#81 2014-01-15 15:02:46

ChinatsuYamaguchiya
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-15

Odp: AnimePanda.eu nowy sklep z mangami zagranicznymi i gadgetami

Serdecznie odradzam wszystkim zakupów! Zamówiłam sobie poduszkę z własną grafiką, na zaakceptowanie wpłaty czekałam z tydzień, firma nie odbierała komórki, ale w końcu zaakceptowali. Na poduszkę, która miała dojść w miesiąc, góra dwa, czekam już trzeci miesiąc i coś myślę, ze mnie po prostu okantowano. ODRADZAM! bzdura

Offline

#82 2014-01-15 15:14:52

Tybek
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-14

Odp: AnimePanda.eu nowy sklep z mangami zagranicznymi i gadgetami

A to je*ańcy. Ja tak się zastanawiam, po co zakładali taki sklep, jak odpier*alają taką manianę.

Offline

#83 2014-01-15 21:38:14

Merry_Nightmare
Użytkownik
Skąd: 夢と希望もないの場所
Dołączył: 2006-06-24

Odp: AnimePanda.eu nowy sklep z mangami zagranicznymi i gadgetami

ChinatsuYamaguchiya napisał:

Serdecznie odradzam wszystkim zakupów! Zamówiłam sobie poduszkę z własną grafiką, na zaakceptowanie wpłaty czekałam z tydzień, firma nie odbierała komórki, ale w końcu zaakceptowali. Na poduszkę, która miała dojść w miesiąc, góra dwa, czekam już trzeci miesiąc i coś myślę, ze mnie po prostu okantowano. ODRADZAM! bzdura

To już nie lepiej na yatta? Wychodzi ciut drożej, a jest lepiej. Btw, jak jeździsz na konwenty, na większości conów jest Seiya, która robi nadruki na poduszkach, podkoszulkach, kubkach, itp. Ma przyzwoite ceny i dobrą jakość wydruku.

Tybek napisał:

A to je*ańcy. Ja tak się zastanawiam, po co zakładali taki sklep, jak odpier*alają taką manianę.

Ty sobie wklep na mapach google ich adres i daj street view. smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024