#3541 2013-08-22 18:20:07

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

CoUsT napisał:

Wystarczy blokada programu gdy wykryje proces o nazwie fraps.exe, bandicam.exe, camtasia.exe itp. Proste i skuteczne, a przynajmniej dopóki ktoś nie ogarnie o co chodzi jezor

Znajdzie się multum prostych sposobów na obejście. Serio.

Offline

#3542 2013-08-22 18:26:20

CoUsT
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sir_Ace napisał:
CoUsT napisał:

Wystarczy blokada programu gdy wykryje proces o nazwie fraps.exe, bandicam.exe, camtasia.exe itp. Proste i skuteczne, a przynajmniej dopóki ktoś nie ogarnie o co chodzi jezor

Znajdzie się multum prostych sposobów na obejście. Serio.

Rzecz wiadoma, ale blokada programu gdy wykryje któryś z takich procesów to zaledwie chwila kodowania, a i może ostro namieszać w główkach (np. uploaderów).

Jak już wcześniej pisałem - pierwszą rzeczą, którą się robi gdy coś nie działa, to na pewno nie zmiana nazwy programu.

Offline

#3543 2013-08-22 18:42:44

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

No zwłaszcza jak wyczyta o tym w takim temacie... Do tego są jeszcze sandboxy, maszyny wirtualne, "Zapisz jako" w niektórych playerach, mniej znane programy do przechwytywania obrazu, banalnie proste przekierowanie strumienia w AviSynthcie, wyrzucenie strumienia np. na TV i tam zgranie na odtwarzacz i dziesiątki innych sposobów na obejście tak głupiej blokady.

Offline

#3544 2013-08-22 19:04:33

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sir_Ace napisał:

No zwłaszcza jak wyczyta o tym w takim temacie... Do tego są jeszcze sandboxy, maszyny wirtualne, "Zapisz jako" w niektórych playerach, mniej znane programy do przechwytywania obrazu, banalnie proste przekierowanie strumienia w AviSynthcie, wyrzucenie strumienia np. na TV i tam zgranie na odtwarzacz i dziesiątki innych sposobów na obejście tak głupiej blokady.

To i tak nie zmienia fakty, że nie są na tyle inteligentni, żeby o tym pomyśleć.

Edit: Pamiętam, że w ALLplayerze było podobne zabezpieczenie (nie wiem czy dalej jest), przy próbie zrobienia screena dostawało się tylko czarny obrazek.

Ostatnio edytowany przez kostek00 (2013-08-22 19:06:07)


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#3545 2013-08-22 19:16:15

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kostek00 napisał:

To i tak nie zmienia fakty, że nie są na tyle inteligentni, żeby o tym pomyśleć.

Jako ogół nie, ale w każdej grupie znajdzie się parę rozwiniętych jednostek, a to tutaj żadną wiedzą tajemną nie jest.

Offline

#3546 2013-08-22 19:23:24

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

blokade nagrywania ekranu trzeba inaczej obsluzyc niz tylko blokowaniem procesow. ale nie ma tez co sie oszukiwać wszystkiego nie da sie zrobic. jednak bardzo mozna utrudnic zycie.

Offline

#3547 2013-08-22 20:08:45

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kostek00 napisał:
Sir_Ace napisał:

No zwłaszcza jak wyczyta o tym w takim temacie... Do tego są jeszcze sandboxy, maszyny wirtualne, "Zapisz jako" w niektórych playerach, mniej znane programy do przechwytywania obrazu, banalnie proste przekierowanie strumienia w AviSynthcie, wyrzucenie strumienia np. na TV i tam zgranie na odtwarzacz i dziesiątki innych sposobów na obejście tak głupiej blokady.

To i tak nie zmienia fakty, że nie są na tyle inteligentni, żeby o tym pomyśleć.

Edit: Pamiętam, że w ALLplayerze było podobne zabezpieczenie (nie wiem czy dalej jest), przy próbie zrobienia screena dostawało się tylko czarny obrazek.


Tak, ominęli wszystkie zabezpieczenia hostingów i dotychczasowe zagrywki subberów, nie są na tyle inteligentni, serio.
Mam wrażenie, że spora ilość uploaderów ma więcej oleju w głowie niż większość osób się tu wypowiadających, a wiem, o czym mówię, bo z nimi "pracowałem".

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-08-22 20:11:11)

Offline

#3548 2013-08-22 20:14:08

krakusekpl
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Zawsze można zrobić oglądanie na bezpiecznym pulpicie. (screen z neta)
Tylko, że zamiast tego okienka w środku by był player odtwarzający anime.
W KeyPass'ie z opcją bezpiecznego pulpitu nie da się zrobić zdjęcia print-screenem, co do nagrywania to nie wiem.
Jak sprawdzę to napiszę.

Ostatnio edytowany przez krakusekpl (2013-08-22 20:31:57)

Offline

#3549 2013-08-22 20:19:57

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:
kostek00 napisał:
Sir_Ace napisał:

No zwłaszcza jak wyczyta o tym w takim temacie... Do tego są jeszcze sandboxy, maszyny wirtualne, "Zapisz jako" w niektórych playerach, mniej znane programy do przechwytywania obrazu, banalnie proste przekierowanie strumienia w AviSynthcie, wyrzucenie strumienia np. na TV i tam zgranie na odtwarzacz i dziesiątki innych sposobów na obejście tak głupiej blokady.

To i tak nie zmienia fakty, że nie są na tyle inteligentni, żeby o tym pomyśleć.

Edit: Pamiętam, że w ALLplayerze było podobne zabezpieczenie (nie wiem czy dalej jest), przy próbie zrobienia screena dostawało się tylko czarny obrazek.


Tak, ominęli wszystkie zabezpieczenia hostingów i dotychczasowe zagrywki subberów, nie są na tyle inteligentni, serio.
Mam wrażenie, że spora ilość uploaderów ma więcej oleju w głowie niż większość osób się tu wypowiadających, a wiem, o czym mówię, bo z nimi "pracowałem".

Zjedz snickersa lepiej. To, że ktoś wie, jak to obejść i dzieli się tym z innymi w formie np. tutorialu, nie czyni ogółu inteligentnym.  oczkod


wladza1.png

Offline

#3550 2013-08-22 20:22:20

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A teraz powiedz mi, na jakiej podstawie twierdzisz, że uploaderzy są głupi? Na podstawie tego, że jeden czy dwóch (spośród 20) raz na jakiś czas zepsuje upload? Gratulacje...

Edit: Pomyliłem reklamę smile

Ta ze snickersem jest o gwiazdorzeniu, czyżbyś insynuował, że gwiazdorzę? smile

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-08-22 20:28:01)

Offline

#3551 2013-08-22 20:26:59

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Dzięki za radę, ale jestem dziś dość wyraźny smile

A teraz powiedz mi, na jakiej podstawie twierdzisz, że uploaderzy są głupi? Na podstawie tego, że jeden czy dwóch (spośród 20) raz na jakiś czas zepsuje upload? Gratulacje...

Nie wiem, czego mi gratulujesz, tym bardziej że nie nazwałem nikogo głupim. Daleki jestem od tego.
Zwłaszcza że byłoby to obrazą dla głupich.  szalony

Uploader stoi w mojej opinii niżej od anfana, jak ktoś wie, o co chodzi.  smile_lol

W sumie przypomniało mi się, jak pewien gość wrzucał Votoms TV... nie uwzględnił braku openingu, więc napisy były "lekko" niedopasowane.  gwizdze

Ostatnio edytowany przez bodzio (2013-08-22 20:29:52)


wladza1.png

Offline

#3552 2013-08-22 20:28:46

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

A teraz powiedz mi, na jakiej podstawie twierdzisz, że uploaderzy są głupi? Na podstawie tego, że jeden czy dwóch (spośród 20) raz na jakiś czas zepsuje upload? Gratulacje...

To jest raczej coś w stylu: "Nie są z nami, mają inne zdanie niż my, czyli są głupi". Aż kipi takim zachowaniem od niektórych osób na tym forum.

Ostatnio edytowany przez ofca_ciemnosci (2013-08-22 20:29:03)


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#3553 2013-08-22 20:30:15

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Okej, kończę konwersację, bo i tak sensownych argumentów, zdaje się, nie otrzymam smile

Tak czy siak powodzenia z programem. W najgorszym wypadku uploaderzy będą nagrywać zewnętrzymi kamerami, a to już wasz sukces smile

Edit:

Co do Votomsa - to był rikuo, sprawca większości zwalonych uploadów na shindenie. Aktualnie karnie wydalony za zripowanie odcinków One Piece z jakiejś tam strony (nie wiem, z której, bo się już w tym nie orientuję).

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-08-22 20:32:27)

Offline

#3554 2013-08-22 20:45:27

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To może są "inni", ponieważ myślą, że są jakimiś wysłannikami słowa bajek i wybrańcami voldemorta i ich czyny polepszają jakieś "rozpowszechnianie" czegoś tam?

Offline

#3555 2013-08-22 20:53:01

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Okej, kończę konwersację, bo i tak sensownych argumentów, zdaje się, nie otrzymam smile

Tak czy siak powodzenia z programem. W najgorszym wypadku uploaderzy będą nagrywać zewnętrzymi kamerami, a to już wasz sukces smile

Wątpię aby używali kamery jako takiej, prędzej użyją "kamerki" z komórki - i wtedy z czystym sumieniem będziecie mogli zrzędzić, że jakość na online ssie i jest okropna. Baaa nawet ja bym mógł się przy takiej jakości przyłączyć do zrzędzenia.

otakuJaro napisał:

Edit:

Co do Votomsa - to był rikuo, sprawca większości zwalonych uploadów na shindenie. Aktualnie karnie wydalony za zripowanie odcinków One Piece z jakiejś tam strony (nie wiem, z której, bo się już w tym nie orientuję).

OtakuJaro nie "one piece" tylko "Hunter x Hunter" - ze strony wbijam.pl
No chyba, że odwalił również coś z "one piece".

Offline

#3556 2013-08-22 20:55:24

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

No tak, to było HxH, cholera, kompletnie nie wiem, co się tam teraz dzieje smile

Kishida, za to ty udajesz zbawcę subberów.

Offline

#3557 2013-08-22 20:55:51

rikuo
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-26

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:
kostek00 napisał:
Sir_Ace napisał:

No zwłaszcza jak wyczyta o tym w takim temacie... Do tego są jeszcze sandboxy, maszyny wirtualne, "Zapisz jako" w niektórych playerach, mniej znane programy do przechwytywania obrazu, banalnie proste przekierowanie strumienia w AviSynthcie, wyrzucenie strumienia np. na TV i tam zgranie na odtwarzacz i dziesiątki innych sposobów na obejście tak głupiej blokady.

To i tak nie zmienia fakty, że nie są na tyle inteligentni, żeby o tym pomyśleć.

Edit: Pamiętam, że w ALLplayerze było podobne zabezpieczenie (nie wiem czy dalej jest), przy próbie zrobienia screena dostawało się tylko czarny obrazek.


Tak, ominęli wszystkie zabezpieczenia hostingów i dotychczasowe zagrywki subberów, nie są na tyle inteligentni, serio.
Mam wrażenie, że spora ilość uploaderów ma więcej oleju w głowie niż większość osób się tu wypowiadających, a wiem, o czym mówię, bo z nimi "pracowałem".


Wydalony na własne życzenie, za reklamę w uploadzie, i coś jeszcze tak. Za on e piece nie dalej gówno wiesz a się wymądrzasz jaruś.

cenzura cię i jedziesz co ci na myśl przyjdzie mijając się z prawdą. A po zatym i tak mi to lata kasowaliście zrypane uploady przecież. Więc nie przesadzaj.

A po zatym i tak działaja tylko już nieliczne konta z anime moje(te co się  nie udało skasować).  cenzura  siunden.

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2013-08-22 21:42:16)

Offline

#3558 2013-08-22 20:57:19

Kuzuryuu
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

Aktualnie karnie wydalony za zripowanie odcinków One Piece z jakiejś tam strony (nie wiem, z której, bo się już w tym nie orientuję).

A nie za Huntera? Nieważne.

Wszyscy się tak nie przejmują, że aż musieli o tym napisać. okej Ciekawe kto to kupi.

Gość zrobił cały sezon Working nim zjechaliście jego napisy tak, że się stąd zabrał? Coś to się kupy nie trzyma.

Ostatnio edytowany przez Kuzuryuu (2013-08-22 20:57:56)

Offline

#3559 2013-08-22 21:00:16

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:
otakuJaro napisał:
kostek00 napisał:

To i tak nie zmienia fakty, że nie są na tyle inteligentni, żeby o tym pomyśleć.

Edit: Pamiętam, że w ALLplayerze było podobne zabezpieczenie (nie wiem czy dalej jest), przy próbie zrobienia screena dostawało się tylko czarny obrazek.


Tak, ominęli wszystkie zabezpieczenia hostingów i dotychczasowe zagrywki subberów, nie są na tyle inteligentni, serio.
Mam wrażenie, że spora ilość uploaderów ma więcej oleju w głowie niż większość osób się tu wypowiadających, a wiem, o czym mówię, bo z nimi "pracowałem".


Wydalony na własne życzenie, za reklamę w uploadzie, i coś jeszcze tak. Za on e piece nie dalej gówno wiesz a się wymądrzasz jaruś.

Tja, za to ty wiesz najwięcej smile
Mógłbym wymieniać zepsute przez ciebie wrzuty, ale po co?

Edit:

Sorry za tę "wewnętrzna utarczkę".

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-08-22 21:05:36)

Offline

#3560 2013-08-22 21:06:26

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kuzuryuu napisał:
otakuJaro napisał:

Aktualnie karnie wydalony za zripowanie odcinków One Piece z jakiejś tam strony (nie wiem, z której, bo się już w tym nie orientuję).

A nie za Huntera? Nieważne.

Wszyscy się tak nie przejmują, że aż musieli o tym napisać. okej Ciekawe kto to kupi.

Gość zrobił cały sezon Working nim zjechaliście jego napisy tak, że się stąd zabrał? Coś to się kupy nie trzyma.

Jak mu ktoś wystawia bdb za szybkość, a też ludzie przestają czekać na moje suby do serii i sięgają po jego... i robi się czerwono, ktoś zamiast się poprawić, usuwa napisy. Nie pierwszy raz, nie ostatni.


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024