#2541 2013-05-31 18:49:37

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:

Dokończę Hataraku i schodzę do podziemi. przecinek

A nie mówiłem, by rzucić wszystko w cholerę? jezor


wladza1.png

Offline

#2542 2013-05-31 19:16:15

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:

Nie my to zaczęliśmy.  mruga

Ekhm... Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jak marny jest to argument? Ja bym się wstydził go użyć.

Urizithar napisał:

Jak się chce czepiać innych, to najpierw samemu należałoby być w porządku.

Z tym się całkowicie zgadzam, zniżając się do poziomu chamów niczego się nie osiągnie no chyba że ktoś po prostu chce poczuć krew to niech się wyżywa ale nie mówi jaki on lepszy od innych skoro czyny świadczą inaczej.

Shindena nie lubię ale ludzie z chamstwem się walczy siłą i kulturą a nie chamstwem.



PS. Jakby ktoś nie zrozumiał o co chodziło mi z siłą to przykład:
Jakby jakiś cham nazwał moją dziewczynę kurwą to nie zacząłbym go jakoś inaczej wyzywać tylko dał w pysk i poszedł dalej.

Offline

#2543 2013-05-31 19:30:50

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Foris napisał:

Shindena nie lubię, ale, ludzie, z chamstwem się walczy siłą i kulturą a nie chamstwem.

Jakby jakiś cham brzydko nazwał moją dziewczynę, to nie zacząłbym go jakoś inaczej wyzywać, tylko dał w pysk i poszedł dalej.

Bzdura.
Kulturą już działaliśmy - były wiadomości, prośby (czaisz to? prosiliśmy się o usunięcie naszych napisów z chlewa!). Odzewu brak; odcinki dalej wychodziły, a shinden kradł, zarabiał i szczał na nas z góry.

Szacunek musi działać w dwie strony. Nie będę na siłę szanować kogoś, kto ma mnie w duszy.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-05-31 19:31:10)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2544 2013-05-31 19:41:45

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Można się pośmiać, póki jeszcze wisi:
http://www.anime-shinden.info/25115-hat … -sama.html


wladza1.png

Offline

#2545 2013-05-31 19:46:02

Camizi
Użytkownik
Skąd: z co 5. Kinder niespodzianki.
Dołączył: 2012-02-01

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tico ich nie rusza. : / Czas na cięższą artylerię - Multiplę.

Offline

#2546 2013-05-31 19:51:50

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:

Można się pośmiać, póki jeszcze wisi:
http://www.anime-shinden.info/25115-hat … -sama.html

"Hiena666" - nawet nick pasuje.

Offline

#2547 2013-05-31 19:54:43

Ichiryuu
Użytkownik
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Urizithar napisał:

Skasowałem wszelkie swoje napisy i jeśli czyta to jakiś mod, to proszę o kasację mojego konta. Już i tak zbyt tym chlewem ode mnie zajeżdża. Jakby ktoś chciał moje napisy (te lub jakikolwiek inne, które zrobię) to pisać na pw na shindenie, a zapewne umieszczę je później w jakimś innym miejscu. Do widzenia tym kilku sensownym użytkownikom, którzy się tu jeszcze ostali.

Shinden usuwa napisy, koniec ansi jest bliski. Co teraz? Jak żyć?

Offline

#2548 2013-05-31 20:10:37

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Foris napisał:

Shindena nie lubię ale ludzie z chamstwem się walczy siłą i kulturą a nie chamstwem.

Ktoś ci okrada dom, a ty mu jeszcze herbatkę mocno wyciskaną na drogę robisz?  szalony
Aż mi się przypomniał odcinek jakiegoś anime (Bakumatsu Gijinden Roman), gdzie gościowi okradli dom, a złodziej powiedział, że odda mu rzeczy, jak przejdzie jakiś test (gościu stał naprzeciw niego, był grubasem i nic nie umiał!), a on się zgodził - w końcu kultura, a siłę, by przejść ten test, też trzeba mieć!

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-05-31 20:23:45)

Offline

#2549 2013-05-31 20:46:58

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sledziu_w napisał:

Szacunek musi działać w dwie strony. Nie będę na siłę szanować kogoś, kto ma mnie w duszy.

marek2fgc napisał:

Ktoś ci okrada dom, a ty mu jeszcze herbatkę mocno wyciskaną na drogę robisz?

Czytanie ze zrozumieniem u was kuleje, oraz widocznie nie rozumiecie pojęć. Kultura osobista nie odnosi się do kogoś ale do siebie, stąd nazwa osobista.
Jak ktoś mi okrada dom to staram się go powstrzymać i wzywam policje. Tu nie chodzi o to by kogoś szanować ale by samemu nie być chamem.

Czy ja od ludzi za dużo wymagam?

Offline

#2550 2013-05-31 20:52:11

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tylko pamiętaj, żeby przez przypadek temu złodziejowi nie zrobić krzywdy, bo to już chamstwo.

Offline

#2551 2013-05-31 22:25:19

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

SoheiMajin obezwładnienie (pobicie jeśli się opiera) złodzieja to nie chamstwo ale jak np. złodziej jest już związany i czekając na policje będziesz go kopał i bił...

Dlaczego tak mało osób rozumie znaczenie słowa kultura?

PS. Może niektórych z was to zaszokuje ale poprawność polityczna nie jest w żaden sposób związana z byciem kulturalnym.

Offline

#2552 2013-05-31 22:47:29

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

FAiM napisał:
chaisab napisał:
FAiM napisał:

Jeśli zakładacie, że łonliny same zaczną robić suby (ewentualnie jedni zrobią, reszta podpierniczy), to z udostępnieniem napisów wystarczybyło trochę poczekać oczkod.

Ewentualnie udostępniać napisy w jakimś zamkniętym systemie na zaproszenia, gdzie karą byłoby zablokowanie konta delikwenta, wszystkich kont, które dzięki niemu uzyskały dostęp, oraz konta dzięki któremu on go uzyskał. szalony

To już imo lekka przesada, ale akurat to mogłoby sie udać. Jednak trudno mogłoby być znaleźć kompromis między otwartością takiego systemu (aby wszyscy, którzy chcą pobrać napisy mogli to zrobić, nawet bez znajomych, od ktorych mogliby dostać zaproszenie) a jego zamkniętością( aby nikt nieproszony nie uzyskał dostępu do napisów).

Przesada? Imo jedyny skuteczny sposób, by zaproszenia nie były rozdawane na lewo i prawo.

Zresztą to jedynie rozszerzenie systemu ograniczonej dyskrybucji swoich napisów, który - tak jak wspomniał rika09 - niektórzy już stosują, więc żadne kompromisy nie są potrzebne jezor.

Odnośnie zamkniętego systemu redystrybucji odcinków i wycieku do online. Grałem kiedyś w gierkę online gdzie rozkazy przychodziły drogą mailową. Szpiedzy kopiowali te rozkazy i przesyłali do wrogiego obozu. Jednym z wielu sposobów na ich wykrycie był podział rozkazu na 2 części połowa grupy dostawała jeden rozkaz 2 połowa dostawała inny. Po pierwszym mailu wyeliminowało się 50% podejrzanych, po kilku mailach delikwent był zlokalizowany i wylatywał z sojuszu. Tu jest nawet prościej bo ścieżka dialogowa napisu jest opublikowana, możliwości przetłumaczenia istotnego zdania jest wiele.

Offline

#2553 2013-05-31 22:56:11

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Foris napisał:

Czy ja od ludzi za dużo wymagam?

Nie jesteś w temacie.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2554 2013-06-01 01:33:22

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sledziu_w napisał:
Urizithar napisał:

Skasowałem wszelkie swoje napisy i jeśli czyta to jakiś mod, to proszę o kasację mojego konta.

Eee... teraz jest ta scena, w której wszyscy płaczemy [i skaczemy z okien <- przypis redakcji]?

Możesz, droga wolna (nikt nie będzie cię powstrzymywać, a na pewno nie ja) -> przynajmniej będzie jednego chama miej na tym świecie.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-06-01 13:31:49)

Offline

#2555 2013-06-01 05:54:36

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
Sledziu_w napisał:
Urizithar napisał:

Skasowałem wszelkie swoje napisy i jeśli czyta to jakiś mod, to proszę o kasację mojego konta.

Eee... teraz jest ta scena, w której wszyscy płaczemy?

Możesz, droga wolna (nikt nie będzie cię powstrzymywać, a na pewno nie ja) -> przynajmniej będzie jednego chama miej na tym świecie.

Wygrałeś.  okej


wladza1.png

Offline

#2556 2013-06-01 11:14:58

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kolega paskud ma rację; ban dla Urizithara = jednego chama mniej.

Offline

#2557 2013-06-01 11:22:44

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Teraz kolega, a parę stron wcześniej to jak pies z kotem fuj


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#2558 2013-06-01 11:26:41

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:

Kolega paskud ma rację; ban dla Urizithara = jednego chama mniej.

Z ciężkim sercem muszę przyznać, że paskud wreszcie napisał coś sensownego.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-06-01 11:29:03)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2559 2013-06-01 11:53:49

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To tylko Wasza interpretacja. A jeśli będziecie niegrzeczni, jak GG powyżej, to prawdopodobnie nigdy się nie dowiecie jakie myśli pomiędzy linijkami ukrywa w swoim poście podmiot liryczny.


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#2560 2013-06-01 12:48:56

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Małe wyjaśnienie do postów powyżej:
1. nie jestem żadnym waszym kolegą (no chyba że chcecie osiągnąć kolejny szczyt hipokryzji), jak już mówiłem kiedyś - nie mam zamiaru kolegować się z taki jacy są w większości na ansi.
2. źle przeczytałem posta śledziu_w i trochę inaczej go zinterpretowałem (przeczytałem płakać jako skakać [w domyśle zabić się]) - tak to jest jak się próbuje nadrobić cały temat w krótkim czasie (od 105 do 128 strony), zwłaszcza po ciężkim dniu pracy.

Bo w przeciwieństwie do was akurat tym razem urizithar miał rację (zazwyczaj mam z nim odmienne zdanie), że to co zrobiliście było grubym przegięciem i rozumiem go w pełni czemu nie chce tutaj dalej przebywać.

ps. Już poprawiłem jak miało być

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-06-01 12:53:42)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024