#2981 2013-06-20 07:33:43

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

@kostek00 laudemort może złożyć zawiadomienie o niesłusznym oskarżeniu go (oszczerstwach) i oczekiwać aby go za to ukarali. I jak to nie ma przestępstwa? Jeśli w donosie nałga, że zarabia on (laudemort) nie wiadomo ile i się nie rozlicza z tego - a po skarbówki dochodzeniu wyjdzie że jednak jest czysty pod tym względem, to dochodzi do świadczenia nieprawdy i pomówień.

Tylko że on faktycznie zarabia. Przecież sam admin (były) się do tego przyznał.

Offline

#2982 2013-06-20 07:42:54

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dulu gdzie niby poddałem w wątpliwość to że on zarabia (nieważne czy na pokrycie kosztów utrzymania strony czy też aby się "nachapać)? W moim cytowanym poście, mówiłem jedynie to samo co pisałem również wcześniej i to nie raz (ostatnio nawet przyznaliście mi że może być taka możliwość i nic mu nie zrobią), że może się spokojnie rozliczać ze skarbówką - jeśli umiejętnie do tego podszedł (bardziej to rozwinąłem wtedy, nie chce mi się znów tyle pisać). Bo skarbówkę na dobrą sprawę jedynie obchodzi czy się z nimi rozlicza czy też nie => tak więc w donosie musiał by nakłamać że tego nie robi (jeśli by się wybronił).

A i były admin mówił, że z reklam shinden ma dochód, ale nie jest on ruszany - idzie na konto z założeniem odkładania kasy na dalszy rozwój strony (wspominam o tym, żeby później moja wypowiedź nie została wyciągnięta z kontekstu przez kogoś z forum i służyła jako dowód, że laudemort ma shindena jako źródło swojego utrzymania).

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-06-20 07:45:05)

Offline

#2983 2013-06-20 08:08:02

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

@kostek00 laudemort może złożyć zawiadomienie o niesłusznym oskarżeniu go (oszczerstwach) i oczekiwać aby go za to ukarali. I jak to nie ma przestępstwa? Jeśli w donosie nałga, że zarabia on (laudemort) nie wiadomo ile i się nie rozlicza z tego - a po skarbówki dochodzeniu wyjdzie że jednak jest czysty pod tym względem, to dochodzi do świadczenia nieprawdy i pomówień.


bleach'a ostatnie odcinki są tłumaczenia Syriusz15 <- więc jak coś to do niego pisz na pw czy mają jego zgodę (wtedy będzie wszystko jasne od razu).

Zacznę od mojego wywołania do tablicy. Nie do końca pamiętam, czy tak było naprawdę, ale wydaje mi się, że wbijam pisało do mnie z prośbą o zgodę. Używania napisów odmawiam tylko i wyłącznie diffom, więc najprawdopodobniej tę zgodę dostali.

Co do postów o prawie...
@Paskud - jeśli nie pobierałeś żadnego wykształcenia prawniczego, proszę, nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia.
Jeśli pobierałeś wykształcenie prawnicze, proszę, napisz, gdzie je pobierałeś i z kim miałeś zajęcia z prawa karnego i cywilnego... Jestem ciekaw, kto tak uczy.

Offline

#2984 2013-06-20 08:34:44

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Paskud, bardzo słabo formułujesz zdania. Stąd mój post.
"Jeśli w donosie nałga, że zarabia nie wiadomo ile i się nie rozlicza z tego", założyłeś, że kłamstwem będzie zarówno mówienie o nierozliczeniu, jak i o samych zarobkach. Pomijam już fakt, że powinno być "nałże". To nie pierwszy raz, piszesz ty w notatniku jakim, który nie ma możliwości sprawdzania pisowni? Przed dodaniem posta ogarnij go parę razy, bo strasznie chrzanisz.

Offline

#2985 2013-06-25 10:42:51

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Siunden przekroczył kolejną granicę.
Wygląda na to, że zaczął kraść uploady z innych stron z anime online.

http://www.anime-shinden.info/odcinki-o … 1-084.html

Offline

#2986 2013-06-25 10:54:06

Shodimaru23
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

wtas napisał:

Siunden przekroczył kolejną granicę.
Wygląda na to, że zaczął kraść uploady z innych stron z anime online.

http://www.anime-shinden.info/odcinki-o … 1-084.html

Czemu tak uważasz? Jest tam z jakiej strony jest ten odcinek? ;o
Może po prostu zapomnieli dodać intra i innych swoich badziewnych linijek na początku odcinka. xd
Chociaż nie ma loga, to już sam nie wiem. ;d
Nie, żebym coś sugerował... xdd

Ostatnio edytowany przez Shodimaru23 (2013-06-25 10:54:27)


Moja lista anime: klik

Offline

#2987 2013-06-25 10:55:18

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Shodimaru23 napisał:
wtas napisał:

Siunden przekroczył kolejną granicę.
Wygląda na to, że zaczął kraść uploady z innych stron z anime online.

http://www.anime-shinden.info/odcinki-o … 1-084.html

Czemu tak uważasz? Jest tam z jakiej strony jest ten odcinek? ;o
Po prostu może zapomnieli dodać intra i innych swoich badziewnych linijek na początku odcinka. xd
Chociaż nie ma loga, to już sam nie wiem. ;d
Nie, żebym coś sugerował... xdd

Zakosili stąd. O tyle perfidnie, że widać, że napisy robione specjalnie dla tego serwisu (nie ma ich nawet na ansi).


Ty dulowaty userze!

Offline

#2988 2013-06-25 11:16:36

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To już przegięcie, wbijam.pl z tego co pamiętam sam tłumaczy wszystkie odcinki, bezpośrednio z japońskiego.

Poziom  kupa-dena  właśnie osiągnął poziom szamba.


inGBAqE.png

Offline

#2989 2013-06-25 11:17:13

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jest wyraźnie z jakiej strony jest odcinek

Pokaż spoiler 1
t8LtYKT.jpg

Pokaż spoiler 2
T8qzeH7.jpg

Przy okazji widać ile adblock reklam zablokował
Jest ich tylko 9 (po zalogowaniu 7)

Ostatnio edytowany przez wtas (2013-06-25 11:20:21)

Offline

#2990 2013-06-25 11:17:42

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

To już przegięcie, wbijam.pl z tego co pamiętam sam tłumaczy wszystkie odcinki, bezpośrednio z japońskiego.

Poziom  kupa-dena  właśnie osiągnął poziom szamba.

Jeszcze nieraz nas zaskoczą.


wladza1.png

Offline

#2991 2013-06-25 11:18:56

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Czego ludzie nie zrobią dla pieniędzy...


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2992 2013-06-25 11:19:12

megamas
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2011-07-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

"Poważny" biznes wymaga poważnych kroków. W końcu za wakacje trzeba jakoś zapłacić. oczkod


Be a man – the Madao way.

Offline

#2993 2013-06-25 11:23:49

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

To już przegięcie, wbijam.pl z tego co pamiętam sam tłumaczy wszystkie odcinki, bezpośrednio z japońskiego.

OrlyAsian.jpg

Offline

#2994 2013-06-25 11:25:03

bigdo
Użytkownik
Skąd: Swarzędz
Dołączył: 2010-03-21

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

To już przegięcie, wbijam.pl z tego co pamiętam sam tłumaczy wszystkie odcinki, bezpośrednio z japońskiego.

Poziom  kupa-dena  właśnie osiągnął poziom szamba.

Bzdura. Nie myślcie, że oni tacy spoko, olka o zgodę się nie pytali.


"Tutaj Kamiyan3991 coś bełkotał, ale zostało to ukryte z troski o Twoje zdrowie" - Klik

Offline

#2995 2013-06-25 11:26:00

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

To już przegięcie, wbijam.pl z tego co pamiętam sam tłumaczy wszystkie odcinki, bezpośrednio z japońskiego.

Poziom  kupa-dena  właśnie osiągnął poziom szamba.

Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli  papa


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#2996 2013-06-25 11:41:56

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bigdo07 napisał:
DarkMnich napisał:

To już przegięcie, wbijam.pl z tego co pamiętam sam tłumaczy wszystkie odcinki, bezpośrednio z japońskiego.

Poziom  kupa-dena  właśnie osiągnął poziom szamba.

Bzdura. Nie myślcie, że oni tacy spoko, olka o zgodę się nie pytali.

Przynajmniej reklam nie ma, a nie tak jak gdzie indziej jezor

Offline

#2997 2013-06-25 11:47:12

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

usui78 napisał:
bigdo07 napisał:
DarkMnich napisał:

To już przegięcie, wbijam.pl z tego co pamiętam sam tłumaczy wszystkie odcinki, bezpośrednio z japońskiego.

Poziom  kupa-dena  właśnie osiągnął poziom szamba.

Bzdura. Nie myślcie, że oni tacy spoko, olka o zgodę się nie pytali.

Przynajmniej reklam nie ma, a nie tak jak gdzie indziej jezor

Że co, proszę? Wbijam na stronę i 3 reklamy mi się pojawiają. Dużo mniej niż na sami wiecie gdzie, ale nie kłam.  klnie

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-06-25 11:47:26)

Offline

#2998 2013-06-25 12:05:05

Maigo
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-11-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie czytałam tego wątku już od bardzo dawna, więc nie wiem, co tu proponowano, ale gdyby zrobić na ansi opcję (dla chętnych) pobierania softów "wykrywających uploaderów"? Bazuję na pomyśle z literówkami, który się tu chyba dosyć często przewijał. Byłby sobie program, który uruchamia się za każdym razem, kiedy jakiś użytkownik próbuje pobrać napisy i za każdym razem losowo wybiera sobie jakiś wiersz i zamienia losowy znak z tego wiersza na jakiś inny. (Olewałby tę część z formatowaniem na początku.) Zapisuje sobie w pliku, jaki użytkownik to zrobił i gdzie dokonano zmiany, i potem nie losuje już tego samego miejsca. Tym sposobem mniej więcej wiadomo by było, kto wrzucił napisy na online. smile_big Ofc jest możliwość, że uploader sobie poszuka zmiany, ale to mogłoby być trudne, szczególnie jak w napisach jest więcej literówek (trzeba by robić za każdym razem porządną korektę), a poza tym przydałoby się zrobić też jakąś bazę "korzystnych zamian", która by umożliwiała tworzenie realistycznych literówek, np. jak znajdziesz "ą", zamień na "a", nie ruszaj wielkich liter, albo można by też "zjadać" niektóre literki zamiast zamieniać. I jak taki użytkownik jest już wykryty, to nie wiem, można jakieś środki przedsięwziąć, na nowym ANSI przydałaby się np. możliwość odmówienia takiemu delikwentowi ściągania napisów danego użytkownika. Żeby uploaderzy nie pączkowali, to można by zrobić opcję, że napisy użytkowników z włączonymi "zabezpieczeniami anty-online" da się pobierać dopiero kilka dni po rejestracji itd.

Technicznie nie wydaje sie trudne, problem raczej z połączeniem takiej zmiany z użytkownikiem (współpraca ansi chyba jest konieczna, nie wiem, czy da się wymyślić coś innego w tej kwestii, chyba że od zera zakładanie strony z możliwością rejestracji, na zaproszenia może jeszcze czy coś, i podlinkowanie jej gdzieś w swoim profilu...  smile_lol ) No i żeby przyłapać uploadera, trzeba by chyba obejrzeć cały odcinek z otwartą legendą zmian...
Chyba mi się nudzi w sesji, że takie rzeczy wymyślam, no ale jak już wymyśliłam, to chciałam się podzielić.  jezor

Offline

#2999 2013-06-25 12:35:03

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:
usui78 napisał:
bigdo07 napisał:

Bzdura. Nie myślcie, że oni tacy spoko, olka o zgodę się nie pytali.

Przynajmniej reklam nie ma, a nie tak jak gdzie indziej jezor

Że co, proszę? Wbijam na stronę i 3 reklamy mi się pojawiają. Dużo mniej niż na sami wiecie gdzie, ale nie kłam.  klnie

Faktycznie. Najmocniej przepraszam za wprowadzanie w błąd. Zapomniałem, ze mam włączonego ad-blocka i dlatego ten mój wcześniejszy wniosek. Po wyłączeniu ad-blocka faktycznie widać jeden baner reklamowy po prawej stronie.  baka

Offline

#3000 2013-06-25 13:23:34

Davax
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

wtas napisał:

Siunden przekroczył kolejną granicę.
Wygląda na to, że zaczął kraść uploady z innych stron z anime online.

http://www.anime-shinden.info/odcinki-o … 1-084.html

Ja pie klnie .... rikuo

Ostatnio edytowany przez Davax (2013-06-25 13:26:35)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024