#2961 2013-06-19 16:28:00

CoUsT
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Oni przecież olewają "wojnę" oczkod W efekcie czego strzelili samobója i pozbawili się ostatnich odcinków Hataraku. Pogratulować im okej

Offline

#2962 2013-06-19 16:31:00

samael16
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Pytam się pod co jeszcze można to podciągnąć zanim przejdę się i zgłoszę tą stronę.

Offline

#2963 2013-06-19 16:37:41

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

samael16 napisał:

Pytam się pod co jeszcze można to podciągnąć zanim przejdę się i zgłoszę tą stronę.

Bij do Urządu Skarbowego. Oni w tym kraju działają najprężniej.  smile_lol


wladza1.png

Offline

#2964 2013-06-19 16:39:06

Davax
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wole się nie włączać do dyskusji, bo moje zdanie i tak nikogo nie obchodzi. Zbliżacie się do 3 tysięcznego posta i końca nie widać. Więc pomijając moje zdanie, podam suchy fakt:
Adblock na shindenie blokuje playery na wszystkich stylach oprócz domyślnej. Dowód paskuda nie jest żadną manipulacją. Tylko jeśli ktoś chce używać innych stylów strony niż "Heaven", będzie musiał wyłączyć adblocka.

Ostatnio edytowany przez Davax (2013-06-19 17:36:38)

Offline

#2965 2013-06-19 16:40:50

samael16
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dobrze, już mniej więcej wiem po konsultacji z radcą prawnym, że mogę zgłosić podejrzenie działania na szkodę państwa, poprzez nieodprowadzanie podatków, dodatkowo wskazać iż, administrator strony udostępnia na niej treści chronione prawami autorskimi, czy jeszcze coś mogę dodać zanim złożę donos?

Offline

#2966 2013-06-19 16:42:47

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

samael16 napisał:

Dobrze, już mniej więcej wiem po konsultacji z radcą prawnym, że mogę zgłosić podejrzenie działania na szkodę państwa, poprzez nieodprowadzanie podatków, dodatkowo wskazać iż, administrator strony udostępnia na niej treści chronione prawami autorskimi, czy jeszcze coś mogę dodać zanim złożę donos?

Najważniejsza jest kasa. Reszta zbędna.  kombinuje

Offline

#2967 2013-06-19 16:46:40

samael16
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ale jeśli jakieś przestępstwo wykracza poza zakres US to mają obowiązek je przekazać do odpowiedniego organu państwowego, więc jeśli mogę za jednym razem to załatwić to wolę zgłosić wszystko na raz i mieć spokój, tym bardziej, że to pójdzie anonimem.

Offline

#2968 2013-06-19 17:22:01

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

samael16 napisał:

Ale jeśli jakieś przestępstwo wykracza poza zakres US to mają obowiązek je przekazać do odpowiedniego organu państwowego, więc jeśli mogę za jednym razem to załatwić to wolę zgłosić wszystko na raz i mieć spokój, tym bardziej, że to pójdzie anonimem.

US samo to zgłosi.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2969 2013-06-19 17:24:09

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

samael16 napisał:

Ale jeśli jakieś przestępstwo wykracza poza zakres US to mają obowiązek je przekazać do odpowiedniego organu państwowego, więc jeśli mogę za jednym razem to załatwić to wolę zgłosić wszystko na raz i mieć spokój, tym bardziej, że to pójdzie anonimem.

Anonimem możesz sobie składać, oleją cię a ty pocałujesz klamkę.
Po drugie jedna osoba nic nie zdziała, najlepiej gdyby paręnaście osób zgłosiło donos do Urzędu Skarbowego wtedy jest jakiś cień szansy, że odpowiednie władze zainteresują się szkodnikami  madrala


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2970 2013-06-19 17:30:19

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jeśli taki liścik wpadłby w ręce odpowiedniej osoby i byłoby tam napisane, że się chwalą, że wyujali US i zarobili ponad dwadzieścia koła, jest szansa, że sprawę prześwietli.

Offline

#2971 2013-06-19 17:34:23

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

samael16 napisał:

Ale jeśli jakieś przestępstwo wykracza poza zakres US to mają obowiązek je przekazać do odpowiedniego organu państwowego, więc jeśli mogę za jednym razem to załatwić to wolę zgłosić wszystko na raz i mieć spokój, tym bardziej, że to pójdzie anonimem.

Nic nie zrobią z łamaniem praw. Nawet przekazywać nie ma komu i po co, ani właściwie podstawy.

Natomiast do do zdupizmu i błyskotliwych ripost na poziomie intelektualnym kisnącego jogurtu:

Hyrule napisał:

(...)to zobaczymy, jak to siunden będzie "najszybciej w sieci udostępniał cotygodniowo świeże odcinki".(...)

Wtręt o Animezone służyć miał pokazaniu, że Shinden i tak nie jest najszybszy. Szybsze są jakieś tematyczne nakamy, shipuundeny, czy inne tematyczne ustrojstwa. Które to z kolei stanowią następnie karmę dla AZ.
Czasem wręcz cały ten proceder zajmuje mniej czasu, niż wrzucenie jakiegoś grafomańskiego tłumaczenia tasiemca na ANSI.

Zresztą w wielu przypadkach shinden nie ma najlepszej jakości, nie jest pierwszy i najfajniejszy - zdarzają się serwisy, które kompletnie olewają ciepłym moczem zarówno inne serwisy, jak i tłumaczy.

Ich istnienie ni chybi skrywa mgła tajemnicy, układ polityczno-mafijny lub młodzieńcza fascynacja niektórych użytkowników ANSI hejtem do jedynie niesłusznej strony.

I zanim ktoś znowu inteligentnie inaczej spróbuje zabłysnąć: cały ten bóldupizm byłby dużo bardziej wiarygodny, gdyby konsekwentnie skupiano się na wszystkich, którzy biednych autorów gwałcą bez mydła.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#2972 2013-06-19 18:06:00

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ariakis napisał:

Natomiast do do zdupizmu i błyskotliwych ripost na poziomie intelektualnym kisnącego jogurtu:

Hyrule napisał:

(...)to zobaczymy, jak to siunden będzie "najszybciej w sieci udostępniał cotygodniowo świeże odcinki".(...)

Wtręt o Animezone służyć miał pokazaniu, że Shinden i tak nie jest najszybszy. Szybsze są jakieś tematyczne nakamy, shipuundeny, czy inne tematyczne ustrojstwa. Które to z kolei stanowią następnie karmę dla AZ.
Czasem wręcz cały ten proceder zajmuje mniej czasu, niż wrzucenie jakiegoś grafomańskiego tłumaczenia tasiemca na ANSI.

Zresztą w wielu przypadkach shinden nie ma najlepszej jakości, nie jest pierwszy i najfajniejszy - zdarzają się serwisy, które kompletnie olewają ciepłym moczem zarówno inne serwisy, jak i tłumaczy.

Ich istnienie ni chybi skrywa mgła tajemnicy, układ polityczno-mafijny lub młodzieńcza fascynacja niektórych użytkowników ANSI hejtem do jedynie niesłusznej strony.

I zanim ktoś znowu inteligentnie inaczej spróbuje zabłysnąć: cały ten bóldupizm byłby dużo bardziej wiarygodny, gdyby konsekwentnie skupiano się na wszystkich, którzy biednych autorów gwałcą bez mydła.

Tak, masz rację, na animezone jest szybciej. Ten fragment tyczył się tych cudownych reklam, jakie shinden wpieprza do swoich online'ów, dodając sobie zajebistości, jak to oni najszybsi (i pewnie jeszcze ludzie myślą, że oni sami to robią, bo to tak ładnie ułożone jest). A co do OP - są dwa polskie portale robiące własne tłumaczenia - my i nakama. Kiedyś tam admin nakamy dogadał się z animezone, że mogą brać od nich tłumaczenia i sukcesywnie to robią. Jak dla mnie ok, choć często biorą od nas, jak muszą czekać na nakamę. Nie wypowiadam się w ich kwestii, bo możliwe, że Malder zgodził się na to (musiałbym zapytać) i jakoś aż tak bardzo póki co mi to nie przeszkadza. Shindenowi natomiast pisałem wyraźnie. I tak, również racja, że znajduję co chwila odcinki z naszymi tłumaczeniami na mniej popularnych online'ach, o których nawet nie słyszałem. Co do szybkości napisów - najszybciej jest generalnie u nas, potem na nakamie (niekiedy miewają szybciej, jak mamy mało czasu), a potem biora online'y, albo od nas albo od nich. W praktyce online mamy szybciej niż animezone lub równie szybko, jeśli nakama wyda podobnie do nas czasowo napisy. I takie są fakty tutaj nad Wisłą, teraz, tutaj, prosto w twarz. xD Kurczaki, ziemnia... em... nieważne...  jezor

Ale wiecie, co jest naśmieszniejsze? W tym wszystkim najzabawniejsze są niczego nieświadome pijawki, które wychowują się na online'ach. Źle wróżę fandomowi, bo średnia świadomość, kultura i iloraz inteligencji idą w dół. Niewiarygodne jest to, że coraz więcej jest ludzi, którzy nie dość, że dzięki czyjejś dobrowolnej pracy mogą oglądać sobie za darmo swoje ulubione serie i mają coraz łatwiejszy dostęp, to jeszcze wymagają do siebie szacunku z tego względu, że... em są fanami i łaskawie oglądają anime na kanapie z piwem (a nie, gimbaza nie może przecież pić piwa... Ale z tego co gadają, to pewnie palą po 10 g marihunany naraz i zapijają to 2 litrami Jacka Danielsa na wieczór. xD). I wszyscy tylko patrzą na terminy, żeby szybko, żeby już, bo premiera. Nieważne, czy to 360p z wycieku od Koreańczyków z kangulem nakładającym się na napisy, z naklejką 720p, nieważne, że połowa tłumaczenia, na podstawie którego był przekład robiony jest zmyślona z dupy, stylistyka tłumaczenia jest dziwna i mało adekwatna. Jest cool, bo jest szybko. A co ten gimbusek niby zauważy w kwestii jakości audio, video i tłumaczenia.

Ostatnio edytowany przez Hyrule (2013-06-19 18:07:05)

Offline

#2973 2013-06-19 21:09:54

samael16
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Skonsultowałem się raz jeszcze z radcą prawnym.
I co wiem na pewno, mogę zgłosić stronę do urzędu skarbowego i na tym moja robota się kończy, bo gdy wyszczególnię wszystkie moje podejrzenia to ich obowiązkiem będzie skierować sprawę dalej. Tak muszę to wysłać anonimem, gdyż uchronię się w tym przypadku od sytuacji, że właściciel/e shindena będą mi mogli wytoczyć proces, gdyby się okazało, że jednak odprowadzają podatki. Dla niedowiarków, takie donosu w US są traktowane na serio.
Donos, powinien być przygotowany do końca następnego tygodnia, napisany pięknym językiem prawniczym, osoby, które też by chciały wysłać anonima proszę o kontakt na pw to prześlę gdy skończę wzór takiego donosu.

Czy ktoś informował firmę VISION FILM Sp. z o. o. S.K.A o fakcie, że na shindenie są anime, na które ta firma ma licencję?

Offline

#2974 2013-06-19 22:05:53

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

samael16 napisał:

Skonsultowałem się raz jeszcze z radcą prawnym.
I co wiem na pewno, mogę zgłosić stronę do urzędu skarbowego i na tym moja robota się kończy, bo gdy wyszczególnię wszystkie moje podejrzenia to ich obowiązkiem będzie skierować sprawę dalej. Tak muszę to wysłać anonimem, gdyż uchronię się w tym przypadku od sytuacji, że właściciel/e shindena będą mi mogli wytoczyć proces, gdyby się okazało, że jednak odprowadzają podatki. Dla niedowiarków, takie donosu w US są traktowane na serio.
Donos, powinien być przygotowany do końca następnego tygodnia, napisany pięknym językiem prawniczym, osoby, które też by chciały wysłać anonima proszę o kontakt na pw to prześlę gdy skończę wzór takiego donosu.

Czy ktoś informował firmę VISION FILM Sp. z o. o. S.K.A o fakcie, że na shindenie są anime, na które ta firma ma licencję?

Tylko że i tak i tak może ci wytoczyć proces - jedynie zmienia się to, że jeśli rzeczywiście od ciebie pójdzie owy donos to będzie musiał wskazać twoje posty i konto na ansi (następnie złożyć oświadczenie że najprawdopodobniej ten użytkownik to zrobił) - w tym momencie organy państwowe kierują wniosek do właściciela ansi (Kane) o udostępnienie bazy ansi i logów z adresami ip, adresami e-mail (na które są zakładane konta) itd.
"I tak po nitce do kłębka" -> dotrą do ciebie i tak, ale trochę dłużej im to zajmie.



O czym zresztą było już mówione xx stron temu...
Btw. Quithe chyba ten mój post (do tego miejsca) oraz posty nr. 2960 2963, 2964, 2966 - 2971, 2972 (I cytowanie) 2974 powinny zostać przeniesione do tematu z pogadanką na temat przepisów prawny. W myśl twojej wypowiedzi:
http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 49#p406749
[edit] Bo jak by nie patrzyć to te posty odnoszą się do legalności shinden'a - co nie ma nic wspólnego czemu online ssie [/edit]


samael16 napisał:

Dzięki shindenowi a właściwie jakiemuś debilowi, który na niego wrzucił jeden odcinek Demonów i kotletów wydanych przez b&b justaway mogę zapomnieć o ostatnich 2 odcinkach. Jak rozumiem, shinden kwalifikuje się pod przestępstwo skarbowe i może zostać wykończony tak samo jak napisy.org, czy jeszcze podpada w jakimś punkcie pod KK?

Albo coś zrobiłeś i naraziłeś nieźle Besamir'owi (np. dodałeś je na inną stronę online) i przez to wyleciałeś z łańcuszka wzajemnej adoracji poprzez linki do download tłumaczenia w hardku (i teraz myślisz że w ten nędzny sposób się zrehabilitujesz i im zamydlisz oczy pianą), albo chciałeś trolować i sobie strzeliłeś w stopę z obrzyna samemu. Bo linki do "Demon i kotlety" są dla wybranych od 9 odcinka włącznie (poza tym Zbyhany robi do tego anime napisy również więc masz alternatywę), a nie tylko 2 ostatnie. Tak więc jedno z dwojga.

samael16 napisał:

Czy ktoś informował firmę VISION FILM Sp. z o. o. S.K.A o fakcie, że na shindenie są anime, na które ta firma ma licencję?

Jak byś nie zauważył to Vision film w polsce jest martwe od dawna - ostatnie zmiany na ich stronie są z 2011r http://www.vision.pl/Kino/  a w dziale aktualności ostatni news był jeszcze wcześniej (dlatego też na shindenie są anime od nich).
Poza tym scenę anime Vision film ma w "wysokim poważaniu" od dawna (jakiś 3 bądź też już nawet 4 lat), jak by tak nie było to by nie zamykał bez żadnej przyczyny oddziału anime (anime-gate). Dlatego również Kaze rozwiązał z nimi porozumienie (utworzone po fuzji z Anime Virtual) w sprawie reprezentowania ich w Polsce i wydawaniu anime na naszym terenie do którego mają prawa wydawnicze w europie.

Edit w dół. @Besamir widzisz? Przynajmniej podróżuje w ciekawe miejsca, zwiedzam świat. A nie jedynie kiszę się przed komputerem tak jak ty  i wyzywam innych.
Poza tym... piszesz każdy, ale mogę się "założyć" że jak bym np. ja napisał do ciebie prośbę o link do odcinka to bym został albo zignorowany, bądź też zbluzgany jeszcze mocniej niż przed chwilą. Więc nie pisz, że wystarczyło poprosić  (trzeba było mieć przy tym odpowiednie również poglądy).

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-06-19 22:25:33)

Offline

#2975 2013-06-19 22:16:17

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
samael16 napisał:

Dzięki shindenowi a właściwie jakiemuś debilowi, który na niego wrzucił jeden odcinek Demonów i kotletów wydanych przez b&b justaway mogę zapomnieć o ostatnich 2 odcinkach. Jak rozumiem, shinden kwalifikuje się pod przestępstwo skarbowe i może zostać wykończony tak samo jak napisy.org, czy jeszcze podpada w jakimś punkcie pod KK?

Albo coś zrobiłeś i naraziłeś nieźle Besamir'owi (np. dodałeś je na inną stronę online) i przez to wyleciałeś z łańcuszka wzajemnej adoracji poprzez linki do download tłumaczenia w hardku (i teraz myślisz że w ten nędzny sposób się zrehabilitujesz i im zamydlisz oczy pianą), albo chciałeś trolować i sobie strzeliłeś w stopę z obrzyna samemu. Bo linki do "Demon i kotlety" są dla wybranych od 9 odcinka włącznie (poza tym Zbyhany robi do tego anime napisy również więc masz alternatywę), a nie tylko 2 ostatnie. Tak więc jedno z dwojga.

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Czemu wypowiadasz się na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia? Do 11 odcinka włącznie linki dostawał praktycznie każdy, kto wykazał na tyle sprytu, żeby wysłać mi prywatną wiadomość. Dlatego też w tym przypadku o żadnym kółku wzajemnej adoracji mowy nie ma. Niestety głupi byłem, wierząc, że ludzie są na tyle normalni, żeby faktycznie owe linki zachować jedynie dla siebie.

Offline

#2976 2013-06-19 22:16:35

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
samael16 napisał:

Skonsultowałem się raz jeszcze z radcą prawnym.
I co wiem na pewno, mogę zgłosić stronę do urzędu skarbowego i na tym moja robota się kończy, bo gdy wyszczególnię wszystkie moje podejrzenia to ich obowiązkiem będzie skierować sprawę dalej. Tak muszę to wysłać anonimem, gdyż uchronię się w tym przypadku od sytuacji, że właściciel/e shindena będą mi mogli wytoczyć proces, gdyby się okazało, że jednak odprowadzają podatki. Dla niedowiarków, takie donosu w US są traktowane na serio.
Donos, powinien być przygotowany do końca następnego tygodnia, napisany pięknym językiem prawniczym, osoby, które też by chciały wysłać anonima proszę o kontakt na pw to prześlę gdy skończę wzór takiego donosu.

Czy ktoś informował firmę VISION FILM Sp. z o. o. S.K.A o fakcie, że na shindenie są anime, na które ta firma ma licencję?

Tylko że i tak i tak może ci wytoczyć proces - jedynie zmienia się to, że jeśli rzeczywiście od ciebie pójdzie owy donos to będzie musiał wskazać twoje posty i konto na ansi (następnie złożyć oświadczenie że najprawdopodobniej ten użytkownik to zrobił) - w tym momencie organy państwowe kierują wniosek do właściciela ansi (Kane) o udostępnienie bazy ansi i logów z adresami ip, adresami e-mail (na które są zakładane konta) itd.
"I tak po nitce do kłębka" -> dotrą do ciebie i tak, ale trochę dłużej im to zajmie.

I list gończy na terytorium całej UE  wow
samael16, na twoim miejscu upewniłabym się w innym źródle, bo coś mi się wydaje, że twój radca prawny w tym miejscu się myli. Jeszcze niedawno wrzucałam tu gdzieś artykuł, że Polacy masowo donoszą do skarbówki, pod imieniem i nazwiskiem również, ale nigdy nie było mowy o jakichkolwiek konsekwencjach wobec donoszących.


Ty dulowaty userze!

Offline

#2977 2013-06-19 23:30:04

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jak dobrze pamiętam, to na stronie skarbówki czytałem, że każdy donos dokładnie sprawdzają i nie trzeba się pod nim podpisywać.

paskud napisał:

Czy ktoś informował firmę VISION FILM Sp. z o. o. S.K.A o fakcie, że na shindenie są anime, na które ta firma ma licencję?
Tylko że i tak i tak może ci wytoczyć proces - jedynie zmienia się to, że jeśli rzeczywiście od ciebie pójdzie owy donos to będzie musiał wskazać twoje posty i konto na ansi (następnie złożyć oświadczenie że najprawdopodobniej ten użytkownik to zrobił) - w tym momencie organy państwowe kierują wniosek do właściciela ansi (Kane) o udostępnienie bazy ansi i logów z adresami ip, adresami e-mail (na które są zakładane konta) itd.
"I tak po nitce do kłębka" -> dotrą do ciebie i tak, ale trochę dłużej im to zajmie.

Dopóki na liście do skarbówki (zakładając, że poleci pocztą polską) nie napisze swojego adresu, to mogą go cmoknąć, będą to tylko i wyłącznie poszlaki. A nawet jakby wysłał ze swojego maila, to dopóki nie jest przestępstwo i nie ma nakazu sądowego, to żadna firma nie da adresów ip nikomu, to się nazywa zaufanie klienta.  cenzura z baranka w ścianę, bo pod deklem ci się smaży.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2013-06-20 21:24:18)


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#2978 2013-06-19 23:43:42

PluZu
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sorki, że tak odskoczę od wątku, ale od dłuższego czasu trapi mnie pytanie, czy witryna wbijam.pl jest po ciemniej, czy po jasnej stronie mocy.?

Offline

#2979 2013-06-20 00:13:45

okon
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2009-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

PluZu napisał:

Sorki, że tak odskoczę od wątku, ale od dłuższego czasu trapi mnie pytanie, czy witryna wbijam.pl jest po ciemniej, czy po jasnej stronie mocy.?

Z tego co pamiętam(za czasów Clannada), to sami tłumaczenia robili. Więc na podstawie mojej pamięci stwierdzam, że - nie kradną napisów, a sami tłumaczą i nie udostępniają napisów i hardów, tylko umożliwiają oglądanie online.
Takimi ich pamiętam i takimi ich chcę zapamiętać.

Offline

#2980 2013-06-20 02:35:28

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@coellus I prywatną wiadomość do obamy aby jego ludzie zatrzymali go na lotnisku - jak by chciał zwiać do USA.
@kostek00 laudemort może złożyć zawiadomienie o niesłusznym oskarżeniu go (oszczerstwach) i oczekiwać aby go za to ukarali. I jak to nie ma przestępstwa? Jeśli w donosie nałga, że zarabia on (laudemort) nie wiadomo ile i się nie rozlicza z tego - a po skarbówki dochodzeniu wyjdzie że jednak jest czysty pod tym względem, to dochodzi do świadczenia nieprawdy i pomówień.

@PluZu
one pice mają od onepiecenakam (przynajmniej prawie wszystkie ostatnie epki, parę Wojcirej, oneechan [pytaj się Hyrule bo ona sporo czasu temu do nich należała] np. (Ten) bądź też napis "brak danych" przy polu kto tłumaczył) <- musiał byś do nich się zgłosić na stronę z swoim pytaniem.
bleach'a ostatnie odcinki są tłumaczenia Syriusz15 <- więc jak coś to do niego pisz na pw czy mają jego zgodę (wtedy będzie wszystko jasne od razu).
@okon Również to pamiętam (i za to ich ceniłem), ale to było do czasu gdy mieli stary wygląd strony i nie rozszerzali zawartości o nowo wychodzące niektóre pozycje - od tamtego czasu zdarzają się u nich napisy różnego autorstwa.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024