#1 2006-03-03 15:44:40

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Nowy sezon anime już za pasem

Kwiecień to początek nowego sezonu anime, który generalnie obfituje w kontynuacje starych serii. Oto co pojawiać się zacznie od przyszłego miesiąca:
Fushigi-boshi no Futago-hime Gyu!
Coś dla płci pięknej, ale chyba tej młodszej. Jest to kontynuacja  Fushigiboshi no Futagohime i chyba tyle informacji starczy, bo nie wydaje mi się, by warto było rozpisywać się o tej serii.
Gakuen Heaven
Panowie, przeskakują ten tytuł i idą dalej. jezor
30 odcinków. Anime oparte na grze Spray.
Historia o chłopcu o imieniu Ito Keita, który zostaje przyjęty do elitarnej męskiej szkoły średniej. A tam romansik murowany. Czyli coś z gatunku shounen-ai/yaoi.
Panowie zgodnie stwierdzą teraz "błeee" (mówiłam żeby nie czytać). jezor
Yokai Ningen Bem
26-odcinkowa seria, będąca remake'm anime o tym samym tytule sprzed prawie 40 lat.
W 2007 roku, po długiej wędrówce, ludzie-demony w końcu znajdują miejsce, gdzie mogą się osiedlić; portowe miasto we Wschodniej Azji pełne szumowin, przemytników i wszelkiej maści wyrzutków. Jest to idealne dla nich miejsce, ale rodzi się pytanie co spowodowało, że demony przebudziły się?
Sarugetchu
Anime oparte na bardzo znanej grze na PlayStation (ja tam jej nie znam jezor ).
Digimon Savers
Mój prywatny komentarz do tego: "błeeee". Nawet nie chce mi się tego opisywać. smile_big jezor
Kiba
Zedd to piętnastolatek sfrustrowany nudnym życiem jakie przyszło mu wieść. Pewnego razu tajemniczy wiatr sprowadza go do szczeliny czasoprzestrzennej w lodowcu. Chłopak przekracza ją, trafiając do innego świata, w którym Shadow Casters toczą walka z użyciem magicznych mocy. Zafascynowany magiczną mocą Zedd pragnie zostać jednym Shadow Casters, nie wiedząc że drzemie w nim siła zdolna wpłynąć na przyszłość tego świata.
Onegai my Melody ~Kuru Kuru Shuffle!~
Jak dla mnie seria nie jest godna uwagi, będąca kontynuacją  Onegai my Melody. Bez ograniczeń wiekowych, ale anime wybitnie kierowane do dziewczyn.
ARIA The ANIMATION 2
Pierwsza seria okazała się naprawdę ciekawa. Zobaczymy jak będzie z jej kontynuacją.
Anime dzieje się na planecie Aqua (Woda) w mieście zwanym Nową Wenecją. Bohaterkami są profesjonalni gondolierzy płci żeńskiej (niestety nie istnieje słowo "gondolierka" ) zwani Rusałkami, którzy obwożą turystów po mieście.
School Rumble 2nd Term
Kontynuacja School Rumble. Jak komuś pierwsza seria się podobała, to pewnie ucieszy się na tą wiadomość.
Bakegyamon
Brak informacji. Wg ANN anime z gatunku fantasy.
Simoun
Dramat, fantastyka... i yuri, oto jakie gatunki prezentuje sobą ta seria.
Akcja serii dzieje się na planecie, którą jej mieszkańcy nazywają Great Air Continent. Wszystkie dzieci, jakie rodzą się na planecie są płci żeńskiej, dopiero w wieku 15 lat, uważany za wiek wejścia w dorosłość następuje wybór "płci".
Trwa wojna. W geście rozpaczy jeden z krajów do walki wysyła przerobiony dwuosobowy samolot (jeden?!), Simoun i organizuje oddział złożony z dziewcząt, które jeszcze nie wkroczyły w dorosłość.
Ginkai Tamashii
Na podstawie mangi "Gintama" Hideaki Sorachi.
Sakata Gintoki to samuraj żyjący w czasach kiedy samuraje odeszli już do lamusa i są niepotrzebni. Jakby tego mało, po kraju zaczynają panoszyć się cudzoziemcy.
Gintoki, aby uczynić świat lepszym i zapłacić czynsz, ima się wszelkich prac.
.hack//Roots
Cyklu .hack chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Nową serię będzie tworzyć "stara" ekipa, więc można też się spodziewać muzyki Yuuki Kajiury (mniam smile_big ).
Po zniszczeniu danych starego The World, w 2016 roku CC Corporation wypuszcza nową grę zwany The World R:2. Akcja .hack//Roots będzie się toczyć właśnie w tym nowym świecie.
Soul Link
12-odcinkowe anime powstało w oparciu o grę Navel.
Bohaterami jest trójka młodych ludzi, uczniów Centralnej Akademii Wojskowej. Podczas ich pobytu szkoleniowego na stacji kosmicznej, zostaje ona zaatakowana przez ugrupowanie terrorystyczne, Hallarax.
Makai Senki Disgaea
12-odcinkowa seria, tym razem fantasy, która jest adaptacją gry telewizyjnej.
Po dwuletnim śnie, budzi się  Laharl, książę Świata Podziemnego. Po przebudzeniu odkrywa, że Świat Podziemny pogrążył się w chaosie po śmierci jego ojca, króla Krichevskoy. Nie tracąc czasu Laharl wyrusza by zdobyć Świat Podziemny.
Love Get Chu
Eee... nic nie ma na temat tego anime, a nie chce mi się szukać.
Ohran High School Host Club
Anime jest adaptacją mangi pod tym samym tytułem.
Haruhi Fujioka jest stypendystką ekskluzywnego liceum Ouran. Pochodzi z niezbyt zamożnej rodziny. Pewnego dnia zbija cenną wazę, należącą to pewnego klubu, którego członkami jest sześciu bogatych chłopaków. Biorąc Haruhi za chłopca (dziewczyna nosi krótkie włosy i okulary) członkowie klubu zmuszają ją do odpracowania poniesionej straty. Ponieważ dziewczyna cieszy się wzięciem u płci przeciwnej, szarada trwa dalej...
Anime powstaje w studiu Bones, tym od Wolf's Rain, FMA, RahXephon.
Air Gear
Na podstawie mangi pod tym samym tytułem mangaki kryjącym się pod pseudonimem artystycznym Oh Great! (Tenjou Tenge, Majin Devil).
Historia obraca wokół Ikki'ego i pewnego nietypowego sportu, w którym ważną rolę odgrywają buty z własnym napędem. Ikki, zafascynowany lataniem, po pierwszym zetknięciu się z tym sportem zmienia pogląd na życie i własne priorytety.
NANA
Adaptacja mangi pani Ai Yazawy pod tym samym tytułem. Pamiętacie Paradise Kiss? To właśnie spod pióra tej mangaczki wyszły oba te tytuły.
Historia dwóch kobiet, o imieniu Nana, wywodzących się z dwóch skrajnie różnych środowisk. Obie poznają się w Tokio, gdzie szukają miłości i lepszych perspektyw. Ich wejście w dorosłość nie obejdzie się bez dramatu.
Spider Riders
52-odcinkowa seria.
Zegapain
A co tam pisać. Licealista, co zostaje wciągnięty w walkę. No i roboty, bleeee...
Inukami
Adaptacja mangi pod tym samym tytulem. I tyle.
Shibawanko no Wa no Kokoro
Adaptacja popularnej w Japonii książki dla dzieci.
Historia o psie i kocie. Zwierzątka różnią się temperamentem, ale mieszkają pod jednym dachem, ucząc się odpowiedniego zachowania; jak parzenie herbaty, jak postępować z japońskim tradycyjnym kimonem, itp.
XXXHOLiC TV
No cóż, kolejne wypociny pań z Clampa. Co kto lubi. Ja sobie daruję. jezor
Kirarin Revolution
Adaptacja mangi niejakiej pani An Nakahara.
Saiunkoku Monogatari
39 odcinków. Anime z gatunku, romans, historyczny, komedia. Ewidentnie dla dziewuch (czemu mi ta ilustracja Fushi Yuugi nasunęła na myśl fuj ).
Nishi No Yoki Majo
13-odcinkowa seria bazowana na noweli Noriko Ogiwara.
Kiedy Filiel otrzymuje naszyjnik, pamiątkę po matce, jej nudne życie zamienia się w pełne przygód i spisków.
Dae Jang Geum - Janggeum`s Dream
Strawberry Panic!
Coś mi yuri ten tytuł pachnie. jezor
Hime-sama Goyoujin
Juuousei
Bazowane na mandze pani Natsumi Itsuki (Yakumo Tatsu).
Chimera jest planetą gdzie zsyłani są przestępcy. Na skutek intrygi przeciwników ojca, trafiają tam również dwaj bracia, Thor i Rai. Aby przetrwać na planecie, bracia, którym w życiu na niczym nie zbywało, muszą zacząć walczyć.
Sasami -Mahou Shoujo Club-
TOKKO
13-odcinkowa seria powstała na postawie mangi o tym samym tytule, pana Tohru Fijisawa, twórcy GTO. Może będzie ciekawe. szpan
Shindou Ranmaru jest nowo upieczonym członkiem jednostki specjalnej zwanej Tokko. Motywem, jakim kierował się Shindou dołączając do Tokko, jest chęć pomszczenia śmierci rodziców, którzy zostali brutalnie zamordowani podczas masowego mordu przed 5 laty. Problemem jest, że mordercy nie są ludźmi...
Mobile Suit Gundam MS IGLOO: Apocalypse 0079
Tsubasa Chronicle 2nd Series
Dla miłośników Clampa, lub serii.

Ostatnio edytowany przez Anaka (2006-08-03 12:53:32)

Offline

#2 2006-03-03 15:49:50

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Chyba zapomiałaś dać mahou sensei negima ale temu jest poświecony osobny wątek:P
A jeżeli jesteśmy przy kontynuacjach anime to nie wie kto czy byłaby kiedyś 4ta seria Full Metal Panic?


90TLh

Offline

#3 2006-03-03 16:02:08

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Anaka dzięki za zrobienie spisu...
Może się na to Tokko zerknie... Królestwo za jakieś anime dla ludzi powyżej 15 roku życia...

Offline

#4 2006-03-03 16:24:45

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

@Arry, nic już więcej by nie weszło (wyczerpany limit znaków), a z tego co wiem to opuściłam, i to celowo, jedną kinówkę Detektywa Conana. Tworząc spis posiłkowałam się bazowo AniDB, a na innych serwisach szukałam ewentualnych dodatkowych info.
O żadnej nowej serii FMP! nic nie wiem; są jedynie zapowiedzi OAVki FMP! TSR.
A zrobiłam ten spis dla osób, które są na bakier z angielskim, nie wiedzą gdzie szukać informacji, lub po prostu im się nie chce. smile_big jezor
@Freeman, jak na razie tylko Ergo Proxy i może właśnie Tokko rokują jakieś nadzieje. Przez sentyment zainteresuję się również nowym .hack'em.

Ostatnio edytowany przez Anaka (2006-03-03 16:34:47)

Offline

#5 2006-03-03 16:27:51

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hmmm, to chyba pierwszy sezon, podczas którego nie będę nic oglądał na bierząco...no może poza .hack//ROOTS. Reszta mnie kompletnie nie interesuje.

~Freeman: Zaczynam mieć ten sam syndrom co ty smile_big

Offline

#6 2006-03-03 16:28:28

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Za ten spis dzięki ci wielkie a o FMP 4 serie się pytałem bo w 3 nie wszystko wyjaśnili i według mnie powinni coś dać:P


90TLh

Offline

#7 2006-03-03 16:31:31

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

gracol napisał:

~Freeman: Zaczynam mieć ten sam syndrom co ty smile_big

Gracol, zaczynasz robić się koneserem. smile_big

Offline

#8 2006-03-03 16:33:14

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Anaka napisał:
gracol napisał:

~Freeman: Zaczynam mieć ten sam syndrom co ty smile_big

Gracol, zaczynasz robić się koneserem. smile_big

Boże, nie strasz! Nie będzie wtedy tytułów, które będę chciał obejrzeć i zgorzknieję z rozpaczy! (bez urazy Freeman smile )

Ostatnio edytowany przez gracol (2006-03-03 16:37:42)

Offline

#9 2006-03-03 16:35:31

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

gracol napisał:

Boże, nie strasz! Nie będzie wtedy tytułów, które będę chciał obejrzeć i zgoszknieję z rozpaczy! (bez urazy Freeman smile )

Weź się w garść bo następny mod pójdzie w siną dal i co zrobimy?


90TLh

Offline

#10 2006-03-03 16:38:45

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ja z nowych anime czekam tylko na Utawarerumono jezor Ciekawe kiedy wyjdzie, pisze 2006 ^^

Anaka napisał:

XXXHOLiC TV
No cóż, kolejne wypociny pań z Clampa. Co kto lubi. Ja sobie daruję. jezor
Tsubasa Chronicle 2nd Series
Dla miłośników Clampa, lub tej seri

Obie też sobie odpuszczę, nawet ich nie dotknę ej

Ostatnio edytowany przez krzysiek113 (2006-03-03 16:39:13)

Offline

#11 2006-03-03 16:43:33

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ja z tych wypsianych przez Anakę zerknę tylko na School rumble 2nd Term Bo 1 seria mnie powaliła:P


90TLh

Offline

#12 2006-03-03 16:49:34

shinnek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-01

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

czyli mało ciekawe anime dla mnie ale dzięki Anaka:) a chwila poczekam na TOKKO ale powinien wyjść 2 sezon GTO ;p i już mnie ucieszyłaś, ze jakaś tsubasa road to 2006 będzie a tu chronicle tylko ;p

Offline

#13 2006-03-03 18:40:52

constans73
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2005-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nie wspomnieliście że gdzieś w tym roku ma byc kontynuacja Ah My Goddess TV.

A pozatym cieszą mnie dwa tytuły School rumble 2end oraz Mahou Sensei Negima 2.

Offline

#14 2006-03-03 18:47:43

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Wychodzi na to że Simoun to taka japońska sexmisja jezor

Masa kontynuacji, ale poza School Rumble chyba niczego dla siebie nie widzę, chociaż może...

No zobacze sobie co to jest to TOKKO, oraz Soul Link (to ostatnie dla kreski), I pewnie tego renderowanego Gundama, chociaz renderowany Gundam(i jakiekolwiek inne anime) to wg mnie taka sama profanacja jak Dragon Ball w wersji Holywood.

Ostatnio edytowany przez opcy (2006-03-03 19:07:49)


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#15 2006-03-03 18:54:39

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

gracol napisał:
Anaka napisał:
gracol napisał:

~Freeman: Zaczynam mieć ten sam syndrom co ty smile_big

Gracol, zaczynasz robić się koneserem. smile_big

Boże, nie strasz! Nie będzie wtedy tytułów, które będę chciał obejrzeć i zgorzknieję z rozpaczy! (bez urazy Freeman smile )

Non taken smile Zakładamy KZK - Klub Zgorzkniałych Koneserów smile_big Będzie coś nowego po GTW i GP smile
A jak się żaliłem, to mówiliście, żebym sobie hobby zmienił oczkod No niestety taka jest prawda, że ostatnimi czasy cinko z anime aż piszczy smutny Co noc składam wołu w ofierze w intencji SAC 3rd Gig i czegoś na poziomie Texa smile I gdzie na Teutatesa jest Ninja Scroll 2???

Offline

#16 2006-03-03 19:10:06

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Freeman napisał:

Co noc składam wołu w ofierze w intencji SAC 3rd Gig i czegoś na poziomie Texa smile I gdzie na Teutatesa jest Ninja Scroll 2???

Wybijesz całe bydło w Europie:P... Mamoru Oshii coś majstruje jedynie

Ostatnio edytowany przez opcy (2006-03-03 19:14:05)


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#17 2006-03-03 19:39:56

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

opcy napisał:
Freeman napisał:

Co noc składam wołu w ofierze w intencji SAC 3rd Gig i czegoś na poziomie Texa smile I gdzie na Teutatesa jest Ninja Scroll 2???

Wybijesz całe bydło w Europie:P... Mamoru Oshii coś majstruje jedynie

Hmm... Freeman to może przeżuć się na drób? O zagrożeniu chorobą szalonych krów jakoś ostatnio przycichło; obecnie straszą nas ptasią grypą. Pójdziesz może w ilość, ale jakie urozmaicenie dla bóstwa. Raz kurczak, innym razem kaczka, indyk lub też gęś.
Jak wybijesz drób to się nie zmartwię i tak nie przepadam za kurczakiem. smile_big jezor

Ostatnio edytowany przez Anaka (2006-03-03 19:46:02)

Offline

#18 2006-03-03 19:48:23

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Freeman napisał:
gracol napisał:
Anaka napisał:

Non taken smile Zakładamy KZK - Klub Zgorzkniałych Koneserów smile_big Będzie coś nowego po GTW i GP smile
A jak się żaliłem, to mówiliście, żebym sobie hobby zmienił oczkod No niestety taka jest prawda, że ostatnimi czasy cinko z anime aż piszczy smutny Co noc składam wołu w ofierze w intencji SAC 3rd Gig i czegoś na poziomie Texa smile I gdzie na Teutatesa jest Ninja Scroll 2???

Ja z chęcią złożyłbym w ofierze mojego szefa, hehe, nawet kilka razy. Heh, nierealne. Za to oddaję w ofierze kamienie nerkowe. A weźcie je sobie!!! Kurczaków nie oddam, bo kogo bym głaskał, psa? Eeee, to nie to samo jezor

Offline

#19 2006-03-03 19:50:08

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ja dorzucę to. Może głupio wygląda ale może być z tego niezła komedia xD

[cytuj]

==Makai Senki Disgea==
---------------------------------
Disgaea%20-%20DVD%20Promo%20-%2006.jpgDisgaea%20-%20DVD%20Promo%20-%2003.jpgDisgaea%20-%20DVD%20Promo%20-%2002.jpg
Disgaea%20-%20DVD%20Promo%20-%2007.jpgDisgaea%20-%20DVD%20Promo%20-%2012.jpgDisgaea%20-%20DVD%20Promo%20-%2011.jpg
=====================disgaeadvdpromo047pm.jpgdisgaeadvdpromo148fc.jpg=====================

[/quote]

Ostatnio edytowany przez RiXeD (2006-03-03 19:53:52)

Offline

#20 2006-03-03 20:34:28

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

No proszę, a ja się zastanawiałem co przedstawia ta tapeta... oczkod

etna0210248tz.th.jpg

To teraz już wiem.[los]


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024