#41 2013-12-31 00:06:14

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl z was. Dzięki za dzienną porcję witamin i minerałów, którą dostarcza rechot wywołany takim stekiem bzdur, jaki tu smarujecie. hehe

Z jednej strony arcykapłani wśród tłumaczy, a z drugiej tłuszcza klakierów, potakujących wszelkie brednie, aby tylko dostać towar i napchać bęben. Co się stało z tą stronką...

@cordo, mosz recht. Chyba jedyn synsowny post opublikowany dziś na tej zajcie. wow


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#42 2013-12-31 00:19:25

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Hunter Killer napisał:
Yagami_Raito8920 napisał:

Najpierw usui, teraz ten typek. Wasze służby wywiadowcze nie działają jak powinny oczkod

Ranma z listy majlowej, to było na ogólnym. Gdzie ty widzisz podobieństwo?

Ok, nie spojrzałem.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#43 2013-12-31 00:38:16

nero177
Użytkownik
Skąd: ?
Dołączył: 2013-06-29

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

vegeta391 napisał:

rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl z was. Dzięki za dzienną porcję witamin i minerałów, którą dostarcza rechot wywołany takim stekiem bzdur, jaki tu smarujecie. hehe

Z jednej strony arcykapłani wśród tłumaczy, a z drugiej tłuszcza klakierów, potakujących wszelkie brednie, aby tylko dostać towar i napchać bęben. Co się stało z tą stronką...

@cordo, mosz recht. Chyba jedyn synsowny post opublikowany dziś na tej zajcie. wow


nie widzę żeby ktoś tu potakiwał, jak sam zapewne wiesz, nie jest to pierwsza taka sytuacja, nic się nie zmienia, ludzie nadal nie uczą się na błędach cholera , a inni ponoszą tego konsekwencje...(płacz, bo nie chce upublicznić wydania, a nikt inny tego nie tłumaczy)  ej

przydałoby się troszku wyczyścić ten temat   szalony

Ostatnio edytowany przez nero177 (2013-12-31 00:40:29)

Offline

#44 2013-12-31 00:50:22

AksamitnyHeniek
Zbanowany
Dołączył: 2013-04-29

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

@cordo
Anime na animeon.pl są dostępne publicznie to znaczy każdy może je sobie pobrać, nawet ostatnio była reklamowana aplikacja do tego celu.  Na przykład takie animezone bierze od nas wrzutki i dobrze. Ciesze się, że wybrali AO a nie konkurencje. Więcej wyświetleń udostępnionego przez Henia anime oznacza więcej szczęścia. Prawa autorskie? Niech rzuci ciastkiem w Henia ten co nigdy nie był piratem, arr smile

Ale starczy już tego offtupu. Napiszmy  coś o anime. To chyba Twoja pasja, nieprawdaż smile

To może ja zacznę smile
Lubimy przekaz w anime, dzięki niemu mamy wrażenie oglądania czegoś więcej, niż chińskiej bajki. Jest tylko kwestia podania go w odpowiedni dla widza sposób. Tak, aby wyniósł z tego odpowiednią wiedzę... Osobiście uważam, że to Anime to taki wstęp… tylko do czego? No właśnie, urywa się jakby nigdy nic i co dalej? Zupełnie nic? Sami musimy się zastanowić co tak właściwie zobaczyliśmy. To nie jest bezmyślne oglądanie, jak w przypadku wielu innych schematycznych anime. Pozwoliło mi to lepiej zapamiętać anime, dzięki czemu o nim nie zapomnę. Myślę, że to właśnie ten element jest najważniejszy w tym filmie. Ładna kreska czy muzyka są tylko dopełnieniem. Mile spędziłem 60 minut podczas oglądania, dziękuje za napisy smile

Offline

#45 2013-12-31 01:02:45

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

@nero177, języków się uczta, to płaczu nie będzie. Jeśli jeszcze nie ma angielskich napisów, to wkrótce na pewno będą. Jak nie, to znajdą się inne tłumaczenia. W najgorszym wypadku pozostaje wersja nieskalna przekładem. Dla osłuchanego mangozje... fana anime zrozumienie nieskomplikowanej historyjki o czterech literach Maryni nie powinno sprawić większego problemu. Ale to tylko moje żale, które od paru lat sporadycznie tu wylewam.

Jeśli chodzi o burdel w temacie, to nic się nie bój, nero177, zapewne dzisiaj w nocy, a najdalej podczas zbliżającego się weekendu, odzyskawszy siły po sylwestrowym szaleństwie, Q wysprząta wszystko na glanc, nie omieszkawszy zamieścić stosownej informacji, budzącej trwogę wśród spammerów swoim jednoznacznym przekazem, niosącym treści ostrzegawczo-informacyjne. Have a good day, sir.

Ostatnio edytowany przez vegeta391 (2013-12-31 01:04:04)


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#46 2013-12-31 09:36:25

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Zazwyczaj zgadzam się na to, żeby moje napisy były na niektórych onlajnach, ale przez tak bezczelną (żeby nie używać naprawdę mocnego wulgaryzmu) postawę jaką przyjmuje aksamitnyheniek, zaczynam mieć coraz większe wątpliwości, czy też nie wydawać dla kilkunastu/kilkudziesięciu wybrańców.

Możesz być z siebie dumny.
_________________________
Wpadłem, bo zdziwiło mnie, że temat bodzia taki aktywny smile_big

Offline

#47 2013-12-31 09:55:25

cordo
Użytkownik
Skąd: z zasiedmiogrodu
Dołączył: 2008-05-31

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Heniek, nie nie mówię że jestem niewinny. Mógłbym spekulować, że piratów jest i będzie bardzo dużo oraz korzystają z forum.  A z czystej kultury mógłbyś się zapytać. 
Osobiście nie mam nic do onlinów ale po takich występach trudno się nie zastanawiać czy dalej udostępniać.  Dzięki Tobie cierpią inni, ci którzy przynajmniej się zapytają.
Aż tak trudno naskrobać parę słów ?

Ostatnio edytowany przez cordo (2013-12-31 09:57:00)


"Udzielenie odpowiedzi to uczucie wyższości na chwilę. Nieudzielenie żadnej to uczucie wyższości na całe życie"

bazinga

Offline

#48 2013-12-31 10:59:38

Folko
Użytkownik
Skąd: DG
Dołączył: 2011-06-13

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Myślałem że złodzieje z shitdena są bezczelni ale twoje zachowanie to poziom poza ich zasięgiem. Nie dość że wrzucasz bez pytania napisy na jakąś pseudo stronę to jeszcze masz czelność trollować autora napisów (bo nie wiem jak inaczej można to nazwać). Skoro problemu nie widzisz w pisaniu na forum po fakcie to co cię powstrzymywało przed zapytaniem o zgodę? (bezczelność połączona z głupotą?)

AksamitnyHeniek napisał:

Osiągnąłeś zamierzany cel, czuje się taki nagi. W końcu znacie moje poglądy, których nie ujawniłem publicznie. Szkoda tylko, że zapewne nikogo nie interesują. Jutro o mnie zapomnicie smile

Działania osób twojego pokroju mają swoje skutku na co widzę nie wpadłeś. W wyniku tego pokrzywdzeni będą normalni użytkownicy bo coraz więcej tłumaczy postanowi robić vip listy i różnego rodzaju zapisy na anime dzięki czemu tylko garstka osób będzie miała możliwość skorzystania z dobrej jakości tłumaczeń.

Ostatnio edytowany przez Folko (2013-12-31 11:11:41)

Online

#49 2013-12-31 13:00:11

nero177
Użytkownik
Skąd: ?
Dołączył: 2013-06-29

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

@Folko
Lepiej Pan nie mógł tego ująć, to samo miałem na myśli, co do "języków się uczta, to płaczu nie będzie.", ja tego problemu nie mam, tłukiem nie jestem, jeżeli trzeba, to obejrzę po angielsku i zrozumiem przekaz bohaterów(choćby i ze słownikiem w ręku szalony ), pomimo tego, na pewno sam oglądasz z ojczystymi napisami, więc skoro istnieją to po co się katować bez nich?  wow

Ostatnio edytowany przez nero177 (2013-12-31 13:00:44)

Offline

#50 2014-01-01 12:39:12

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Nawet opis mi zapierdzielił.  rotfl


wladza1.png

Offline

#51 2014-01-01 18:31:55

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Bodzio mistrz trollingu smile. Albo odwrotnie, podpieprzacz mistrzem, bo kto by się spodziewał aż takiej... durnoty.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#52 2014-01-01 23:56:41

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

bodzio napisał:

Nawet opis mi zapierdzielił.  rotfl

Cóż, podejrzewam, że nie pytał Cię o zgodę, bo jest "patowa sytuacja" ;/

Offline

#53 2014-01-01 23:59:10

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Ale moderację tam mają świetną. Poleciał mój post z komentarzy do Hala, gdyż:

Chodzi mi o to, że ów komentarz aż za nadto naruszył regulamin, lecz rozumiem tą sytuację, osobą która zawiniła jest tylko ten uploader a nie cała strona do której  skierowałeś ten komentarz.
Taką sprawę załatwia się prywatnie z ta osobą a nie publicznie.


wladza1.png

Offline

#54 2014-01-02 00:07:50

AksamitnyHeniek
Zbanowany
Dołączył: 2013-04-29

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Bodzio jesteś moim osobistym hejterem, zostaw animeon.pl w spokoju smile

Offline

#55 2014-01-02 00:20:12

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

AksamitnyHeniek napisał:

Bodzio jesteś moim osobistym hejterem, zostaw animeon.pl w spokoju smile

Nie pochlebiaj sobie.  ej

Offline

#56 2014-01-02 00:22:45

Silla
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-03

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

bodzio napisał:

Ale moderację tam mają świetną.

Genialną wręcz. Sam admin świeci przykładem i bierze suby, nie trudząc się zapytaniem o zgodę, że o instalacji czcionek nie wspomnę (swego czasu miałam z nim drobną utarczkę).  gwizdze


podpisq.png

Offline

#57 2014-01-02 00:50:44

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Nikt mu nie dał jeszcze bana?


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#58 2014-01-02 07:20:34

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Dalszy ciąg ^^

Po pierwsze nikt mu nie kazał aby tak postępować , jest wolnym człowiekiem i wiedział co robi i to on poniesie konsekwencje. Jestes bardzo mściwym człowiekiem skoro chcesz aby ucierpiała reszta naszej strony, dorobek , praca innych ludzi przez jednego człowieka. Normalni ludzi , rozsądni i inteligentni nie tak rozwiązują swe problemy. Ale widać,  że ktoś tutaj z nas nie zna kultury.

No i oczywiście konto zostało zablokowane.  smile

Ostatnio edytowany przez bodzio (2014-01-02 07:21:26)


wladza1.png

Offline

#59 2014-01-02 10:25:01

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

Po pierwsze nikt mu nie kazał aby tak postępować , jest wolnym człowiekiem i wiedział co robi i to on poniesie konsekwencje. Jestes bardzo mściwym człowiekiem skoro chcesz aby ucierpiała reszta naszej strony, dorobek , praca innych ludzi przez jednego człowieka. Normalni ludzi , rozsądni i inteligentni nie tak rozwiązują swe problemy. Ale widać,  że ktoś tutaj z nas nie zna kultury.

Dla mnie to mogą zdychać, bo mam w D ich dorobek.  szalony

Offline

#60 2014-01-02 10:46:43

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [bodzio] Hal. [zakończony]

A może im chodzi o zarobek? oczkod


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024