęp, oraz konta dzięki któremu on go uzyskał. szalony

To już imo lekka przesada, ale akurat to mogłoby sie udać. Jednak trudno mogłoby być znaleźć kompromis między otwartością takiego systemu (aby wszyscy, którzy chcą pobrać napisy mogli to zrobić, nawet bez znajomych, od ktorych mogliby dostać zaproszenie) a jego zamkniętością( aby nikt nieproszony nie uzyskał dostępu do napisów).

Offline

#2523 2013-05-31 16:24:07

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ja powiem tak:
1. Napisy dla zarejestrowanych + system zaproszeń.
2. Napisy dla wszystkich, ale dzienny limit pobrań na ip (słaby pomysł, ale zawsze jakiś).
3. (IMO najgorszy mój pomysł, ale najbardziej skuteczny) Płatna rejestracja, coby się kilku kont siundenowcom nie zachciało + system ostrzeżeń (jak znajdziemy czyjeś napisy bez zgody na online i dowiemy się kto je wstawił, ostrzeżenie, 3 ostrzeżenia = ban)

Offline

#2524 2013-05-31 16:24:50

IdolwSzutrab7
Użytkownik
Skąd: Piła
Dołączył: 2012-11-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:

BTW. Na blogu napisał ze swoje konta G+, więc możecie sobie pobuszować po jego danych osobowych. Jest nawet zdjęcie.

Napisałem ze swojego konta G+, ponieważ nie mam zamiaru chować się za anonimowym ekranem. Zdjęcie jest otagowane i nigdzie nie zezwalam na jego rozpowszechnianie. Myślałem, że jesteście ludźmi, z którymi można porozmawiać, czy podyskutować, ale powiedzieć wam coś i tylko śmiać się potraficie. Infantylne zachowanie. Możecie się zamknąć z tym całym ANSI i odizolować się od świata zewnętrznego, bo dla was każdy użytkownik z innego forum, to powód do śmiechu i radości. O dziwo nadal jest pełno ludzi, którzy oglądają z komputera, w tym ja, ale takie hardy tylko zniechęcają, bo trzeba na nowo odcinek pobierać, a już nie wspomnę o tych namolnych komunikatach, które rozpraszają uwagę. Pisząc tamtą wiadomość na blogu tłumacza miałem na myśli to, aby nie mieszał on innych użytkowników w swoją wojnę, uważałem że jest to po prostu drobny błąd, ale po tym co zrobiliście widzę, że aż się rwiecie do tego, aby upokorzyć każdego z innego forum, jakby wasze było tym najważniejszym i najlepszym.

Szkoda, bo naprawdę miałem dobrą opinię o tej stronie, no ale użytkowników się nie wybiera, a trolle są wszędzie, więc jeżeli twórcą choć trochę zależy na opinii, to dobrze.

PS: Pozdrowienia dla kreatywnego użytkownika, który wygooglował i wynalazł moje zdjęcie, pewnie mu ulżyło, gdy mazał po nim czerwonym tekstem.

Ostatnio edytowany przez IdolwSzutrab7 (2013-05-31 16:30:41)

Offline

#2525 2013-05-31 16:26:31

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar napisał:

Nie ma to jak plujący się o swoje prawa ludzie, którzy robią coś jeszcze bardziej godnego pogardy. Wykorzystywanie zdjęć zwykłych użytkowników do naśmiewania się z nich tylko dlatego, że lubią korzystać z niewygodnej dla was strony.

W sumie to nie tyle śmieszy mnie on, co jego poglądy.
Pirat chce pozwać pirata, bo ten umieścił w pirackim pliku coś, co niby obraża innych piratów z pirackiego serwisu udostępniającego pirackie wydania?  szalony

IdolWSzutrab7 napisał:

Zdjęcie jest otagowane i nigdzie nie zezwalam na jego rozpowszechnianie.

A ja nie zezwalam na rozpowszechnianie moich napisów i jakoś cenzura z pewnej strony mają to w dupie.

Ostatnio edytowany przez Besamir (2013-05-31 16:35:15)

Offline

#2526 2013-05-31 16:31:51

megamas
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2011-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

IdolWSzutrab7 napisał:

Zdjęcie jest otagowane i nigdzie nie zezwalam na jego rozpowszechnianie.

Tłumacze nie życzą sobie rozpowszechniania napisów na shitdenie i co? Twoje zdjęcie wpadło do internetu przecież, a ty, jako rasowy użytkownik shindena, chyba znasz prawa jakie rządzą tym waszym serwisikiem cojest? Zatem nie powinieneś mieć żadnych obiekcji. szalony

Ostatnio edytowany przez megamas (2013-05-31 16:35:28)


Be a man – the Madao way.

Offline

#2527 2013-05-31 16:32:27

rika09
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-01

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

FAiM napisał:

Ewentualnie udostępniać napisy w jakimś zamkniętym systemie na zaproszenia, gdzie karą byłoby zablokowanie konta delikwenta, wszystkich kont, które dzięki niemu uzyskały dostęp, oraz konta dzięki któremu on go uzyskał. szalony

Przecierz najwieksi przeciwnicy/trolle anime online juz tak robia, teraz chca tylko zeby shinden zdechl rotfl Wiec nie mam nic wiecej do dodania oprocz tego ze gdybym mial wladze, to zrobilbym tu porzadek smile_big
Hejt i troling wypad z tematu!
Hardki z obrazliwymi i chamskimi tekstami podobnie. (nie obrazliwe teskty typu "nie zgadzamy sie na udostepnianie online" na caly ekran, rozowe czy krecace sie, moga byc)


"po winstalowaniu wszystko dziala samoczynnie i nie mozna tego zatrzymac..."

Offline

#2528 2013-05-31 16:39:01

Urizithar
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:

A ja nie zezwalam na rozpowszechnianie moich napisów i jakoś cenzura z pewnej strony mają to w dupie.

I traktujesz to jako zgodę do bycia ostatnim  cenzura ? beznadzieja Jak się chce czepiać innych, to najpierw samemu należałoby być w porządku.

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2013-05-31 16:48:28)

Offline

#2529 2013-05-31 16:40:16

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar napisał:
Besamir napisał:

A ja nie zezwalam na rozpowszechnianie moich napisów i jakoś cenzura z pewnej strony mają to w dupie.

I traktujesz to jako zgodę do bycia ostatnim  cenzura ? beznadzieja Jak się chce czepiać innych, to najpierw samemu należałoby być w porządku.


Nie my to zaczęliśmy.  mruga

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2013-05-31 16:48:35)

Offline

#2530 2013-05-31 16:44:09

megamas
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2011-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:
Urizithar napisał:
Besamir napisał:

A ja nie zezwalam na rozpowszechnianie moich napisów i jakoś cenzura z pewnej strony mają to w dupie.

I traktujesz to jako zgodę do bycia ostatnim  cenzura ? beznadzieja Jak się chce czepiać innych, to najpierw samemu należałoby być w porządku.


Nie my to zaczęliśmy.  mruga

To samo chciałem napisać. smile_big Po prostu shitdenowcy mają podwójne standardy, inaczej się tego skomentować nie da. papa

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2013-05-31 16:48:46)


Be a man – the Madao way.

Offline

#2531 2013-05-31 16:44:13

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar napisał:

I traktujesz to jako zgodę do bycia ostatnim chujem?

Ostatnim  cenzura  jest twój kolega z shindena.

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2013-05-31 16:48:56)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2532 2013-05-31 16:44:31

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar napisał:
Besamir napisał:

A ja nie zezwalam na rozpowszechnianie moich napisów i jakoś cenzura z pewnej strony mają to w dupie.

I traktujesz to jako zgodę do bycia ostatnim  cenzura ? beznadzieja Jak się chce czepiać innych, to najpierw samemu należałoby być w porządku.

Piękne słowa. Jeszcze trochę zdjęć i można powiedzieć; jeden do jednego.

IdolWSzutrab7, seksi masz to zdjęcie. A te góry w tle. Dusza romantyka. Aż ciśnie się na usta: "tylko siunden, dzifko, czais!?".

Offline

#2533 2013-05-31 16:46:52

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

IdolWSzutrab7 napisał:
Besamir napisał:

BTW. Na blogu napisał ze swoje konta G+, więc możecie sobie pobuszować po jego danych osobowych. Jest nawet zdjęcie.

Napisałem ze swojego konta G+, ponieważ nie mam zamiaru chować się za anonimowym ekranem. Zdjęcie jest otagowane i nigdzie nie zezwalam na jego rozpowszechnianie. Myślałem, że jesteście ludźmi, z którymi można porozmawiać, czy podyskutować, ale powiedzieć wam coś i tylko śmiać się potraficie. Infantylne zachowanie. Możecie się zamknąć z tym całym ANSI i odizolować się od świata zewnętrznego, bo dla was każdy użytkownik z innego forum, to powód do śmiechu i radości. O dziwo nadal jest pełno ludzi, którzy oglądają z komputera, w tym ja, ale takie hardy tylko zniechęcają, bo trzeba na nowo odcinek pobierać, a już nie wspomnę o tych namolnych komunikatach, które rozpraszają uwagę. Pisząc tamtą wiadomość na blogu tłumacza miałem na myśli to, aby nie mieszał on innych użytkowników w swoją wojnę, uważałem że jest to po prostu drobny błąd, ale po tym co zrobiliście widzę, że aż się rwiecie do tego, aby upokorzyć każdego z innego forum, jakby wasze było tym najważniejszym i najlepszym.

Szkoda, bo naprawdę miałem dobrą opinię o tej stronie, no ale użytkowników się nie wybiera, a trolle są wszędzie, więc jeżeli twórcą choć trochę zależy na opinii, to dobrze.

PS: Pozdrowienia dla kreatywnego użytkownika, który wygooglował i wynalazł moje zdjęcie, pewnie mu ulżyło, gdy mazał po nim czerwonym tekstem.

Już, już, baranku. To tylko bajeczka, możesz obejrzeć inną, tylko nie zapomnij wytoczyć procesu, że ci bajeczkę zabrali.

Offline

#2534 2013-05-31 16:48:54

chaisab
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hidu napisał:

Ja powiem tak:
1. Napisy dla zarejestrowanych + system zaproszeń.
2. Napisy dla wszystkich, ale dzienny limit pobrań na ip (słaby pomysł, ale zawsze jakiś).
3. (IMO najgorszy mój pomysł, ale najbardziej skuteczny) Płatna rejestracja, coby się kilku kont siundenowcom nie zachciało + system ostrzeżeń (jak znajdziemy czyjeś napisy bez zgody na online i dowiemy się kto je wstawił, ostrzeżenie, 3 ostrzeżenia = ban)

Nr 3 to wyjątkowo kiepski pomysł bo znowu zwykli uzytkownicy, którzy nie chcieliby płacić przeszliby na siundena. Ponad to byloby mnóstwo tych subow na chomikach i innych syfach.

Offline

#2535 2013-05-31 16:51:48

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

Shitden właśnie przekroczył kolejny próg chamstwa... Wrzucili hardka Hataraku Maou sama! 08, który został upubliczniony na animesub...
Czy oni nie mają godności!?

Już dawno się tak nie uśmiałem. Widać, że ten serwis to klasa sama w sobie.  okej
Tak czy siak, metoda wydawania się nie zmieni. Dokończę Hataraku i schodzę do podziemi. przecinek

Offline

#2536 2013-05-31 16:57:36

Urizithar
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:
Urizithar napisał:
Besamir napisał:

A ja nie zezwalam na rozpowszechnianie moich napisów i jakoś cenzura z pewnej strony mają to w dupie.

I traktujesz to jako zgodę do bycia ostatnim  cenzura ? beznadzieja Jak się chce czepiać innych, to najpierw samemu należałoby być w porządku.

Nie my to zaczęliśmy.  mruga

Skasowałem wszelkie swoje napisy i jeśli czyta to jakiś mod, to proszę o kasację mojego konta. Już i tak zbyt tym chlewem ode mnie zajeżdża. Jakby ktoś chciał moje napisy (te lub jakikolwiek inne, które zrobię) to pisać na pw na shindenie, a zapewne umieszczę je później w jakimś innym miejscu. Do widzenia tym kilku sensownym użytkownikom, którzy się tu jeszcze ostali.

Ostatnio edytowany przez Urizithar (2013-05-31 17:00:29)

Offline

#2537 2013-05-31 17:01:51

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hłehłe!


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2538 2013-05-31 17:04:27

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Łał, jednego siundena mniej.

btw: całkiem w dobrym momencie. Akurat dziś wyjaśniła się legalność napisów.

Ostatnio edytowany przez dulu (2013-05-31 17:09:32)

Offline

#2539 2013-05-31 17:33:55

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

chaisab napisał:
FAiM napisał:

Jeśli zakładacie, że łonliny same zaczną robić suby (ewentualnie jedni zrobią, reszta podpierniczy), to z udostępnieniem napisów wystarczybyło trochę poczekać oczkod.

Ewentualnie udostępniać napisy w jakimś zamkniętym systemie na zaproszenia, gdzie karą byłoby zablokowanie konta delikwenta, wszystkich kont, które dzięki niemu uzyskały dostęp, oraz konta dzięki któremu on go uzyskał. szalony

To już imo lekka przesada, ale akurat to mogłoby sie udać. Jednak trudno mogłoby być znaleźć kompromis między otwartością takiego systemu (aby wszyscy, którzy chcą pobrać napisy mogli to zrobić, nawet bez znajomych, od ktorych mogliby dostać zaproszenie) a jego zamkniętością( aby nikt nieproszony nie uzyskał dostępu do napisów).

Przesada? Imo jedyny skuteczny sposób, by zaproszenia nie były rozdawane na lewo i prawo.

Zresztą to jedynie rozszerzenie systemu ograniczonej dyskrybucji swoich napisów, który - tak jak wspomniał rika09 - niektórzy już stosują, więc żadne kompromisy nie są potrzebne jezor.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2540 2013-05-31 18:42:24

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar napisał:

Skasowałem wszelkie swoje napisy i jeśli czyta to jakiś mod, to proszę o kasację mojego konta.

Eee... teraz jest ta scena, w której wszyscy płaczemy?


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024