#2901 2013-06-15 16:29:40

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:

Dźwięk jak z puchy.

Ty nie jesteś przecież przeciętnym Kowalskim, nie śmiałbym nawet tak pomyśleć!
Ty jesteś dulu, wielki moderator z ansi!

Btw, jedne anime zniekształcane są bardziej, inne mniej, jeszcze inne wcale. Tak czy siak często nie ma wyjścia, bez poważnej zmiany widma audio anime nie da się zuploadować. A skoro ludzie tak oglądają i nie narzekają, to wam nie powinno być nic do tego. Możecie się pluć o suby, bo to ma przynajmniej jakieś uzasadnienie.

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-06-15 16:37:51)

Offline

#2902 2013-06-15 16:32:50

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakujaro napisał:

A skoro ludzie tak oglądają i nie narzekają, to wam nie powinno być nic do tego.


Bo komentarze są skrzętnie kasowane?

Ostatnio edytowany przez Wooren (2013-06-15 16:41:51)

Offline

#2903 2013-06-15 16:34:09

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:
dulu napisał:

Dźwięk jak z puchy.

Ty nie jesteś przecież przeciętnym Kowalskim, nie śmiałbym nawet tak pomyśleć!
Ty jestesś dulu, wielki moderator z ansi!

Btw, jedne anime zniekształcane są bardziej, inne mniej, jeszcze inne wcale. Tak czy siak często nie ma wyjścia, bez poważnej zmiany widma audio anime nie da się zuploadować. A skoro ludzie tak oglądają i nie narzekają, to wam nie powinno być nic do tego. Możecie się pluć o suby, bo to ma przynajmniej jakieś uzasadnienie.

Och, czuję się teraz tak bardzo zmieszany.  smile_lol


wladza1.png

Offline

#2904 2013-06-15 16:36:04

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wooren napisał:

Bo komentarze są skrzętnie kasowane?

Nie bardzo rozumiem, do której części mojego posta bijesz...

bodzio napisał:

Och, czuję się teraz tak bardzo zmieszany.  smile_lol

No cóż, nic mi do tego smile

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-06-15 16:36:37)

Offline

#2905 2013-06-15 16:38:30

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:
dulu napisał:

Dźwięk jak z puchy.

Ty nie jesteś przecież przeciętnym Kowalskim, nie śmiałbym nawet tak pomyśleć!
Ty jestesś dulu, wielki moderator z ansi!

Pokaż spoiler
tumblr_lxzrzxKEAf1qmutyeo1_500.jpg

otakuJaro napisał:

Btw, jedne anime zniekształcane są bardziej, inne mniej, jeszcze inne wcale. Tak czy siak często nie ma wyjścia, bez poważnej zmiany widma audio anime nie da się zuploadować. A skoro ludzie tak oglądają i nie narzekają, to wam nie powinno być nic do tego. Możecie się pluć o suby, bo to ma przynajmniej jakieś uzasadnienie.

Co? Jak coś jest do dupy, to już nie można tak o tym powiedzieć? Po jakiego grzyba mieszać w to ludzi, którzy oglądają łonlajny? Jak każdy już to powiedział - większość ma w dupie, jak kto co ogląda. Niemniej dźwięk jest jak z puchy i nieważne, co powiesz i jak bardzo krzykniesz...Onajlny są gorsze jakościowo, tyle.

Offline

#2906 2013-06-15 16:42:18

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ależ można, nie mam nic przeciwko. Tylko że jedym z głównych argumentów, dla których "shinden ssie" i dla którego nie udostępnialiście subów (przynajmniej przed całym cyrkiem z zarabianiem) była dla was przecież jakość.

Tak czy siak chyba niepotrzebnie ciągnę temat. Wybaczcie, ale muszę się zdrzemnąć, jestem trochę zmęczony. W razie czego odpiszę wieczorem smile

Edit down:

Nie pamiętam, kiedy ostatnio napisałeś w tym temacie coś wnoszącego cokolwiek do dyskusji, chyba mam krótką pamięć...

Edit 2:

Coellus, popatrz na datę mojego posta i na datę edycji posta Woorena. Dodał cytowanie po mojej wypowiedzi.

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-06-15 16:51:02)

Offline

#2907 2013-06-15 16:42:54

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Cicho, przecież kupa-den zapewnia najlepszą jakość w sieci.
Jak możecie to kwestionować...

otakuJaro napisał:

(...)Tylko że jedym z głównych argumentów, dla których "shinden ssie" i dla którego nie udostępnialiście subów (przynajmniej przed całym cyrkiem z zarabianiem) była dla was przecież jakość.

Bzdura.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-06-15 17:50:06)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2908 2013-06-15 16:48:38

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:
Wooren napisał:

Bo komentarze są skrzętnie kasowane?

Nie bardzo rozumiem, do której części mojego posta bijesz...

No przecież zaznaczył wyraźnie, do której części twojego posta bije. Swoją drogą całkiem słusznie, trudno mu nie przyznać racji.


Ty dulowaty userze!

Offline

#2909 2013-06-15 16:51:17

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Później poprawiłem.

Offline

#2910 2013-06-15 16:53:16

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ja tam nie miałem nic przeciwko, nawet jeśli jakość była i jest kiepska, bo - jak pisałem - każdy ogląda, jak mu się podoba. Wkurzający jest natomiast fakt, że jakiś pacan zarabia na czymś, co ja zrobiłem za darmo. I nie, nie po to, aby ktokolwiek czerpał z tego jakiekolwiek zyski. Dobra, powtarzam się. Onajlny są gorsze, każdy wie.

Offline

#2911 2013-06-15 16:55:56

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Ależ można, nie mam nic przeciwko. Tylko że jedym z głównych argumentów, dla których "shinden ssie" i dla którego nie udostępnialiście subów (przynajmniej przed całym cyrkiem z zarabianiem) była dla was przecież jakość.

Nie.
Niby dlaczego na shindenie lądowała moja Gintama czy Arietka?
Dopiero "po co pytać tłumaczy" i "gdzie są moje dullary z reklam" zaczęły najbardziej ludzi wkurzać.


wladza1.png

Offline

#2912 2013-06-15 19:31:55

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

No dobra, trochę się zdrzemnąłem jezor

Sledziu_w napisał:

Cicho, przecież kupa-den zapewnia najlepszą jakość w sieci.
Jak możecie to kwestionować...

otakuJaro napisał:

(...)Tylko że jedym z głównych argumentów, dla których "shinden ssie" i dla którego nie udostępnialiście subów (przynajmniej przed całym cyrkiem z zarabianiem) była dla was przecież jakość.

Bzdura.

Polecam poczytać początkowe strony tematu. Nie piszę tu też o samym shindenie. Btw. nieładnie dopisywać coś do posta, o którym napisałem, że nic nie wnosi, nawet tego nie zaznaczając (proste "edit" wystarczy).

bodzio napisał:
otakuJaro napisał:

Ależ można, nie mam nic przeciwko. Tylko że jedym z głównych argumentów, dla których "shinden ssie" i dla którego nie udostępnialiście subów (przynajmniej przed całym cyrkiem z zarabianiem) była dla was przecież jakość.

Nie.
Niby dlaczego na shindenie lądowała moja Gintama czy Arietka?
Dopiero "po co pytać tłumaczy" i "gdzie są moje dullary z reklam" zaczęły najbardziej ludzi wkurzać.

Chyba nie do końca zrozumiałeś. Piszemy teraz, że dla was nie ma znaczenia jakość. A twój post dokładnie temu przeczy. No i może ty udostępniłeś część swoich subów - dzięki, ale było sporo osób, które tego nie zrobiły (część nawet nie sprawdzała jakości uploadu, tylko z góry mówiła "nie, bo nie", albo "nie, bo jakość do dupy").

Co do tych komentarzy, nie mam pojęcia, jak są teraz traktowane, ale jeśli piszecie, że jakość ssie w dyskusji o serii, to nie dziwię się, że kasują. Jak piszecie to w odpowiednich działach i mimo to usuwają, to, jak już wspomniałem, laudemorta chyba ogarnia paranoja.

Powoli nudzi mi się bronienie shindena (albo raczej siebie), bo coraz bardziej wisi mi, co się z nim stanie. Po prostu włożyłem w tę stronę kilka dobrych lat i to chyba normalne, że bronię tego, co budowałem.

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-06-15 19:39:45)

Offline

#2913 2013-06-15 20:08:55

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

W jaki sposób odszedłeś? Tzn. zostałeś wyrzucony/znudziło Ci się?

Offline

#2914 2013-06-15 20:37:28

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Pożarłem się z laudemortem, nie, nie o kasę (zaraz ktoś by tak stwierdził). Wolałbym o tym nie pisać. Ogólnie poszło o jego podejście, uważał, że wszystko mu wolno. Mi się to nie podobało, więc musiałem odejść. Stwierdził, że "dalsza współpraca nie ma sensu, bo się nie dogadamy".

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-06-15 20:46:50)

Offline

#2915 2013-06-15 22:45:01

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:
dulu napisał:

Dźwięk jak z puchy.

Ty nie jesteś przecież przeciętnym Kowalskim, nie śmiałbym nawet tak pomyśleć!
Ty jesteś dulu, wielki moderator z ansi!

Btw, jedne anime zniekształcane są bardziej, inne mniej, jeszcze inne wcale. Tak czy siak często nie ma wyjścia, bez poważnej zmiany widma audio anime nie da się zuploadować.

Gówno prawda, byłem kiedyś uploaderem i nigdy nie musiałem tego robić, a uploadowałem bardzo dużo.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#2916 2013-06-15 22:48:02

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Pożarłem się z laudemortem, nie, nie o kasę (zaraz ktoś by tak stwierdził). Wolałbym o tym nie pisać. Ogólnie poszło o jego podejście, uważał, że wszystko mu wolno. Mi się to nie podobało, więc musiałem odejść. Stwierdził, że "dalsza współpraca nie ma sensu, bo się nie dogadamy".

Dziękuję.

Offline

#2917 2013-06-15 23:02:50

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kostek00 napisał:
otakuJaro napisał:
dulu napisał:

Dźwięk jak z puchy.

Ty nie jesteś przecież przeciętnym Kowalskim, nie śmiałbym nawet tak pomyśleć!
Ty jesteś dulu, wielki moderator z ansi!

Btw, jedne anime zniekształcane są bardziej, inne mniej, jeszcze inne wcale. Tak czy siak często nie ma wyjścia, bez poważnej zmiany widma audio anime nie da się zuploadować.

Gówno prawda, byłem kiedyś uploaderem i nigdy nie musiałem tego robić, a uploadowałem bardzo dużo.

Byłeś uploaderem na urusiaiu w czasach, gdy większość hostingów (nie licząc jutuba i dailymotion) nie sprawdzała próbek dźwięku.

Może pamiętasz, że dawniej wszystko na shindenie było wrzucane na facebooka, zresztą na innych serwisach też (wy wrzucaliście z reguły na mu, kłania się kwestia niezarabiania, tam za jedno obejrzenie dostawło się jeden punkt, a bodaj 10k dawało miesiąc premium, nie pamiętam dokładnie...). Może też pamiętasz, że był taki czas, gdy wszystkie te serwisy, co korzystały z fb, miały problem, żeby coś wrzucić. A jak nie, to przypominam. Rozwiązaniem, które "opatentował" shinden, było właśnie zniekształcanie dźwięku. Działa to z każdym hostingiem. Zresztą możesz sprawdzić - na shindenie jakoś trzymają się pliki zamieszczone na dailymotion.

No i tak na ludzki rozum, pomyśl, po co mielibyśmy zniekształcać dźwięk, skoro to nie jest konieczne?

Heh...

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-06-15 23:11:22)

Offline

#2918 2013-06-15 23:29:27

rudek
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Buki z kolegami walczą z shitdenem smile
Wcześniej na chacie i forum wrzucali użytkownikom i dostali bana za to smile_big

Ostatnio edytowany przez rudek (2013-06-16 23:04:46)

Offline

#2919 2013-06-16 00:03:37

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

E tam, fałszywy alarm.
(Chyba że było coś wcześniej)

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-06-16 00:04:05)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2920 2013-06-16 01:34:18

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Zresztą możesz sprawdzić - na shindenie jakoś trzymają się pliki zamieszczone na dailymotion.

Nie, z tego co patrzyłem niedawno, było "Wideo zostało usunięte z powodu naruszenia regulaminu"
Ten ruski odtwarzacz vk coś tam, nie spotkałem się tam żeby było coś usunięte.
Sibnet to już sam masochizm  zezik


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024