#1 2012-02-09 21:46:27

Zuvvo
Użytkownik
Dołączył: 2012-01-31

[Lublin] Wymiana anime - dysk przenośny

Witam. Jestem ciekaw czy znajdzie się w Lublinie osoba z którą mógłbym dokonać takiej wymiany. Wymiana polegałaby na zwyczajnym podjechaniu do takiej osoby i przekopiowaniu anime, których się nie ma. Na dysku przenośnym znajduje się w tym momencie 150gb anime, większość bardzo dobrej jakości, tylko jedna seria to nie mkv. Do wszystkich podkładam polskie napisy także ten problem będziecie mieć już z głowy. Jest to jakieś 20 serii w tym kilka pełnometrażowych filmów. Na dysku wewnętrznym mam drugie tyle, ale jeszcze nie podłożyłem do wszystkich napisów i nie przekopiowałem ich na dysk przenośny.

Listę anime podam później(ostatnio codziennie coś ściągam i tak) - na razie interesuje mnie czy znajdą się osoby, które na takie coś by poszły. Jeżeli kogoś to interesuje i boi się np. obcych ^^ to napiszę coś o sobie. Nazywam się Mateusz, mam 19 lat i studiuję na politechnice lubelskiej. Mieszkałem na stancji, ale póki co mieszkam z rodzicami kilkanaście kilometrów od Lublina. W następnym roku szkolnym zaczynam studia zaoczne, japonistykę w Warszawie. Należę do osób spokojnych oczkod


Pozdrawiam.

Offline

#2 2012-02-09 21:59:05

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: [Lublin] Wymiana anime - dysk przenośny

Ja to Ci mogę dać przekopiować moje animce za rok, tylko kup sobie duży dysk, bo mam ich ponad 1,5 TB na dyskach ;]


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#3 2012-02-10 22:26:08

Zuvvo
Użytkownik
Dołączył: 2012-01-31

Odp: [Lublin] Wymiana anime - dysk przenośny

Subarashii ! Arigato gozaimasu smile_big Studiujesz na PJWSTK, albo na jakeijś innej uczelni w Warszawie czy po prostu jesteś z okolic Warszawy?

Tak czy inaczej, do tego czasu muszę coś oglądać, więc jeśli znajdą się takie osoby z Lublina to proszę śmiało pisać smile

Offline

#4 2012-02-10 22:43:45

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: [Lublin] Wymiana anime - dysk przenośny

Chciałem studiować na PJWSTK, ale po tym, jak mądrzejsi ode mnie koledzy odpadli po chwili, płacąc przy tym spore czesne, to sobie darowałem. Postanowiłem nie studiować w ogóle, będąc pracownikiem fizycznym, a mieszkam w Ząbkach pod Warszawą. Możesz kojarzyć Ząbki od tego mafiozy "Dziad", a i ostatnio jakąś zmarłą sławną koszykarkę tu pochowano.

W każdym razie do centrum wawy mam od domu transportem publicznym około godziny drogi jezor

Ostatnio edytowany przez Mammoth (2012-02-10 22:44:30)


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#5 2013-07-29 12:11:15

abeeha
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-29

Odp: [Lublin] Wymiana anime - dysk przenośny

Mógłbym kupić Daphne, Tokyo Majin, może jeszcze Tristia: Błękitna wyspa i Czarna księga, ale nie w tym miesiącu. wszystko zależy od tego ile byś za to chciał.


Our fantastic offers for free E20-597 exam and study Test-king.com prepare you well for the final bostonconservatory exam and

Offline

#6 2013-07-29 15:10:00

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: [Lublin] Wymiana anime - dysk przenośny

abeeha napisał:

Mógłbym kupić Daphne, Tokyo Majin, może jeszcze Tristia: Błękitna wyspa i Czarna księga, ale nie w tym miesiącu. wszystko zależy od tego ile byś za to chciał.

Chyba ci się pomyliły tematy.  ej

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024