#2661 2013-06-02 15:38:11

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hmm... Proponuję zamiast "użytkownik" dawać pod nickami inne oznaczenia. Np. troll, idiota, hejter, tłumacz, korektor, etc. "Użytkownika" zachować tylko dla tych, którzy się zarejestrowali i jeszcze nie pokazali się z żadnej strony.

Po takim rozwiązaniu ten temat stanie się o wiele krótszy i od razu będzie wiadomo, kto przychodzi tylko dla trollowania, kto jest tłumaczem i ma jakiekolwiek pojęcie, co tu jest grane, etc.

Offline

#2662 2013-06-02 15:48:37

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

no to może zróbcie ankietę w której odpowiedź na pytanie będzie mogła osoba wyłącznie związana z fansubami itp.

i pytanie
- jestem przeciwny
- obojętne mi to
- nie przeszkadza mi to

W ten sposób zobaczymy że tylko jakaś ilość 10-20 osób jest przeciwna, a reszcie to powiewa i w ten sposób przekonamy się do mojej teorii na temat e-penisów (np. bodzia)

A następnie ten temat zamknąć i zabronić otwierania takich wątków


Edit.
Co do własnych materiałów to raz, zgadzam się, ale ludzi i tak nie pasuję mimo że nic nie tracą oglądając ich materiały.

To samo się tyczy shindena, coś tracicie ?? Ale szczerze ? co tracicie ? I nie chodzi mi o szacunek, bo na pewno każdy kto ogląda cieszy się że może po polsku obejrzeć i ma szacunek do osób co to przetłumaczyli.

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2013-06-02 15:50:53)

Offline

#2663 2013-06-02 15:48:55

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sledziu, trochę nieszczęsne to porównanie.  papa

Wadą takiej ankiety jest to, że każdy zarejestrowany może głosować, czyli lipa. Sam zachowujesz się nie lepiej takimi tekstami.  beznadzieja

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-06-02 15:52:01)

Offline

#2664 2013-06-02 15:51:29

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

zmora150 napisał:

W ten sposób zobaczymy że tylko jakaś ilość 10-20 osób jest przeciwna, a reszcie to powiewa i w ten sposób przekonamy się do mojej teorii na temat e-penisów (np. bodzia)

Użyj młotka lepiej. I głowy. Sprawdź, co twardsze. Może wbijesz/wybijesz sobie coś do/z głowy.


wladza1.png

Offline

#2665 2013-06-02 15:52:00

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:

Sledziu, trochę nieszczęsne to porównanie.  papa

Wadą takiej ankiety jest to, że każdy zarejestrowany może głosować, czyli lipa.


No to może w poście niech piszą odpowiedź, a później jedna osoba zliczy wszystko, nic tylko jedna z tych odpowiedzi, w ten sposób będzie można zweryfikować dane smile

Edit.
np. post 

Nick:
Grupa:
Powołanie:
Odpowiedź:

bodzio napisał:
zmora150 napisał:

W ten sposób zobaczymy że tylko jakaś ilość 10-20 osób jest przeciwna, a reszcie to powiewa i w ten sposób przekonamy się do mojej teorii na temat e-penisów (np. bodzia)

Użyj młotka lepiej. I głowy. Sprawdź, co twardsze. Może wbijesz/wybijesz sobie coś do/z głowy.

O co ci chodzi ? Mi o to chodzi że każdy musi do ciebie napisać abyś mu podesłał suby "na priv" KAŻDY.... to chyba coś znaczy, weź się przynajmniej nie okłamuj. Jak by tak nie było to byś je luźno udostępniał w sieci, ale nie, każdy musi do ciebie napisać.

W tym momencie weź się zamknij i już nie odzywaj, ok ?

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2013-06-02 15:55:31)

Offline

#2666 2013-06-02 15:56:07

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

zmora150 napisał:

O co ci chodzi ? Mi o to chodzi że każdy musi do ciebie napisać abyś mu podesłał suby "na priv" KAŻDY.... to chyba coś znaczy, weź się przynajmniej nie okłamuj. Jak by tak nie było to byś je luźno udostępniał w sieci, ale nie, każdy musi do ciebie napisać.

W tym momencie weź się zamknij i już nie odzywaj, ok ?

Idiotą jednak się człowiek nie rodzi...
Nie każdy musi do mnie napisać. To ja wysyłam napisy ludziom. Tylko jak kogoś przeoczę, wtedy taki do mnie pisze.  papa

Nie mówiąc o tym, że tłumaczę takie anime, których większość ludzi nie ogląda.

Ostatnio edytowany przez bodzio (2013-06-02 15:57:04)


wladza1.png

Offline

#2667 2013-06-02 15:58:34

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:

Idiotą jednak się człowiek nie rodzi...
Nie każdy musi do mnie napisać. To ja wysyłam napisy ludziom. Tylko jak kogoś przeoczę, wtedy taki do mnie pisze.  papa

Nie mówiąc o tym, że tłumaczę takie anime, których większość ludzi nie ogląda.

Rozumiem że wysyłasz do wszystkich ? Nie trzeba nawet raz pisać w twoich tematach ? Ty jesteś guru i wiesz kto będzie chciał twoje napisy ?

Dobry jesteś smile

Offline

#2668 2013-06-02 16:03:53

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kończ waść, wstydu sobie oszczędź.


XX1BYr3.gif

Offline

#2669 2013-06-02 16:10:17

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie ma to jak wyzywać i rozkazywać osobie, dzięki której poziom napisów na ANSI nie jest denny - gratuluję wbijania w temat z zabłoconymi butami.

Hipokryzja się szerzy. Tworzymy inkwizycję fansubberską?  szalony

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-06-02 16:13:02)

Offline

#2670 2013-06-02 16:13:31

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

to ja mam lepszy pomysł smile Zrobimy Ansi online jezor Tylko że trzeba bedzie podnieść poprzeczkę proponuje rozdziałke ultra HD i wtedy shinden upadnie i każdy będzie zadowolony a temat będzie można zamknąć! Pozdrowienia dla ruchu oporu jezor

Offline

#2671 2013-06-02 16:15:14

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyuga napisał:

to ja mam lepszy pomysł smile Zrobimy Ansi online jezor Tylko że trzeba bedzie podnieść poprzeczkę proponuje rozdziałke ultra HD i wtedy shinden upadnie i każdy będzie zadowolony a temat będzie można zamknąć! Pozdrowienia dla ruchu oporu jezor

Było i się zmyło.  ziew  ziew  ziew

Offline

#2672 2013-06-02 16:16:12

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A ja mam najlepszy pomysł - bany za każdą następną propozycję zrobienia z ansi onlajna.


Ty dulowaty userze!

Offline

#2673 2013-06-02 16:16:19

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyuga napisał:

to ja mam lepszy pomysł smile Zrobimy Ansi online jezor Tylko że trzeba bedzie podnieść poprzeczkę proponuje rozdziałke ultra HD i wtedy shinden upadnie i każdy będzie zadowolony a temat będzie można zamknąć! Pozdrowienia dla ruchu oporu jezor

I jest rozwiązanie ? Jest, z takiego samego rozwiązania korzystają grupy skanlacyjne oczkod Przecież nie problem jest wrzucić odcinek do internetu, macie teraz tyle dobry hostingów... to zamiast walczyć zróbcie ANSIonline i udostępniajcie napisy również pod odcinkami jezor
Przy każdym odcinku dać odnośnik do popupa "Obejrzyj online" i sami zobaczycie że będzie ok jezor

Byłoby jak teraz tylko jeszcze jeden przycisk obok pobierz napisy jezor


Edit2.
Chyba że uważacie że jest za dużo roboty z onlajnami jezor No ale wtedy sami sobie byście przeczyli...

Edit1.

coellus napisał:

A ja mam najlepszy pomysł - bany za każdą następną propozycję zrobienia z ansi onlajna.

Ale wyjaśnij teraz co ci by nie pasowało w online ? Tobie nie pasuję bo shinden to gówno, więc w czym problem ? O co chodzi, wyjaśnij, ale szczerze ?

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2013-06-02 16:21:05)

Offline

#2674 2013-06-02 16:22:49

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

zmora150 napisał:
coellus napisał:

A ja mam najlepszy pomysł - bany za każdą następną propozycję zrobienia z ansi onlajna.

Ale wyjaśnij teraz co ci by nie pasowało w online ? Tobie nie pasuję bo shinden to gówno, więc w czym problem ? O co chodzi, wyjaśnij, ale szczerze ?

Nie, ciołku jeden, nie będę tego tłumaczyć, bo rzekomo czytałeś/czytasz ten temat na bieżąco. I było pierdyliard razy wałkowane dlaczego nie. Właśnie widać, jak "czytałeś".

Ostatnio edytowany przez coellus (2013-06-02 16:23:20)


Ty dulowaty userze!

Offline

#2675 2013-06-02 16:25:32

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

to zamiast walczyć zróbcie ANSIonline i udostępniajcie napisy również pod odcinkami jezor

walczyć??:) Oni tylko starają się dyskutować i każdego by chcieli banować! To jest dyskusja jednostronna  bo jeśli każdy ma odmienne zdanie mieszają go  z błotem! To nie jest te same Ansi co kila ładnych lat temu!

Ostatnio edytowany przez Hyuga (2013-06-02 16:30:47)

Offline

#2676 2013-06-02 16:29:18

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:
zmora150 napisał:
coellus napisał:

A ja mam najlepszy pomysł - bany za każdą następną propozycję zrobienia z ansi onlajna.

Ale wyjaśnij teraz co ci by nie pasowało w online ? Tobie nie pasuję bo shinden to gówno, więc w czym problem ? O co chodzi, wyjaśnij, ale szczerze ?

Nie, ciołku jeden, nie będę tego tłumaczyć, bo rzekomo czytałeś/czytasz ten temat na bieżąco. I było pierdyliard razy wałkowane dlaczego nie. Właśnie widać, jak "czytałeś".

Ale mógłbyś  mnie nie obrażać ?  Ja cie raczej jeszcze nie zwyzywałem....

twoje pierdyliard razy to było:
- Słaba jakość
- lepiej pobrać
- bo tak
- bo lepiej mieć na dysku
- na dysku można oglądać to samo pierdyliard razy, a raz pobierać.

Ale że tyle tysięcy ogląda onlajny to coś znaczy ? Z dobą szybszego internetu i lepszego hostingu video, to jest prawie porównywalne.

A jak chcesz powiedzieć że oszczędzasz transfer ?  Jak masz bez limitu, stałe łączę to co za problem, jak masz mobilke to co pobierzesz odcinek warzący 400 mb i anime może się okazać chłamem ? a na onlajnach możesz zdecydować po przeklatkowaniu...

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2013-06-02 16:29:51)

Offline

#2677 2013-06-02 16:29:20

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyuga napisał:

jedno Stronna

c3e.jpg


XX1BYr3.gif

Offline

#2678 2013-06-02 16:30:11

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyuga napisał:

to zamiast walczyć zróbcie ANSIonline i udostępniajcie napisy również pod odcinkami jezor

walczyć??:) Oni tylko starają się dyskutować i każdego by chcieli banować! To jest dyskusja jedno Stronna bo jeśli każdy ma odmienne zdanie mieszają go  z błotem! To nie jest te same Ansi co kila ładnych lat temu!

Bo kilka ładnych lat temu online'y były zawszawione.

Ale że tyle tysięcy ogląda onlajny to coś znaczy ? Z dobą szybszego internetu i lepszego hostingu video, to jest prawie porównywalne.

Bo nie wiedza, że są inne źródła? Jak ktoś próbuje napisać o normalnych wydaniach (na  kupa-denie), to od razu komentarz idzie do kasacji.

Widać, jak czytałeś.  ej

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-06-02 16:31:48)

Offline

#2679 2013-06-02 16:31:33

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

zmora150 napisał:
coellus napisał:
zmora150 napisał:

Ale wyjaśnij teraz co ci by nie pasowało w online ? Tobie nie pasuję bo shinden to gówno, więc w czym problem ? O co chodzi, wyjaśnij, ale szczerze ?

Nie, ciołku jeden, nie będę tego tłumaczyć, bo rzekomo czytałeś/czytasz ten temat na bieżąco. I było pierdyliard razy wałkowane dlaczego nie. Właśnie widać, jak "czytałeś".

Ale mógłbyś  mnie nie obrażać ?  Ja cie raczej jeszcze nie zwyzywałem....

twoje pierdyliard razy to było:
- Słaba jakość
- lepiej pobrać
- bo tak
- bo lepiej mieć na dysku
- na dysku można oglądać to samo pierdyliard razy, a raz pobierać.

Ale że tyle tysięcy ogląda onlajny to coś znaczy ? Z dobą szybszego internetu i lepszego hostingu video, to jest prawie porównywalne.

A jak chcesz powiedzieć że oszczędzasz transfer ?  Jak masz bez limitu, stałe łączę to co za problem, jak masz mobilke to co pobierzesz odcinek warzący 400 mb i anime może się okazać chłamem ? a na onlajnach możesz zdecydować po przeklatkowaniu...

Mogłabym, ciołku jeden, cię nie obrażać, ale im dalej w las, tym bardziej widać, że obraza jak najbardziej zasłużona, więc zostaje na miejscu.
Nie, geniuszu, nie trafiłeś w żadne z tych i tak, geniuszu, było to wałkowane pierdyliard razy.


Ty dulowaty userze!

Offline

#2680 2013-06-02 16:32:23

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

reddd napisał:

brawo, jesteś najlepszy !! Już twój e-penis nabrzmiał to ogromnych rozmiarów. A teraz wstań od komputera/laptopa/smartfonu/tableta i rozpędź się i przypierdol głową o ścianę oczkod Bo cała krew już ci spieprzyła z głowy przez ogrom tego e-penisa.

Hyuga napisał:

to zamiast walczyć zróbcie ANSIonline i udostępniajcie napisy również pod odcinkami jezor

walczyć??:) Oni tylko starają się dyskutować i każdego by chcieli banować! To jest dyskusja jedno Stronna bo jeśli każdy ma odmienne zdanie mieszają go  z błotem! To nie jest te same Ansi co kila ładnych lat temu!

No ja to zauważyłem 2 lata temu dlatego wchodzę rzadko tutaj jezor

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024