#2821 2013-06-07 23:30:36

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Smuteczek.


Ty dulowaty userze!

Offline

#2822 2013-06-08 00:06:11

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie ma to jak te wymówki. To tak jak gwałciciel mówiący do swojej ofiary:
"Może cię zgwałciłem, lecz użyłem prezerwatywy. Doceń to!"

A na sryana nie będę zaglądał. Ich wypowiedzi są na tym samym poziomie co treści na tej stronie.

Offline

#2823 2013-06-08 03:04:46

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ariakis napisał:
L0NG3r napisał:

Paskud, właśnie, to Polacy zaczęli wojnę z Niemcami w XX wieku, bo się oburzyli, że sąsiad wkracza mu na jego ziemie, chamy jedne baka

Pokaż spoiler
Tak, lubię pić do wydarzeń historycznych oczkod

Sugerujesz, że tłumacze to ci, co nie chcieli autostrady do Gdańska?

Nie, tłumacze to ci co przykuwali się do drzew i kradli koparki (jak również grabki) w Rospudzie aby chronić zielone piękno.

reddd napisał:

Shinden nie udostępnia niczego jako własności. Jest powiedziane: "Upload dla anime-shinden.info". I upload jest dla nich, bo to oni scalili i wrzucili. Nie usuwają informacji o autorach napisów, na stronie anime zawsze jest napisane kto je wykonał, w porównaniu do innych stron ta jest chyba najbardziej przyjazna tłumaczom ''

rotfl

Tutaj akurat jest mówiona sama prawda -> Oni (anime shinden) naprawdę jako tako nie udostępnia anime - robią to uploaderzy, z własnej woli. Ponadto info o autorze zawsze jest podane pod anime + nie usuwają stopek/treści które są nie wygodne, instalują czcionki, również jakość anime mimo wszystko jakoś daje radę. A to że większość osób się o zgodę nie pyta, to pomijalne niedociągnięcie z ich strony.

kishida napisał:

Nie ma to jak te wymówki. To tak jak gwałciciel mówiący do swojej ofiary:
"Może cię zgwałciłem, lecz użyłem prezerwatywy. Doceń to!"

Lepiej by już brzmiało z twoich ust "Może cię zgwałciłem, lecz nadal żujesz. Doceń to!" taki sam poziom i jedno i drugie stwierdzenie prezentuje, a przynajmniej moja propozycja lepiej brzmi.

kishida napisał:

A na sryana nie będę zaglądał. Ich wypowiedzi są na tym samym poziomie co treści na tej stronie.

Chwała ci za to, że zdajesz sobie sprawę, jaki jest poziom na tej stronie (ansi) i jak zwykle głośno mówisz to co myślisz o danej sytuacji.

Offline

#2824 2013-06-08 15:33:06

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

A na sryana nie będę zaglądał. Ich wypowiedzi są na tym samym poziomie co treści na tej stronie.

Jak to dobrze, że ty z paskudem (z ferajną) tu jesteście (jest). Dzięki wam nim rozmowy są całkowicie o niebo wyższym poziomie intelektualnym.

Ostatnio edytowany przez dulu (2013-06-08 19:22:02)

Offline

#2825 2013-06-08 16:25:48

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dulu, miałem na myśli ową stronę o której pisałem, nie ANSI  smile_big
Ale offtop tutaj to codzienność, to jest fakt  oczkod

A żeby nie być hipokrytą, na siudenie ktoś nęci onlajnowców jaka to dobra syrenka (muromi-san) z polskimi napisami smile

@edit
Luzik, nie gniewam się  oczkod

Ostatnio edytowany przez kishida (2013-06-10 14:11:18)

Offline

#2826 2013-06-08 16:33:05

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A, mój błąd. Przeczytałem twój post i napisałem swój zaraz po otworzeniu oczu. smile_lol Dałem edytkę.

ed:

marek2fgc napisał:

@up, nie "wam", tylko "Tobie". smile

Nawet nie "tobie", tylko "nim". smile_lol

Ostatnio edytowany przez dulu (2013-06-08 19:22:21)

Offline

#2827 2013-06-08 16:36:49

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@up, nie "wam", tylko "Tobie". smile

Offline

#2828 2013-06-10 00:28:27

Terminator2009
Zbanowany
Dołączył: 2013-06-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Widać, że się nie znacie na rzeczy (a ja się znam, bo widziałem dużo anime np, naruto i bleach).

http://myanimelist.net/profile/spacecowboy

Tutaj jest taki gość, który widział strasznie dużo anime. Sam się deklaruję, że on ogląda tylko online lub ściąga możliwie najniższy file.

Offline

#2829 2013-06-10 01:15:49

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Terminator2009 napisał:

Widać, że się nie znacie na rzeczy (a ja się znam, bo widziałem dużo anime np, naruto i bleach).

http://myanimelist.net/profile/spacecowboy

Tutaj jest taki gość, który widział strasznie dużo anime. Sam się deklaruję, że on ogląda tylko online lub ściąga możliwie najniższy file.

Wzruszyłam się ;-;

Pokaż spoiler
Żartowałam. Słaby troll. Spróbuj z innym fejkowym profilem, nie od 83-letniego dziadziusia z randomowymi friendsami, może ktoś to kupi.


Ty dulowaty userze!

Offline

#2830 2013-06-10 01:20:14

Terminator2009
Zbanowany
Dołączył: 2013-06-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:
Terminator2009 napisał:

Widać, że się nie znacie na rzeczy (a ja się znam, bo widziałem dużo anime np, naruto i bleach).

http://myanimelist.net/profile/spacecowboy

Tutaj jest taki gość, który widział strasznie dużo anime. Sam się deklaruję, że on ogląda tylko online lub ściąga możliwie najniższy file.

Wzruszyłam się ;-;

Pokaż spoiler
Żartowałam. Słaby troll. Spróbuj z innym fejkowym profilem, nie od 83-letniego dziadziusia z randomowymi friendsami, może ktoś to kupi.


Rozmawiam z tym człowiekiem i nie raz się przyznał, że nie ma 70 lat  zly 

On na prawdę tyle widział. Ogląda anime od 30 lat i jest japończykiem  zly

Offline

#2831 2013-06-10 01:28:00

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Terminator2009 napisał:
coellus napisał:
Terminator2009 napisał:

Widać, że się nie znacie na rzeczy (a ja się znam, bo widziałem dużo anime np, naruto i bleach).

http://myanimelist.net/profile/spacecowboy

Tutaj jest taki gość, który widział strasznie dużo anime. Sam się deklaruję, że on ogląda tylko online lub ściąga możliwie najniższy file.

Wzruszyłam się ;-;

Pokaż spoiler
Żartowałam. Słaby troll. Spróbuj z innym fejkowym profilem, nie od 83-letniego dziadziusia z randomowymi friendsami, może ktoś to kupi.


Rozmawiam z tym człowiekiem i nie raz się przyznał, że nie ma 70 lat  zly 

On na prawdę tyle widział. Ogląda anime od 30 lat i jest japończykiem  zly

To by się zgadzało 2013 - 1930 = 83 więc nie ma 70^^.

Jest sposób na anime online. Tłumacze niech się na jakiś czas przesiądą się na Light Novel tego nikt na online nie zuploaduje a użytkownik czyli ja będzie się szczerzył do ekranu z nowego rozdziału popularnej nowelki.

Offline

#2832 2013-06-10 02:54:25

difer
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2011-07-05

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

krzykr napisał:

Jest sposób na anime online. Tłumacze niech się na jakiś czas przesiądą się na Light Novel tego nikt na online nie zuploaduje a użytkownik czyli ja będzie się szczerzył do ekranu z nowego rozdziału popularnej nowelki.

Nie byłbym tego taki pewien.  kombinuje

Offline

#2833 2013-06-10 15:23:05

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

krzykr napisał:

Jest sposób na anime online. Tłumacze niech się na jakiś czas przesiądą się na Light Novel tego nikt na online nie zuploaduje a użytkownik czyli ja będzie się szczerzył do ekranu z nowego rozdziału popularnej nowelki.

gwizdze

Offline

#2834 2013-06-10 15:30:51

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

krzykr napisał:

Jest sposób na anime online. Tłumacze niech się na jakiś czas przesiądą się na Light Novel tego nikt na online nie zuploaduje a użytkownik czyli ja będzie się szczerzył do ekranu z nowego rozdziału popularnej nowelki.

Jeśli ludzie będą tłumaczyć tak, jak ty przetłumaczyłeś Novel jako nowelka...  shithappens

Byłby pogrom, gdyby wszyscy nagle przesiedli się na tłumaczenie powieści. To kompletnie inna liga.  papa

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-06-10 15:47:07)

Offline

#2835 2013-06-10 18:36:29

sebainter
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2009-10-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Z braku lepszych zajęć, przeleciałem się po tym temacie i cholera, zabawna rzecz. A tak na dobrą sprawę, skoro tłumacz wykazał się dobrymi chęciami i postanowił przetłumaczyć jakieś tam anime, poświęcając swój czas, że też wam się chce, to normalną sprawą jest, że krew go zalewa, jak ktoś mu te napisy zapier... no właśnie. A to, czy powodem jest cudze zarobkowanie, na jego bądź co bądź ciężkiej pracy, czy to, że nie spodobała mu się facjata, czy tam avatar uploadera, czy nawet to, że tłumacz to buc, co lubi mieć wszystkie swoje przecinki, łącznie z napisami na swoim miejscu. Skoro pisze, że nie wyraża zgody na używanie jego napisów, na stronach online, to te minimum przyzwoitości, które chyba każdy człowiek posiada, bo posiada co? Powinno nakazać mu, nie korzystać z tych właśnie napisów, w swoich onlajnowych wrzutkach. A dla osób, co z natury są chamami, jak to mawiał do mnie brat, nie znaczy nie i chu... kropka. Co jeśli są to jedyne napisy, do jakiegoś tam anime? Zawsze możecie zrobić własne, onlajnowe napisy. Cholera, tylu was tam, na tych stronach jest, na pewno znajdzie się jedna, dwie, może nawet trzy osoby, znające język angielski i chętne do przetłumaczenia anime. Ba, może jak zobaczą, jaka to mozolna praca, w końcu docenią pracę innych. Dobra tyle, bo zacząłem się za mocno wczuwać, pozdro dla tłumaczy.

Offline

#2836 2013-06-10 19:16:28

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Light Novel tak dobrze się czyta, że nie zauważa się ich ciężaru, aż sprawdziłem ile wyrazów liczy sobie przeciętna powieść. Wyszło mi, że są to pełnoprawne powieści od 50k do 150k wyrazów... Po prostu ta lekkość w wyrazie light mnie zmyliła i potraktowałem ją jak małą powieść czyli nowelke. (co prawda mała powieść to raczej opowiadanie niż nowela ale co tam... shithappens)

sebainter~ obawiam się że uploaderzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę jaka to ciężka praca i mają to w przysłowiowym...

Ostatnio edytowany przez krzykr (2013-06-10 19:18:03)

Offline

#2837 2013-06-10 19:44:18

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Proponuję rozejm z obu stron smile. Nienawiść itp. jest zła... nie lepiej żyć  w pokoju ?
Jesteśmy wszyscy   fanami z tej samej piaskownicy.

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2013-06-10 19:44:58)


ファンのファンのために

Offline

#2838 2013-06-10 19:46:28

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sebainter, kraść zawsze łatwiej smile
Brzmi prosto, znaleźć paru tłumaczy z onaljnów, by byli samowystarczalni, no ale jak widać trudno. Trzeba pamiętać, że największa grupa odbiorców to dzieciaki. Druga sprawa, że tłumaczenie nie jest łatwe. Nigdy nie bawiłem się w tłumacza, lecz gdy widzę komenty, wytykanie błędów. Ktoś kto czuję się w miarę dobry z ang, tłumaczenie i tak idzie mu niezbyt dobrze, trzeba potrafić coś więcej.
Od czasu większych braków w epkach pojawiło się też sporo tłumaczy strzelaczy. Tłumaczą losowo jakieś epki, ciekawe jak to się ma z jakościa, jeszcze nie zaryzykowałem by skorzystać z takich subów.

No i jeszcze dwulicowi ludzie. DarkMnich i jego Dark inqusition pokazało klasę. Jak widać niektórzy walczą z siudenen, a nie z onlajnami.

@edit
Czolgi, peace and love! ciekawe jak, gdzie ktoś ma w dupie zdanie i prace innych.

Ostatnio edytowany przez kishida (2013-06-10 19:47:31)

Offline

#2839 2013-06-10 20:34:58

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

Jak widać niektórzy walczą z siudenen, a nie z onlajnami.

Większość wypowiadających się w tym temacie.


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#2840 2013-06-10 21:33:03

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Czolgi napisał:

[...] nie lepiej żyć  w pokoju ?

Powiedz to bezdomnym.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024