#4041 2014-01-26 12:33:13

Trol
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-27

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

samael16 napisał:

Może ktoś jeszcze pamięta mój pomysł, więc wszem i wobec wszystkich informuję, że z nudów napisałem kilka anonimowych donosów na shindena i resztę towarzystwa do ukochanej przez wszystkich skarbówki.


Pracuje w skarbowce i dla kontroli skarbowej okresowo i wiem że odbierając donos od kogoś aby się ktoś nim zainteresował musi być napisany własnoręcznie i podpisany. Więc z góry wiedz że anonimowe donosy praktycznie nie są rozpatrzane.

A natomiast donos 1 krok to sprawdzenie podatków, wiem że skarbówka może zablokować sama konta bankowe więc i pewnie ma do nich wgląd. Jeżeli się wszystko zgadza to cóz donos jest wpinany w segretator i tyle.

A jeżli się czegoś skarbówka doszuka to ci robi kontrolę podatkową i jak coś znajdzie to nalicza ci należny podatek z odsetkami. I jak coś jest dla organów scigania to wysyła protokół i dokumenty z takowej kontroli.

Mały wniosek jak szczegółowo nie opiszesz i dokładnie donosu to składanie go nie ma sensu.

Jedyna osoba bądź podmiot która może w polsce załatwić serwisy online jak i was  to właściciel praw autorskich, pośrednio też  osoba która kupi prawa do tytułu na więcej niż tylko emisję. ( taka wiedzę otrzymujecie od zaiksu i fundacji i innych podmiotów które na zlecenie własciciela praw autorskich moga wystapić na droge sądową).

Więc napisz pięknie do np. funanimatiom ani tu mogą najwięcej z tego co sprawdziłem w walce z onlajnami zrobić.

Trol napisał:
Trol napisał:
samael16 napisał:

Może ktoś jeszcze pamięta mój pomysł, więc wszem i wobec wszystkich informuję, że z nudów napisałem kilka anonimowych donosów na shindena i resztę towarzystwa do ukochanej przez wszystkich skarbówki.


Pracuje w skarbowce i dla kontroli skarbowej okresowo i wiem że odbierając donos od kogoś aby się ktoś nim zainteresował musi być napisany własnoręcznie i podpisany. Więc z góry wiedz że anonimowe donosy praktycznie nie są rozpatrzane.

A natomiast donos 1 krok to sprawdzenie podatków, wiem że skarbówka może zablokować sama konta bankowe więc i pewnie ma do nich wgląd. Jeżeli się wszystko zgadza to cóz donos jest wpinany w segretator i tyle.

A jeżli się czegoś skarbówka doszuka to ci robi kontrolę podatkową i jak coś znajdzie to nalicza ci należny podatek z odsetkami. I jak coś jest dla organów scigania to wysyła protokół i dokumenty z takowej kontroli.

Mały wniosek jak szczegółowo nie opiszesz i dokładnie donosu to składanie go nie ma sensu.

Jedyna osoba bądź podmiot która może w polsce załatwić serwisy online jak i was animesub.info  to właściciel praw autorskich, pośrednio też  osoba która kupi prawa do tytułu na więcej niż tylko emisję. ( taka wiedzę otrzymujecie od zaiksu i fundacji i innych podmiotów które na zlecenie własciciela praw autorskich moga wystapić na droge sądową).

Więc napisz pięknie do np. funanimatiom ani tu mogą najwięcej z tego co sprawdziłem w walce z onlajnami zrobić.


Takie mamy w polsce prawo że za dupe biora tylko osoby sedujace dane w setkach GB i sprzedające płytki pirackie.
Pomijając firmy bo tu inaczej sprawa się ima.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2014-01-26 19:36:59)

Offline

#4042 2014-01-26 13:55:40

123fluxbbfan
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Właściciele praw autorskich do anime  vs zaiks nie ma szans na współpracę, więc wątpię by ktoś z tym walczył. ( z online)
http://zaiks.org.pl/druk/210,154,44_rep … ne_pytania  tylko zaiks może reprezentować twórców i to za hajs.

Co do krypto ansi to w życiu nie widziałem tak awaryjnego,zasobożernego programu, jak można napisać takie coś. Zresztą wolę oglądać anime w przeglądarce w html5 - tak odpali mkv,mp4 itd i suby i tu właśnie widzę potencjał do szyfrowania subów w web aplikacji działającej na każdej platformie sprzętowej. Ale jedni idą do przodu inni do tył, heh wtyczka do vlc też byłaby ok, czy też do wmp, smplayera, to nie takie trudne, albo do jak już pisałem przeglądarki, która da radę sama odpalić anime i suby, trochę js itd. i byłoby to samo ale lepiej zrobione.


Błędy są po to by iść do przodu, determinacja to twoja siła.

Offline

#4043 2014-01-26 14:03:29

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

W ramach walki z webem polecasz stworzyć aplikację webową? Twój umysł podąża tak abstrakcyjnymi ścieżkami, że ciężko za nim nadążyć.

Offline

#4044 2014-01-26 14:03:39

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

123fluxbbfan napisał:

Właściciele praw autorskich do anime  vs zaiks nie ma szans na współpracę, więc wątpię by ktoś z tym walczył. ( z online)
http://zaiks.org.pl/druk/210,154,44_rep … ne_pytania  tylko zaiks może reprezentować twórców i to za hajs.

Co do krypto ansi to w życiu nie widziałem tak awaryjnego,zasobożernego programu, jak można napisać takie coś. Zresztą wolę oglądać anime w przeglądarce w html5 - tak odpali mkv,mp4 itd i suby i tu właśnie widzę potencjał do szyfrowania subów w web aplikacji działającej na każdej platformie sprzętowej. Ale jedni idą do przodu inni do tył, heh wtyczka do vlc też byłaby ok, czy też do wmp, smplayera, to nie takie trudne, albo do jak już pisałem przeglądarki, która da radę sama odpalić anime i suby, trochę js itd. i byłoby to samo ale lepiej zrobione.

Powodzenia.

Offline

#4045 2014-01-26 14:46:36

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Trol napisał:

Więc z góry wiedz że anonimowe donosy praktycznie nie są rozpatrzane.

Chciałbym wierzyć.

Offline

#4046 2014-01-26 14:54:10

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nawet jeśli są rozpatrywane, to laudemort się rozliczał, nie wiem, jak inni.

Offline

#4047 2014-01-26 15:36:13

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

123fluxbbfan, wiesz, z tego co mi wiadomo nikt nie opłacił specjalisty w zakresie tworzenia aplikacji, a Pyransc nie chwalił się, że ma min 5 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji i jest w tym specem.
Jak suby za darmo to problem i pasożytnictwo na tym. Jak program robiony też z dobrej woli to też problem oczkod

Offline

#4048 2014-01-26 21:12:55

123fluxbbfan
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wystarczy np. rozszerzenie do chrome by odpalić anime pobrane z neta plus suby, nie potrzebujesz do tego sieci, aplikacje webowe mogą działać offline. Co do wykonania czegoś takiego to javascript wystarczy, a to już do rozszerzenia podejdzie bez problemu , więc prościej byłoby to zrobić w ten sposób, ale niech robi co chce, ja tam tylko robię motywy, czasem php ale to okazyjnie, plus js, naprawdę wykonanie tego w html5 nie byłoby trudne, kwestia szyfrowania też mogłaby być jakoś rozwiązana. Program tylko dla windowsa bez wsparcia np. dla androida to moim zdaniem w dzisiejszych czasach głupota, zwłaszcza że wiele osób na tabletach ogląda anime pobrane z neta. Webapkę do odpalania plików już mam, daje tylko lokalizację pliku na dysku, plus konwersja subów do vtt i ich wskazanie i gotowe lata aż miło, plus taki że odpalę to na każdym sprzęcie. Zrobienie tego jak dodatku do przeglądarki byłoby moim zdaniem najbardziej optymalne, zresztą rób jak chcesz, ale nie licz że ktoś zainstaluje coś co tak muli, zużycie pamięci jak i stabilność tej aplikacji pozostawia wiele do życzenia a wersja tylko pod windowsa to czysta dyskryminacja użytkowników innych systemów.


Błędy są po to by iść do przodu, determinacja to twoja siła.

Offline

#4049 2014-01-26 21:37:19

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

123fluxbbfan napisał:

Wystarczy np. rozszerzenie do chrome by odpalić anime pobrane z neta plus suby, nie potrzebujesz do tego sieci, aplikacje webowe mogą działać offline. Co do wykonania czegoś takiego to javascript wystarczy, a to już do rozszerzenia podejdzie bez problemu , więc prościej byłoby to zrobić w ten sposób, ale niech robi co chce, ja tam tylko robię motywy, czasem php ale to okazyjnie, plus js, naprawdę wykonanie tego w html5 nie byłoby trudne, kwestia szyfrowania też mogłaby być jakoś rozwiązana. Program tylko dla windowsa bez wsparcia np. dla androida to moim zdaniem w dzisiejszych czasach głupota, zwłaszcza że wiele osób na tabletach ogląda anime pobrane z neta. Webapkę do odpalania plików już mam, daje tylko lokalizację pliku na dysku, plus konwersja subów do vtt i ich wskazanie i gotowe lata aż miło, plus taki że odpalę to na każdym sprzęcie. Zrobienie tego jak dodatku do przeglądarki byłoby moim zdaniem najbardziej optymalne, zresztą rób jak chcesz, ale nie licz że ktoś zainstaluje coś co tak muli, zużycie pamięci jak i stabilność tej aplikacji pozostawia wiele do życzenia a wersja tylko pod windowsa to czysta dyskryminacja użytkowników innych systemów.

Jak to wszystko jest takie proste to może się za to zabierzesz ? Poruszasz tematy które były już omawiane.
Ciekawe jak np. obsłużysz nagrywanie ekranu?

Niektórzy potrafią tylko dużo mówić.... W dodatku o sprawach w których ekspertami nie są.
Dzięki za rady ale nie skorzystam.

Ostatnio edytowany przez pyransc (2014-01-26 21:50:47)

Offline

#4050 2014-01-28 08:04:55

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Co by się pośmiać.
Temat na shindenie. O ściąganiu anime poprzez torrenty. Wypowiedź jednego z uploaderów, Marthlessa (zdaje się, że ma konto na ansi, proponuję sprawdzić listy):

Kolejny poradnik, w jaki sposób można kraść. Bo samemu się nie potrafi wtapiać napisów ...
Takie tematy powinne odrazu iść do kosza.


wladza1.png

Offline

#4051 2014-01-28 08:59:05

Vladimir1
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-27

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

http://anime-odcinki.pl/

Widzieliście, że serwer im od wczoraj leży? Prawdopodobnie nie wytrzymał napływu onlajnowców (wieczorami dochodziło do 500~). Teraz pytanie czy wielki CEO Menager Gamedor opłaci serwer z własnej kieszeni, będzie zbierał haracz, a może pójdzie w stronę shitdena i zarzuci reklamy (bo chyba tylko brakiem reklam od nich się różnią).

Biedne dzieci nie mogą oglądać "Najszybciej pojawiających się anime online w Polsce" oraz biedny admin AnimeSrone nie ma od kogo (poza shitdenem i tam skąd pochodzi Heniek) podpierdzielać odcinków.

Ciężkie czasy nadeszły smile

Offline

#4052 2014-01-28 09:58:28

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A czasami nie mieli reklam, jak wchodziło się w odcinki anime?

Offline

#4053 2014-01-28 10:50:10

123fluxbbfan
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@pyransc zanim coś napiszesz to dobrze się zastanów a nie pisz że ktoś dużo gada a mało robi, jestem aktywny ale w supporcie fluxbb,  jeśli chodzi o technologie webowe to mam spore doświadczenie, ale mniejsza z tym. Po 1 sam pomysł kodowania subów uważam za bezsensowny, ale cóż każdy ma swoje zdanie i to szanuję, ciekaw jestem czy reszta potrafi uszanować moje zdanie na ten temat. Po 2 pobieranie anime download jest tym samym co oglądanie ich online, każdy to wie, oglądając anime przez sieć jest ono zapisywane na dysku, nawet jeśli tylko do restartu pc, ale czasem ktoś pobiera anime- ogląda i usuwa - czyli to samo. Problem jak zwykle tkwi w szczegółach, tzn subach, jak pobierasz z torrenta anime to suby ściągasz i tyle, a w online są niby reklamy na stronie i ponoć hajs, ponoć oczywiście. Po 3 w kwestii tej strony co padła, czasem tam coś lukałem i nie ma tam wstawek kradzionych od innych, a suby mają od ludzi którzy wyrażą na to zgodę, więc się zapytam skoro dają komuś suby z własnej woli to powinniście się od tego odwalić bo co was to obchodzi, skoro nie ma tam kradzionych subów. Jest to pewien przykład ukazujący sens tej dyskusji, moim zdaniem jak ktoś chce dawać komuś suby do online to ok, jego prawo, jak ktoś nie kradnie uploadu ok, ale jedno wam muszę napisać gadka szmatka o subach do pirackich anime, naprawdę epickie, skąd suby eng mają tłumacze ? Przecież tego nie kupują DVD z anime, więc dla mnie ta cała gadka, to trochę bez logiki, a te donosy to szczyt chamstwa i tyle.


Błędy są po to by iść do przodu, determinacja to twoja siła.

Offline

#4054 2014-01-28 10:54:46

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@up: z choinki się urwałeś? Jakoś parę miesięcy temu była kłótnia na tej stronie, bo bez pozwolenia wstawili kilka anime od Besamira i bodzia.

Offline

#4055 2014-01-28 10:58:07

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:

Co by się pośmiać.
Temat na shindenie. O ściąganiu anime poprzez torrenty. Wypowiedź jednego z uploaderów, Marthlessa (zdaje się, że ma konto na ansi, proponuję sprawdzić listy):

Kolejny poradnik, w jaki sposób można kraść. Bo samemu się nie potrafi wtapiać napisów ...
Takie tematy powinne odrazu iść do kosza.

Że co? Nie rozumiem o co chodzi temu uploaderowi. Nawet pośmiać się przez to nie mogę...


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#4056 2014-01-28 11:11:06

123fluxbbfan
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@marek2fgc  jak było to sorry


Błędy są po to by iść do przodu, determinacja to twoja siła.

Offline

#4057 2014-01-28 12:06:18

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

123fluxbbfan napisał:

Po 3 w kwestii tej strony co padła, czasem tam coś lukałem i nie ma tam wstawek kradzionych od innych, a suby mają od ludzi którzy wyrażą na to zgodę, więc się zapytam skoro dają komuś suby z własnej woli to powinniście się od tego odwalić bo co was to obchodzi, skoro nie ma tam kradzionych subów.

A udowodnić Ci, że są tam moje napisy, na których wykorzystanie się nie zgadzałem?  ostrzezenie

Offline

#4058 2014-01-28 12:53:11

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:

A czasami nie mieli reklam, jak wchodziło się w odcinki anime?

Nie mieli (chyba), zresztą adlock jest blokował (na 100%).
Na shindenie teraz trzeba wyłączyć adblock'a, inaczej nie widać playera.

Vladimir1 napisał:

Ciężkie czasy nadeszły

Tzn?
Po prostu mieli jakieś problemy z hostem, lagowało od kilku dni i teraz pewnie hosting usuwa usterkę, więc serwer poszedł off.

Chwila, dlaczego to ja muszę prostować te bzdury?

123fluxbbfan napisał:

@marek2fgc  jak było to sorry

Słyszałem od pewnej grupy na ANSI, że to jakaś pomyłka była (uploader myślał, że ma zgodę, a jej nie miał) i potem była wyjaśniania.

Dodałbym jeszcze co myślę o samej idei "napisów tylko dla ANSI", ale podtrzymuję swoje stanowisko - nie ma się tutaj co wypowiadać, bo opinia na forum ANSI jest "najmojsza" i nikt nie ma prawa, się z nią nie zgadzać.
Jedyne co chciałbym odnotować - śmiechłem przy tych tekstach o skarbówce, na angielskich stronach online wisi 24/7 a tutaj kombinują coś odnośnie pozwaniu polskiej strony...łat we fak?

Zdrowia życzę.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2014-01-28 12:54:06)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#4059 2014-01-28 13:02:54

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kamiyan3991 napisał:

Słyszałem od pewnej grupy na ANSI, że to jakaś pomyłka była (uploader myślał, że ma zgodę, a jej nie miał) i potem była wyjaśniania.

Pierdoły. Zgody nie było, jak zrobiłem raban, moje suby usunięto, a Besamira nie.  bzdura

Ostatnio edytowany przez bodzio (2014-01-28 13:03:22)


wladza1.png

Offline

#4060 2014-01-28 13:08:06

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kamiyan3991 napisał:
marek2fgc napisał:

A czasami nie mieli reklam, jak wchodziło się w odcinki anime?

Na shindenie teraz trzeba wyłączyć adblock'a, inaczej nie widać playera.

Nope, wystarczy trochę ruszyć głową.

Ostatnio edytowany przez Besamir (2014-01-28 13:08:16)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024