#41 2014-02-05 01:23:47

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy moderator forum

Rein napisał:
Quithe napisał:

Chyba coś mnie ominęło oO
O ile dobrze pamiętam, to i mnie wykolegował nagłym zniknięciem i
dziwnymi wymówkami przy Mnemo. Albo z kimś go mylę? Ciekawe, czy coś się zmieniło jezor

Tego grzechu akurat nie mam na sumieniu. smile
Nie miałem nic wspólnego z Mnemo, ani nie aspirowałem do tego.
Pomyliłeś się, Q.

I po przeczytaniu tego nagle mnie olśniło, to był Kapuchu... Post coellus mi podał nick, a grzebanie po forum mi nie pomogło się upewnić. Przepraszam w takim razie za pomyłkę.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#42 2014-02-05 01:24:40

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Nowy moderator forum

coellus napisał:

dulu na dzień dzisiejszy to obecnie najlepszy mod. Już prędzej byłabym za poszerzeniem jego kompetencji.

Maigo napisał:

A tak całkiem serio, moderacja komentarzy to chyba dużo roboty, nie wiem, czy dulu w ogóle by się chciał podjąć nowych obowiązków.

coellus napisał:

Co do dula się zgodzę, że i bez forum może mieć kupę roboty.

Jak miło, że tak się o mnie martwicie. Ach...

Pokaż spoiler
4fnp.jpg

Dobra, do rzeczy; co do mnie i moda forum, nigdy mi tego nie dadzą. Kiedyś to zaproponowałem, chyba nawet ze dwa razy, ale nic z tego nie będzie. Tak, powiedzmy, że Kane nie chce dawać mi więcej do roboty. smile_lol

Sidorf napisał:

Z tą aktywnością to też różnie bywa. Pamiętacie jak Zjadacz został modkiem? Zobaczcie kiedy ostatnio tu zawitał.

Niemniej nigdy wcześniej nie było tak, żeby gdzieś zniknął. Był cały czas, dostał moda, modził cały czas, zniknął i już w ogóle nie zagląda. Co się stało? Sore wa himitsu desu.

Offline

#43 2014-02-05 01:28:26

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy moderator forum

Chyba na podobnej zasadzie, bez listu rezygnacji, zniknął Freeman xD


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#44 2014-02-05 01:45:08

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Nowy moderator forum

Isao napisał:

Wydaje mi się, że to nie do końca tak, sam loguję się i zaglądam praktycznie codziennie na forum, a nie udzielam się zbyt często ponieważ czytając posty wzajemnego kółka trol~adoracji po prostu odechciewa się pisania/odpowiadania na posty. Przynajmniej choć raz ktoś obiektywny może zostać tutaj modem, a nie jak to miało w przypadku ostatnich 'wyborów' kandydatów równie trolujący co obecne tutaj troliki.

Maigo napisał:

W sprawie dulu i jego "opanowania"... Jakby moderował forum tak samo jak komentarze i od czasu do czasu wywalał normalne posty z powodu "braku wiarygodności" i innych z kosmosu (bo na pewno nie z regulaminu) wziętych powodów, to ja nie wróżę temu forum świetlanej przyszłości.

Ile to już mi osób pisało, szczególnie tłumacze, którzy właśnie z tego powodu się tu nie udzielają. Nie da rady pozbyć się bezstronnego podejścia moderatorów do swoich ulubieńców, ziomeczków i innych.

Ogólnie tutejsze posty jak i fakt, że Rein się nie udziela, wpływają na jego korzyść, na pewno na mnie, bym zmienił zdanie co do mojej oceny.
Nie wiem, czy jedna osoba może zmienić "znacznie" aktualną sytuację, lecz jeżeli będziesz "starać się" podchodzić do każdego neutralnie i profesjonalnie to masz mój głos. smile

Ostatnio edytowany przez kishida (2014-02-05 01:46:08)

Offline

#45 2014-02-05 01:50:16

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Nowy moderator forum

Quithe napisał:

Chyba na podobnej zasadzie, bez listu rezygnacji, zniknął Freeman xD

Ale wrócił więc może Zjadacz też wróci. Szkoda go, bo był jedynym moderatorem, który wysłał mi na pw powód wywalenia posta.

Zjadacz na pw napisał:

Lol smile_big
Za starych czasów starego ansi był specjalny skrypt dla moderatora, że przy każdym usunięciu posta musiał podawać powód, który z automatu leciał do usera. Na nowym ansi tego nie ma, co mnie cholernie denerwowało, jak moje posty leciały kij wie za co, więc postanowiłem, że ja jednak będę jakieś wyjaśnienia dawał. Tak więc przyzwyczajaj się jezor

Gdzie jest ten skrypt, ja się pytam.


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#46 2014-02-05 02:37:51

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Nowy moderator forum

Hmmm, a po co nowy moderator? Wszystko czego trzeba to dopisać do regulaminu 'niepisane zasady' takie jak na przykład kary za usuwanie i dodawanie na nowy napisów ocenionych jako słabe.
Poza tym gdyby był potrzebny moderator, to rekomendował bym siebie, jako doświadczonego w tej dziedzinie smile_big


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#47 2014-02-05 03:20:58

Maigo
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-11-07

Odp: Nowy moderator forum

kishida napisał:

Ile to już mi osób pisało, szczególnie tłumacze, którzy właśnie z tego powodu się tu nie udzielają. Nie da rady pozbyć się bezstronnego podejścia moderatorów do swoich ulubieńców, ziomeczków i innych.

Ale ja pisałam tylko i wyłącznie o dulu i o komentarzach do napisów. Jeśli chodzi o obecnych moderatorów na forum, to nie mogę o nich złego słowa powiedzieć, Quithe zazwyczaj jest na posterunku, spam prędzej czy później zostaje wyczyszczony. Nie czuję za bardzo, że nowy moderator jest potrzebny, ale... w sumie czemu nie? W najgorszym wypadku jak nie będzie się udzielał, to będzie tak samo jak teraz.  jezor

Offline

#48 2014-02-07 08:03:07

MareImbri
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-23

Odp: Nowy moderator forum

Popieram kandydaturę.
Od czasu gdy ruszyli z Nędznikami na poważnie, to faktycznie zaczął się mocniej udzielać, więc chyba można dać mu kredyt zaufania  oczkod

Offline

#49 2014-02-14 22:06:38

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowy moderator forum

Dziękuję za komentarze i głosy. Temat zamykam. Rezultat postaram się obwieścić w ten weekend.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#50 2014-02-24 09:23:08

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Nowy moderator forum

Pozwoliłem sobie temat na jakiś czas otworzyć. ;] Wieczorem o 20.00 go zamknę.
Dziękuję wszystkim za głosy i opinie (te pozytywne, jak i niezdecydowane & negatywne).
Dziękuję też Kane za szansę i kredyt zaufania, postaram się nie zawieść ;]
Choć to w równym stopniu zaszczyt, co i niewdzięczne zadanie.    smile
Zakres obowiązków mi Kane nakreślił, więc powinienem dać radę. ;]

Offline

#51 2014-02-24 18:40:53

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Nowy moderator forum

No to pierwszą z dobrych rzeczy będzie zbanowanie mojej osoby. Z góry dziękuję.


wladza1.png

Offline

#52 2014-02-24 19:24:30

Wakabayashi
Użytkownik
Skąd: opolszczyzna
Dołączył: 2008-04-18

Odp: Nowy moderator forum

Ja bym chętnie poznał ten zakres obowiązków, jeśli to nie jest wielka tajemnica smile.

Offline

#53 2014-02-24 21:03:59

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Nowy moderator forum

Myślę, że nie różni się zbytnio od zakresu obowiązków. moderatora na innych forach. oczkod
Temat zamykam.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024