#21 2014-02-04 22:49:32

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Nowy moderator forum

coellus napisał:

dulu na dzień dzisiejszy to obecnie najlepszy mod. Już prędzej byłabym za poszerzeniem jego kompetencji.

dulu coś robi przyznaje, ale brakuje czasem mu opanowania Q


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#22 2014-02-04 22:51:07

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy moderator forum

Wakabayashi napisał:

Imo ktoś kto dość średnio sie tu udziela nie piwinien zostać modem. Choć z drugiej strony nie końiecznie musi to byc jakiś wyznacznik  jezor . Tak czy siak AKTYWNY moderator by się przydał. Rzadko, bo rzadko, ale czasem trolle/boty/debile się trafiają.

Że tak zauważę: nie da się być na forum 24h. A to, że się ktoś nie udziela nie znaczy, że nie działa z ukrycia smile


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#23 2014-02-04 22:51:50

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Nowy moderator forum

Mogę tylko podpisać się pod tym co napisał ill. Jeśli ktoś ma już tutaj zostać nowym moderatorem to według mnie jedyna obecnie słuszna osoba. Ktoś pisał, że nie udziela się zbyt dużo w związku z czym rzadko będzie zaglądać. Wydaje mi się, że to nie do końca tak, sam loguję się i zaglądam praktycznie codziennie na forum, a nie udzielam się zbyt często ponieważ czytając posty wzajemnego kółka trol~adoracji po prostu odechciewa się pisania/odpowiadania na posty. Przynajmniej choć raz ktoś obiektywny może zostać tutaj modem, a nie jak to miało w przypadku ostatnich 'wyborów' kandydatów równie trolujący co obecne tutaj troliki.

Szkoda że lil nie ma tyle czasu wolnego, a co by częściej tutaj bywać, zapewne wyglądałoby tutaj zupełnie inaczej na chwilę obecną  oczkod

ps; 5 post up... śmiechłem...

Ostatnio edytowany przez Isao (2014-02-04 22:52:23)

Offline

#24 2014-02-04 22:52:02

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Nowy moderator forum

Witax napisał:
coellus napisał:

dulu na dzień dzisiejszy to obecnie najlepszy mod. Już prędzej byłabym za poszerzeniem jego kompetencji.

dulu coś robi przyznaje, ale brakuje czasem mu opanowania Q

Nie brakuje mu opanowania, tylko może sobie pozwolić na luz na forum, bo forum nie moderuje, jest od napisów. W komentarzach do napisów też lecą dramy lub robi się syf, a jakoś braku opanowania nie zauważyłam. Wręcz przeciwnie.


Ty dulowaty userze!

Offline

#25 2014-02-04 23:16:39

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Nowy moderator forum

Hmm, w tym roku napisał już siedem postów na forum. W 2013 r. napisał aż cztery. jezor Poza jego małą aktywnością na forum nie widzę chyba przeciwwskazań.

Ostatnio edytowany przez lipa3000 (2014-02-04 23:16:54)


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#26 2014-02-04 23:43:26

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Nowy moderator forum

Czyli co, reszta moderatorów nie robi nic, dlatego szukasz frajera/murzyna, który będzie robił wszystko za tamtych?  szalony
To tak dużo do roboty tu jest? mruga

Ostatnio edytowany przez Dx51 (2014-02-04 23:46:50)


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

#27 2014-02-04 23:45:28

Xam10
Użytkownik
Dołączył: 2011-03-27

Odp: Nowy moderator forum

Jeżeli już nowy moderator, to proponuję kogoś aktywnego.

Co do Reina, gdyby nie dział Nędzników na forum, zapewne nadal nie wiedziałbym, że ktoś taki istnieje.

@up

Łap  przecinek

Ostatnio edytowany przez Xam10 (2014-02-04 23:49:52)


podpisq.png

Offline

#28 2014-02-04 23:47:25

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy moderator forum

Xam10 napisał:

Jeżeli już nowy moderator, to proponuję kogoś aktywnego.

Że zapytam ponownie: co ilość postów napisanych na forum ma do aktywności na stronie? To, że ktoś nie pisze ileśset postów dziennie nie znaczy, że nie wchodzi często na stronę i sprawdza co się na niej dzieje.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#29 2014-02-04 23:58:03

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Nowy moderator forum

To może tak ten "wyżej wymieniony" powie coś od siebie?

Np. czemu chce modować, ile wielbłądów za to musiał załatwić Kane'owi, jakie ma propozycje na zwalczenie głodu na świecie?


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

#30 2014-02-05 00:10:36

Maigo
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-11-07

Odp: Nowy moderator forum

W sprawie dulu i jego "opanowania"... Jakby moderował forum tak samo jak komentarze i od czasu do czasu wywalał normalne posty z powodu "braku wiarygodności" i innych z kosmosu (bo na pewno nie z regulaminu) wziętych powodów, to ja nie wróżę temu forum świetlanej przyszłości.
Stali bywalcy nie będą mieli się czego bać, ale trzeba będzie dopisać do regulaminu, że jak ktoś nowy będzie chciał się wypowiedzieć i będzie miał odmienne zdanie niż starzy wyjadacze z forum, to 3-4 zdania uzasadnienia nie starczą, będzie musiał napisać przynajmniej 10, żeby uzyskać "wiarygodność" hehe

A tak całkiem serio, moderacja komentarzy to chyba dużo roboty, nie wiem, czy dulu w ogóle by się chciał podjąć nowych obowiązków.

Offline

#31 2014-02-05 00:10:48

Thebassa
Użytkownik
Skąd: Damian
Dołączył: 2007-12-19

Odp: Nowy moderator forum

lilith_ napisał:
Xam10 napisał:

Jeżeli już nowy moderator, to proponuję kogoś aktywnego.

Że zapytam ponownie: co ilość postów napisanych na forum ma do aktywności na stronie? To, że ktoś nie pisze ileśset postów dziennie nie znaczy, że nie wchodzi często na stronę i sprawdza co się na niej dzieje.

Nie, ale ciężko wtedy stwierdzić, czy on rzeczywiście tu wchodzi i czyta co ludzie piszą.
Skąd mamy wiedzieć, czy się nadaje na władze kompletnie nie znając gościa?


<KieR> robotic notes bylo niezle

Offline

#32 2014-02-05 00:16:43

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy moderator forum

Thebassa napisał:
lilith_ napisał:
Xam10 napisał:

Jeżeli już nowy moderator, to proponuję kogoś aktywnego.

Że zapytam ponownie: co ilość postów napisanych na forum ma do aktywności na stronie? To, że ktoś nie pisze ileśset postów dziennie nie znaczy, że nie wchodzi często na stronę i sprawdza co się na niej dzieje.

Nie, ale ciężko wtedy stwierdzić, czy on rzeczywiście tu wchodzi i czyta co ludzie piszą.
Skąd mamy wiedzieć, czy się nadaje na władze kompletnie nie znając gościa?

Wiesz, ja też się mało udzielam a na forum jestem kilka razy dziennie smile
Za starych, dobrych czasów, kiedy to lud nie decydował a moderatorów wybierał admin (a potem dopuszczał jeszcze zdanie redakcji), taki ktoś mógł zostać modkiem smile i o dziwo się utrzymał. Czasami dobrze jest być przez nikogo nieznanym bo jest się bardziej obiektywnym i mniej kolesiarskim. Nie będzie się posądzanym o "przynależność" do którejś z grup dominujących na forum i nie będzie się nikt oburzał, że kolega koledze posta skasował i warna wlepił smile
Takie moje skromne zdanie w tym temacie oczkod


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#33 2014-02-05 00:19:01

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy moderator forum

Spójrzmy na to, jakbyśmy wybierali prezydenta kraju.
Czy głosowalibyście na osobę nie udzielającą się w sprawach ważnych dla kraju?
Dla mnie argument, że wchodzi często na forum, jest niewystarczający.
Piszę to jako osoba, która nie jest zaznajomiona z kandydatem. :p

Offline

#34 2014-02-05 00:23:26

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Nowy moderator forum

Ale misie pysie, tu nie chodzi o aktywność i jak często pisze, tylko o to, że go nie ma. Rein potrafi zniknąć na pół roku albo i dłużej. Nie idzie się wtedy z nim W OGÓLE skontaktować. I to jest niezaprzeczalny fakt, który może potwierdzić co najmniej kilka osób, które z nim współpracowały. To po pierwsze. Po drugie, nie widuję go. Wiem, że to brzmi banalnie, ale ilekroć się zjedzie na sam dół forum, gdzie jest lista ludzi online, to jego zwyczajnie nie widuję na tej liście. Owszem, może się logować, gdy ja jestem offline, jak najbardziej, tyle że w kontekście jego zniknięć ta teoria średnio wiarygodna mi się wydaje. Teraz zaczął się pojawiać, jak ruszyli z Nędznikami.
Co do dula się zgodzę, że i bez forum może mieć kupę roboty.

edit down:
Roz***ałeś system  rotfl

Ostatnio edytowany przez coellus (2014-02-05 00:33:24)


Ty dulowaty userze!

Offline

#35 2014-02-05 00:30:29

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Nowy moderator forum

Niech wszyscy zapną pasy!

Już?

Sprawdź, czy aby na pewno masz zapięte pasy!

Już?

No to modka dla Kenshiro-dono i jazda!!!!!!!!

tumblr_m0mska3Vle1r0z9mso1_500.gif

Offline

#36 2014-02-05 00:33:42

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: Nowy moderator forum

MasterPLASTER napisał:

No to modka dla Kenshiro-dono i jazda!!!!!!!!

W końcu jakiś sensowny post. szalony

A co do omawianego kandydata, to również nie kojarzę, więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Chociaż wystarczyło, że parę osób wspomniało o jego dłuższych zniknięciach, żeby bardziej przychylać się do odpowiedzi na "nie", bo jaki to miałoby sens.

Jeśli ktoś faktycznie jest potrzebny, to lepiej wybrać osobę, która wyraźnie siedzi na forum nieprzerwanie od dłuższego czasu.

Ostatnio edytowany przez reddd (2014-02-05 00:39:28)


XX1BYr3.gif

Offline

#37 2014-02-05 01:07:16

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Nowy moderator forum

coellus napisał:

Trudno powiedzieć.
I bynajmniej nie wynika to z samego charakteru Reina - ja sama miałam z nim styczność raczej niewiele, przy projekcie Archera, typ bezkonfliktowy, nie trolluje, nie wdaje się w pyskówki itd., natomiast moje wątpliwości wynikają raczej z tego, że chociażby przy projekcie Archera zapadł się pod ziemię i zniknął. Na ANSI nie widuję go też zbyt często.
A z moich obserwacji wynika, że na ANSI jest z reguły spokojnie i na ogół nie trzeba towarzystwa pilnować. Do momentu. Jak wybuchnie jakaś drama, to z pełną parą i dalej leci lawina. Albo milion kont jednego pokemona spamujących co ustawowe 60 sekund. I tu jest raczej pies pogrzebany, bo dać Reinowi moda to nie problem, sam ma czyste konto. Problemem jest to, czy nie będzie to kolejny zjawiający się od święta moderator, jak już jakaś drama dobije do 36 strony.


EDIT:

To będzie mój pierwszy, jak i ostatni post w tym temacie.
Miałem się nie wypowiadać we własnej sprawie,
ale pokusa na te niektóre zabawne posty była zbyt silna.  baka
Dzięki za tak wyczerpującą opinię, coellus. oczkod
I nie, akurat nie ciebie mam tu na myśli,
więc oszczędź sobie złośliwości.

Sam coś tam za uszami mam. Ale co było, minęło.
Coś tam zawaliłem, coś zrobiłem dobrego.
Nie ma ideałów, nie?  smile_big 
Można by rzec, że się ustatkowałem.
I przez jakieś ostatnie pół roku ANSI mam włączone codziennie,
a że nie rzucam się w oczy i tak trudno mnie dostrzec, to inna bajka.   baka

Pytacie dlaczego?
Nie no coś mnie natchnęło,
ktoś taki jeden czepliwy tak mi doradził,
to się zgłosiłem.  okej

A na serio, długo się zbierałem, mając świadomość,
że to może przybrać taki obraz. Imho się z tym pogodziłem.
Skoro się zgłosiłem, najwyraźniej widziałem taką potrzebę.
Nie, to nie kaprys wieku średniego.  jezor2 
Brakło Zjadacza, to czas wybrać kogoś nowego.  taniec2
Wg mnie ANSI poszło w złą stronę,
ale zamiast się przekrzykiwać, wolę spróbować to zmienić.
Widać, że obecną redakcję coraz bardziej wciąga życie.
Ostateczna decyzja i tak należy do Kane.
Prócz tej ankiety, nieźle mnie przemaglował, przyznaję.
Aczkolwiek zna moje poglądy na wiele spraw,
które ostatnio toczą się na ANSI.
Nie będę obiecywał gruszek na wierzbie,
a ino to, że jeśli fortuna będzie mi sprzyjać,
to będę się z obowiązków wywiązywać.
Tzn. zareaguje, gdy będzie taka potrzeba.
Że będę zaglądał codziennie, a nie od święta.
A gdy zapyta mnie o jakąś opinię, zawsze szczerze, to jej udzielę.
Jakąś uwagą czy wątpliwościami się z adminem, innymi podzielę.
Tylko tyle lub aż tyle. Ale zamiast prawić po próżnicy,
dalibyście szansę przekonać się o tym w praktyce. ^^

Bawią mnie niektóre komentarze, ludzie *jak Xam*
czy jeszcze paru innych, mają chyba ino krótką pamięć.  papa

Quithe napisał:

Chyba coś mnie ominęło oO
O ile dobrze pamiętam, to i mnie wykolegował nagłym zniknięciem i
dziwnymi wymówkami przy Mnemo. Albo z kimś go mylę? Ciekawe, czy coś się zmieniło jezor

Tego grzechu akurat nie mam na sumieniu. smile
Nie miałem nic wspólnego z Mnemo,
ani nie aspirowałem do tego.
Pomyliłeś się, Q.

Ostatnio edytowany przez Rein (2014-02-05 15:35:10)

Offline

#38 2014-02-05 01:10:50

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Nowy moderator forum

Co cię tak znosi na lewo? jezor


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#39 2014-02-05 01:11:20

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Nowy moderator forum

Rein napisał:
coellus napisał:

Trudno powiedzieć.
I bynajmniej nie wynika to z samego charakteru Reina - ja sama miałam z nim styczność raczej niewiele, przy projekcie Archera, typ bezkonfliktowy, nie trolluje, nie wdaje się w pyskówki itd., natomiast moje wątpliwości wynikają raczej z tego, że chociażby przy projekcie Archera zapadł się pod ziemię i zniknął. Na ANSI nie widuję go też zbyt często.
A z moich obserwacji wynika, że na ANSI jest z reguły spokojnie i na ogół nie trzeba towarzystwa pilnować. Do momentu. Jak wybuchnie jakaś drama, to z pełną parą i dalej leci lawina. Albo milion kont jednego pokemona spamujących co ustawowe 60 sekund. I tu jest raczej pies pogrzebany, bo dać Reinowi moda to nie problem, sam ma czyste konto. Problemem jest to, czy nie będzie to kolejny zjawiający się od święta moderator, jak już jakaś drama dobije do 36 strony.

Miałem się nie wypowiadać we własnej sprawie,
ale pokusa na te niektóre zabawne posty była zbyt silna.  baka

Nie wiem, co w stwierdzaniu faktu, że potrafisz się zapaść pod ziemię, jest zabawnego, ale najwyraźniej nie mam takiego poczucia humoru.


Ty dulowaty userze!

Offline

#40 2014-02-05 01:14:04

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Nowy moderator forum

Z tą aktywnością to też różnie bywa. Pamiętacie jak Zjadacz został modkiem? Zobaczcie kiedy ostatnio tu zawitał.


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024